Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 733 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
szabadrúgásgól volt már?Höri
Svájc első gólja, mármint Franciaország ellenvalakis
Höri bmeg, elég rövid a memóriád 😀

szerk.: ja nem, bocsieaglesmcnabb
Kálmán azt mondja hogy 2 éve az EB-n lőttek nekik többet is.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
N.R. Valencia

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 758 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
úúúúúristen -_-


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Au Valencia, ezt illik belőni

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Az rágó Costilynél? 😀Stez
nem fogvédő?Höri
Én is arra gondoltam először, de nem olyan formája van. Rágónak viszont túl masszív. 😀 Fene tudja.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az rágó Costilynél? 😀Stez
Múltkor is ilyen kék valamit rágott. Én először fogvédőnek hittem, de ahhoz túl kicsi. Viszont a szájából mindig kilóg. 😀Schleck
biztos ilyen félméteres cukros giliszta, amit a majálison árulnak. már az öltözőben bekapta a végét.

több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Az rágó Costilynél? 😀Stez
nem fogvédő?Höri
Nyalóka?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az rágó Costilynél? 😀Stez
Múltkor is ilyen kék valamit rágott. Én először fogvédőnek hittem, de ahhoz túl kicsi. Viszont a szájából mindig kilóg. 😀

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az rágó Costilynél? 😀Stez
nem fogvédő?

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Az rágó Costilynél? 😀

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szabadrúgásgól volt már?Höri
Svájc első gólja, mármint Franciaország ellenvalakis
Höri bmeg, elég rövid a memóriád 😀

szerk.: ja nem, bocsi

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szabadrúgásgól volt már?Höri
Svájc első góljavalakis
akkor jól tippeltem, hogy az volt az első

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
szabadrúgásgól volt már?Höri
Svájc első gólja, mármint Franciaország ellen

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szabadrúgásgól volt már?

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Honduras W jobb lenne olyan szempontból, hogy szemtől-szembe mehetnének utolsó körben Svájccal, és nem kéne kapcsolgatni az Ecuador meccsre :p de nem ez a papírforma

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 758 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
fél perce nem megy a meccs, de már két ecuadori a földön... 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Na remélem egymásnak mennek a csapatok, és nem olyan fos meccs lesz ez, mint a tegnap éjféli. 😀

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jó kezdés Gunditól. 😀

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 758 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hát, majdnem X lett, ahogy tegnap jósoltátok páran 😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Most aztán megkaptam.
Mondjuk ők nem Uruguay-Olasz-Costa Rica csoportban vannak, ahol az egyetlen, VB előtt biztos W-re rakott csapat meg a VB legnagyobb meglepetése, és picsáz mindenkit. Olaszország is szar volt ma, az Uruk sem játszanak kifejezetten jól, de egyik sem Honduras, Svájc vagy Ecuador. Bocs, hogy ha nem pattanok fel rögtön a bandwagonra azért, mert ezeket verik a franciák. A 8 gólnak a fele meg potya volt. Azért óvatosan kezelném ezeket tudván a csigazabálókat.Stez
ahogy Soldi mondta anno, csak azt tudod megverni aki szembejön 😊

Mellesleg Ecuador Uruguayt megelőzte a selejtezők során, honduras meg verte costa ricáteaglesmcnabb
Senkit sem érdekel, mi volt a selejtezőkben. Az akkor volt, most meg most van. És azért jelenleg bármelyik csapat jobb abból a csoportból, mint a Svájc-Ecuador-Honduras trió. Eddig bűn gyenge az összes. Az angolok is szarok, de azért vicc, hogy amíg ők ilyen csoportban vannak, addig máshol meg olyan triók vannak, amin a fejemet fogom csak. nyilván verni kellett volna az Urukat, akkor nem esünk ki, csak a saját baromságainkba estünk megint bele, de abszolút nem voltunk olyan szarok, hogy ezt érdemeljük. De hát ez van, ezt kell szeretni. De attól még más csapatok nem lesznek jobbak, a franciák meg ugyanabba a kútba esnek, mint hollandia, akiket a spanyol meccs után már meg is koronáztak, aztán szépen kezd kijönni, hogy leginkább egy kibaszott szar spanyolország tette őket ilyen naggyá, nem ennyire jók ők. Ettől még nyerhetnek a végén, csak szvsz ugyanígy a franciákat is az ellenfelek, és nem mellesleg jó pár potya teszi ennyire naggyá. Az nyilván akkor derül ki, hogy ez mennyire volt igaz, amikor valami jobb csapattal is játszanak végre.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Bunda volt, CRC csak altatott.
Kíváncsi lennék élesben mennyit rúgnának a harapós válogatottnak.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Most aztán megkaptam.
Mondjuk ők nem Uruguay-Olasz-Costa Rica csoportban vannak, ahol az egyetlen, VB előtt biztos W-re rakott csapat meg a VB legnagyobb meglepetése, és picsáz mindenkit. Olaszország is szar volt ma, az Uruk sem játszanak kifejezetten jól, de egyik sem Honduras, Svájc vagy Ecuador. Bocs, hogy ha nem pattanok fel rögtön a bandwagonra azért, mert ezeket verik a franciák. A 8 gólnak a fele meg potya volt. Azért óvatosan kezelném ezeket tudván a csigazabálókat.Stez
ahogy Soldi mondta anno, csak azt tudod megverni aki szembejön 😊

Mellesleg Ecuador Uruguayt megelőzte a selejtezők során, honduras meg verte costa ricát

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Na ennek örülök, most jön a holland féle királlyá avatás a franciáknál is, az mellékes, hogy az ellenfelek teszik naggyá őket is kis túlzással, aztán elhasalnak majd, amikor pár nap múlva rájuk kerül az esélyesség terhe és kifognak egy jobb csapatot.Stez
Ők legalább továbbjutnak a csoportból 😀eaglesmcnabb
Most aztán megkaptam.
Mondjuk ők nem Uruguay-Olasz-Costa Rica csoportban vannak, ahol az egyetlen, VB előtt biztos W-re rakott csapat meg a VB legnagyobb meglepetése, és picsáz mindenkit. Olaszország is szar volt ma, az Uruk sem játszanak kifejezetten jól, de egyik sem Honduras, Svájc vagy Ecuador. Bocs, hogy ha nem pattanok fel rögtön a bandwagonra azért, mert ezeket verik a franciák. A 8 gólnak a fele meg potya volt. Azért óvatosan kezelném ezeket tudván a csigazabálókat.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na ennek örülök, most jön a holland féle királlyá avatás a franciáknál is, az mellékes, hogy az ellenfelek teszik naggyá őket is kis túlzással, aztán elhasalnak majd, amikor pár nap múlva rájuk kerül az esélyesség terhe és kifognak egy jobb csapatot.Stez
Ők legalább továbbjutnak a csoportból 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 228 — Cowboys fan
na és a 6.5 over mennyit fizetett? 😊