Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
fiúk, lányok, falcons szurkolók: íme egy írás, amitől garantáltan felszerelést ragadnál és kirohannál te is a srácokkal a pályára
Remélem örömötöket lelitek benne, mert kihagyhatatlan:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/27/oda_a_menedzsmenthezdeadmike
zsírsárkány. ha Owens idén szerez legalább 2 picket, akkor SB-t fogunk játszani. csak mondom.
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Na kérem szépen, jöhet a kattintás-generálás, ugyanis kiderültek Samu szerződésének pontos részletei. Ehhez tessék magatokat átrágni a cikken. 😉 És kiderül az új mezszám is. 😊

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/27/samuel_a_falconsedeadmike
Jacquizz előtt le a kalappal 😊 a bót pedig tényleg hatalmas ezekkel a számokkal 😀

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
fiúk, lányok, falcons szurkolók: íme egy írás, amitől garantáltan felszerelést ragadnál és kirohannál te is a srácokkal a pályára
Remélem örömötöket lelitek benne, mert kihagyhatatlan:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/27/oda_a_menedzsmenthez
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
szvsz jók voltunk az első napon, behúztuk Julio-t 😀

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Na kérem szépen, jöhet a kattintás-generálás, ugyanis kiderültek Samu szerződésének pontos részletei. Ehhez tessék magatokat átrágni a cikken. 😉 És kiderül az új mezszám is. 😊

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/27/samuel_a_falconse
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 665 — a new hope (again)
köszi, én is erre gondoltam, csak az kavart meg h spoon meg nic. nickelben...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Helyes, annyi h szvsz nem Asante lesz a nickel, ink vmely másik, egy nickelnek illene egy kicsit biztosabban szerelni.empty taxi
Egyetértek, én is csak úgy értettem, hogy a személyeket tekintve lesz egy linebacker-CB csere.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
3 ilyen cornerrel nem sokat fogunk normál 4-3-ban felállni, nickelben meg Spoon meg Nicholas OK 😊empty taxi
mivel nem értek annyira hozzá, kifejtenéd pls h ez pontosan mit takar? 😊peach
4-2-5-ös nickel felállás, ahol az alap 4-3 egyik linebackere helyett egy extra defensive back (Asante) van bent.vassadi
Helyes, annyi h szvsz nem Asante lesz a nickel, ink vmely másik, egy nickelnek illene egy kicsit biztosabban szerelni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
3 ilyen cornerrel nem sokat fogunk normál 4-3-ban felállni, nickelben meg Spoon meg Nicholas OK 😊empty taxi
mivel nem értek annyira hozzá, kifejtenéd pls h ez pontosan mit takar? 😊peach
4-2-5-ös nickel felállás, ahol az alap 4-3 egyik linebackere helyett egy extra defensive back (Asante) van bent.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 665 — a new hope (again)
A LB az jogos nálunk minden összejött.

Lofton nem is fog hiányozni?Janek
3 ilyen cornerrel nem sokat fogunk normál 4-3-ban felállni, nickelben meg Spoon meg Nicholas OK 😊empty taxi
mivel nem értek annyira hozzá, kifejtenéd pls h ez pontosan mit takar? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
A LB az jogos nálunk minden összejött.

Lofton nem is fog hiányozni?Janek
3 ilyen cornerrel nem sokat fogunk normál 4-3-ban felállni, nickelben meg Spoon meg Nicholas OK 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 665 — a new hope (again)
A LB az jogos nálunk minden összejött.

Lofton nem is fog hiányozni?Janek
Jött helyette TatupuGyurma Pappa
meg lehet h dent is tud játszani... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
A LB az jogos nálunk minden összejött.

Lofton nem is fog hiányozni?Janek
Jött helyette Tatupu

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
A LB az jogos nálunk minden összejött.

Lofton nem is fog hiányozni?

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Gregg Rosenthal szerint még a csökkentett fizu ellenére is a Grimes-Robinson-Samuel trió az NFL történetének legdrágább corner csapata.
Nem szarral gurigáznak a srácok, na! xDdeadmike
Tavaly a seggünket vertük a földhöz az Aso-Asante-DRC CB trio miatt aztán....Janek
Nah igen csak nálunk ugye van LB-sor meg egy jó SS, így talán nem nyeljük a TE-passzokat, mint kacsa a nokedlit...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
nem a három játékos vélt vagy valós tehetségére utaltam az utolsó mondattal 😀
hanem a vezetőség bátorságára, hogy azért ez elég merész húzás, ennyi zsét kifizetni

persze még lehetőség, hogy Grimes kap egy hosszútávút és akkor az ő 10,3 millája akár a felére is csökkenhetne

én azt várom, hogy jöjjenek a hírek valami cutról vagy szerződések módosításáról

Gregg Rosenthal szerint még a csökkentett fizu ellenére is a Grimes-Robinson-Samuel trió az NFL történetének legdrágább corner csapata.
Nem szarral gurigáznak a srácok, na! xDdeadmike
Tavaly a seggünket vertük a földhöz az Aso-Asante-DRC CB trio miatt aztán....Janek
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Gregg Rosenthal szerint még a csökkentett fizu ellenére is a Grimes-Robinson-Samuel trió az NFL történetének legdrágább corner csapata.
Nem szarral gurigáznak a srácok, na! xDdeadmike
Tavaly a seggünket vertük a földhöz az Aso-Asante-DRC CB trio miatt aztán....

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Nyilván, az ára az nagyon jó.

több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Az egyik legjobb DB... volt 😊 nekünk még így is upgrade, és nem hinném, hogy úgy egyik napról a másikra elmúlt volna a tudása. Max a sebessége kicsit kopott. Owens gyorsabb és tehetséges is de minden évben várjuk, hogy robbantson... Grimes féle igen lassú érlelődésű játékos lenne? Szvsz DeAngelo Hall óta nem volt ilyen kaliberű cornerünk mint Asante, őt nagyon szerettem Samut is biztos fogom 😀 és kibebaszottul örülök neki 😀 7. kör és 3/18,5 úgy hogy nincs garantált fizu(ezt még nem teljesen értem hogy lesz) még a hülyének is megérte :cool:

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Nagyon bírom Samuel, az egyik legjobb DB... volt. Amikor a Philly megszerezte, akkor a Saints volt a másik csapat, aki ajánlatot tett neki, és most nem tudom, hogy jól emlékeszem-e, de talán még jobb pénzt is ajánlottunk a pletykák szerint, de ő az Eaglest választotta. Egyrészt szerintem ezt azóta bánja 😀, másrészt koránt sincs olyan jó, mint akkor volt. A Phily szeretett volna 5-6. kört kapni, de úgy látszik ennyit ér most Samuel.

Duntához annyit, hogy finoman szólva is vesztett a renoméjából, konkrétan a 9 Pdef és a 4x tackle azért egy olyan csoportban, ahol Newton és Brees évente kétszer néz vele szembe, igen gyenge. Dunta nagy tackle gyár volt a Texansban, most konkrétan lefelezte a tacklejei számát. Patrick Robinson jobb évet futott tavaly, mint Dunta átlaga nálatok az elmúlt években, pedig róla még mi is, a Saints topikban, azt gondoltuk, hogy óriási bust.

Grimes elit, ez nem is kérdés, sérülésével együtt is olyan szintet hozott, mint az összes többi CB a csapatnál együtt. Owensben szerintem több potenciál van, és szerintem óriási ajándék lenne a Falconsnak egy Dunta cut. Most, hogy van Samuel még nincs is az a nyomás Owensen, hogy kezdő szinten kell végignyomnia 16 meccset, és ha nem is idén, de jövőre robbanthat.

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
7. köröst adtunk Samuelért 😀 😀 😀shawnka
lol, tegnapelőtt kérdeztem phillys haveromat, mikor az első Asanté érdeklődésről jött a hír, hogy 6. körért odaadná-e, egyből rávágta hogy nem 😀
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
7. köröst adtunk Samuelért 😀 😀 😀shawnka
Vissza fogjátok ezt még sírni. 😀 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
7. köröst adtunk Samuelért 😀 😀 😀
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Gregg Rosenthal szerint még a csökkentett fizu ellenére is a Grimes-Robinson-Samuel trió az NFL történetének legdrágább corner csapata.
Nem szarral gurigáznak a srácok, na! xD
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
ad1, dunta a texansban még jó volt szvsz; tény hogy azóta eléggé elbaszta a renoméját

ad2, a hír helytálló, Samuel szerződése 3 évre szól és 18,5 milliót ér; ez jelentős csökkentést jelent átlagban az eredeti zséhez képest; kérdés, hogy milyen a beosztása (valszeg idén elég keveset fog keresni)

ad3, valakit mindenképp ki kell baszkodni, ez nem kérdés és mughelli (imádom), de iszonyatos túlfizetett, nem beszélve turner 8 millájáról

ad4, se owens, se franks nem lesz jó safetyben; walls a 6. corner, így ő repülni fog és ha drafton nem jön kr/pr, akkor franks fogja betölteni ezt a szerepet, így nem lesz fájó 5 cb a rosterben

ad5, sajnos még mindig nem tudni, hogy mit küldtünk Philly-be Samuelért (remélem 5. körnél nem jobbat, de egy 6. még tutibb lenne)

ad2, FONTOS! A csere még nem történt meg! A szerződésről megállapodtak, de még nem írtak alá semmit. De várhatóan nemsokára hivatalosan bejelentik a felek a cserét.

ad5, UPDATE: The Philly Inquirer confirms the Eagles will "likely" receive a sixth-round pick in exchange, while also unloading a heavy dose of cap space.
Vagyis valszeg 6. körös... zsírsárkány! 😀