Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

GM játék csevegő

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2025-ös roster fájl

2026-os roster fájl

Draft tracker 2025

Draft tracker 2026

Rosenhaus táblázat 2026


Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Hát, eléggé utálom is, hogy hagytam magam így lehúzni... 1/2+Bosa+Brandon Williams ment Wentzért. Fájdalmas döntés volt, de meg kellett hoznom, különben az elmúlt 24 óra eseményeit hiábavalónak éreztem volna. Remélem majd az idő igazolja, és Carsonból a következő nagy QB lesz.


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 852 — Dr Kongó fan
Oh my god, engem a Bosa deal annyira nem zavart, de ez most kicsit bebaszott..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Holnap estig beírom a hosszabbított szerződéseket, csak sok a meló most, sry.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2 POos első kőr meg egy 3.

Hát nem volt drága Bosa 😕
Amikor én kérdeztem szerintem sokkal rosszabbat nem ajánlottam.


Liverpool Fc
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Valakinek nem áll szándékában GM mockot írni? Szerintem sokan díjaznánk... 😊
vassadi
Csak első kör? Tudom, új vagyok, de jövő héten megpróbálkozhatok vele, ha nem lesz rutinosabb jelentkező
Spigo
Szoktunk írni páran, ahogy tavaly is, de itt az FA, utána van értelme csak 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 568 — Chiefs GM
Majd az első FA-kör után, addig nincs értelme. 😊

több mint 8 éve
Spigo New England Patriots 1 249 — Patriots GM
Valakinek nem áll szándékában GM mockot írni? Szerintem sokan díjaznánk... 😊
vassadi
Csak első kör? Tudom, új vagyok, de jövő héten megpróbálkozhatok vele, ha nem lesz rutinosabb jelentkező
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Valakinek nem áll szándékában GM mockot írni? Szerintem sokan díjaznánk... 😊

Szerkesztette: vassadi
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
1/6
1/20
2/6
2/20
3/6
3/9 lefelé cserélhető!

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Friss Keki:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Lefele mozognék 1/5-ről
több mint 8 éve
dawe092 Philadelphia Eagles 140 — Vikings GM
Vikings KeKi frissítve
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
A félreértések elkerülése végett, mert érkezett hozzám ilyen kérdés: a táblázatban, amit közzétettem, nem konkrétan az első és második FA-kör névsora van lebontva, csak azok szerepelnek rajta, akiket a cutok és waive-ek közben, illetve a kompenzációs pickeknél figyelembe veendő játékosok összeírásakor kigyűjtöttem magamnak, hogy majd szóba jöhetnek a free agency első, másosik, esetleges harmadik körében, szóval lényegében csak egy sima watch list, simán lehet és biztosan lesz is köztük olyan, akiért majd csak a nyílt licit során lehet bejelentkezni.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Néhány javaslat

WR: Martavis Bryant/Albert Wilson be, vagy inkább Randall Cobb ki?
OG: Iupati be?
DT: Floyd be?
LB: Kirksey be?
CB: Verrett/Pat-Rob/Melvin be, vagy inkább Roby ki?
Igor
Cobb azért bizonyítottan minőségi kezdő elkapó, még ha már meg is kopott egy kicsit. Bryant harmadik számú elkapó és negyedik számú célpont a Steelersben, nem is nagyon van esélye ennél előrébb jutni a rangsorban (eltradelni pedig elvileg nem fogják), mellesleg egyetlen botlás választja el egy újabb teljes szezonra szóló eltiltástól. Wilson szerintem egy jobbfajta WR4 szintnél nem több, és a Dolphinsnál simán be is ragadhat a depth chart negyedik helyén Parker, Stills és Amendola mögött, nagy szerződés ide vagy oda, mellesleg szerintem az a kontraktus hasonlóan nagy baklövés a Miami részéről, mint amit a Ravens csinált volna Ryan Granttel, csak a Dolphinsnak Amendola leigazolása után nyilván nem volt semmilyen kamu indoka ahhoz, hogy kihátrálhasson a Wilson dealből. 😛 Vagy elég csak összehasonlítani Wilsont a többi első körbe jelölt névvel...
Turner messze kiemelkedik ebből az OG névsorból, elit teljesítmény és jó korban is van, Iupati már nem az az All-Pro kaliberű guard, aki néhány éve volt.
Floydról az a hír járja, hogy a térdsérülése career-ending.
Kirksey-n én is vacilláltam, ő végülis befér ebbe a névsorba hatodik linebackernek.
Roby stabil, high-quality kezdő, szerintem a legtöbben őt szívbaj nélkül bevállalnák hosszútávú szerződéssel, míg Verrettben ott van a shutdown corner, csak a kórházból ezt nehéz bizonyítani, PatRobnak kiemelkedő éve volt, de már rendesen benne van a korban, és slot-only, Melvin pedig egyelőre one-year wonder, sőt inkább half-year wonder.

Nem mondom, hogy teljesen elzárkózom azoknak a bevonásától, akikre itt azt mondtam, hogy szerintem nem kellenének az első körbe, csak leírtam az érveimet, hogy miért gondoltam úgy, hogy várhatnak még.

Én Foles-t is betenném az első körbe.
Rataxes
Én úgy gondolkodtam, hogy elit csere, de mégiscsak csere. Viszont ha IRL FA lett volna, akkor egy QB needes csapat tuti elvitte volna kezdőnek, ha máshogy nem, úgy, mint a Broncos Keenumot, meg ha IRL az Eagles nem tradeli el és marad backup, attól még itt bevállalhatja valaki kezdőnek, szóval jobban átgondolva a dolgot, igazad lehet.
vassadi
Szvsz max Kirkseyen lehet elgondolkodni. A többiek 1-1 lépcsővel lejjebb vannak a top-tól. Ill. az se baj ha marad 1-2 ember a top-on kívül is akik nem csak rostertölteléknek valók


Liverpool Fc
több mint 8 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Kicsit frissítettem én is. (Clowney-val)
 bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal/1746704
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Én Kirkseyt tenném be
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Néhány javaslat

WR: Martavis Bryant/Albert Wilson be, vagy inkább Randall Cobb ki?
OG: Iupati be?
DT: Floyd be?
LB: Kirksey be?
CB: Verrett/Pat-Rob/Melvin be, vagy inkább Roby ki?
Igor
Cobb azért bizonyítottan minőségi kezdő elkapó, még ha már meg is kopott egy kicsit. Bryant harmadik számú elkapó és negyedik számú célpont a Steelersben, nem is nagyon van esélye ennél előrébb jutni a rangsorban (eltradelni pedig elvileg nem fogják), mellesleg egyetlen botlás választja el egy újabb teljes szezonra szóló eltiltástól. Wilson szerintem egy jobbfajta WR4 szintnél nem több, és a Dolphinsnál simán be is ragadhat a depth chart negyedik helyén Parker, Stills és Amendola mögött, nagy szerződés ide vagy oda, mellesleg szerintem az a kontraktus hasonlóan nagy baklövés a Miami részéről, mint amit a Ravens csinált volna Ryan Granttel, csak a Dolphinsnak Amendola leigazolása után nyilván nem volt semmilyen kamu indoka ahhoz, hogy kihátrálhasson a Wilson dealből. 😛 Vagy elég csak összehasonlítani Wilsont a többi első körbe jelölt névvel...
Turner messze kiemelkedik ebből az OG névsorból, elit teljesítmény és jó korban is van, Iupati már nem az az All-Pro kaliberű guard, aki néhány éve volt.
Floydról az a hír járja, hogy a térdsérülése career-ending.
Kirksey-n én is vacilláltam, ő végülis befér ebbe a névsorba hatodik linebackernek.
Roby stabil, high-quality kezdő, szerintem a legtöbben őt szívbaj nélkül bevállalnák hosszútávú szerződéssel, míg Verrettben ott van a shutdown corner, csak a kórházból ezt nehéz bizonyítani, PatRobnak kiemelkedő éve volt, de már rendesen benne van a korban, és slot-only, Melvin pedig egyelőre one-year wonder, sőt inkább half-year wonder.

Nem mondom, hogy teljesen elzárkózom azoknak a bevonásától, akikre itt azt mondtam, hogy szerintem nem kellenének az első körbe, csak leírtam az érveimet, hogy miért gondoltam úgy, hogy várhatnak még.

Én Foles-t is betenném az első körbe.
Rataxes
Én úgy gondolkodtam, hogy elit csere, de mégiscsak csere. Viszont ha IRL FA lett volna, akkor egy QB needes csapat tuti elvitte volna kezdőnek, ha máshogy nem, úgy, mint a Broncos Keenumot, meg ha IRL az Eagles nem tradeli el és marad backup, attól még itt bevállalhatja valaki kezdőnek, szóval jobban átgondolva a dolgot, igazad lehet.
több mint 8 éve
Spigo New England Patriots 1 249 — Patriots GM
Legujabb KeKi - eladok az elso koros pickek pickekert

 bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal/1746482
több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Én Foles-t is betenném az első körbe.


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 852 — Dr Kongó fan
Az első FA-kör játékosainak előzetes listája:
Quarterback: Blake Bortles, Case Keenum, Sam Bradford - empty taxi
Running back: Carlos Hyde, Devonta Freeman, Isaiah Crowell, Jerick McKinnon - empty taxi
Wide receiver: DeSean Jackson, Jordy Nelson, Kelvin Benjamin, Larry Fitzgerald, Randall Cobb, Sammy Watkins - vassadi
Tight end: Delanie Walker, Jason Witten, Trey Burton - vassadi
Offensive lineman: Andrew Whitworth, Trai Turner, Matt Paradis, Weston Richburg - vassadi
Defensive interior: Linval Joseph, Stephon Tuitt - somos
Edge rusher: Calais Campbell, Carlos Dunlap - vassadi
Linebacker: Alec Ogletree, Avery Williamson, Anthony Hitchens, Deone Bucannon, Preston Brown - somos
Cornerback: Bradley Roby, Chris Harris, Joe Haden, Malcolm Butler, Xavier Rhodes - somos
Safety: Andrew Sendejo, George Iloka, Ricardo Allen - empty taxi

Ez a lista nem végleges, még lehet javaslatokat tenni, hogy ki kerüljön be/ki.

@empty taxi @somoskovig Nektek így megfelel az adminisztráció beosztása?
vassadi
Néhány javaslat

WR: Martavis Bryant/Albert Wilson be, vagy inkább Randall Cobb ki?
OG: Iupati be?
DT: Floyd be?
LB: Kirksey be?
CB: Verrett/Pat-Rob/Melvin be, vagy inkább Roby ki?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Azt tudhatjuk, hogy kik lesznek még FA-k az első körösökön kívül? Hirtelenjében nem találtam erre vonatkozóan infót, bár annyira nem is törtem magam.
Rataxes
kompenzációs topic + cut topic + waiver topic
braxa88
Az úgy fasza(?), de nem túl felhasználóbarát 😊 Gondoltam hogy Vassadinak van valami anyaga amikor dolgozott az első kör kidolgozásán... Némileg egyszerűbb lenne úgy.
Rataxes
több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Azt tudhatjuk, hogy kik lesznek még FA-k az első körösökön kívül? Hirtelenjében nem találtam erre vonatkozóan infót, bár annyira nem is törtem magam.
Rataxes
kompenzációs topic + cut topic + waiver topic
braxa88
Az úgy fasza(?), de nem túl felhasználóbarát 😊 Gondoltam hogy Vassadinak van valami anyaga amikor dolgozott az első kör kidolgozásán... Némileg egyszerűbb lenne úgy.


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Azt tudhatjuk, hogy kik lesznek még FA-k az első körösökön kívül? Hirtelenjében nem találtam erre vonatkozóan infót, bár annyira nem is törtem magam.
Rataxes
kompenzációs topic + cut topic + waiver topic
több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Azt tudhatjuk, hogy kik lesznek még FA-k az első körösökön kívül? Hirtelenjében nem találtam erre vonatkozóan infót, bár annyira nem is törtem magam.


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 852 — Dr Kongó fan
Ha a CB-t és a S-t meg tudjuk cserélni, akkor nekem OK.
somoskovig
Empty a QB, RB, S trióra mondta, hogy ezeket tudja vinni, a cornereket én se akarom, szóval akkor lehet kelleni fog egy negyedik ember a CB-khez. Valaki?
vassadi
Én is jelentkeztem korábban, viszem a CB-ket, meg mást is ha esetleg sok valakinek a poszt.
Igor
Tight endeket még átadhatom, ha gondolod.
vassadi
Ok, akkor viszem ezt a kettőt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
A Ramsnél friss a keres-kínál, 1\9-ről trédelnék lefelé, legfeljebb 1\21ig.