NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 990
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tenorx, egyetlen értelmes okot írj arra, hogy miért húzok irányítót? (A személye már mindegy...) Annyira azért nincs kész ez a 'Boys, hogy az egyetlen pickemmel az első három körben QB-t húzzak. Még, ha az isteni Freeman RFA is lesz, őt simán betuszkolóm capba, max. más játékosom nem lesz 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a mockot nem kommentálom. a DCig sem sikerült eljutni 😛haromt
szerettel vna inkabb egy leshouret az elso korben ?
amugy pont azon rohogtunk amikor fetomy beirta h az egyetlen jatekos akirol 40x mondtad el
h mennyire ruhelled es h szted akkora bust lesz mint a haz 😀Fake
Hát mostmár tuti,hogy a final mockban bereachelem 😛
Smith-t meg elfelejtettem 😛 Az volt bennem, hogy draft topicban pár napja mindenki azt magyarázta, hogy ő meg miller a két valamire való olb a többi fos.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Ugyan nem az en pickjeim voltak, de besegitek.
O az egyetlen WR-ed.. es ha kap egy rookie QB-t, akkor fene tudja, mire lesz kepes.
Driver 80 eves, Murphy/Massa meg 400-500 yardos WR, QB nelkuli csapatokban..Igor
de most az IRL statok a lényegesek vagy a képességek?braxa88
Öö.. hát persze hogy is-is. Mennyire jó.. és milyen csapatban van.
Andre Johnsont belerakod a Raidersbe nem szerez 800-900 yardnál többet..Igor
ha IRL elmegy andre a raidersbe, attól még a GMben Tyr csapata semmitsem fog sztem gyengülni. IRL nem lesznek egetverő statjai, de semmivel nem lesz Andre rosszabb játékos.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Engem Massa se nagyon nyűgözött le eddig. Moss oké, de öreg, és Murphy jó mondjuk 2-3. WRnek, szerintem elfér Titus (én pl. szívesen vittem volna itt).
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
santana mosst nem értem miért írjátok le. QB nélkül hozott 1100+yardot, és a ligában pedig 10.legtöbb yardot kapta el.braxa88
Ugyan nem az en pickjeim voltak, de besegitek.
O az egyetlen WR-ed.. es ha kap egy rookie QB-t, akkor fene tudja, mire lesz kepes.
Driver 80 eves, Murphy/Massa meg 400-500 yardos WR, QB nelkuli csapatokban..Igor
de most az IRL statok a lényegesek vagy a képességek?braxa88
Öö.. hát persze hogy is-is. Mennyire jó.. és milyen csapatban van.
Andre Johnsont belerakod a Raidersbe nem szerez 800-900 yardnál többet..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Az lehet, de Titusban elit potenciál van, míg Santana Mossban, Donald Driverben, Murphyben és Massaquoiban annyira nem látom ezt.tenorx
santana mosst nem értem miért írjátok le. QB nélkül hozott 1100+yardot, és a ligában pedig 10.legtöbb yardot kapta el.braxa88
Ugyan nem az en pickjeim voltak, de besegitek.
O az egyetlen WR-ed.. es ha kap egy rookie QB-t, akkor fene tudja, mire lesz kepes.
Driver 80 eves, Murphy/Massa meg 400-500 yardos WR, QB nelkuli csapatokban..Igor
de most az IRL statok a lényegesek vagy a képességek?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
minek nekem CB és WR? a legmélyesbb CB és WR sorom a van ligában 😛 az 5.számú WRem is IRL kezdő.
az 5. számú CBm IRL 6meccsen volt kezdő+ idén sztem esélyes h fulltime kezdő lesz, a többiek meg kezdőkén nyomták végig az évet.braxa88
driver ven csont, moss mondjuk legyen kezdo meg par evig, murphy sitt/eltiltas,
massa fogjuk ra, obomanu meg egyenlore nem dob akkorat.
ez aztan valoban veretes bar igaz rossznak sem mondanam.
cb sornal trufantot arulod kell helyere az ember plusz amit huzhattam vna meg de-t pl az mar felejtos volt 3. korben. jobb meg nem jutott eszembe mivel a tobbi poszton elegge megvagy sztem.Fake
elfogadom a véleményemed.
attól még h trufantot árulom nem biztos h meg akarok tőle szabadulni, hiszen elsőszámú CBm.
de wright sztem nem férne rosteremre, és egy 3-körös játékost azér csak odaraknék. ahhoz egy trufant cut kell, h wright-t rosterre rakjam.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a mockot nem kommentálom. a DCig sem sikerült eljutni 😛haromt
szerettel vna inkabb egy leshouret az elso korben ?
amugy pont azon rohogtunk amikor fetomy beirta h az egyetlen jatekos akirol 40x mondtad el
h mennyire ruhelled es h szted akkora bust lesz mint a haz 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Az lehet, de Titusban elit potenciál van, míg Santana Mossban, Donald Driverben, Murphyben és Massaquoiban annyira nem látom ezt.tenorx
santana mosst nem értem miért írjátok le. QB nélkül hozott 1100+yardot, és a ligában pedig 10.legtöbb yardot kapta el.braxa88
Ugyan nem az en pickjeim voltak, de besegitek.
O az egyetlen WR-ed.. es ha kap egy rookie QB-t, akkor fene tudja, mire lesz kepes.
Driver 80 eves, Murphy/Massa meg 400-500 yardos WR, QB nelkuli csapatokban..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az lehet, de Titusban elit potenciál van, míg Santana Mossban, Donald Driverben, Murphyben és Massaquoiban annyira nem látom ezt.tenorx
santana mosst nem értem miért írjátok le. QB nélkül hozott 1100+yardot, és a ligában pedig 10.legtöbb yardot kapta el.braxa88
Hát 31 éves. Meg elvileg voidolt a szerződése a Skinsnél nem? Szóval ki tudja hova kerül.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
minek nekem CB és WR? a legmélyesbb CB és WR sorom a van ligában 😛 az 5.számú WRem is IRL kezdő.
az 5. számú CBm IRL 6meccsen volt kezdő+ idén sztem esélyes h fulltime kezdő lesz, a többiek meg kezdőkén nyomták végig az évet.braxa88
driver ven csont, moss mondjuk legyen kezdo meg par evig, murphy sitt/eltiltas,
massa fogjuk ra, obomanu meg egyenlore nem dob akkorat.
ez aztan valoban veretes bar igaz rossznak sem mondanam.
cb sornal trufantot arulod kell helyere az ember plusz amit huzhattam vna meg de-t pl az mar felejtos volt 3. korben. jobb meg nem jutott eszembe mivel a tobbi poszton elegge megvagy sztem.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Az lehet, de Titusban elit potenciál van, míg Santana Mossban, Donald Driverben, Murphyben és Massaquoiban annyira nem látom ezt.tenorx
santana mosst nem értem miért írjátok le. QB nélkül hozott 1100+yardot, és a ligában pedig 10.legtöbb yardot kapta el.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az lehet, de Titusban elit potenciál van, míg Santana Mossban, Donald Driverben, Murphyben és Massaquoiban annyira nem látom ezt.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
minek nekem CB és WR? a legmélyesbb CB és WR sorom a van ligában 😛 az 5.számú WRem is IRL kezdő.
az 5. számú CBm IRL 6meccsen volt kezdő+ idén sztem esélyes h fulltime kezdő lesz, a többiek meg kezdőkén nyomták végig az évet.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem semmi munka volt ilyen gyorsan.
Hátpaskolgatás.

Részemről vannak benne jó dolgok.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a mockot nem kommentálom. a DCig sem sikerült eljutni 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem gyenge ez a csapat, csak iparos.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a tenorx féle FA listát valaki be tudná linkelni, ki akarom egészíteni a comp pickes listámat, de nem tudom fejből, ki honnan jött.eaglesmcnabb
http://nfl.hu/madcat/player.php?year=2010&skin=default

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
a tenorx féle FA listát valaki be tudná linkelni, ki akarom egészíteni a comp pickes listámat, de nem tudom fejből, ki honnan jött.eaglesmcnabb
http://dl.dropbox.com/u/15030869/2011%20FAk.xls
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a tenorx féle FA listát valaki be tudná linkelni, ki akarom egészíteni a comp pickes listámat, de nem tudom fejből, ki honnan jött.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
500k kp-ban


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
6kb Vikes
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Mennyibe fájna Kev Williams? Sosem tudom, kinek a rostereében van..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
GM barátabb koncepció: A rozik kb 7 millát fognak rátolni 😛tenorx
az is olcsóbb mint a mostani 😀 ha meg nem akkor mehet a rákba, de cutolni nem fogom másfél milláért.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
GM barátabb koncepció: A rozik kb 7 millát fognak rátolni 😛