Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 914 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Attól még, hogy az átlag amerikai rosszul használja az 'irónia' kifejezést, te használhatod rendesen. 😛marci
Nekem ez így megy. 😐 Ha eddig sem tanultam meg rendesen használni, akkor ezután sem fogom. 😕Mikey
Irónia: "Mikey, te aztán rohadtul vágod hogy mi az az irónia". vagy: "Szerencse, hogy Orbánék nem szálltak el a 2/3 miatt."
Mást mondok, mint amit gondolok, gúnyolodok. A Peavy-eset inkább érdekesség, véletlen egybeesés.

(Nem baszogatni akartalak, remélem nem vetted annak. 😉)
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Attól még, hogy az átlag amerikai rosszul használja az 'irónia' kifejezést, te használhatod rendesen. 😛marci
Nekem ez így megy. 😐 Ha eddig sem tanultam meg rendesen használni, akkor ezután sem fogom. 😕
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Valaki el tudja magyarázni, hogy mi ennek a játéknak az értelme(lényege)? Mert próbáltam felfogni, meg olvasni róla, de számomra még mindig értelmetlen az egész Baseball.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Attól még, hogy az átlag amerikai rosszul használja az 'irónia' kifejezést, te használhatod rendesen. 😛
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ironikus, hogy ma Peavy pont az Angels ellen tér vissza ML-meccsen azok után, hogy tavaly július elején szintén egy ellenük játszott meccsen sérült meg. Ezt kitalálni sem lehetett volna jobban.

Május hátralévő részében pedig six-man rotation. Kíváncsian várom.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tracy totális analfabéta, amit megint bullpen-menedzselés szinten előadott, az szerintem az egész legalja, persze, gondolom ezzel sokan tudnátok vitatkozni.TheMileHighCity
Teljes mértékben adom, volt szerencsém elcsípni a szombati 9. alját. Closert bullpenben hagyja és behoz egy leftyt a buntolni készülő Fontenot ellen. Hamisítatlan Tracy. 😀marci
szombaton azért nem jött street mert előzőnap kapott 2 homárt.
de én ezt annyira most nem varrom tracy nyakába. amit a lineup bemutatott az valami förtelem volt. Az szerintem eléggé ciki, amikor a csapat legjobb ütője egy seriesben Dexter Fowler...
Stewart .075-os BAA-ja meg valami hihetetlen mérvű fos. jött is Tracy büntetése. Üss 8.nak... Komolyan olyan popoutokat csinál hogy az még a magyar bajnokságban is ciki lenne. Nem beszélve 2mp-vel hamarabbi swingjeiről...
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Tracy totális analfabéta, amit megint bullpen-menedzselés szinten előadott, az szerintem az egész legalja, persze, gondolom ezzel sokan tudnátok vitatkozni.TheMileHighCity
Teljes mértékben adom, volt szerencsém elcsípni a szombati 9. alját. Closert bullpenben hagyja és behoz egy leftyt a buntolni készülő Fontenot ellen. Hamisítatlan Tracy. 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Söpréssel buktunk a senkiházi Giants ellen, a legrosszabb pont ellenük, mintha az ördögnek adtuk volna el a lelkünket. Ebből ráadásul két meccset mi vesztettünk el a hajrában, ezek a trógerek maguktól pontot sem tudtak szerezni, csak a csicskagyerek groundout-jai közben egyet-egyet. Ennyit érnek, mondjuk azok után, hogy tavaly a totális mákkal jutottak playoff-ba, és nyertek WS-t, egy ilyen series-győzelem simán benne van - lételemük a potyalesés, mást nem tudnak. Nyolc inningen át alibiztek, aztán Paulino megnyerette velük a meccset mindkétszer. A harmadikon meg már kollektíven szarok voltunk, és villoghatott Cody "jaj, labda, segítség, hasraesek" Ross.
Tracy totális analfabéta, amit megint bullpen-menedzselés szinten előadott, az szerintem az egész legalja, persze, gondolom ezzel sokan tudnátok vitatkozni. Ilyen Paulino nem tudom mit keres még a keretben, meg az a kiégett vén szar Lopez, akit már az opening day óta nem akarok itt látni, és így is every day player tud lenni, ami kb a majorsportok megcsúfolása, főleg hogy a fiatal tehetségeink egymást tapossák .400 közeli átlagokkal a farmcsapatban, erre bérelt helye van ennek a köcsögnek.
Így biztos nem lesz itt semmi idén sem, de legalább már csak 130 meccset kell végig szenvedni. 😛

Giants-series bővebben:
http://denversports.blog.hu/2011/05/09/giants_rockies_3_0_l_1

De legalább a Northern Colorado iszonyatosan belelendült a konf-meccseken, másodikok vagyunk a Great West-ben, május végén conference tourney, ahol a Utah Valley ellen lehetünk nagy harcban a bajnoki címért. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Csak nálam cseszekedik 3 napja az MLB TV, ha felvételről nézem a meccset?
Folyamatosan megakad, vagy az adott inning elejére, vagy éppen a meccs legelejére ugrik, mikor éppen melyikhez van kedve...
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
jól van szép volt Verlander,bár meglep hogy csak 4 strikeoutja lett,nem ehhez vagyok szokva 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tavaly nem ment mert nálam volt fantasyban,
Verlander is kilőtte agy egyetlen detroiti spotot aki nem fassszopó köcsög, tehág grat neki.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
és megcsinálta
ráadásul felér egy PG-vel, mert megvolt a 27 up, 27 out 😊Hurka
Volt pickoff?

Tavaly Garzának is volt ilyen egy walkos no-hittere.Döme
nem pickoff, hanem a walk után double play volt
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
és megcsinálta
ráadásul felér egy PG-vel, mert megvolt a 27 up, 27 out 😊Hurka
Volt pickoff?

Tavaly Garzának is volt ilyen egy walkos no-hittere.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
és megcsinálta
ráadásul felér egy PG-vel, mert megvolt a 27 up, 27 out 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
A perfect game elbaszódott, no hitter még lehetJakehomer
Na így kell ezt, Gallardoé is akkor ment el amikor most nemrég bekapcsoltam a tévét, tudtam hogy Verlandernek is segíteni fogok. Tavaly is mindig ez volt. 😀
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
A perfect game elbaszódott, no hitter még lehet

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Detroit
Brewers
szerk.: Gallardo no-hittere elszállt a 8-ban, úgyhogy még DetroitHurka
Mosmá baszódjon el Verlanderé is. 😛
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Detroit
Brewers
szerk.: Gallardo no-hittere elszállt a 8-ban, úgyhogy még Detroit
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Na ja, aki az NL legjobb mérlegével áll az legyen kedves maximum egyéni teljesítmények láttán nyavajogni. 😀 😛
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
16 SO sem volt elég a győzelemhez Clifftől...Hurka
Mondjuk a 16 SO közben voltak kis off-periódusai... de amíg a támadás ennyire nem megy tökmindegy. Azért még így is csak tízszer kaptunk ki 😊

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
16 SO sem volt elég a győzelemhez Clifftől...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
tud valaki streamet a Cubs meccshez?

köszi megvan 😀

http://ilemi.me/23379/1/Watch-Cincinnati-Reds-vs-Chicago-Cubs---Cubs-Feed--/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Igen, köszönöm Esc. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ma este debütál Eric Hosmer. #giggity


Hármas szopószéria az ultraszar Tigers ellen. Báááááááá.
És Chavez is lesérült (helló mr. Wang).
DS!Darksun3
Ki ez a Mr. Wang?marci
Gyanítom Chien-Ming Wangra gondol, korábbi Yankee pitcherre, akitől profi sportoló létére szintúgy túlzás volt kérni, hogy sérülés nélkül fussa meg ezeket az eszméletlen 90 lábakat...Escalade
Chavez is baserunning közben sérült meg? Ezt nem is tudtam, így teljesen érthető a Wang-utalás. 😊
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ma este debütál Eric Hosmer. #giggity


Hármas szopószéria az ultraszar Tigers ellen. Báááááááá.
És Chavez is lesérült (helló mr. Wang).
DS!Darksun3
Ki ez a Mr. Wang?marci
Gyanítom Chien-Ming Wangra gondol, korábbi Yankee pitcherre, akitől profi sportoló létére szintúgy túlzás volt kérni, hogy sérülés nélkül fussa meg ezeket az eszméletlen 90 lábakat...