NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Szabadügynökpiac 2018

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
a Hatujjas, J-Co - egy év Heinzfield, letöltendő 😉sutianap
ha valaki ebből valamiért nem értené: Cotchery->Steelers

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
a Hatujjas, J-Co - egy év Heinzfield, letöltendő 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Elvesztettük a liga egyik legjobb S emberét,a kezdő punterünk,kickerünk-aki a csapat pontrekordere-a vérszegény LB sorunkból is mentek el a hergya RZ D és O nem lett feljavítva,elment egy remek futó.

Jött két pompás CB ez need volt de a LB sorunk még szegényebb lett,magas elkapónk továbbra sincs,az O falunk sem lett hú de erős,nincs Safety-nkJanek
Kicker, punter párossal nem biztos, hogy bukni fogtok, Bradleyről sérülése óta folyamatosan csak azt írjátok, hogy mennyire gyenge, a D-be csak lett hozva pl Babin is, Jenkins is, meg a CB poszt is óriási upgrade, Kolb helyére hoztatok egy olyan QB-t, aki simán át tudja venni egy sérülésnél Vick helyét, már ami a stílust illeti, O-fal draftról és Harrisszel igenis meg lett erősítve eléggé a remek futó alatt ha Harrisont érted, hát, ha egészséges lesz Ronnie Brown akkor klasszisokkal jobbat hoztatok helyére, safety posztra draftoltatok, embert is hoztatok, de ott lehet lesz visszaesés. Azért ne sírjatok már egy ilyen „szar” offseason miatt, pláne, hogy akkor olyanokat, mint egy a szezon során azért valszeg még elég sokat játszó jóféle elkapó is jött, meg sem említettem...Wyatt
Aki nem sír az nem is igazi eagle 😊

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
szó mi szó, nagyon nehéz lesz letaszítani a trónról egy olyan alapból kemény kerettel rendelkező, új franchise irányítót találó, remekül draftoló, értékeit megtartó és idén folyamatosan sztárokat igazoló csapatot, mint a Chiefs.Höri
bár a trónon más van 😊Szobi22
Az AFC WEST trónján nem. Bár van fényesebb trón, az tény.

Egyébként az Eagles dream team témához mindkettő kapcsolódik. Ha akarom csoporton belül is. Egyrészt attól hogy a sasok mit csinálnak a Green bay nem gyengült. Ahogy a Chifs is igazolhat bárkit, a San Diego nem gyengül tőle. Ellenpontként a Chargers egy évtizede lassan SB esélyes. ÉS ők is dream team voltak amikor Tomlinson és Gaets is a scúcson volt, Lájcáut megérkezett. Azonban garancia nincs. A football több, mint egy roster verseny.

Nem szidni kell aki jó játékoskat igazol, Hanem jó tervet kell kovácsolni, és legyőzni őket. Ha kisebb nevekkel, hát úgy. Nekem a csoportban a Denver terve tetszik nagyon is. MÉg az is, ahogy képesek voltak váltani, amikor Orton nem kelt el, az Opration Tebow megkadt. Azóta Orton terv van, így kell csinálni. Nekem tetszik ami fenn a hegyen zajlik. És tuti nem fogom szidni, ha mittomén Waters (aki nagy kedvencem) vagy akárki odaigazol. Akkor vele együtt kell legyőzni őket. Mondhatnék példát, hogy melyik évben melyik csapatot várták SBba. Tavaly például sokan a Dallast is. Nem jutottak be. Nem így megy ez. Sokkal bonyolultabb átjutni egy Blitzburgh védelmen, mint igazolni 3-4 embert. Mert ők sem fognak félreállni, meg senki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
szó mi szó, nagyon nehéz lesz letaszítani a trónról egy olyan alapból kemény kerettel rendelkező, új franchise irányítót találó, remekül draftoló, értékeit megtartó és idén folyamatosan sztárokat igazoló csapatot, mint a Chiefs.Höri
bár a trónon más van 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szó mi szó, nagyon nehéz lesz letaszítani a trónról egy olyan alapból kemény kerettel rendelkező, új franchise irányítót találó, remekül draftoló, értékeit megtartó és idén folyamatosan sztárokat igazoló csapatot, mint a Chiefs.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
és persze járhat úgyis,mint Moss - belengetik a gyűrűt, ozt nem lesz,nem lesz - sakkor rátérnénk mégis a lére, sjön a takaroggy. Igérni a legolcsóbb, aki meg lehiszi, az meg...........sutianap
samuel még ott van, ha el kellene ejteni a lombardit 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elvesztettük a liga egyik legjobb S emberét,a kezdő punterünk,kickerünk-aki a csapat pontrekordere-a vérszegény LB sorunkból is mentek el a hergya RZ D és O nem lett feljavítva,elment egy remek futó.

Jött két pompás CB ez need volt de a LB sorunk még szegényebb lett,magas elkapónk továbbra sincs,az O falunk sem lett hú de erős,nincs Safety-nkJanek
Kicker, punter párossal nem biztos, hogy bukni fogtok, Bradleyről sérülése óta folyamatosan csak azt írjátok, hogy mennyire gyenge, a D-be csak lett hozva pl Babin is, Jenkins is, meg a CB poszt is óriási upgrade, Kolb helyére hoztatok egy olyan QB-t, aki simán át tudja venni egy sérülésnél Vick helyét, már ami a stílust illeti, O-fal draftról és Harrisszel igenis meg lett erősítve eléggé a remek futó alatt ha Harrisont érted, hát, ha egészséges lesz Ronnie Brown akkor klasszisokkal jobbat hoztatok helyére, safety posztra draftoltatok, embert is hoztatok, de ott lehet lesz visszaesés. Azért ne sírjatok már egy ilyen „szar” offseason miatt, pláne, hogy akkor olyanokat, mint egy a szezon során azért valszeg még elég sokat játszó jóféle elkapó is jött, meg sem említettem...

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 290 — capitaine du château de Vienne 1487
és persze járhat úgyis,mint Moss - belengetik a gyűrűt, ozt nem lesz,nem lesz - sakkor rátérnénk mégis a lére, sjön a takaroggy. Igérni a legolcsóbb, aki meg lehiszi, az meg...........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Ebben már van valami.

Bár ugye ezek közül én csak Aso-t gondolom igazi sztárnak a többiek így vagy ugy nem kellettek máshol.

Mi is vesztettünk számos fontos játékost ha mérlegre teszem akkor nem sokkal pozitívabb a jó oldal.
De azért tény,hogy jó volt az átigazolási szezon.

Mindez mit sem ér ha nem lesz POJanek
Számos fontos játékos alatt kit értesz, mert nekem személy szerint csak Bradley és Kolb ugrik be. De Kolb is szerintem csak nekem hiányzik, meg összességében legalább kezdő lesz máshol. Bradley, oké, kár hogy ment, de ergya volt ő sérülése után. Akers? Családi próbléma így, családi probléma úgy, egy rúgónak mentálisan rendben kell lennie, és ráadásul miénk az utóbbi évek legnagyobb reménysége. Rocca? Nem hiszem, hogy hiányzik. Bunkley? Na, ő hiányzó lehet, de töltött eléggé a DT részleg és nem akart szituációs ember lenni, érthető. Weaver? Sérült... Mikell? Hiba volt elengedni, a legnagyobb hiba, de sajnos ez várható volt.

Cserébe kik jöttek? Bradley helyére senki, ez az idei év legnagyobb hibája. De jött jó csere futó: Ronnie Brown, aki full jó lesz, mivel Shady se kap sok carryt, ő se fog, de azzal jó átlagot fog hozni. Most már WR is érkezett nagy név, illetve returner is, hogy ne kelljen D-Jaxet törni. Jött új RT, nem kell Justice-t kezdőben látni, öröm-boldogság. Jött Jenkins, Babin, az egész védőfal ugrásszerűen javult. Secondarybe jött Aso és DRC, no comment. Safetynek meg Page, aki elégé nagyon jó, de ezt Pats fanok is elmondhatják.Deny
Elvesztettük a liga egyik legjobb S emberét,a kezdő punterünk,kickerünk-aki a csapat pontrekordere-a vérszegény LB sorunkból is mentek el a hergya RZ D és O nem lett feljavítva,elment egy remek futó.

Jött két pompás CB ez need volt de a LB sorunk még szegényebb lett,magas elkapónk továbbra sincs,az O falunk sem lett hú de erős,nincs Safety-nk

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ezért érzem furcsának,hogy épp a citeh-hez hasonlítják mikor ott igenis csakis pénzért írnak alá.Janek
Akkor fogalmazzunk úgy, hogy sokaknak nem szimpatikus, hogy rengeteg jó játékost sikerült begyűjteni. Pats effektus...tüsi91
Szerintem szimplán irigykedés más csapatok szurkolói részéről. Számomra a kérdés nem az, hogy az Eagles hogyan képes olcsón leszerződtetni ezeket a minőséginek tartott játékosokat, vagy miért teszi, hanem, hogy a többi front office mit csinál?! Ha ez a nagy FA roham bejön az Eaglesnek, akkor a siker közvetetten mit fog más csapatok GM-jeiről elmondani?gsn
Phili az NFL egyik legnagyobb piaca, emberemlékezet óta szinte mindig a rájátszásban vannak, tavaly is impresszív volt az alapszakaszuk, így az FO-nak nincs annyira nehéz dolga.
Szerencséjük volt azzal is, hogy Aso az elmúlt két évben rongyosra kereste magát, az igényei megfogalmazásánál a pénz mellett a gyűrű esélye is fontos volt számára és ezzel a lehetséges kérők száma igen csak lecsökkent. Gyűrűesélyes csapat a Jets-en és a Philin kívül nem is jelentkezett érte.
A Kolb-csere viszont nem a Philit dicséri, hanem inkább az Arizonát jellemzi, ez kb. olyan volt, mint amikor a Lakers megszerezte Gasolt (előtte 4 évig nem szereztek bajnoki címet, az azóta eltelt 4 évben meg kettőt), és a Spurs HC követelte, hogy vezessék be az NBA-ben a cserék ligaszintű felülvizsgálatát, mert az akkora rablás volt.

E két húzás után pedig mindenki a Phili bajnoki esélyeiről beszélt, és aki már keresett nagy lovét korábban, az a nagy piac ígérete mellett ezért is hajlandó oda olcsóbban aláírni vagy több hasonló ajánlat esetén természetes hogy őket fogja választani.

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Akkor fogalmazzunk úgy, hogy sokaknak nem szimpatikus, hogy rengeteg jó játékost sikerült begyűjteni. Pats effektus...tüsi91
Szerintem szimplán irigykedés más csapatok szurkolói részéről. Számomra a kérdés nem az, hogy az Eagles hogyan képes olcsón leszerződtetni ezeket a minőséginek tartott játékosokat, vagy miért teszi, hanem, hogy a többi front office mit csinál?! Ha ez a nagy FA roham bejön az Eaglesnek, akkor a siker közvetetten mit fog más csapatok GM-jeiről elmondani?gsn
de reméljük nem jön be 😛Szesze
Ha a fele bejön se jártak rosszul, tekintve hogy (arányaiba nézve) gombokért jöttek.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 050 — Giants fan
Ezért érzem furcsának,hogy épp a citeh-hez hasonlítják mikor ott igenis csakis pénzért írnak alá.Janek
Akkor fogalmazzunk úgy, hogy sokaknak nem szimpatikus, hogy rengeteg jó játékost sikerült begyűjteni. Pats effektus...tüsi91
Szerintem szimplán irigykedés más csapatok szurkolói részéről. Számomra a kérdés nem az, hogy az Eagles hogyan képes olcsón leszerződtetni ezeket a minőséginek tartott játékosokat, vagy miért teszi, hanem, hogy a többi front office mit csinál?! Ha ez a nagy FA roham bejön az Eaglesnek, akkor a siker közvetetten mit fog más csapatok GM-jeiről elmondani?gsn
de reméljük nem jön be 😛
több mint 13 éve
gsn 3 548
Ezért érzem furcsának,hogy épp a citeh-hez hasonlítják mikor ott igenis csakis pénzért írnak alá.Janek
Akkor fogalmazzunk úgy, hogy sokaknak nem szimpatikus, hogy rengeteg jó játékost sikerült begyűjteni. Pats effektus...tüsi91
Szerintem szimplán irigykedés más csapatok szurkolói részéről. Számomra a kérdés nem az, hogy az Eagles hogyan képes olcsón leszerződtetni ezeket a minőséginek tartott játékosokat, vagy miért teszi, hanem, hogy a többi front office mit csinál?! Ha ez a nagy FA roham bejön az Eaglesnek, akkor a siker közvetetten mit fog más csapatok GM-jeiről elmondani?

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
gsn 3 548
Nem tudom, Jenkinstől miért van mindenki letejelve. Amikor a packers 4-3-at játszott, a liga legrosszabb védelmei közé tartoztak, majdnem McCarthy állásába került a 6-10-es szezon, Shermant egy 4-12-es szezon után csapták ki. Na, ennek volt az alapembere Jenkins. Capers keze alatt a pónilovak is megtáltosodnak. Babin pedig előhúz egy "reggiewhite-ot" a cilinderéből?füligjimmy
Mindezt mondod azért, mert egy ember teljesítménye döntően meghatározza egy védelem egészének teljesítményét? Vagy azért, mert a szezon 4. meccsétől IR-en lévő játékos szelleme járult hozzá a liga legrosszabb védelmei közé zuhanáshoz?

😀

Szóval a lényeg, Jenkins az említett szezon háromnegyedét IR-en töltötte. Ez pedig pont az ellenkezőjét mondatná, ha az egy ember teljesítménye meghatározza a védelem egészének teljesítményét elméletet valljuk. (Ami megint csak butaság lenne szerintem, túlzott leegyszerűsítés.)

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Nem tudom, Jenkinstől miért van mindenki letejelve. Amikor a packers 4-3-at játszott, a liga legrosszabb védelmei közé tartoztak, majdnem McCarthy állásába került a 6-10-es szezon, Shermant egy 4-12-es szezon után csapták ki. Na, ennek volt az alapembere Jenkins. Capers keze alatt a pónilovak is megtáltosodnak. Babin pedig előhúz egy "reggiewhite-ot" a cilinderéből?füligjimmy
Washburn 😀
Jenkins eddig elég jól mozog edzésen. Majd kiderül, hogy meccsekre mit tud átmenteni.
Babin-nál meg elég, ha hozza a tavalyi formáját.

Jah meg abban a védelemben játszott Kampman és többek között Woodson is, nem?
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem tudom, Jenkinstől miért van mindenki letejelve. Amikor a packers 4-3-at játszott, a liga legrosszabb védelmei közé tartoztak, majdnem McCarthy állásába került a 6-10-es szezon, Shermant egy 4-12-es szezon után csapták ki. Na, ennek volt az alapembere Jenkins. Capers keze alatt a pónilovak is megtáltosodnak. Babin pedig előhúz egy "reggiewhite-ot" a cilinderéből?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha hiba, ha nem, a média ezt közvetíti már, mert kell minden évben egy nagy Super Bowl esélyes csapat. Idén mi lettünk. Az aláírók mindegyike kiemeli, mert itt valódi bajnoki esélyei vannak.
Ennek ellenére én se várom oda magunkat, de jó lenne.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ebben már van valami.

Bár ugye ezek közül én csak Aso-t gondolom igazi sztárnak a többiek így vagy ugy nem kellettek máshol.

Mi is vesztettünk számos fontos játékost ha mérlegre teszem akkor nem sokkal pozitívabb a jó oldal.
De azért tény,hogy jó volt az átigazolási szezon.

Mindez mit sem ér ha nem lesz POJanek
Számos fontos játékos alatt kit értesz, mert nekem személy szerint csak Bradley és Kolb ugrik be. De Kolb is szerintem csak nekem hiányzik, meg összességében legalább kezdő lesz máshol. Bradley, oké, kár hogy ment, de ergya volt ő sérülése után. Akers? Családi próbléma így, családi probléma úgy, egy rúgónak mentálisan rendben kell lennie, és ráadásul miénk az utóbbi évek legnagyobb reménysége. Rocca? Nem hiszem, hogy hiányzik. Bunkley? Na, ő hiányzó lehet, de töltött eléggé a DT részleg és nem akart szituációs ember lenni, érthető. Weaver? Sérült... Mikell? Hiba volt elengedni, a legnagyobb hiba, de sajnos ez várható volt.

Cserébe kik jöttek? Bradley helyére senki, ez az idei év legnagyobb hibája. De jött jó csere futó: Ronnie Brown, aki full jó lesz, mivel Shady se kap sok carryt, ő se fog, de azzal jó átlagot fog hozni. Most már WR is érkezett nagy név, illetve returner is, hogy ne kelljen D-Jaxet törni. Jött új RT, nem kell Justice-t kezdőben látni, öröm-boldogság. Jött Jenkins, Babin, az egész védőfal ugrásszerűen javult. Secondarybe jött Aso és DRC, no comment. Safetynek meg Page, aki elégé nagyon jó, de ezt Pats fanok is elmondhatják.Deny
A névsor oké, már csak tényleg az a fránya LB-sor nem tetszik annyira. De azért továbbra is tartom, hogy a Super Bowlról beszélni velünk kapcsolatban hiba lenne.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ebben már van valami.

Bár ugye ezek közül én csak Aso-t gondolom igazi sztárnak a többiek így vagy ugy nem kellettek máshol.

Mi is vesztettünk számos fontos játékost ha mérlegre teszem akkor nem sokkal pozitívabb a jó oldal.
De azért tény,hogy jó volt az átigazolási szezon.

Mindez mit sem ér ha nem lesz POJanek
Számos fontos játékos alatt kit értesz, mert nekem személy szerint csak Bradley és Kolb ugrik be. De Kolb is szerintem csak nekem hiányzik, meg összességében legalább kezdő lesz máshol. Bradley, oké, kár hogy ment, de ergya volt ő sérülése után. Akers? Családi próbléma így, családi probléma úgy, egy rúgónak mentálisan rendben kell lennie, és ráadásul miénk az utóbbi évek legnagyobb reménysége. Rocca? Nem hiszem, hogy hiányzik. Bunkley? Na, ő hiányzó lehet, de töltött eléggé a DT részleg és nem akart szituációs ember lenni, érthető. Weaver? Sérült... Mikell? Hiba volt elengedni, a legnagyobb hiba, de sajnos ez várható volt.

Cserébe kik jöttek? Bradley helyére senki, ez az idei év legnagyobb hibája. De jött jó csere futó: Ronnie Brown, aki full jó lesz, mivel Shady se kap sok carryt, ő se fog, de azzal jó átlagot fog hozni. Most már WR is érkezett nagy név, illetve returner is, hogy ne kelljen D-Jaxet törni. Jött új RT, nem kell Justice-t kezdőben látni, öröm-boldogság. Jött Jenkins, Babin, az egész védőfal ugrásszerűen javult. Secondarybe jött Aso és DRC, no comment. Safetynek meg Page, aki elégé nagyon jó, de ezt Pats fanok is elmondhatják.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ezért érzem furcsának,hogy épp a citeh-hez hasonlítják mikor ott igenis csakis pénzért írnak alá.Janek
Akkor fogalmazzunk úgy, hogy sokaknak nem szimpatikus, hogy rengeteg jó játékost sikerült begyűjteni. Pats effektus...tüsi91
Őszintén szólva nekem sem volt sohasem szimpatikus ez a dolog, de hát emiatt csak nem fordíthatok hátat a kedvenc csapatomnak 😊
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Ebben már van valami.

Bár ugye ezek közül én csak Aso-t gondolom igazi sztárnak a többiek így vagy ugy nem kellettek máshol.

Mi is vesztettünk számos fontos játékost ha mérlegre teszem akkor nem sokkal pozitívabb a jó oldal.
De azért tény,hogy jó volt az átigazolási szezon.

Mindez mit sem ér ha nem lesz PO

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ezért érzem furcsának,hogy épp a citeh-hez hasonlítják mikor ott igenis csakis pénzért írnak alá.Janek
Akkor fogalmazzunk úgy, hogy sokaknak nem szimpatikus, hogy rengeteg jó játékost sikerült begyűjteni. Pats effektus...
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Ezért érzem furcsának,hogy épp a citeh-hez hasonlítják mikor ott igenis csakis pénzért írnak alá.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ez azért más tészta. De gondolom te igazán tudod mi a cap lényege.

Aki meg ezt nem látja annak kell szemüvegJanek
Nehogy úgy járjatok mint mi. Illetve dehogynem 😛 Csak járjatok úgy... 😀 😀apeszos
Csak mi nem low character vagy leszálló ágban lévő playereket igazolunk nagy pénzekért 😛 + A mi FA igazolásaink közül a Skins 1-et tudott volna leigazolni, mert annyira túlfizették volna, h a többire nem maradt volna pénz ...BleedingGreen
Tényleg nem a pénzről szól, hiszen mindenkit alulfizettünk.