Baseball
42 feliratkozó
több mint 5 éve
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)
Szerkesztette: Löfli
több mint 1 éve
A Dogers rákfenéje a RISP. Ha csak olyan százalékkal ütnénk ezeket, mint a második legszánalmasabb PO-brigád ezen a téren, akkor az elmúlt hét évben nem csak egy címünk lett volna.Szerintem totál ki-ki meccs volt az utolsó pillanatig izgalmas bárki behúzhatta volna.Durrrr geci ezt írnám ha lenne eredménykövető 😀Szánalmas brigád
KeyG
KeyG
P@trik
Kicsit a tavalyi Liverpoolra hajazunk. Rettentő sok lehetőség, de ezekből kurva kevés gól. El is ment a bajnokság, meg az EL, meg a tusfürdő kupa is.
több mint 1 éve
Miért, nekünk van?Az lehet a reményünk, hogy Cease-t három nap pihivel akarják dobatni, és belefárad. Ha sikerül fordítani valahogy, akkor a SD ezen bassza el.Nincs nagyon más opciónk, a csapatnak nincs long relievere, egészséges kezdő csak 3 van. musgrove tommy john.
slowmotion
Perezre azért nem hagynék egy ilyen meccset.
P@trik
Direkt úgy pakolta fel a kezdőt a főnök, hogy ha decider lesz, akkor mindkét elsőszámú dobó rendelkezésre álljon elegendő pihenés után. Simán összerakhatná a Padres is a bullpen game-et, mert ütőoldalról mindig hozzák a szükségest, a bullpen meg összerakhatná 1-2 inningenként a meccset.
Nálunk innentől nem lesz Freeman, Rojas, az két csere a kezdőben, pedig idén még ütött is valamit a top of the order. Simán nem mi vagyunk már az esélyesek.
több mint 1 éve
Tatis mintha rápörgött volna erre az rájátszásra.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Szerintem totál ki-ki meccs volt az utolsó pillanatig izgalmas bárki behúzhatta volna.Durrrr geci ezt írnám ha lenne eredménykövető 😀Szánalmas brigád
KeyG
KeyG
több mint 1 éve
Az lehet a reményünk, hogy Cease-t három nap pihivel akarják dobatni, és belefárad. Ha sikerül fordítani valahogy, akkor a SD ezen bassza el.Nincs nagyon más opciónk, a csapatnak nincs long relievere, egészséges kezdő csak 3 van. musgrove tommy john.
slowmotion
Perezre azért nem hagynék egy ilyen meccset.
több mint 1 éve
Freeman out, Rojas out, bullpen game lesz a Game 4.Érdekes lenne innen felállni.
Az lehet a reményünk, hogy Cease-t három nap pihivel akarják dobatni, és belefárad. Ha sikerül fordítani valahogy, akkor a SD ezen bassza el.
több mint 1 éve
Durrrr geci ezt írnám ha lenne eredménykövető 😀Szánalmas brigád
KeyG
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Durrrr geci ezt írnám ha lenne eredménykövető 😀
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Mèg olcsón megúsztuk de most aztán produkálni kellene az ütőknek is vmit...
több mint 1 éve
Mets-Phillies 4. meccsét adják ma 23:08-tól a TV-ben.Vègül is ha látni akarom ahogy kiesünk...ha tènyleg kizúgunk Nolat úgy külddnèm el a francba ahogy csak lehet (hogy szèpen fejezzem ki magam...😔)
KeyG
több mint 1 éve
Mets-Phillies 4. meccsét adják ma 23:08-tól a TV-ben.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Ok Nola csak ahogy vártam PO formában 😔😔😔
több mint 1 éve
Kösz hát nem ezt szeretném látni ami azt illeti 😏Streamet esetleg tud vki?v2.sportsurge.net/watch-36533-philadelphia-phillies-new-york-mets-17
dande2
robiroboter
több mint 1 éve
Streamet esetleg tud vki?v2.sportsurge.net/watch-36533-philadelphia-phillies-new-york-mets-17
dande2
Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 1 éve
Streamet esetleg tud vki?
több mint 1 éve
Persze, a kilenc kicsi indián nagyobb játékerőben van, de ez a szép az októberben. 1-1, még bármi lehet.A Tigers is éledezik, szépen hozták a végjátékot és Jake Rogersé a liga legjobb bajsza 😊Nekem azért úgy tűnik hogy amikor van Skubal nyerhetnek, amúgy zakó.
Külön respekt, hogy a clevelandi nézőtér tele volt Indians- és Ohio State-mezes fanokkal.
Dzsokijuing
zavi27
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
A Tigers is éledezik, szépen hozták a végjátékot és Jake Rogersé a liga legjobb bajsza 😊Nekem azért úgy tűnik hogy amikor van Skubal nyerhetnek, amúgy zakó.
Külön respekt, hogy a clevelandi nézőtér tele volt Indians- és Ohio State-mezes fanokkal.
Dzsokijuing
több mint 1 éve
TV-ben mostanában szerencsére jó meccsek mennek leÉs mind a 4 párharc 1-1-re áll.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Arra gondoltam, mennyire fontos, mikor egy város kiáll a saját identitásáért.Külön respekt, hogy a clevelandi nézőtér tele volt Indians- és Ohio State-mezes fanokkal.Máshova nem is tudnak menni, mert a browns meccsek tárgytalanok.
Dzsokijuing
P@trik
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Külön respekt, hogy a clevelandi nézőtér tele volt Indians- és Ohio State-mezes fanokkal.Máshova nem is tudnak menni, mert a browns meccsek tárgytalanok.
Dzsokijuing
több mint 1 éve
A Tigers is éledezik, szépen hozták a végjátékot és Jake Rogersé a liga legjobb bajsza 😊Külön respekt, hogy a clevelandi nézőtér tele volt Indians- és Ohio State-mezes fanokkal.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Yankees-en kívül nagyon vérszegény ez az AL idén, úgy hogy a Orioles és az Astros is hamar kipottyant. Sokkal jobban várom az NL párharcokat.forgasd még egy kicsit azt a kést 😀
zavi27
utoljára 2012. október 12-én nyert a csapat PO-meccset, azóta 0-11, az van.
ja, és azóta volt még három százfás szezon is.
kicsit meredek ez a hullámvasút 😀
és mit mondasz? Yankees-en kívül nagyon vérszegény ez az AL idén? ők a legrégebbi Orioles-drukkerek😀
Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 1 éve
Yankees-en kívül nagyon vérszegény ez az AL idén, úgy hogy a Orioles és az Astros is hamar kipottyant. Az hogy a teljesen szürke, jellegtelen AL Centralból három csapat is bejutott...Sokkal jobban várom az NL párharcokat.Ha idén se jut be a Yankees a WS-be így akkor menthetetlenek tényleg.🙂
Szerkesztette: zavi27
több mint 1 éve
Padres-Dodgers Szerdán 03:08-tól a Sport TV-n.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
YoungZeeZee
9 845
ugye most a legtobb mlb meccs nem elabszott idoben van ottani idoben.Meccsszámok ebben durván benne vannak, pontosabban a ligák meccsei közti tétkülönbség teljesen más egy NFL meccsen mint bármelyik más háromban, jobban leköt ha van tétje egy meccsnek. Egy Ravens meccset se tudnék kihagyni, nem is akarok.Kevés jobb dolog van októberben mint a baseball playoff! Mi volt most is ez a Phillies-Mets.Érdekes, hogy talán NFL-ben van a legkisebb különbség az alapszakasz és a playoff atmoszféra között, NBA-ben már érezhető, NHL-ben komolyabb, MLB-ben ég és föld.
zavi27
Kampman
De a Celtics, Dodgers alapszakasz meccseinek döntő többségét nem is látom, max összefoglalóba.
KeyG
az europai idoben rendezett meccsek, kb senki sincs a stadionban..nem is ertem miert jo ez nekik, nincs is bevetel