Szabadügynökpiac 2018

39 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gholstont (exJets DE) hírbe hozták már valakivel?Bazzani
Nem nagyon fogják szerintem. Pedig jó 4-3-as DE lehetne belőle, csak elkúrták, hogy 3-4-be vitték.fetomy
Pedig van 1-2 csapat, ahova beférne. Bearsbe is jöhetne. 😛. Nagy lóvét úgy se kell adni neki.tüsi91
Egy próbát símán megérne a TCben.
Főleg egy 4-3as csapatban.
Sok vesztenivaló nincs vele.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Gholstont (exJets DE) hírbe hozták már valakivel?Bazzani
Nem nagyon fogják szerintem. Pedig jó 4-3-as DE lehetne belőle, csak elkúrták, hogy 3-4-be vitték.fetomy
Pedig van 1-2 csapat, ahova beférne. Bearsbe is jöhetne. 😛. Nagy lóvét úgy se kell adni neki.

Bengals released DE Antwan Odom.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Nem igazán ide tartozik, de szerintetek jövőre láthatunk majd olyan cseréket, mint az NBA-ben? Egy hatmilliós elkapó egy hatmilliós védőért, például. Szűk a mozgástér a fizetési sapka alatt, ugye, aztán ott a dead money, szóval, ha át akarják alakítani a rostert, akkor erre van e lehetőség, vagy a cserélt játékos fizetése dead money lesz ismét? Lehet, inkább a CBA topicba kellett volna. Ja, én még nem köszöntem meg gsn munkáját. Ezúton is köszönöm.füligjimmy
Csak a garantált tételek ragadnak bent dead moneyként, nem a szerződés teljes összege. Annyira nem rossz a helyzet, hogy lényegében contractokat kelljen egy az egyben cserélni. És nyilván, ha játékost cserélnek játékosra, a garantált tételek akkor is bent maradnak a régi csapatnál. Viszont az tény, hogy nem lesz egyszerű. Jön a jövőre aktuális idei cutok tétele pluszban, és a capet "növelő" tétel is kevesebb lesz, mint idén. De azt ne felejtsük el, hogy a jövő évi cap szám nincs megállapítva úgy, mint az idei, hanem bevétel alapján lesz majd kialakítva. Jelentős (bevétel és cap) növekedés egyelőre nem várható (majd 2014-től, az új TV-s szerződések miatt), de várhatóan emelkedni fog a cap összege.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gholstont (exJets DE) hírbe hozták már valakivel?Bazzani
Nem nagyon fogják szerintem. Pedig jó 4-3-as DE lehetne belőle, csak elkúrták, hogy 3-4-be vitték.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Derrick Harvey, cut. Szép.gsn
megy a Raiders-be Jarvis Moss melléHöri
Jöjjön csak, ha jól emlékszem nem volt rossz futás ellen, így Houston mögé még jó is lenne.peterbadbone
Ez a "futás ellen nem rossz" lesz a trademarkja. Kár hogy dupla számjegyű sackekért lett draftolva. És milyen szép lenne a reunion Grovessal 😊

A jags kitette még Vinnie Manuwait és Tyron Brackenridget is Harveyval együtt. Előbbi kicsit meglepi, bár most nem ment át az egészségügyi teszten.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Derrick Harvey, cut. Szép.gsn
megy a Raiders-be Jarvis Moss melléHöri
Jöjjön csak, ha jól emlékszem nem volt rossz futás ellen, így Houston mögé még jó is lenne.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
megy a Raiders-be Jarvis Moss melléHöri
Vagy a Lionsba, Shack Harrist majd beajánlja. 😊iktriad
Ő 4-3DE? Mert abból fullhouse van.Bazzani
1-2 preseason meccs és tuti kidől 2-3 ember. Nem becsüld alá Harvey voodoo tudományát. Nálunk épp leültették volna Mincey mögé erre eltörött Mincey keze. Felépült, erre Kampman ACL-je szakadt el. Félelmetes dolgokra képes a pasas. Vajon hány csirkét áldozott fel az ügy érdekében?
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Derrick Harvey, cut. Szép.gsn
Milyen volt az ő feltételezett megítélése Belichickék által a 2008-as draft idején (kihagy a memória)? Elképzelhető, hogy tesznek vele egy próbát?
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem igazán ide tartozik, de szerintetek jövőre láthatunk majd olyan cseréket, mint az NBA-ben? Egy hatmilliós elkapó egy hatmilliós védőért, például. Szűk a mozgástér a fizetési sapka alatt, ugye, aztán ott a dead money, szóval, ha át akarják alakítani a rostert, akkor erre van e lehetőség, vagy a cserélt játékos fizetése dead money lesz ismét? Lehet, inkább a CBA topicba kellett volna. Ja, én még nem köszöntem meg gsn munkáját. Ezúton is köszönöm.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Derrick Harvey, cut. Szép.gsn
megy a Raiders-be Jarvis Moss melléHöri
Vagy a Lionsba, Shack Harrist majd beajánlja. 😊iktriad
Ő 4-3DE? Mert abból fullhouse van.

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Clabo marad sólyomfalván.szaba
like



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Derrick Harvey, cut. Szép.gsn
megy a Raiders-be Jarvis Moss melléHöri
Vagy a Lionsba, Shack Harrist majd beajánlja. 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Derrick Harvey, cut. Szép.gsn
megy a Raiders-be Jarvis Moss mellé

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gholstont (exJets DE) hírbe hozták már valakivel?

több mint 13 éve
gsn 3 548
Derrick Harvey, cut. Szép.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Willis McGahee to Denver on three-year, $7.5 million deal with $3 million guaranteed.

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Olyan jó, h nem kell attól féljek, h lemaradok egy Colts igazolásról. 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nagyon kiváncsi leszek mire megy a Jags idén...

Kapkodtam a fejemet és tettszett az agresszív irány, de most azért kicsit nézelődés, olvasgatás után nem annyira tudom eldönteni jó-e a csapatnak a mostani FA session...persze lehet mondani, h igen hiszen upgradek érkeznek a korábbi gyenge posztokra, de felmerül a kérdés, hogy mekkora upgradek ők és milyen áron jönnek...

Pos tényleg fasza playa, de azt olvasom, h sérülésekkel van gondja neki, így lehet kicsit túl lett fizetve, bár ő sztem így is frankó igazolás.
Clintről kinnt inkább azt olvasom, hogy semmi extra átlagos kezdő OLB, viszont a pénz nem kevés amit kapott...
Landry jó kis SS,de ha ti tényleg FSben akarjátok használni akkor azért akadhatnak gondok...itt ugye fizu még nem ismert hát kiváncsi leszek.
Carr érkezése is érdekes, de ő inkább csak nekem, mert nálunk anno nickelnek is kevés volt...olvastam, h Ravensben egész jó volt így ő is elsülhet jól, de azért én a kezdő fizuval vigyáznék nála...

Kiváncsi vagyok a Ti véleményetekre ezügyben!Rolni
Mint írtam, Carr végül is nem valószínű, hogy jön.
Paul Kuharsky szerint(ESPN AFC South blogger) most a Jagnek van a legerősebb kezdő LB sora a divízióban. Legyen igaza.
Landry érdekes kérdés. Sokak szerint nagyot profitált abból, hogy a Ravens front 7-je játszott előtte (mondjuk a mostani Jags front 7 sem tűnik olyan rossznak...) és Reed mellette, mások szerint alul értékelt játékos, aki FSben is negálja majd a helyét. Majd kiderül.
Szerintem erősödtünk, de 2008 keserű emléke miatt nem mondok semmit. Csak max reménykedekiktriad
Értem köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon kiváncsi leszek mire megy a Jags idén...

Kapkodtam a fejemet és tettszett az agresszív irány, de most azért kicsit nézelődés, olvasgatás után nem annyira tudom eldönteni jó-e a csapatnak a mostani FA session...persze lehet mondani, h igen hiszen upgradek érkeznek a korábbi gyenge posztokra, de felmerül a kérdés, hogy mekkora upgradek ők és milyen áron jönnek...

Pos tényleg fasza playa, de azt olvasom, h sérülésekkel van gondja neki, így lehet kicsit túl lett fizetve, bár ő sztem így is frankó igazolás.
Clintről kinnt inkább azt olvasom, hogy semmi extra átlagos kezdő OLB, viszont a pénz nem kevés amit kapott...
Landry jó kis SS,de ha ti tényleg FSben akarjátok használni akkor azért akadhatnak gondok...itt ugye fizu még nem ismert hát kiváncsi leszek.
Carr érkezése is érdekes, de ő inkább csak nekem, mert nálunk anno nickelnek is kevés volt...olvastam, h Ravensben egész jó volt így ő is elsülhet jól, de azért én a kezdő fizuval vigyáznék nála...

Kiváncsi vagyok a Ti véleményetekre ezügyben!Rolni
Mint írtam, Carr végül is nem valószínű, hogy jön.
Paul Kuharsky szerint(ESPN AFC South blogger) most a Jagnek van a legerősebb kezdő LB sora a divízióban. Legyen igaza.
Landry érdekes kérdés. Sokak szerint nagyot profitált abból, hogy a Ravens front 7-je játszott előtte (mondjuk a mostani Jags front 7 sem tűnik olyan rossznak...) és Reed mellette, mások szerint alul értékelt játékos, aki FSben is megálja majd a helyét. Majd kiderül.
Szerintem erősödtünk, de 2008 keserű emléke miatt nem mondok semmit. Csak max reménykedek
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Matt Moore will sign a two-year deal with the Dolphins Fridaypeterbadbone
felakarják venni a versenyt a Redskins-szel és Seahawks-szal,szar QB duók terén,jól haladnak...

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nagyon kiváncsi leszek mire megy a Jags idén...

Kapkodtam a fejemet és tettszett az agresszív irány, de most azért kicsit nézelődés, olvasgatás után nem annyira tudom eldönteni jó-e a csapatnak a mostani FA session...persze lehet mondani, h igen hiszen upgradek érkeznek a korábbi gyenge posztokra, de felmerül a kérdés, hogy mekkora upgradek ők és milyen áron jönnek...

Pos tényleg fasza playa, de azt olvasom, h sérülésekkel van gondja neki, így lehet kicsit túl lett fizetve, bár ő sztem így is frankó igazolás.
Clintről kinnt inkább azt olvasom, hogy semmi extra átlagos kezdő OLB, viszont a pénz nem kevés amit kapott...
Landry jó kis SS,de ha ti tényleg FSben akarjátok használni akkor azért akadhatnak gondok...itt ugye fizu még nem ismert hát kiváncsi leszek.
Carr érkezése is érdekes, de ő inkább csak nekem, mert nálunk anno nickelnek is kevés volt...olvastam, h Ravensben egész jó volt így ő is elsülhet jól, de azért én a kezdő fizuval vigyáznék nála...

Kiváncsi vagyok a Ti véleményetekre ezügyben!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Matt Moore will sign a two-year deal with the Dolphins Friday

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Landry mellé Chris Carr is érkezhet hozzánk (mondtam hogy jön még DB).
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-07-29/jaguars-finalizing-terms-safety-dawan-landry-lookingiktriad
Ennyire vonzó lenne a Jags?
Nekem meglepő ez a sok igazolás főleg ,hogy nem is rossz játékosok.
Az most más kérdés,hogy ők e a megfelelők abba a csoportba,de nem rosszak.Bazzani
a jax nem vonzó csak a $ 😛Höri
Közben módosítanom kell, Carr csak kezdő CBnek jönne (és ilyen pénzt is kér), mig a jags -idén főleg- nickelben számítana még rá(aztán jövöre, ha Mathis esetleg megy - idén lejár a szerződése-, akkor kezdő CBBként is). Szóval nem olyan biztos még az ő érkezése.
Bocsi. Téves riasztás.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Landry mellé Chris Carr is érkezhet hozzánk (mondtam hogy jön még DB).
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-07-29/jaguars-finalizing-terms-safety-dawan-landry-lookingiktriad
Ennyire vonzó lenne a Jags?
Nekem meglepő ez a sok igazolás főleg ,hogy nem is rossz játékosok.
Az most más kérdés,hogy ők e a megfelelők abba a csoportba,de nem rosszak.Bazzani
a jax nem vonzó csak a $ 😛

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Landry mellé Chris Carr is érkezhet hozzánk (mondtam hogy jön még DB).
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-07-29/jaguars-finalizing-terms-safety-dawan-landry-lookingiktriad
Ennyire vonzó lenne a Jags?
Nekem meglepő ez a sok igazolás főleg ,hogy nem is rossz játékosok.
Az most más kérdés,hogy ők e a megfelelők abba a csoportba,de nem rosszak.