NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Szabadügynökpiac 2018

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vick, 6év - 100millió
? garantált
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
frissítettem az átigazolási táblát
http://filetram.com/download/file/8841952425/fatracker-xlsx?#
csillaggal jelölve már a cseréltek is benne vannak

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
McKinnie RavensHöri
Amennyire biztató kezdett volt Harbough ténykedése a Ravensnél, Rice-on kívül ez a támadósor egy katyvasz.DoM
Igazad van,sajnos.
Most kb.McKinnie a "megmentő",hogy Oher visszamegy RT-nek és Yandával stabilizálják a jobb oldalt.
Az edzők fixa ideája volt ,hogy Oher megfelel LT-nek. 😛
Gaithert elengedték,hogy most jöjjön egy másik észlény és nagy jellem,aki szintén zsákbamacska ,mint Gaither lett volna.
Most Cousinst kirúgták,gondolom LaVoir játéka ennyire megtetszett nekik.Mint RG biztosan nem volt jobb nála.
Meglátjuk.

2 meccs alapján úgy tűnik Flacco és Evans között megvan az összhang.Ez biztató.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kyle Williams kapott egy (jól megérdemelt) szerződéshosszabbítást a Billstől. Konkrét adatok: 6-year extension with a max value of $39 million, including $17 million guaranteed. (Schefter)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cowboys and CB Orlando Scandrick have reached agreement on a 5-year extension worth $27 million, including $10 million guaranteed.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kirk Morrison -> Bills (1 évre) Megy pótolni Poslusznyt, aki meg hozzánk jött Captain Kirk helyére. Ironikus.iktriad
Barnett - Morrison ILB duó. Sheppard mégse lesz kezdő.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kirk Morrison -> Bills (1 évre) Megy pótolni Poslusznyt, aki meg hozzánk jött Captain Kirk helyére. Ironikus.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
McKinnie RavensHöri
Amennyire biztató kezdett volt Harbough ténykedése a Ravensnél, Rice-on kívül ez a támadósor egy katyvasz.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
McKinnie Ravens

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
meg is érdemli
azért az a Mays to Bengals dolog se lenne gyenge 😊Newman
best off-season all time cincinnattiben 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
meg is érdemli
azért az a Mays to Bengals dolog se lenne gyenge 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Filed to ESPN: Browns reached agreement with OT Joe Thomas on a 7-year, $84 million extension with roughly $44 million guaranteed.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
önmagában 1 játékos szerződése tényleg nem érdekes, mert a hétköznapi ember nem tudja megítélni, hogy mire elég 10 millió dollár és mire 15

de a játékosok fizetésének egymáshoz mért értéke már egyből többet mond.
nem csak azért, hogy ki kinek mennyit ér csapaton belül, hanem, hogy kit sikerült olcsón behúzni.
elvégre ha Jamaal Charles fele annyit keres majd, mint Chris Johnson, de a yardjaik aránya 9:10, az bazi nagy bolt.
márpedig aki olcsón tud hosszabítani az értékeivel, az további posztokra tud jobb játékosokat igazolni.

ahol nincs fizetési sapka (mondjuk soccerben), ott valóban teljesen lényegtelen, hogy ki mennyit keres.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 057 — #NoStress
Szerintem nekünk szurkolóknak édesmindegy mennyit keres egy játékos.
Ez az NFL azon része ami kb. nulla érdeklődésre tart számot részemről.
Mint az, hogy ha egy film tetszik, akkor nekem aztán édesmindegy, hogy a főszereplő elment a rendező haverjának ingyé' szerepelni, vagy 25 millió dollárt kapott a szerepért.
Vagy étteremben is irreleváns mennyit keres a szakács, ha az étel ízlik örülök, ha nem, nem.
Miért fontos nekünk, hogy Fitzgerald 15 milát kap egy évben, vagy másfelet, netán 75öt?Sobri Jóska
Nulla érdeklődésre? Hmm... 😊 Akkor nagyon gyorsan változnak nálad a dolgok.

Február 5-én épp a fizetések elemzését vetetted fel, mint számodra érdekes témát a bloggal kapcsolatban, idézem:
De -bár kicsit bulvárosabbak, de érdekesek- csinálhatnál olyan írásokat is, hogy pl. a legjobban kereső 10-50 játékos, az átlagjövedelmek posztonként (hogy mennyivel keres többet mondjuk egy átlag QB, mint egy CB, vagy a ST vízhordói), a csúcsfizetések alakulása a SB-érában, pár évenként végigvéve, hogy mennyit keresett anno OJ, vagy Sanders, vagy Marino, és mennyire szálltak el mostanra a fizetések, a calary cap-ról, annak alakulásáról is lehetne írni, sőt, még szerintem az egyetemi fociban lévő bizniszről is, lévén, lehet jövőre csak NCAA lesz.Sobri Jóska
gsn
Rosszul fogalmaztam.
Érdekességként valóban érdekel.
De jelentősége nincs annyiban, hogy megérdemli, nem érdemli meg, ebből a szempontból nem fontos.
Mint ahogy érdekel az is mennyit kap egy színész egy filmért, de ez nem változtat a filmélményemen, és nem is szempont a film nézésekor.
Így talán pontosabb.

több mint 13 éve
gsn 3 548
Free agent defensive end Antwan Odom was shot in the leg this morning, according to Jessica Taloney of WKRG News 5 in Mobile, Alabama.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Hát igen neten ritkán jönnek át a poénok, pedig raktam oda szmájlit 😊, ettől függetlenül akkor se értem hogy mire fel kapot több mint 40 millióval többetadam8
Delnek még ritkábban 😊 Nekem mondjuk elég egyértelmű volt, tőled mondjuk smile néklül is az lett volna. Még elég olcsón tartottátok Dre-t amúgy.szaba
Na szépen vagyunk 😊Delonso_
Az hagyján, de még okosan is. 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Milliószor?
Jelenleg kb ők a csúcs.Delonso_
Hát igen neten ritkán jönnek át a poénok, pedig raktam oda szmájlit 😊, ettől függetlenül akkor se értem hogy mire fel kapot több mint 40 millióval többetadam8
Delnek még ritkábban 😊 Nekem mondjuk elég egyértelmű volt, tőled mondjuk smile néklül is az lett volna. Még elég olcsón tartottátok Dre-t amúgy.szaba
Na szépen vagyunk 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Érthetetlen, tavaly Andre (aki milliószor jobb fitznél 😊 😛) 7 évre kapot 62,7 millát...adam8
Milliószor?
Jelenleg kb ők a csúcs.Delonso_
Hát igen neten ritkán jönnek át a poénok, pedig raktam oda szmájlit 😊, ettől függetlenül akkor se értem hogy mire fel kapot több mint 40 millióval többetadam8
Delnek még ritkábban 😊 Nekem mondjuk elég egyértelmű volt, tőled mondjuk smile néklül is az lett volna. Még elég olcsón tartottátok Dre-t amúgy.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Érthetetlen, tavaly Andre (aki milliószor jobb fitznél 😊 😛) 7 évre kapot 62,7 millát...adam8
Milliószor?
Jelenleg kb ők a csúcs.Delonso_
Hát igen neten ritkán jönnek át a poénok, pedig raktam oda szmájlit 😊, ettől függetlenül akkor se értem hogy mire fel kapot több mint 40 millióval többet

több mint 13 éve
gsn 3 548
Szerintem nekünk szurkolóknak édesmindegy mennyit keres egy játékos.
Ez az NFL azon része ami kb. nulla érdeklődésre tart számot részemről.
Mint az, hogy ha egy film tetszik, akkor nekem aztán édesmindegy, hogy a főszereplő elment a rendező haverjának ingyé' szerepelni, vagy 25 millió dollárt kapott a szerepért.
Vagy étteremben is irreleváns mennyit keres a szakács, ha az étel ízlik örülök, ha nem, nem.
Miért fontos nekünk, hogy Fitzgerald 15 milát kap egy évben, vagy másfelet, netán 75öt?Sobri Jóska
Nulla érdeklődésre? Hmm... 😊 Akkor nagyon gyorsan változnak nálad a dolgok.

Február 5-én épp a fizetések elemzését vetetted fel, mint számodra érdekes témát a bloggal kapcsolatban, idézem:
De -bár kicsit bulvárosabbak, de érdekesek- csinálhatnál olyan írásokat is, hogy pl. a legjobban kereső 10-50 játékos, az átlagjövedelmek posztonként (hogy mennyivel keres többet mondjuk egy átlag QB, mint egy CB, vagy a ST vízhordói), a csúcsfizetések alakulása a SB-érában, pár évenként végigvéve, hogy mennyit keresett anno OJ, vagy Sanders, vagy Marino, és mennyire szálltak el mostanra a fizetések, a calary cap-ról, annak alakulásáról is lehetne írni, sőt, még szerintem az egyetemi fociban lévő bizniszről is, lévén, lehet jövőre csak NCAA lesz.Sobri Jóska

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Miért fontos nekünk, hogy Fitzgerald 15 milát kap egy évben, vagy másfelet, netán 75öt?Sobri Jóska
a biztonsag kedveert.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 057 — #NoStress
Szerintem nekünk szurkolóknak édesmindegy mennyit keres egy játékos.
Ez az NFL azon része ami kb. nulla érdeklődésre tart számot részemről.
Mint az, hogy ha egy film tetszik, akkor nekem aztán édesmindegy, hogy a főszereplő elment a rendező haverjának ingyé' szerepelni, vagy 25 millió dollárt kapott a szerepért.
Vagy étteremben is irreleváns mennyit keres a szakács, ha az étel ízlik örülök, ha nem, nem.
Miért fontos nekünk, hogy Fitzgerald 15 milát kap egy évben, vagy másfelet, netán 75öt?

több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Jó de ha az elfogadott piaci ár mondjuk évi 10millió akkor én hülye lennék kapásból 15öt adni főleg 8évre...


Larry innen mehet nyugdíjba az tuti.

több mint 13 éve
gsn 3 548
Akkor mi indokolta,hogy ennyit adjon ki a cards?Janek
elegük lett az Eaglesből, és be akartak tenni nekik 😀Szobi22
Nyilván egyszerűbb a válasz, volt rá elég pénzük, és helyük a cap alatt, illetve úgy gondolták, nekik ér ennyit. Persze az ilyen összeesküvés elméletekben is van néha féligazság, a Haynesworth szerződés után a fél liga át akarta harapni Snyder torkát. 😂 Sajnos ez a velejárója a nagy szerződéseknek, lavinát indítanak be, és az ügynökök elkezdenek mindent ahhoz mérni.

Castleai01: Az az átstrukturált szerződés volt a 4 év/40 millió/30 millió garantált, az eddigi legjobb WR szerződés átlagot tekintve. Azért kellett, mert 2008-ban 14,6, 2009-ben pedig 17,4 millió lett volna a capből elfoglalt része, ami nem jelenti azt, hogy ennyit is keresett volna.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Érthetetlen, tavaly Andre (aki milliószor jobb fitznél 😊 😛) 7 évre kapot 62,7 millát...adam8
Milliószor?
Jelenleg kb ők a csúcs.