NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Szabadügynökpiac 2018

39 feliratkozó

több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 693 — Pfizer & Moderna fan
Ma 21 órakor nyílik meg tehát a szabadügynök-piac, nézzük kikért is zajlik a legnagyobb harc:
bowl.hu
Remélem én is fogom tudni követni, Bár ha a Bayern ma kiesik a gépem nem éli túl ....... 😐

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Jacobs: "I would love to do that (play for the Jets). It would be an opportunity for me to not have to relocate."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
bowl.hu 48
Ma 21 órakor nyílik meg tehát a szabadügynök-piac, nézzük kikért is zajlik a legnagyobb harc:

Piacnyitás előtt, 1. rész (QB, RB, WR, TE)
2. rész (OL, DL)
3. rész (LB, DB)

USA TODAY's top 50 NFL free agents
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 824 — Apu ökölbeszorított keze
Magyar idő szerint ma 22:00-kor kezdődik az FA, úgy éjfélig követném az eseményeket. Mennyi esély van rá, hogy eddig pár nagy név (V-Jax, Mario W. stb.) új csapatra talál? 😊
Van értelme ilyenekre várnom? 😊Beki
ha nem tévedek, az óraátállítás miatt, most egy órával közelebb vagyunk, azaz 21:00.
simán lehet. haynesworth anno az első napon aláírta a 100 milliós szerződését a Skinshez, nyilván semmi tampering nem volt, ahogy most se lesz. de nagy mozgást nem érdemes várni ma.gabtsi
Az 136 milliós lett a végére

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Magyar idő szerint ma 22:00-kor kezdődik az FA, úgy éjfélig követném az eseményeket. Mennyi esély van rá, hogy eddig pár nagy név (V-Jax, Mario W. stb.) új csapatra talál? 😊
Van értelme ilyenekre várnom? 😊Beki
ha nem tévedek, az óraátállítás miatt, most egy órával közelebb vagyunk, azaz 21:00.
simán lehet. haynesworth anno az első napon aláírta a 100 milliós szerződését a Skinshez, nyilván semmi tampering nem volt, ahogy most se lesz. de nagy mozgást nem érdemes várni ma.gabtsi
Száradt volna le a keze... Meg aki elétette azé is.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Magyar idő szerint ma 22:00-kor kezdődik az FA, úgy éjfélig követném az eseményeket. Mennyi esély van rá, hogy eddig pár nagy név (V-Jax, Mario W. stb.) új csapatra talál? 😊
Van értelme ilyenekre várnom? 😊Beki
ha nem tévedek, az óraátállítás miatt, most egy órával közelebb vagyunk, azaz 21:00.
simán lehet. haynesworth anno az első napon aláírta a 100 milliós szerződését a Skinshez, nyilván semmi tampering nem volt, ahogy most se lesz. de nagy mozgást nem érdemes várni ma.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért pár igazolás csak be lesz jelentve nem? 😊
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Magyar idő szerint ma 22:00-kor kezdődik az FA, úgy éjfélig követném az eseményeket. Mennyi esély van rá, hogy eddig pár nagy név (V-Jax, Mario W. stb.) új csapatra talál? 😊
Van értelme ilyenekre várnom? 😊Beki
kicsi
nincs
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Magyar idő szerint ma 22:00-kor kezdődik az FA, úgy éjfélig követném az eseményeket. Mennyi esély van rá, hogy eddig pár nagy név (V-Jax, Mario W. stb.) új csapatra talál? 😊
Van értelme ilyenekre várnom? 😊
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
te google translate-el nyomod a magyart? :rolleyes:Zsoca
nem szép dolog kigúnyolni határon túli testvéreinket.

mondjuk én látom az IP-t, te nem.Höri
oxygén! csak tűnt tényleg úgy, hogy google traslate ő használ. 😉

btw. miután egy csapat cut-ol egy játékost, azután vissza tudja még szerződtetni ugyanabban az évben?
pl olyan létezik, hogy a Colts holnap bejelenti, hogy Manning újra a csapathoz szerződik(nyilván nem éppen erre az esetre gondolok.. 😊 )?Zsoca
Elnézést kérek, tényleg nagyon pocsékul fogalmaztam.
Munkahelyemről írtam, és sokszor megzavartak, valószínű ennek tudható be ez a kotyvalék amit ide írtam.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Van olyan RSS feed valamerre, ahol gyakran jelennek meg mostanában a hírek így FA idején, és nem csak a Manning-méretű híreket nyomatják ezerrel? Jó lenne ha folyamatosan kapnám, nem kéne keresgetni mindenfelé 😊fetomy
http://www.macsfootballblog.com/

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Van olyan RSS feed valamerre, ahol gyakran jelennek meg mostanában a hírek így FA idején, és nem csak a Manning-méretű híreket nyomatják ezerrel? Jó lenne ha folyamatosan kapnám, nem kéne keresgetni mindenfelé 😊
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
te google translate-el nyomod a magyart? :rolleyes:Zsoca
nem szép dolog kigúnyolni határon túli testvéreinket.

mondjuk én látom az IP-t, te nem.Höri
oxygén! csak tűnt tényleg úgy, hogy google traslate ő használ. 😉

btw. miután egy csapat cut-ol egy játékost, azután vissza tudja még szerződtetni ugyanabban az évben?
pl olyan létezik, hogy a Colts holnap bejelenti, hogy Manning újra a csapathoz szerződik(nyilván nem éppen erre az esetre gondolok.. 😊 )?Zsoca
Keress rá a Ross Ventrone névre... 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
te google translate-el nyomod a magyart? :rolleyes:Zsoca
nem szép dolog kigúnyolni határon túli testvéreinket.

mondjuk én látom az IP-t, te nem.Höri
oxygén! csak tűnt tényleg úgy, hogy google traslate ő használ. 😉

btw. miután egy csapat cut-ol egy játékost, azután vissza tudja még szerződtetni ugyanabban az évben?
pl olyan létezik, hogy a Colts holnap bejelenti, hogy Manning újra a csapathoz szerződik(nyilván nem éppen erre az esetre gondolok.. 😊 )?Zsoca
Nálunk Donté Stallworth ilyen volt asszem...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Igen, nem is ritka.Delonso_
köszikössz. hát akkor hajrá colts!

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igen, nem is ritka.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Nagyon erős névsor lett idén szabadügynök.
Kedvenc csapatom, mondjuk sztárok úgy sem fog szerezni....nem szokása és bűn rossz a cap helyzet végett.
Viszont akkor is nagyon komoly mozgások lesznek.

P-Hillis-nek drukkolok nagyon, hogy valami jó kis csapatba kerül....nagyon szeretem kis rombolót. 😊Darth
te google translate-el nyomod a magyart? :rolleyes:Zsoca
nem szép dolog kigúnyolni határon túli testvéreinket.

mondjuk én látom az IP-t, te nem.Höri
oxygén! csak tűnt tényleg úgy, hogy google traslate ő használ. 😉

btw. miután egy csapat cut-ol egy játékost, azután vissza tudja még szerződtetni ugyanabban az évben?
pl olyan létezik, hogy a Colts holnap bejelenti, hogy Manning újra a csapathoz szerződik(nyilván nem éppen erre az esetre gondolok.. 😊 )?

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
Nagyon erős névsor lett idén szabadügynök.
Kedvenc csapatom, mondjuk sztárok úgy sem fog szerezni....nem szokása és bűn rossz a cap helyzet végett.
Viszont akkor is nagyon komoly mozgások lesznek.

P-Hillis-nek drukkolok nagyon, hogy valami jó kis csapatba kerül....nagyon szeretem kis rombolót. 😊Darth
te google translate-el nyomod a magyart? :rolleyes:Zsoca
nem szép dolog kigúnyolni határon túli testvéreinket.

mondjuk én látom az IP-t, te nem.Höri
A lakhelynél Hatvan áll :/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nagyon erős névsor lett idén szabadügynök.
Kedvenc csapatom, mondjuk sztárok úgy sem fog szerezni....nem szokása és bűn rossz a cap helyzet végett.
Viszont akkor is nagyon komoly mozgások lesznek.

P-Hillis-nek drukkolok nagyon, hogy valami jó kis csapatba kerül....nagyon szeretem kis rombolót. 😊Darth
te google translate-el nyomod a magyart? :rolleyes:Zsoca
nem szép dolog kigúnyolni határon túli testvéreinket.

mondjuk én látom az IP-t, te nem.

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Nagyon erős névsor lett idén szabadügynök.
Kedvenc csapatom, mondjuk sztárok úgy sem fog szerezni....nem szokása és bűn rossz a cap helyzet végett.
Viszont akkor is nagyon komoly mozgások lesznek.

P-Hillis-nek drukkolok nagyon, hogy valami jó kis csapatba kerül....nagyon szeretem kis rombolót. 😊Darth
te google translate-el nyomod a magyart? :rolleyes:

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
Holnap FA nyitása után az első napon sok megállapodást jelentenek be vajon? 😊Beki
Valszeg igen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Holnap FA nyitása után az első napon sok megállapodást jelentenek be vajon? 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2927#.T1yJdLINURE.twitterFucu
nem kötekedés, de elég sok elírás van benne :/

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ruuddal szerintetek mi lesz?
nem olyan öreg, de jó, tavaly az egyik legkeresettebb mlb volt, a titansnél nem jöttek be a számításai, nem hiszem, h mccarthy mögé/mellé újraigazolnák. hol köthet ki? lions, giants esetleg vissza a bucshoz? netalántán eagles?
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2927#.T1yJdLINURE.twitterFucu
Snellinggel már hosszabbított az atlanta.