Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Baseball

42 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 130 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Durrrr geci ezt írnám ha lenne eredménykövető 😀
KeyG
Szánalmas brigád
KeyG
Szerintem totál ki-ki meccs volt az utolsó pillanatig izgalmas bárki behúzhatta volna.
P@trik
A Dogers rákfenéje a RISP. Ha csak olyan százalékkal ütnénk ezeket, mint a második legszánalmasabb PO-brigád ezen a téren, akkor az elmúlt hét évben nem csak egy címünk lett volna.
Kicsit a tavalyi Liverpoolra hajazunk. Rettentő sok lehetőség, de ezekből kurva kevés gól. El is ment a bajnokság, meg az EL, meg a tusfürdő kupa is.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Az lehet a reményünk, hogy Cease-t három nap pihivel akarják dobatni, és belefárad. Ha sikerül fordítani valahogy, akkor a SD ezen bassza el.
slowmotion
Nincs nagyon más opciónk, a csapatnak nincs long relievere, egészséges kezdő csak 3 van. musgrove tommy john.
Perezre azért nem hagynék egy ilyen meccset.
P@trik
Miért, nekünk van?
Direkt úgy pakolta fel a kezdőt a főnök, hogy ha decider lesz, akkor mindkét elsőszámú dobó rendelkezésre álljon elegendő pihenés után. Simán összerakhatná a Padres is a bullpen game-et, mert ütőoldalról mindig hozzák a szükségest, a bullpen meg összerakhatná 1-2 inningenként a meccset.

Nálunk innentől nem lesz Freeman, Rojas, az két csere a kezdőben, pedig idén még ütött is valamit a top of the order. Simán nem mi vagyunk már az esélyesek.
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Tatis mintha rápörgött volna erre az rájátszásra.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 3 015 — #HUN-GarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Durrrr geci ezt írnám ha lenne eredménykövető 😀
KeyG
Szánalmas brigád
KeyG
Szerintem totál ki-ki meccs volt az utolsó pillanatig izgalmas bárki behúzhatta volna.
több mint 1 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 3 015 — #HUN-GarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Az lehet a reményünk, hogy Cease-t három nap pihivel akarják dobatni, és belefárad. Ha sikerül fordítani valahogy, akkor a SD ezen bassza el.
slowmotion
Nincs nagyon más opciónk, a csapatnak nincs long relievere, egészséges kezdő csak 3 van. musgrove tommy john.
Perezre azért nem hagynék egy ilyen meccset.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Freeman out, Rojas out, bullpen game lesz a Game 4.
Érdekes lenne innen felállni.

Az lehet a reményünk, hogy Cease-t három nap pihivel akarják dobatni, és belefárad. Ha sikerül fordítani valahogy, akkor a SD ezen bassza el.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 680
Durrrr geci ezt írnám ha lenne eredménykövető 😀
KeyG
Szánalmas brigád

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 680
Durrrr geci ezt írnám ha lenne eredménykövető 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mèg olcsón megúsztuk de most aztán produkálni kellene az ütőknek is vmit...
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mets-Phillies 4. meccsét adják ma 23:08-tól a TV-ben.
KeyG
Vègül is ha látni akarom ahogy kiesünk...ha tènyleg kizúgunk Nolat úgy külddnèm el a francba ahogy csak lehet (hogy szèpen fejezzem ki magam...😔)
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 680
Mets-Phillies 4. meccsét adják ma 23:08-tól a TV-ben.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok Nola csak ahogy vártam PO formában 😔😔😔
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Streamet esetleg tud vki?
dande2
 v2.sportsurge.net/watch-36533-philadelphia-phillies-new-york-mets-17
robiroboter
Kösz hát nem ezt szeretném látni ami azt illeti 😏
több mint 1 éve
robiroboter 2 302 — Let's go O's!
Streamet esetleg tud vki?
dande2
 v2.sportsurge.net/watch-36533-philadelphia-phillies-new-york-mets-17

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Streamet esetleg tud vki?
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 085 — Saturday Night Lights
A Tigers is éledezik, szépen hozták a végjátékot és Jake Rogersé a liga legjobb bajsza 😊
Külön respekt, hogy a clevelandi nézőtér tele volt Indians- és Ohio State-mezes fanokkal.
Dzsokijuing
Nekem azért úgy tűnik hogy amikor van Skubal nyerhetnek, amúgy zakó.
zavi27
Persze, a kilenc kicsi indián nagyobb játékerőben van, de ez a szép az októberben. 1-1, még bármi lehet.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
A Tigers is éledezik, szépen hozták a végjátékot és Jake Rogersé a liga legjobb bajsza 😊
Külön respekt, hogy a clevelandi nézőtér tele volt Indians- és Ohio State-mezes fanokkal.
Dzsokijuing
Nekem azért úgy tűnik hogy amikor van Skubal nyerhetnek, amúgy zakó.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
TV-ben mostanában szerencsére jó meccsek mennek le
És mind a 4 párharc 1-1-re áll.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 085 — Saturday Night Lights
Külön respekt, hogy a clevelandi nézőtér tele volt Indians- és Ohio State-mezes fanokkal.
Dzsokijuing
Máshova nem is tudnak menni, mert a browns meccsek tárgytalanok.
P@trik
Arra gondoltam, mennyire fontos, mikor egy város kiáll a saját identitásáért.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 3 015 — #HUN-GarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Külön respekt, hogy a clevelandi nézőtér tele volt Indians- és Ohio State-mezes fanokkal.
Dzsokijuing
Máshova nem is tudnak menni, mert a browns meccsek tárgytalanok.
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 085 — Saturday Night Lights
A Tigers is éledezik, szépen hozták a végjátékot és Jake Rogersé a liga legjobb bajsza 😊
Külön respekt, hogy a clevelandi nézőtér tele volt Indians- és Ohio State-mezes fanokkal.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
robiroboter 2 302 — Let's go O's!
Yankees-en kívül nagyon vérszegény ez az AL idén, úgy hogy a Orioles és az Astros is hamar kipottyant. Sokkal jobban várom az NL párharcokat.
zavi27
forgasd még egy kicsit azt a kést 😀
utoljára 2012. október 12-én nyert a csapat PO-meccset, azóta 0-11, az van.
ja, és azóta volt még három százfás szezon is.
kicsit meredek ez a hullámvasút 😀

és mit mondasz? Yankees-en kívül nagyon vérszegény ez az AL idén? ők a legrégebbi Orioles-drukkerek😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Yankees-en kívül nagyon vérszegény ez az AL idén, úgy hogy a Orioles és az Astros is hamar kipottyant. Az hogy a teljesen szürke, jellegtelen AL Centralból három csapat is bejutott...Sokkal jobban várom az NL párharcokat.Ha idén se jut be a Yankees a WS-be így akkor menthetetlenek tényleg.🙂

Szerkesztette: zavi27
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 680
Padres-Dodgers Szerdán 03:08-tól a Sport TV-n.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 845
Kevés jobb dolog van októberben mint a baseball playoff! Mi volt most is ez a Phillies-Mets.
zavi27
Érdekes, hogy talán NFL-ben van a legkisebb különbség az alapszakasz és a playoff atmoszféra között, NBA-ben már érezhető, NHL-ben komolyabb, MLB-ben ég és föld.
Kampman
Meccsszámok ebben durván benne vannak, pontosabban a ligák meccsei közti tétkülönbség teljesen más egy NFL meccsen mint bármelyik más háromban, jobban leköt ha van tétje egy meccsnek. Egy Ravens meccset se tudnék kihagyni, nem is akarok.
De a Celtics, Dodgers alapszakasz meccseinek döntő többségét nem is látom, max összefoglalóba.
KeyG
ugye most a legtobb mlb meccs nem elabszott idoben van ottani idoben.
az europai idoben rendezett meccsek, kb senki sincs a stadionban..nem is ertem miert jo ez nekik, nincs is bevetel