NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Szabadügynökpiac 2018

39 feliratkozó

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Valaki homályosítson már fel (mert elvesztem a különböző infók között), hogy magyar idő szerint mikortól indul a FA és ki mikor és kivel tárgyalhat (saját FA, más csapat FA).Bazzani
gsn mindent tud! 😀
 www.profootballbusiness.com/2013/03/a-harom-es-fel-napos-elozetes.html

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki homályosítson már fel (mert elvesztem a különböző infók között), hogy magyar idő szerint mikortól indul a FA és ki mikor és kivel tárgyalhat (saját FA, más csapat FA).

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
ESPN's Ed Werder reported on SportsCenter that the Browns and Colts will aggressively pursue OLB Paul Kruger in free agency.
Per Werder, Cleveland is "definitely gonna go after" Kruger and will face "intense competition" from Indianapolis, which reportedly envisions Kruger as Dwight Freeney's replacement opposite Robert Mathis. Werder expects Kruger to be signed quickly after Tuesday's free-agent signing period opens. Kruger, 27, led the Super Bowl Ravens in 2012 sacks. We anticipate he'll command a contract worth in the $12 million range annually; perhaps $60 million over five years.empty taxi
Én legszívesebben megtartanám Hughest, adnék neki 1 évet kezdőként, főleg h 1.körös volt. Ennyi pénzért ligaelit WR-t lehet hozni, meg más posztra is kb a legjobbakat. Erős túlzásnak érzem. Bár Pagano tudja végülis...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hajrá Browns

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
ESPN's Ed Werder reported on SportsCenter that the Browns and Colts will aggressively pursue OLB Paul Kruger in free agency.
Per Werder, Cleveland is "definitely gonna go after" Kruger and will face "intense competition" from Indianapolis, which reportedly envisions Kruger as Dwight Freeney's replacement opposite Robert Mathis. Werder expects Kruger to be signed quickly after Tuesday's free-agent signing period opens. Kruger, 27, led the Super Bowl Ravens in 2012 sacks. We anticipate he'll command a contract worth in the $12 million range annually; perhaps $60 million over five years.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az idei RFA tender értékek:
First-round tender: 2.879 millió $
Second-round tender: 2.023 millió $
Original round / right of first refusal tender: 1.323 millió $
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
Free Agent tracker PFF ratingekkel:  www.profootballfocus.com/blog/2013/01/07/2013-pff-free-agency-tracker/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
20 QB akik klubváltás előtt állhatnak  www.rotoworld.com/articles/nfl/42217/59/quarterbacks-on-the-move

van benne nyilvánvaló és kevésbé valószínű is.

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
talán idetartozik, és még nem láttam máshol
NFLPA is planning for 2013 cap to be $121 mill. That's increase of $400K. Would be smallest yr over yr increase in history of cap.
sapka
ez érdekes.
főleg mert sok csapat idén se használta ki a teljes capet, szóval aki túlcsordul az szarban lesz és lehet a sóher bandák erősödnek majd.Höri
Jack Bechta szerint emiatt kevesebb komoly FA igazolás lesz, mint az elmúlt években:

The 2013 cap has actually gone south thus putting more pressure on teams with hefty cap numbers this year. Don’t expect those with cash and cap room available to go on a spending spree in free agency. The en vogue move to make is to secure your franchise players for the long term, spend on defensive players in free agency, and sign just one big free agent deal versus two or three like we’ve seen in the past decade (minus the cap-less year). The large amount spent by the disappointing Bills and Eagles in free agency in the last two years won’t encourage teams to spend.
 www.nationalfootballpost.com/5-bold-predictions-for-2013.html
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
talán idetartozik, és még nem láttam máshol
NFLPA is planning for 2013 cap to be $121 mill. That's increase of $400K. Would be smallest yr over yr increase in history of cap.
sapka
ez érdekes.
főleg mert sok csapat idén se használta ki a teljes capet, szóval aki túlcsordul az szarban lesz és lehet a sóher bandák erősödnek majd.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
talán idetartozik, és még nem láttam máshol
NFLPA is planning for 2013 cap to be $121 mill. That's increase of $400K. Would be smallest yr over yr increase in history of cap.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogy örülhettél a mai napnak akkor :d

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi szépen. Szeretem ha van konkrét időpont amit várni kell. 😊

több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Mikor kezd a free agency?
Kerestem guglival de nem leltem pontos időpontot.Bazzani
2013. március 12.
 sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=3818981
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mikor kezd a free agency?
Kerestem guglival de nem leltem pontos időpontot.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Cruzzal elvileg már megegyeztünk, Beatty + Phillips megtartása lesz kulcs. Bennettnek is mindenképp maradnia kell, remélem nem fog túl sokat kérni. Blackburn viszonylag kisebb összegért megtartható, maradék helyekre meg lehet kukázni lazán.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 www.rotoworld.com/articles/nfl/42077/309/nfl-free-agent-master-list-13

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
S. Lee Hill is aláírta a tendert, 8 maradt aki nem

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 370 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
frissítettemHöri
Lee Evans érkezése nálunk nincs feltüntetve, és voodoo mágus továbbra is hiányzik a listáról. Komolyan szeretnéd kiprovokálni, hogy egyszer kecskefejjel az ágyadban ébredj fel? 😊iktriad
de fel van tüntetve.
Harvey szar, szarokat nem írom beleHöri
És tényleg. Evans ott van. Már vaksi is vagyok.
Viszont 30 másodperccel azután, hogy írtam Harveyről, meghúztam a nyakam. Szerintem a kettő összefügg. 😊 A csávó nem viccel.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2962Höri
frissítettemHöri
Lee Evans érkezése nálunk nincs feltüntetve, és voodoo mágus továbbra is hiányzik a listáról. Komolyan szeretnéd kiprovokálni, hogy egyszer kecskefejjel az ágyadban ébredj fel? 😊iktriad
de fel van tüntetve.
Harvey szar, szarokat nem írom bele

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 370 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2962Höri
frissítettemHöri
Lee Evans érkezése nálunk nincs feltüntetve, és voodoo mágus továbbra is hiányzik a listáról. Komolyan szeretnéd kiprovokálni, hogy egyszer kecskefejjel az ágyadban ébredj fel? 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2962Höri
frissítettem

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha nem írják alá mi történik velük?FViktor93
az már holdoutnak számít elvileg

szerk, ja nem, a határidő az offer küldésre vonatkozik másik csapattól, bocs

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ha nem írják alá mi történik velük?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Már csak 10 játékos nem írta alá az RFA tendert. a határidő péntek 17:59

Team Player Pos Comp.
Baltimore Ravens Cary Williams CB 1st
Buffalo Bills Chad Rinehart G 3rd
Buffalo Bills Kraig Urbik G 3rd
Chicago Bears Kahlil Bell RB ROFR
Detroit Lions Sammie Lee Hill DT 4th
New Orleans Saints Jonathan Casillas LB ROFR
Oakland Raiders Desmond Bryant DT 2nd
Pittsburgh Steelers Mike Wallace WR 1st
St. Louis Rams Danny Amendola WR 2nd

update: Ellerbe marad