NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 990
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem muszáj forfeit, menjen a WPA (worst player avaible), és akkor még cutolnia/waivereznie is neki kell!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
De amúgy tényleg ennyire gyenge a csapatom, vagy csak braxa látja szarnak?
Valamit akkor nagyon nem csinálok jól.

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 993 — no es importante
csak pont ezért lett az a szabály hozva, hogy hetedik köröst nem lehet elcserélni, hogy mindenki maradjon a végéig. mert úgy nem poén ha 32-ből 16 végig van és a másik felének mennek a BPA húzások. De ha nem megoldható akkor ez van.Fucu
Tudom, de most sajnos nem megoldható, hogy maradjak a végéig, utazom el, egyelőre abban reménykedek így is, hogy a laptop elbírja még a sima chatet is, ahol gondolom megy majd a draft, miután valami akkora fos egy gépezet, hogy lehet az is megöli. :/
De az elején mindenképpen szeretnék ott lenni, a két saját pickemnél, nem pedig helyettesre bízni a dolgokat.
Szerk.:

Igor, nyilván nem elhúzok a picsába, aztán majd kapok, akit kapok. 😊 Szándékozom listát, vagy posztot írni legalább, az alap.Stez
a BPA-zást akkor és azoknak intézem, akik a draft előtt megkeresnek, hogy max egy pick erejéig egy adott posztra húzzak nekik embert

más esetben én is a forfeitet támogatom, a BPA-zás tulajdonképpen a maradókkal kibaszás...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
höhö

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én 3. helyre várom magamat.

a két Super Bowl résztvevő gondolom megtartotta az 1-2 helyet, mást viszont nem kéne elém rakni 😛 különösen igaz ez a Jaguars/Patriots duóra.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
kifaszt érdekel tenorx rate-je?
úgyis én nyerek idén. ha nem akkor kilépek.haromt
Soldi is, ha nem ő nyer

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
kifaszt érdekel tenorx rate-je?
úgyis én nyerek idén. ha nem akkor kilépek.haromt
Harrison nélkül? 😂
Nincs is future HoF a csapatodban.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kifaszt érdekel tenorx rate-je?
úgyis én nyerek idén. ha nem akkor kilépek.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hát ha Abdullah underrated, akkor Malcolm Jenkins is 😛
Egyébként meg én is overratednek érzem magam, szóval nem kell mindenkinek minden hszba beleírni 😀tenorx
te írod bele minden hszbe 😛
én erősnek érezlek, lehet amugy 2-3hellyel lehetett volna lejjebb rakni téged, ezvan 😊 ürüjjé 😀braxa88
szvsz a Vikings (ők mondjuk gyengültek tavaly óta szvsz,volt honnan 😛) még erősebb,utánna jövök én és a Lions és legvégén a Bears (mondjuk eaglesmcnabb szar helyzetből is indult eléggé) 😛
a lényeg,hogy erősödött a csoport,idén adhatunk wild cardost a ligának 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ha Abdullah underrated, akkor Malcolm Jenkins is 😛
Egyébként meg én is overratednek érzem magam, szóval nem kell mindenkinek minden hszba beleírni 😀tenorx
így van

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Hát ha Abdullah underrated, akkor Malcolm Jenkins is 😛
Egyébként meg én is overratednek érzem magam, szóval nem kell mindenkinek minden hszba beleírni 😀tenorx
te írod bele minden hszbe 😛
én erősnek érezlek, lehet amugy 2-3hellyel lehetett volna lejjebb rakni téged, ezvan 😊 ürüjjé 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát ha Abdullah underrated, akkor Malcolm Jenkins is 😛
Egyébként meg én is overratednek érzem magam, szóval nem kell mindenkinek minden hszba beleírni 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nincs depht,ez igaz,Abdullah underrated 😛
tenorx meg overrated
csoportgyőzelem a cél és szerintem oda is férkőzhetek
kösz mégegyszer a pr-t braxa

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Köszi, mükszik.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csak bosszanto, hogy akik lelepnek, gyakran jobban jarnak, mert JJ, Tibi, vagy akar jomagam is a legjobb BPA-kat javasolja/odaadja nekik..
Igor
ez megoldható, hogy én húzok BPA-t a hiányzóknak, abból nem lesz steal 😀Fucu
Vagy én választok nekik OLBt. Azokból akiket viszek mindig ordas bust lesz 😀visi_b
6. körben nagy bustot már nehéz lesz húzni

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Csak bosszanto, hogy akik lelepnek, gyakran jobban jarnak, mert JJ, Tibi, vagy akar jomagam is a legjobb BPA-kat javasolja/odaadja nekik..
Igor
ez megoldható, hogy én húzok BPA-t a hiányzóknak, abból nem lesz steal 😀Fucu
Vagy én választok nekik OLBt. Azokból akiket viszek mindig ordas bust lesz 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jó lenne majd kipróbálni előtte a használt chatet, mert ahol lakom pár dolog le van tiltva, nehogy akkor derüljön ki nem megy az a chat program.Delonso_
hát próbáld ki, ahhoz mi nem kellünk
http://www.mibbit.com/

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jó lenne majd kipróbálni előtte a használt chatet, mert ahol lakom pár dolog le van tiltva, nehogy akkor derüljön ki nem megy az a chat program.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Csak bosszanto, hogy akik lelepnek, gyakran jobban jarnak, mert JJ, Tibi, vagy akar jomagam is a legjobb BPA-kat javasolja/odaadja nekik..
Igor
ez megoldható, hogy én húzok BPA-t a hiányzóknak, abból nem lesz steal 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem szemelyre szoloan irtam, feltetlenul neked Stez... hanem altalanosan.
Csak bosszanto, hogy akik lelepnek, gyakran jobban jarnak, mert JJ, Tibi, vagy akar jomagam is a legjobb BPA-kat javasolja/odaadja nekik..

Ha mar 18 koros UDFA draftot csinalunk.. sztem a forfeit siman belefer azoknal, akik nem maradnak a 7. korre, es nem kepesek egy GM-nek listat/infot kuldeni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
csak pont ezért lett az a szabály hozva, hogy hetedik köröst nem lehet elcserélni, hogy mindenki maradjon a végéig. mert úgy nem poén ha 32-ből 16 végig van és a másik felének mennek a BPA húzások. De ha nem megoldható akkor ez van.Fucu
Tudom, de most sajnos nem megoldható, hogy maradjak a végéig, utazom el, egyelőre abban reménykedek így is, hogy a laptop elbírja még a sima chatet is, ahol gondolom megy majd a draft, miután valami akkora fos egy gépezet, hogy lehet az is megöli. :/
De az elején mindenképpen szeretnék ott lenni, a két saját pickemnél, nem pedig helyettesre bízni a dolgokat.
Szerk.:

Igor, nyilván nem elhúzok a picsába, aztán majd kapok, akit kapok. 😊 Szándékozom listát, vagy posztot írni legalább, az alap.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Aki nincs ott, es nem kuld at posztot, vagy egy 4-5-8 neves listat mondjuk egy adott pickre.. az legyen akkor forfeit.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
csak pont ezért lett az a szabály hozva, hogy hetedik köröst nem lehet elcserélni, hogy mindenki maradjon a végéig. mert úgy nem poén ha 32-ből 16 végig van és a másik felének mennek a BPA húzások. De ha nem megoldható akkor ez van.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg alapból csak draft elején tudok jelen lenni, de mivel 1/10-en belül van két pickem, utána már csak 6/16, így ezt nem érzem olyan hatalmas problémának, ha azon a picken nem saját magam húzok.

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
A GMek akik egyébként azt jelölték be, hogy nem jó nekik a 24.e semmiképp nem tudják megoldani, hogy itt legyenek?tenorx
én sztem azt jelöltem h nem jó, de meg tudom oldani h ott legyek 😊