Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Baltimore Ravens

47 feliratkozó

több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Piercenek úgy tűnik csak pár napot kell kihagyni. Ezt megúsztuk. Thompsonról még nincs hír

Stockleynak örülök. Tavaly 9 meccsen kezdett 544 yardot hozott össze 45 elkapásból és 5 TD-t. A fiatal elkapók mellé kell a veterán mindenképpen. Reméljük van még benne egy hasonló év.

Tegnapi edzésen B-Will és Juice is kapott fejmosást, rájárt a rúd a rookiekra.
A 11-11 elleni drillek offense vergődéséről írtam már (T-Mobile is dobott egy picket).
A goal line szituk kicsit jobban mentek 11-ből 9 lett TD. Leach alaposan meggyötörte az ellent 😀

Webb kezd visszazökkenni, szükség is lesz rá. C. Brown átmentette az edzésre a meccsnapi formáját.

Pierce/Thompson/Hall/Spears nem edzett. O.Brown/Reed/Johnson viszont újra edzésbe állt.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Ravens agreed to terms with WR Brandon Stokley, formerly of the Broncos.
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A hírek szerint a mai edzés elég paprikásra sikerült. HArbs konkrétan cuttal fenyegette Asa-t, majd lezavarta a pályáról Mellette-t mert lusta volt. Aztán az Olinet "dícsérve" lehozta Rice-t is miután Arti Jones könnyedén ledózerolta a gyenge blokkolás miatt. Rice Jonesra rágott be és a szerelés után hozzá dobta a labdát. Az edzés végi hurry up offense gyakorlása során Joe három lasztit is a védőknek passzolt, majd a frusztrációját a sisakján vezette le. Sizzle beszólt Caldwellnek, mondván ha az edzés élesbe ment volna 40-0-ra nyert volna a D. ("What kind of ship are you running?")
A sérültekről csak annyit nyilatkozott Harbs, hogy ha komoly a gond tudatni fogja.
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!


Aki esetleg megnézné a meccset.
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Pár gondolat a pre meccsről.

A kezdőkről sokat nem érdemes beszélni nem voltak annyit a pályán.Az, hogy Daryl Smith szépen átvette a D karmesteri pálcáját örömteli és Webb is kezdett, bár sokat nem volt pályán (update:a közvetítés során rosszul írták fel a kezdő D-t mert Webb nem volt pályán.)
Upshaw ahogy számítani lehetett kezdett és Doom mint szituációs rusher fjött.
A Dline mogorvának tűnik. B-Will szerintem lejátszotta Codyt szóval ott mindenképpen helycserét várok. Adrian Hamilton is jó volt, bár a Tampa kerete közel sem tűnt olyan mélynek mint a miénk, szóval az ő 2. soruk O-ban és a mi második D-nk között van különbség.

Asa jó volt, külön öröm, hogy 8 meccses eltiltást kapott, amit csak növel J-LO és C. Brown ramaty teljesítménye. Jimmy Smith-t sem lehet nagyon dicsérni (V. Jacksonon nem volt túl efektív).
Ihedigbo kezdett, Elam, pedig a létszámhiány miatt a 3. csapat snapjain is fenn volt. Huffnak és Bynesnak volt egy félreértése 61 yardért, ezek kiküszöbölésére van még idő szerencsére.

Thompson/JJ./Doss egyikőjük sem érdemel sok méltatást, ami megint nem valami pozitív. Mellettenek és M.Brownnak is voltak szép mometumai, de LaQuan jobb volt náluk (itt bejátszik a ST).Furstenburgnak volt egy szép elkapása komoly forgalomban. Shianco nagyon hektikus volt a két drop pedig tovább rontja a képet.

Joe passzainak a fele futóhoz ment... Pierce/Rice és Leachnek is volt elkapása.
több mint 12 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 831 — Sa da tay!
Nem játszanak: Yanda, McClain, Dickson, Omar Brown 😕 , Reed, Chris Johnson. (Webb beöltözött és részt vesz a bemelegítésen)


A bemelegítés végén Ray helyét a Huddle közepén Suggs vette át!!! Webb kezd 😊
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/World-Beginning-To-See-The-Real-Joe-Flacco/8eca02b8-6daf-4ebd-baae-1687a409c703
Nagyon jó kis olvasmány 😊


Itt még milyen kisfiú volt az MVP...
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hajnalban végre láthatjuk a srácokat 😊

B-Will fogalmazta meg summásan:
“To hit someone else,” Williams said when asked what he’s most excited about this preseason. “That’s the biggest thing – to get out on the field and show people what the Ravens are all about.”
A kezdők is pályára kerülnek, de Harb nem részletezte mennyi időre. Flacco lehet az ilyenkor szokottnál többet lesz fent, hogy az elkapókkal összerázódjon, de ez csak találgatás.
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
 mmqb.si.com/2013/08/06/the-post-pitta-problem-its-a-big-one/

Ez a cikk szerintem elég jól vázolja Pitta kiesésének jelentőségét (bár a rajzok megérnek egy misét 😀 ) és azt miért kritikus Dickson/Doss fejlődése. Már nagyon várós a Panthers elleni meccs 😀
több mint 12 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 831 — Sa da tay!
Tegnapi utolsó edzés az első preseason meccs előtt(Tampa) nem volt olyan intenzív.
Mint korábban írtam Rice visszatért(ahogy Cody és Daryl Smith is), edzés végén nem is tétlenkedett be állt vizes fiúnak a drill-ek között 😊
Mellette egyre több lehetőséget kap az első csapattal, ma is velük gyakorolt(a 2. csapat mellett) Flacco sokszor kereste őt. Harbaugh szerint azonban még sokat kell tanulnia.
Streeter elengedett egy passzt, amit Levine le is szedett, ekkor Suggs kihívta a pálya szélére és leugatta, hogy csinálja meg a play-t az irányítójának... Egyre csúszik hátrébb a DC-n sajna
Webb részt vett szinte az összes egyéni drill-ben, az irányváltásoknál, kitámasztásoknál, nem látszik rajta, hogy aggódna a lába miatt sokkal jobban mozog, mint két héttel ezelőtt. A Tampa ellen nem, de valószínű fog játszani a preseason-ban.
A center poszt még mindig nyitott Gradkowski indult TC előtt előnnyel a pozícióért, de az utobbi pár napban Shipley kapta a több lehetőséget az első csapatnál.
Volt egy érdekes felállás, amikor Suggs, Dumervil, Upshaw és McPhee egyszerre támadták a QB-t, ezt hosszú third down-oknál valószínű láthatjuk élesben is.
Shiancoe megint sok labdát kapott, szinte minden play után át is beszélték azokat Flacco-val.
Tucker az edzésen nem csak rúgot, de volt pár szép punt-ja valamint fake punt után egy szép egykezes elkapása is 😊
Nem edzettek: Yanda, Dickson, McClain, Reed, Omar Brown, Chris Johnson
több mint 12 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 831 — Sa da tay!
Tegnapi edzés:
Rice-nak megsérült a bokája, abba kellett hagynia az edzést, de ma már visszatért.
Omar Brown is ideje korán hagyta el a tréninget és nem is tért vissza
Cody, Daryl Smith és Chris Johnson pihenőt kaptak.
Torrey úgy tűnik fel nő a no.1 WR szerepkörhöz, nagyon jól teljesít mindenki dicséri, volt egy remek Boldin-ra emlékeztető elkapása Brown mellett.
Osemele szembe került Ngata-val, Bynes-al és McClellan-nal komolyan vette a gyakorlatokat és teljes erőbedobással küzdött, már-már meccsszituációban érezte magát McClellan-nak a sisakját is leszedte a fejéről.
A Dicksont-t helyettesítő Shiancoe-t egyre jobban bevonják a passzjátékba.
Juice-t is egyre aktívabban használják passzoknál volt egy szép vetődéses elkapása Hanie-től.
Mellette fent volt az első csapatnál volt hogy Webb fogta, elkapása is volt mellette 😀
Taylor-ral gyakorolták a read option-t ilyenkor Rice volt a back field-en.
A nap play-e Doss-é az oldalvonal mellett szedett le egy labdát.
Graham pick-elte Flacco-t 7-7 ellen ha meccs szitu lett volna vissza is hordja TD-re.
McPhee-nek nem annyir ízlik az új szerepkör nem mozog komfortosan OLB szerepkörben. Gyorsabb lett a ledobott kilóknak köszönhetően, de nem néz ki every down player-nek, főleg akkor fogjuk alkalmazni, ha a QB-t kell majd terrorizálni, amolyan Kruger-es szerepkörben.
Nem edzettek: Yanda, McClain, Dickson, Reed

stadion fejlesztés: videó, képek és leírás

Codi új sérója:
több mint 12 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 831 — Sa da tay!
előfordul ilyen nincs ebben semmi 😊 Bármikor kieshet egy kezdő játékos, az hogy most Dickson kicsit maródi nem nagy gond kipiheni magát és szezonkezdetre rendben lesz. Nem újonc nem lesz gond nála a ritmus felvételével, amúgy sem hiszem hogy túl sokat nyomott volna a pre meccseken. Nyílván hiányozni fog azért a felkészüléséből ez a pihivel töltött idő, de inkább legyen teljesen rendben az első hétre.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
"There's no fate but what we make for ourselves." (John Connor)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Azért durván büntet a sors(?)... Akart Oz TE-t draftolni, de végül elmaradt és erre tessék.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A kérdés majd csak az lesz, hogy mennyire lesz éles szezonkezdetre, Dikki, Sankó, Füstli, talán Juci, ők lesznek a TE poszt emberei... bizalom van, lehet igazolni 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Haribó azt mondta h szezonkezdetre rendben lesz Dickson.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 831 — Sa da tay!
Tight End Ed Dickson Has Slight Hamstring Tear
“We’re going to hold him back for a week or so, and we’ll see where we’re at,”
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Tight-End-Ed-Dickson-Has-Slight-Hamstring-Tear/9e3b5e56-93e6-44a9-9056-51deb9852954

Heap megérne egy hívást... 😊Flacco5
nem súlyos ez, max kihagy 1-2 (3 😊 ) hetet
Ahogy korábban írtam Shiancoe vette át a helyét és nem mozgott rosszul a kezdő csapattal, egyre jobban elsajátítja az offense stratégiát + a helyi srác Furstenburg is helyt áll eddig(kinéz neki egy roster spot). Persze nem hiányzik több sérülés, de ahogy Harbaugh is mondta egyenlőre TE-ben megvagyunk.
több mint 12 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Tight End Ed Dickson Has Slight Hamstring Tear
“We’re going to hold him back for a week or so, and we’ll see where we’re at,”
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Tight-End-Ed-Dickson-Has-Slight-Hamstring-Tear/9e3b5e56-93e6-44a9-9056-51deb9852954

Heap megérne egy hívást... 😊
több mint 12 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 831 — Sa da tay!
Tegnap nyílt edzés volt a Navy pályáján 20000 néző előtt.
Dickson meghúzódott, de nem komoly, korábban kellett befejeznie az edzést, helyét Shiancoe vette át, akinek volt egy TD elkapása Flacco-tól.
Gradkowski is megsérült egy Cody-val való találkozás során, de később visszatért a pályára.
Jacoby-nak megint volt egy hosszú TD elkapása, ezuttal Jimmy Smith-t vertte meg elég csúnyán...
Smith-nek 2 TD elkapása volt Joe-tól a másodikat egy zsákolással ünnepelte.
Az 1-1 elleni drilleknél Webb-nek megint sikerült "pick-elnie" Flacco-t 😊
Omar Brown a legutóbbi 2 interception után most is lehalászott egy labdát.
Taylor vezetett egy szép 71yard-os drive-ot (7/9-es passzmutató) a 2 minute drill során, melynek végén 33 yard-os TD-t adott Mellette-nek.
Thompson sokat gyakorolt az első csapattal, Ő volt Flacco kedvenc célpontja.
Tucker kihagyott FG-t 58, 68 és 70 yard-ról egy 63 yard-os próbálkozás után pedig a keresztlécről vágódott le a labda. Azért 49-ről betalált 😊
Ihedigbo nem edzett a nyaka miatt, helyét Elam vette át a kezdőknél.
Harewood visszatért sérüléséből, nem edzettek: Ihedigbo, Reed, Yanda és McClain.
Következő nyílt edzés vasárnap az M&T-ben.
több mint 12 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 831 — Sa da tay!
Best Tackle ever!!! A szobor nem sikerült a legjobban 😊


Jonathan Ogden's Pro Football Hall of Fame Speech

Jonathan Ogden Hall of Fame Enshrinement Ceremony
több mint 12 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 831 — Sa da tay!
Szerencsére elég mélyek vagyunk CB-ben.


Mai edzésen engedélyezett volt a tackle 11-11 ellen.
A nap jelenete Torrey-é volt, amikor Flacco kicsit mögé dobta a labdát és Ő egykézzel szedte azt le, miközben a másik kezével és a testével eltartotta magától a védőt. Flacco oda is szaladt gratulálni.
Flacco hosszú labdái nygon ülnek.
Levine egy elég kemény ütközést mutatott be Bajema-n, ami nagyon tetszett a jelenlévőknek.
Daryl Smith is jól teljesített, több szép szerelése van, nagy szükség lesz a rutinjára.
Ihedigbu-nak az utolsó play-nél megsérült a keze Harbaugh szerint semmi komoly.
Simon-t főleg futás ellen használták, de voltak szép megmozdulásai passzsiettetésben is, Oher-el szemben is. Az egyik play-nél Pees leteremtette, mert hibázott két játékkal később sack-elte Flacco-t. Caleb ellen is volt sack-je.
Elam, miután Flacco túldobta az elkapóját vetődve megszerezte a labdát és vissza is hordta TD-re.
McClain, Yanda és Harewood továbbra sem edzettek. Holnap pihenőnap vasárnap pedig nyílt edzés a Navy pályáján Annapolis-ban.

És ne felejtsétek vasárnap lesz Ogden hivatalos beiktatása a hírességek csarnokába.
https://bowl.hu/images/cache/uploads/0c1981f78d5fa18eede4a8d56543d4d3.jpg
Hall of Fame 2013 | Bowl.hu
Újabb hat játékossal, illetve egy edzővel bővül a Pro Football Hall of Fame.
több mint 12 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Tavaly 4 meccs idén 8, ügyes :-/
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
Lassan minden napra jut egy eltiltás, most épp Asa Jackson kapott 8 meccset


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 831 — Sa da tay!
Nincs ebben semmi ez csak egy pre DC. Szezonkezdetre ez másképp lesz. Sztem az LB sor rengeteget fog rotálódni, attól függően épp milyen szitura készülnek. Biztos nem Ihedigbu lesz Huff párja azt viszont el tudom képzelni, hogy Brown nem lesz kezdő az első naptól. B-Will abszolút projekt, ahogy írtátok, de tőle senki nem is várt többet egyenlőre.
Bynes meg reméljük hozza a Bart Scott, Ellerbe UDFA ILB vonalat.

Nem rossz Ngata más szerepkörben, de a legjobban naptáncosként teljesít 😊


------------------------------------------------------------
Vonta Leach two-year deal: $3.75 million, includes $1.16 million bonus, $840,000, $1.75 million base salaries; $1.47M, $2.3M cap figures
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
de mér vót ez kérdés,
majd áttér a bézbólra mi?!

vagy a világlegjobb gitásrosa lesz

Őszencsége! Őszencsége mindenhun isten 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak