NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 990
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
úgy érzem, hogy ez a komplett hsz az én felidegesítésem miatt született 😛

Remek mock, a posztok rendben vannak, De ugye azt nem gondoljátok komolyan, hogyha bent lesz Baldwin akkor Smith-t húzom? 😛 😀
Plusz további pozitívum, hogy Fucu nem húz QB-t, így nem biztos, hogy Stanzinál nem kapok jobb QB-t.
összességében nekem nagyon eltaláltátok 😊eaglesmcnabb
Höri
benne volt persze 😛, de a Baldwinost azt tartom továbbra is. Túlságosan kedvelem ahhoz, hogy Smith-t húzzam. Ettől függetlenül Smithnek is örülnék ha Baldwin addigra esetleg kimenne.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
3/32. Pittsburgh Steelers: Jarvis Jenkins, DE, Clemson (tenorx)

Ezt egész egyszerűen nem is értem. Aaron Smith, Olshansky, Pickett, Mike Wright és akkor az NT-kről nem is beszéltem, akik közül van olyan, aki tud DE-t játszani.

Egyáltalán nem fogok DL-be draftolni, nemhogy 3. körben...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Nem mondtam, hogy nem tetszik, csak azt nem értem, hogy minek nekem Gonzo és Gronkowski mellé még egy univerzális kezdő szintű TE? Ha nem lenne Gronk, simán behúznám Stockert korábban is, de így tök felesleges pick-pazarlás lenne.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Somos, ha te azokkal a safetykkel akarsz kiállni, sok sikert... én nem értékelem őket túl nagyra 😊
Stocker pedig BPA, és ott magasan a legjobb TE pick.. felőlem reachelhetsz Greenért, vagy Thomasért, de Bajema simán röpül, ha Stocker a harmadikban elérhető, van egy olyan érzésem 😛

Most mindenki hisztizik, de majd visszanézzük két hét múlva 😛Igor
Nem tudom, mi a bajod a Harris - Goldson párossal, annyira nem rosszak, hogy 1. körben kellene valamelyik helyett új ember. Bajema meg korrekt 3. TE, jól blokkol, olcsó is, Stocker meg nagyon hasonló Gronkowskihoz, úgyhogy inkább továbbra is maradnék az elkapó TE-nél... 😊somoskovig
Na, akkor csak ennyit mondj nekem Bajema > Stocker?
Stocker a legjobb, leginkább NFL-ready TE prospect (igen, még Rudinál is jobb ezen a téren...), nálam simán második kör eleje, ezért kaptál BPA-t. Tud elkapni is... sajnálom, hogy nem tetszik 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Somos, ha te azokkal a safetykkel akarsz kiállni, sok sikert... én nem értékelem őket túl nagyra 😊
Stocker pedig BPA, és ott magasan a legjobb TE pick.. felőlem reachelhetsz Greenért, vagy Thomasért, de Bajema simán röpül, ha Stocker a harmadikban elérhető, van egy olyan érzésem 😛

Most mindenki hisztizik, de majd visszanézzük két hét múlva 😛Igor
Nem tudom, mi a bajod a Harris - Goldson párossal, annyira nem rosszak, hogy 1. körben kellene valamelyik helyett új ember. Bajema meg korrekt 3. TE, jól blokkol, olcsó is, Stocker meg nagyon hasonló Gronkowskihoz, úgyhogy inkább továbbra is maradnék az elkapó TE-nél... 😊

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Somos, ha te azokkal a safetykkel akarsz kiállni, sok sikert... én nem értékelem őket túl nagyra 😊
Stocker pedig BPA, és ott magasan a legjobb TE pick.. felőlem reachelhetsz Greenért, vagy Thomasért, de Bajema simán röpül, ha Stocker a harmadikban elérhető, van egy olyan érzésem 😛

Most mindenki hisztizik, de majd visszanézzük két hét múlva 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Nézegettem én is a mockot, vannak benne jó pickek is, meg mellélövések is szép számmal nálam:

1/17 Mallett - ez még akár elő is fordulhat
1/24 Aaron Williams - hova-miért-minek? Goldson - Harris kezdő S páros, mögöttük Roy Williams, McGowan, Eugene Wilson, ide 1. körben tuti nem jön safety
1/26 Clayborn - ez is meglehet akár
2/7 Wilkerson - DT-t sem fogok húzni, nálam van az IRL top 10-es futás elleni Falcons védelem kezdő DT-párosa, meg még 2 IRL kezdő, max. ha valaki nagyon csúszik, de ez 2/7-nél biztosan nem Wilkerson
3/9 Daniel Thomas - Jackson, Spiller és Starks mellé minek még egy középső körös futó? bár ez még esetleg beleférhet
3/13 Stocker - Gonzo, Gronkowski, Bajema a TE-trióm, ha húzok is TE-et, akkor sokkal inkább egy Keller/Hernandez féle elkapó TE jön majd, Gronko mellé nem kell Stocker

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
enyéim is szerződés nélkül flangálnak, de pár perc és kapnak

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
asszem már csak Ryan Cook van szerződés nélkül.

őt megvárom a roster frissítésselHöri
Még Velasco is szerződés nélkül volt, de már nem. 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
úgy érzem, hogy ez a komplett hsz az én felidegesítésem miatt született 😛

Remek mock, a posztok rendben vannak, De ugye azt nem gondoljátok komolyan, hogyha bent lesz Baldwin akkor Smith-t húzom? 😛 😀
Plusz további pozitívum, hogy Fucu nem húz QB-t, így nem biztos, hogy Stanzinál nem kapok jobb QB-t.
összességében nekem nagyon eltaláltátok 😊eaglesmcnabb

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Remek mock, a posztok rendben vannak, De ugye azt nem gondoljátok komolyan, hogyha bent lesz Baldwin akkor Smith-t húzom? 😛 😀
Plusz további pozitívum, hogy Fucu nem húz QB-t, így nem biztos, hogy Stanzinál nem kapok jobb QB-t.
összességében nekem nagyon eltaláltátok 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
asszem már csak Ryan Cook van szerződés nélkül.

őt megvárom a roster frissítéssel

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tenorx: utólagos engedelmeddel kicsit szét tördeltem a köröket, mert nagyon egybe volt, így átláthatóbb 😊Fucu
tenk ju ez igy valoban szebb.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bűnrossz mock, egyik colts pickre sincs minimális esély seHöri
ha sherrod idaig zuhan behuzod. ide a rozsdas becskat. mondjuk wilson meg bent volt.
de itt te nem huznal wrt ha meg bentvan egy elsokoros tekul.
karolyka azert nem eletbiztositas sem hosszu sem rovidtavra.
a mcdaniel pick faszsag sztem is. akkora reach h recseg.Fake
éjjel azt álmodtam, hogy az első kör végén Kyle Rudolphot kell húznom

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nehéz lehetett nekem megjósolni a qb picket 😀Joci
azthittuk h te nem tudsz rola h van ilyen needed es letolod senecaval az evet.
poen pick volt. hat megis bejott.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
bűnrossz mock, egyik colts pickre sincs minimális esély seHöri
ha sherrod idaig zuhan behuzod. ide a rozsdas becskat. mondjuk wilson meg bent volt.
de itt te nem huznal wrt ha meg bentvan egy elsokoros tekul.
karolyka azert nem eletbiztositas sem hosszu sem rovidtavra.
a mcdaniel pick faszsag sztem is. akkora reach h recseg.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szép munka srácok, köszi a fáradozást

Cards szempontból
- a Locker pick nagyon mellé 😊 Álláspontom nem változott nem lesz QB pick idén (és szoktam tartani a szavamat 😊)
-Carimi már esélyesebb, de így most tetszik a fal két széle is (főleg, h Levit áttoltam RT-be 😊)
- Reed esélyes, de nem hiszem, h lecsúszik addig
- OG pick is esélyes
- Arizona miatt Arizonából draftolok sokat? 😀

de készülök meglepetésekkel 😛

tenorx: utólagos engedelmeddel kicsit szét tördeltem a köröket, mert nagyon egybe volt, így átláthatóbb 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nehéz lehetett nekem megjósolni a qb picket 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bűnrossz mock, egyik colts pickre sincs minimális esély se

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a mockot nem kommentálom. a DCig sem sikerült eljutni 😛haromt
szerettel vna inkabb egy leshouret az elso korben ?
amugy pont azon rohogtunk amikor fetomy beirta h az egyetlen jatekos akirol 40x mondtad el
h mennyire ruhelled es h szted akkora bust lesz mint a haz 😀Fake
igen RB-t fogok vinni. Leszarom hogy reach. Lesheure és Williams is tetszik. Majd eldöntöm melyik lesz
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tenorx, egyetlen értelmes okot írj arra, hogy miért húzok irányítót? (A személye már mindegy...) Annyira azért nincs kész ez a 'Boys, hogy az egyetlen pickemmel az első három körben QB-t húzzak. Még, ha az isteni Freeman RFA is lesz, őt simán betuszkolóm capba, max. más játékosom nem lesz 😀Deny
Azt sikerült kurvára elnéznem, valamiért az Eaglesre gondoltam... De nézd a jó oldalát, eltradelhetnéd 😀tenorx
Az istent, vagy az újonnan húzottat? (Nem tudom, hogy ezt szabadna-e egyáltalán 😀)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tenorx, egyetlen értelmes okot írj arra, hogy miért húzok irányítót? (A személye már mindegy...) Annyira azért nincs kész ez a 'Boys, hogy az egyetlen pickemmel az első három körben QB-t húzzak. Még, ha az isteni Freeman RFA is lesz, őt simán betuszkolóm capba, max. más játékosom nem lesz 😀Deny
Azt sikerült kurvára elnéznem, valamiért az Eaglesre gondoltam... De nézd a jó oldalát, eltradelhetnéd 😀
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
ki mondta hogy QB nem jöhet én már egy ideje mondom hogy 4 QBs rendszert tervezem Mallett-McCoy-Palmer-McElroy/Stanzi
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
még jó hogy igor húzott nálam így tudom hogy kikhez nem szabad majd nyúlnom 😀Ork
Szted könnyű volt 1/8-ra használható fehér arcot húzni, aki nem QB? 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
még jó hogy igor húzott nálam így tudom hogy kikhez nem szabad majd nyúlnom 😀