Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
azért az kifejezetten mókás, hogy még udfa között sincs tight end 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Konz, Massa nagyon jó.
Holmes és Mitchell poszt OK, de volt jobb is bent.
Ewing, Robertson totális WTF.
Megindultak az UDFA-k:
Patrick Schiller LB Northern Illinois
Josh Harris LS Auburn - shawnka legnagyobb örömére, egyébként az egyetlen LS volt akit meghívtak a combinera, Zelenka már nem mai gyerek, szóval ez tényleg nem hülyeség
Cory Pearcy WR Hunington - erről a collegeről még életemben nem hallottam
Tyler Horn C Miami
Lamark Brown WR Minnesota-Mankato - erről se
Chad Faulcon S Montclair State - nomen est omen, mondjuk erről az egyetemről sem hallottam
Casey Therriault, QB, Jackson St
Jerrell Harris, ILB, Alabama
Adam Nissley, TE, UCF
Louis Nzegwu, DE, Wisconsin - belőle még lehet is vmi, Atlanta Badgers rox
Dawson Zimmerman, P, Clemson - Boshernek egy kis verseny, ez se butaság
Micanor Regis, DT, Miami
Bryce Harris, OT, Fresno State


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
a negyedik pickkel már nem offense, hanem defense erősítés történik:
Troy DE Jonathan Massaquoi
egész jó pick, értékelés később 😊
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Na kérem szépen, az idei drafton a 3. választottunk:
Bradie Ewing, FB, Wisconsin
Top 3 FB, úgy tűnik, hogy Mughellinek reszeltek
Egyébként inkább blokkoló, mint futó/elkapó, de egyébként jó kezei is vannak. Amolyan Vonta Leach a srác. Szintén team leader personality, úgy tűnik idén ez volt/lesz a jelszó a drafton.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
na, kiment Green.
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
18.00-tól tapadjatok a képernyők elé, hiszen kezdődik a harmadik nap!

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/28/a_draft_harmadik_napja_ele
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
szerintem legyünk reálisak, trade nélkül esélyünk nincsen értelmes TE projektet szerezni. Mondjuk ahogy shawnka, úgy én is elepedek Greenért. Szóval bármely másik TE érkezése csalódás lenne számomra. Mire újra ránk kerül a választás joga, addigra újabb 60 játékos fog elkelni, azért ez így előrevetíti, hogy sok jóra vagy ismert névre már ne számítsunk.

amondó vagyok, passzoljuk le az egyik 5. és a 6. köröst egy 4. körösért, jöhet Green és utána boldog leszek, bárki más jön is. Még így is lenne két további cetlink. Aztán majd lehet turkálni a "moslékosbödön" alján, a draftolatlan újoncok között.
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
na kérem szépen, végre gép közelbe kerültem és kissé lehiggadtam, szóval íme a bővített írás az új Falcon, Lamar Holmes-ról:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/28/a_falcons_valasztottja_lamar_holmes

Go Big Uglies! 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
kell ma egy tight end. szerintem feljövünk a 4. körbe - mondjuk beáldozva az egyik 5. köröst, meg mondjuk a hatodikat - és elhozzuk Ladarius Greent. ő ide kb. perfect fit lenne és még örülnék is neki.shawnka
Még Orson barátom sem ment ki, mondjuk ha 2 kedvencemet is draftolnánk akk beadok egy petíciót "Szobrot Dimitroffnak!" címmel.empty taxi
egy 7. körös Duke Ihenacho pick pedig maga lenne a tökély. 5. körben meg jöjjön még Eric Page.

a másik kettő cetlit meg szépen áldozzuk be.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
kell ma egy tight end. szerintem feljövünk a 4. körbe - mondjuk beáldozva az egyik 5. köröst, meg mondjuk a hatodikat - és elhozzuk Ladarius Greent. ő ide kb. perfect fit lenne és még örülnék is neki.shawnka
Még Orson barátom sem ment ki, mondjuk ha 2 kedvencemet is draftolnánk akk beadok egy petíciót "Szobrot Dimitroffnak!" címmel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
küldeném a Falcons FO-nak és az új C/RG-unknak: http://www.youtube.com/watch?v=_wDdhJ33olU
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
kell ma egy tight end. szerintem feljövünk a 4. körbe - mondjuk beáldozva az egyik 5. köröst, meg mondjuk a hatodikat - és elhozzuk Ladarius Greent. ő ide kb. perfect fit lenne és még örülnék is neki.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Konzot imádtam mindig is, ha Todd visszavonul akk a Hawley-Konz kettős is vagy 10 évig lehet a C-RG páros. A Holmes draft abból a szempontból nem meglepő h egy rahedli project OT-t megnéztünk, ill van egy jó hírem: ezek szerint év végén takarodik Baker 😀
NFP-s scouting report Holmesról: http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=48552
A lényeg egy nagy, magas, jól felkészített OT. Jó az egyensúlya, a hatótávolsága nem legnagyobb, viszont jól értelmezi a szögeket, ezért általában jó helyzetben áll ahhoz h fenntartsa a blokkokat. Ami gond h hajlamos a hanyag lábmunkára. Összefoglalva van benne potenciál, mert a mérete ellenére eléggé atletikus, csupa ilyen falembert néztünk.
Jah és ez a két pick is mutatja azt amit Koetter érkezése után már sejteni lehetett: tiszta PBS-t fogunk játszani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 665 — a new hope (again)
konz nagyon jó, nagy steal megvan mcclure utódja.... jó pick!
amaz meg ki a ge*i? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
egyetértek, és a cserében is
Green kell a csapatba!

Konz: A+
Holmes: C-

ez eddig B- nálam. holnapra van még 4 cetlink, cserét vízionálok.shawnka
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
Konz: A+
Holmes: C-

ez eddig B- nálam. holnapra van még 4 cetlink, cserét vízionálok.
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
A csere után a Falconshoz a 3. kör 29-én helyén Lamar Holmes érkezett. OT a Southern Missről. Erős fejvakarás. :o
A döntés fura, mert a trade előtt egészen másokon gondolkoztak Dimitroffék. Várjuk az indoklást...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Trade a Ravens csapatával.
Átadtuk a 3. kör 21. pickjét a Ravens 3. kör 29.-ért és az 5. kör 29.-ért. Ok: a kiszemeltek még később is bent lesznek.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
kurvajó választás
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
No. 55. Peter Konz C/G
Instant kezdő lehet, RG pozícióban
jó lesz ez

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/28/a_falcons_valasztottja_peter_konz
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
közérdekű közlemény:

shawnka unszolására mostantól lehet like-olni az írásaimat a blogon 😊
ha esetleg azok közé tartoztok, akik firefoxot használnak és emellett adblock szűrőt is, nos, a blogomon tiltsátok le a szűrőt és akkor láthatóvá válik a like gomb 😊 nem kell félni, nálam nincsenek reklámok 😀deadmike
már én is akartam érdeklődni, hogy mér nincs ilyen a remek írásaid alatt? 😊 nyomjuk a "lájkokat" 😀

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Na kérem szépen, nem sajnáltam az időt (tessék ám értékelni 😉 ) és összeraktam egy nagyon béna "draft board" szerűséget. Igazából csak egy lista azokról a játékosokról, akik szóba jöhetnek nálunk és hogy közülük ki kelt már el.

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/27/a_draft_masodik_napja_ele

shawnka külön kérésére Eric Page is felkerült a listára 😉deadmike
szuper, köszi 😊 kíváncsi leszek.
hajrá Branch 😛

bah, nagyon hamar elment. mondjuk ha van csapat, akitől "könnyen" megszerezhetjük később, az a jax.
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
közérdekű közlemény:

shawnka unszolására mostantól lehet like-olni az írásaimat a blogon 😊
ha esetleg azok közé tartoztok, akik firefoxot használnak és emellett adblock szűrőt is, nos, a blogomon tiltsátok le a szűrőt és akkor láthatóvá válik a like gomb 😊 nem kell félni, nálam nincsenek reklámok 😀
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Na kérem szépen, nem sajnáltam az időt (tessék ám értékelni 😉 ) és összeraktam egy nagyon béna "draft board" szerűséget. Igazából csak egy lista azokról a játékosokról, akik szóba jöhetnek nálunk és hogy közülük ki kelt már el.

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/27/a_draft_masodik_napja_ele

shawnka külön kérésére Eric Page is felkerült a listára 😉
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Quizz is jó fej volt, Asante üzlet is baromi jó lett, elégedett vagyok a draft első napjával 😀
Ma este meg én személy szerint Andre Branchért szorítok, de gondolom egyedül 😛