peach

Atlanta Falcons

peach
Lakhely
Szeged
Utoljára láttuk
7 órája
Regisztrált
több mint 19 éve
Fórum hozzászólások
15 919


...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...



Utolsó 10 fórum hozzászólás

2 napja
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
 www.portfolio.hu/gazdasag/20260604/vegleg-kivonul-magyarorszagrol-az-egyik-nepszeru-csomagkuldo-es-automatahalozat-841306

Az emagos sameday
warr_b
Nothing of value was Lost

A dolgozók remélem kapnak gyorsan melót
Negritis, a vajda
tegnap meséltem samedayes havernak, semmit nem tudott még róla. nem volt boldog.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 napja
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
Igen, láttam már korábban a filmet, de ez csak a végén a film csavarjánál az A B kabinjelenetnél ugrott be.
Tökéletes egy estés scifi/horror ami a vége miatt hagy egy nyomot.
KeyG
ütős a vége is, de a reynolds vs alien jelenet az egyik legbrutálisabb amit valaha láttam. az kiidegelt teljesen annó .



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
3 napja
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
Nem tudom mi volt a gépjárműadósoknál, de márciusi vásárlásokra nagyüzemben most jöttek meg a határozatok. A "rendes" autókra jöttek febrártól-márciusig, de az új autókra majd 2 hónapig semmi.
NB2
Mégis hány kocsit vettetek ember? Itt valami gyanús
JC6 (Mr. Miele)
ügyfeleké, nem az enyém...
tényleg még peach ezzel tartozik, hogy leírja a járműparkját 😊
kiindulva az eddigiekből még a kutyának is valami mercije lesz 😊
NB2
ford kuga és suzuki wagon r+ 😊

szerk.: kettő kutya 😉

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
4 napja
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
Az igazi high life, amikor udvari hűtőd van!
Willie Parker
Nettó lustaság az, nem high life. 😀
Mikey
inkább praktikum. amikor hűteni kell a sört, a bort, a tömörkényt, az udítőt, a vizet, a szódát és még a kaja is ott pihen valahol akkor azt nem lehet egy db hűtővel lehozni. de hétköznapokon se rohangálnék fel a házba az udvarról egy sörért.

amúgy ha már bementem a fasz erdőbe jöhet a sav tovább. igazából két udvari hűtő van. de a második az csak tényleg évente pár alkalommal van bekapcsolva amikor nagyobb bulika van 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
5 napja
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
megoldódott a mosógép-probléma, kiderült, hogy nem centrifugázik rendesen, ha kevés ruha van benne 😅 de köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
Löfli
a kinti nyári hűtővel jártam úgy, hogy azt vettem észre tavaly novemberben h nem megy a hűtő, a fagyó leengedett és folyt ki belőle a húslé ( rip 5 kg birka és 5 kg marha ). nekem az első gondolatom az volt, hogy viszem is ki a szeméttelepre, de apósom tanácsára kihívtam a szerelőt szerencsére. kiderült, hogy a hűtőnek amúgy semmi baja, csak egyszerűen nem megy ha kint elég hideg van.
| ez egy használtan vásárolt udvari hűtő, nem volt leltárba véve a korábbi felsorolásban 😊 |



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
5 napja
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
Valamiről lemaradtam? Mi a gond joao nevessel? Az egyik legalázatosabb focista akit ismerek.
eaglesmcnabb
menő kis társasagban mozogsz 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
5 napja
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
jövőre jöhet mustár



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
6 napja
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
MKSZ. 😀
Stez
erre célzol?
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/2026/06/kritika-es-onkritika-egyelore-nem-dontott-az-mksz-chema-rodriguez-beszamolojarol

mer link nélkül szarjál sünt 😊
Negritis, a vajda
gondolom megkapjuk az egyik szabad kártyát, viszont ha nem lesz legalább negyeddöntő a vb-n akkor chema out.
peach
Arra sem vennek merget, hogy megkapjuk. Papiron meg kene, de amugy van egy halom feltorekvo valogatott, es sokszor ezek kapnak lehetoseget. Svajc peldaul meg azsiaiak, arabok, etc.

De ez a nem dontes fergeteges, amit kihoztak az egeszbol. Fuggve hagytak a kapitanykerdest attol, hogy lesz e szabadkartya vagy sem, mintha az barmin is valtoztatna.
Stez
szerintem inkább anyagi vonzata lehet, pláne az újabb időkben valszeg nagyon nem lesz m1 oda kell e még talicskázni párszáz millát chemanak. simán kinézem, hogy az volt egy bonusz, hogy kijut e a valágotott. nem az, hogy hogyan.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
6 napja
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
MKSZ. 😀
Stez
erre célzol?
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/2026/06/kritika-es-onkritika-egyelore-nem-dontott-az-mksz-chema-rodriguez-beszamolojarol

mer link nélkül szarjál sünt 😊
Negritis, a vajda
gondolom megkapjuk az egyik szabad kártyát, viszont ha nem lesz legalább negyeddöntő a vb-n akkor chema out.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
6 napja
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
Mondjuk egy biztos, ha peach-ék hazaérnek Paks hirtelen megreccsen 😊
az áramszámlájukat nem irigyli gondolom senki
NB2
nos, az áram számlánk az kurva sok. főleg nyáron, megy olykor három klíma 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...

Legkedveltebb fórum hozzászólások

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
Tegnap, 10 év és két gyerek után feleségül vettem az én kedvesemet 🤦‍♂️🥳



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
Sikerült. Magánház, udvarral, egy csomó tervvel, rohadt sok munkával és pénzel de meglesz ami lebegett előttünk 💖



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
Majd 9 év és két gyerek után mekértem az asszonyt és jegyet váltottam a vallhallába... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
Helyette ezt a pénz ellopták/fasságokra költötték, és a fiam élhet ugyanebben a pusztulatban mint mi, vagy elmehet nyugatra. Nem is írom tovább...
Jan
Ha a fiadnak szüksége van állami segítségre a sikeres magyarországi élethez, akkor bizony valamit csúnyán elbasztál az éltre-, életrevalóságra-, valóságranevelésben.
Sobri Jóska
Ezzel csak az a probléma, hogy baszhatod te az egzinteciádat akkor is ugyanazon a kátyús szar közúthálózatnak csúfolt romhalmazon vagy kénytelen közlekedni mint a gyengék. Vagy ha összeesel az utcán és a három működő sbo osztályból kettő pechedre pont akkor jelent telt házat amikor az életed veszélyben van, a harmadikban pedig mindkét ügyeletes orvos a műtőben van, akkor bizony jóska téged az evolúciós elméleteddel együtt már csak a krematóriumba fognak tolni. De ugye mivel mindenki a saját sorsáért felelős te leszel a hibás mindkét esetben mert miért nem tanultál meg a föld felett járni meg örökké élni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
A tegnap esti posztommal senkit nem állt szándékomban leminősíteni, távol álljon azbilyen tőlem. Azt sem szerettem volna hogy ezzel bárkinek is lelkiismeret furdalást okozzak. Pusztán annyi, hogy én nem szoktam bejelenteni senkinek ha adakozok. Volt is a sisakban bőven, kiszaladt. Igazából ha diverdoc nem írja le miként hatott rá és valószínűleg másokra is a mondandóm bele sem gondoltam volna. Akit megbántottam attól elnézést kérek.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
AB bohóc, CK odaszart a porondra.
Nagyon nem ugyanaz.
Sobri Jóska
Eléggé szelektív tud lenni ez a memória nevű dolog, hadd emlékeztesselek azért, hogy mit hagyott ott AB csak úgy mellesleg a Raiders FO küszöbén:

😀
akdestroyer
Jeff Goldblumot?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
Itt nem az alternatíváról volt szó, csupán arról, hogy az alapszabály Mo-n az, hogy a politikusok 99.99 %-a tolvaj, hozzánemértő senkiházi. De úgy tűnik, hogy sokan a tiszás jóembereket kivételnek tekintik ez ügyben. Na ez az, ami meglepő és mulatságos 😊
ender1112
Akkor kire kéne szerinted voksolni?
Te kit választottál végül?
Őszentsége Sobri Jóska
Ugyanaz, mint eddig volt, utolsó pillanatban döntök, valszeg a kutyák javára (Fidesz, MH, Tisza nem játszik).

Nem neked: egy dolog a remény, más dolog az önbecsapás.
ender1112
tehát arra szavazol, hogy maradjon az ami most van. legalább ne ideoligizálnád meg, akkor kevésbé tűnnél hülyének...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
Asszony pajtás home officeban van hónapok óta, most szólt a főnök, hogy max 4 fős kapacitással szeretné ha mindenki szépen sorban bemenne az irodába is dolgozni vetésforgóban. A helyi irodavezető főnöknője (oltásellenes amennyire csak lehet), közölte, hogy mivel az asszony már be van oltva, sőt mind2 oltást már felvette, legalább még egy hónapig lesz szíves távol maradni az irodától nehogy megfertőzze őt az oltás miatt... Szóval csak azok mehetnek be akik nincsenek beoltva 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
Breesnél kifogy a tank teljesen a szezon felére, a panthers terített betlit tol ami rivera állásába kerül szezon közben, a surranó pályán viszont a tampa komoly kihívója lesz a falconsnak a csoport győzelemért.
A chicago szezonja elmegy trubiskyn, rodgers mélyebbre nyomja a packerst (lebron 2.0) a vikes-kuzin frigy zátonyra fut és a lions viszi a csoportot.
A dallas sb contender formát fut, haskins viszont jobb szezont hoz mint wentz. Nyújorkban meg megy a cirkusz egész évben.
Shanahhan és lynch bukik gerappával, a rams visszább esik viszont wilson megmutatja a hawks miért lett az ó csapata, a cards pedig asszisztál ehhez egy 8-8al.

A browns lesz az első(?) dream team amelyik hozza is az elvárást, mayfield mvp contender lesz. A steelerst betemeti a bell-brown-rösztli cirkusz, indulhat az építkezés jövőre. A dalton éra véget ér, a baltimore meg keresi még lamar stílusát.
A colts odabasz, bob-nak végre vége lesz, akárcsak a mariota érának. a jags szétesik ezért iktriad inni fog alkoholt. sűrűn sokat.
A denver meglep mindenkit, főleg a kansast és viszik a csopit egy elit te játékkal, vipera pedig meghasonul. A chargers betlizik, a raiders pedig a költözésre koncentrál.
A nyú englandről fog szólni a szezon, brady kiég, belicsek is, agyba főbe fogja verni őket az egész csoport, amit a bills köszöni szépen és behúz, josh allen pedig bebizonyítja, hogy új baszdszájba van keleten. A jets építkezik, a miami meg mindenki elképedésére fut a szabad kártyáért.

Mvp: stafford
Coach: arians
Dpoy: denzel ward
Opoy: flacco
Droy: williams
Oroy: haskins
Comeback: burfict

Kis bosa bust szagú szezont hoz.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 15 919 — a new hope (again)
Sziasztok!
Egy hete vagyok Oroszlán drukker.
Azért választottam ezt a csapatot, mert mindig nyernek.
Nem igazán szeretem a sikertelen franchise-okat.
Ez az edző nektek szimpatikus? Kicsit olyan szigorú arcnak tűnik nekem, jobb szeretem a nyugodtabb nagypapa jellegű edzőket.
Akar valaki itt ismerkedni?
Nem tudom vannak e még további Lions drukkerek itt. Látom ez a Mac srác nagyon lelkes, biztos ő is új arc még.
Bazzani
na, kb itt van vége a lions tündöklésének 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...