Week 10

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Miért küldte le a Spori Tagovaiolat??
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nyer ma az LSU ?? 🤔🤔🤔🤔
Bundi1986
Ha több pontot szerez mint az Alabama, akkor biztos!
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
..ez egy elég szemét dolog volt, mindenki hallotta a sípot, de a 2 LSU-s direkt ráment Tua-ra, aki lehet megsérült.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nyer ma az LSU ?? 🤔🤔🤔🤔
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ennek kicsivel jobb a minősége !!!!!
 grandmastreams.live/yt2.html
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
...és kezdődik! Roll Tide!
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 www.vipbox.live/1-alabama-vs-3-lsu-1-live
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Texasban nagy meccs van, megy a visítozás. Nem értem miért 2pt-ra megy a WV... 16 másodperc
mmdan
...mert győzni akarnak? ....és győztek is!
Alabama Niners
hát igen, így gyorsan lehet nyerni de szopizni is
mmdan
mindent vagy semmit volt a felfogás az edző részéről. Ma bejött....
Alabama Niners
nem is bánom, remélem a várva-várt meccs is hasonló izgalmakat tartogat 😛
mmdan
...én kevésbé várok ekkora izgalmakat, viszont egy jó meccset igen Alabama győzelemmel!
több mint 5 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
Texasban nagy meccs van, megy a visítozás. Nem értem miért 2pt-ra megy a WV... 16 másodperc
mmdan
...mert győzni akarnak? ....és győztek is!
Alabama Niners
hát igen, így gyorsan lehet nyerni de szopizni is
mmdan
mindent vagy semmit volt a felfogás az edző részéről. Ma bejött....
Alabama Niners
nem is bánom, remélem a várva-várt meccs is hasonló izgalmakat tartogat 😛
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Texasban nagy meccs van, megy a visítozás. Nem értem miért 2pt-ra megy a WV... 16 másodperc
mmdan
...mert győzni akarnak? ....és győztek is!
Alabama Niners
hát igen, így gyorsan lehet nyerni de szopizni is
mmdan
mindent vagy semmit volt a felfogás az edző részéről. Ma bejött....
több mint 5 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
Texasban nagy meccs van, megy a visítozás. Nem értem miért 2pt-ra megy a WV... 16 másodperc
mmdan
...mert győzni akarnak? ....és győztek is!
Alabama Niners
hát igen, így gyorsan lehet nyerni de szopizni is
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Texasban nagy meccs van, megy a visítozás. Nem értem miért 2pt-ra megy a WV... 16 másodperc
mmdan
...mert győzni akarnak? ....és győztek is!
több mint 5 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
Texasban nagy meccs van, megy a visítozás. Nem értem miért 2pt-ra megy a WV... 16 másodperc
több mint 5 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
Egy kis FCS: Amit a Colgate Raiders védelem művel idén, arra lassan nincsenek szavak. Az elmúlt 7 meccsükön ÖSSZESEN 6 pontot kaptak, 5 shoutouttal (ez FCS idényrekord beállítás). Múlt héten a Georgetownt 36, ma a Fordhamet HUSZONNYOLC TOTAL YARDON tartották 4 negyed alatt.

Nagyon kíváncsi leszek, mit művelnek majd 2 hét múlva az Army ellen.
iktriad
Te hogy hogy ezt a ligat nézed ?? Vagy is ezt szeretted meg ?? 🤔🤔
Bundi1986
A Jagsnek volt 2009 és 2012 egy BORZALMAS GM-je , Gene Smith, aki olyan pusztítást végzett, hogy máig nincs azóta munkája az amúgy sajna nagyon belterjes NFL-ben. Na ő szeretett előszeretettel FCS prospekteket draftolni. és ezért volt kifizetődő az FCS-re figyelni. Aztán kb megragadt a figyelmem a ligán és azóta évek óra írok az FCS topikba összefoglalókat a heti történésekről és sokszor beharangozót is a nagydöntőre, amit mindig az NFL Wildcard kör 1. napján játszanak, És mivel itt 24 csapatos playoff van (ami hamarosan -3 hét- elkezdődik) egészen izgalmas a lebonyolítási rendszer is. Megspékelve ezt az egyik legnagyobb NCAA dinasztiával, ami valaha volt (North Dakota State, ami többek közt Carson Wentzet is kitermelte) és akik idén rekordot dönthetnek, ha megnyerik a 7. bajnoki címüket.

Plusz ennek köszönhetően én előbb megismerhettem a nagy átlagnál olyan későbbi NFL játékosokat, mint Garoppolo, Wentz, Davis Johnson, Terrance West, Dallas Doedert vagy nagy kedvencem Cooper Kupp.
iktriad
Ahá így már értem !! Igen pont az tűnt fel hogy írsz is beszamolot pont múltkor olvastam ! És az lejott hogy nagyon kepben vagy és racsodalkoztam mert nem ezt a ligat szoktak idehaza áltálban favorizalni ! De így már tok logikus a miertekre adott valaszod !! Monndjuk nekem mondjuk az a bajom hogy itt NCAA olyan donping van és az embernek fogalma sincs mit nezzen vagy is kövessen figyelemmel ! Szóval szerintem is választani kene egy sorozatot és azt figyelni mert így csak az ember bele bele néz mindenbe de semmivel sincs igazából kepben ! Szóval szerintem követni fogom a peldad
Bundi1986
Csak baromira nehéz választani.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnos nincs meglepi, az történik ami várható volt. TMc sajnos Barkley Gesicki DesHamilton, no meg normális OL nélkül egyedül, jó védelmek ellen kevés. Nagy kérdés, JFnek sikerül e jövőre újra felépítenie a programot....

Amiről még nem volt szó: Chip visszatér Oregonba, tartok tőle vereséggel távozik.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megspékelve ezt az egyik legnagyobb NCAA dinasztiával, ami valaha volt (North Dakota State, ami többek közt Carson Wentzet is kitermelte) és akik idén rekordot dönthetnek, ha megnyerik a 7. bajnoki címüket.iktriad
Pont a héten keresgéltem új bölény tetováláshoz amikor beléjük futottam. Megpróbálom megnézni a döntőt ha bejutnak.
♉gaben♉
Jó esély van erre. Idén egyelőre megingathatatlanok. Ha ma nyerik a Youngstown State elleni meccset(7-0 a Bisonnak a 3. negyedben), megvan a Missouri Valley konferencia győzelem és az automatikus playoff hely is. És közben a legnagyobb vetélytárs James Madison épp ma szaladt bele egy ordas nagy pofonba az idén amúgy borzalmas New Hampshire ellen.
iktriad
Felvágni azért nem kell! 😀
♉gaben♉
Nem felvágás. Helyzetjelentés.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 109 — Deion Sanders for president!
Megspékelve ezt az egyik legnagyobb NCAA dinasztiával, ami valaha volt (North Dakota State, ami többek közt Carson Wentzet is kitermelte) és akik idén rekordot dönthetnek, ha megnyerik a 7. bajnoki címüket.iktriad
Pont a héten keresgéltem új bölény tetováláshoz amikor beléjük futottam. Megpróbálom megnézni a döntőt ha bejutnak.
♉gaben♉
Jó esély van erre. Idén egyelőre megingathatatlanok. Ha ma nyerik a Youngstown State elleni meccset(7-0 a Bisonnak a 3. negyedben), megvan a Missouri Valley konferencia győzelem és az automatikus playoff hely is. És közben a legnagyobb vetélytárs James Madison épp ma szaladt bele egy ordas nagy pofonba az idén amúgy borzalmas New Hampshire ellen.
iktriad
Felvágni azért nem kell! 😀

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
UK-nak bevittük az utolsó előtti ütést ! 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Skacok West Virginia-ról Will Grier !! Most oszinten lát benne valaki valamit ??? Szerintetek lehet keresnivaloja az NFL Ben ???
Bundi1986
Szerintem lehet keresnivalója. Jövő évi drafton a 3. 4. Helyen rangsorolt QB. Neki is kell majd egy jó edzői stáb aki a döntéshozatalat rendbe tudja tenni és akkor jó lehet. Az utóbbi időben úgyis jól megy a BIG12 iranyitoknak az NFLben. Jelenleg nagyon sokat segít neki amúgy David Sills aki az FBS egyik legjobb Red Zone célpontja.
JustoVillar
Na akkor a Jaguarshoz pont jó is lesz ott úgy is QB krízis van 😃☝☝
Bundi1986
Én különben multkor Iowa State elleni merkozest láttam vegig ! De nem tudom nekem iszonyat enervaltnak pontatlannak és nagyon nem kesznek az NFL-re tűnt nekem !!!Az Iowa State QB Purdy lehatszotta őt a palyarol szinte , jatek minden elemeben !!! De lehet hogy az csak épp egy rossz merkozes volt tőle !!!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megspékelve ezt az egyik legnagyobb NCAA dinasztiával, ami valaha volt (North Dakota State, ami többek közt Carson Wentzet is kitermelte) és akik idén rekordot dönthetnek, ha megnyerik a 7. bajnoki címüket.iktriad
Pont a héten keresgéltem új bölény tetováláshoz amikor beléjük futottam. Megpróbálom megnézni a döntőt ha bejutnak.
♉gaben♉
Jó esély van erre. Idén egyelőre megingathatatlanok. Ha ma nyerik a Youngstown State elleni meccset(7-0 a Bisonnak a 3. negyedben), megvan a Missouri Valley konferencia győzelem és az automatikus playoff hely is. És közben a legnagyobb vetélytárs James Madison épp ma szaladt bele egy ordas nagy pofonba az idén amúgy borzalmas New Hampshire ellen.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Egy kis FCS: Amit a Colgate Raiders védelem művel idén, arra lassan nincsenek szavak. Az elmúlt 7 meccsükön ÖSSZESEN 6 pontot kaptak, 5 shoutouttal (ez FCS idényrekord beállítás). Múlt héten a Georgetownt 36, ma a Fordhamet HUSZONNYOLC TOTAL YARDON tartották 4 negyed alatt.

Nagyon kíváncsi leszek, mit művelnek majd 2 hét múlva az Army ellen.
iktriad
Te hogy hogy ezt a ligat nézed ?? Vagy is ezt szeretted meg ?? 🤔🤔
Bundi1986
A Jagsnek volt 2009 és 2012 egy BORZALMAS GM-je , Gene Smith, aki olyan pusztítást végzett, hogy máig nincs azóta munkája az amúgy sajna nagyon belterjes NFL-ben. Na ő szeretett előszeretettel FCS prospekteket draftolni. és ezért volt kifizetődő az FCS-re figyelni. Aztán kb megragadt a figyelmem a ligán és azóta évek óra írok az FCS topikba összefoglalókat a heti történésekről és sokszor beharangozót is a nagydöntőre, amit mindig az NFL Wildcard kör 1. napján játszanak, És mivel itt 24 csapatos playoff van (ami hamarosan -3 hét- elkezdődik) egészen izgalmas a lebonyolítási rendszer is. Megspékelve ezt az egyik legnagyobb NCAA dinasztiával, ami valaha volt (North Dakota State, ami többek közt Carson Wentzet is kitermelte) és akik idén rekordot dönthetnek, ha megnyerik a 7. bajnoki címüket.

Plusz ennek köszönhetően én előbb megismerhettem a nagy átlagnál olyan későbbi NFL játékosokat, mint Garoppolo, Wentz, Davis Johnson, Terrance West, Dallas Doedert vagy nagy kedvencem Cooper Kupp.
iktriad
Ahá így már értem !! Igen pont az tűnt fel hogy írsz is beszamolot pont múltkor olvastam ! És az lejott hogy nagyon kepben vagy és racsodalkoztam mert nem ezt a ligat szoktak idehaza áltálban favorizalni ! De így már tok logikus a miertekre adott valaszod !! Monndjuk nekem mondjuk az a bajom hogy itt NCAA olyan donping van és az embernek fogalma sincs mit nezzen vagy is kövessen figyelemmel ! Szóval szerintem is választani kene egy sorozatot és azt figyelni mert így csak az ember bele bele néz mindenbe de semmivel sincs igazából kepben ! Szóval szerintem követni fogom a peldad
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
A texas-wvu meccshez van valakinek jó linkje?
r.baggio
 gstream.me/13-west-virginia-vs-17-texas-fox/



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 109 — Deion Sanders for president!
Megspékelve ezt az egyik legnagyobb NCAA dinasztiával, ami valaha volt (North Dakota State, ami többek közt Carson Wentzet is kitermelte) és akik idén rekordot dönthetnek, ha megnyerik a 7. bajnoki címüket.iktriad
Pont a héten keresgéltem új bölény tetováláshoz amikor beléjük futottam. Megpróbálom megnézni a döntőt ha bejutnak.

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
A texas-wvu meccshez van valakinek jó linkje?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 604
WVU- Texas meccsen mennyire nincsenek védelmek...
JustoVillar
ne is idegelj
♉gaben♉
Ehlingernek mennyi ideje vana a zsebben. Semmi pass rush nincs a Mountaineers védelemtol.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats