Baltimore Ravens
47 feliratkozó
több mint 12 éve
B-Will tényleg projekt ez egyértelmű, de Codynak volt esélye bizonyítani, és nem tudott vele élni. Lehet tavaly sérült is volt de az, hogy Kemo kiszorította sok mindent elmond róla. Most megint kapott esélyt, de eddig nem olyan hírek jöttek, hogy húde ott lenne a szeren. Talán majd a pre season meccseken kiderül mi az igazság.Az már hónapokkal ezelőtt biztos volt, hogy Ngata lesz az NT, lényegében Cody alulteljesítése miatt.
Ngata még korábban nyilatkozta, hogy belül érzi igazán jól magát, ezért nem meglepő ha vissza teszik noseba.Blaise
több mint 12 éve
Jensen lábát törte pár napja 10 hetes kihagyást jósoltak neki, így nem lesz roster helyNa ez kimaradt, bár 3 napja épp Te linkelted... hát így IR neki... de jövőre se lesz könnyebb dolga, Gino és Sipli még akkor is itt lesz...
Blaise
Jó lenne már pályán látni a csapatot, nem pedig a TC híreken rágódni. BlaiseWell said bro'!🏈

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
B-Will tényleg projekt ez egyértelmű, de Codynak volt esélye bizonyítani, és nem tudott vele élni. Lehet tavaly sérült is volt de az, hogy Kemo kiszorította sok mindent elmond róla. Most megint kapott esélyt, de eddig nem olyan hírek jöttek, hogy húde ott lenne a szeren. Talán majd a pre season meccseken kiderül mi az igazság.Ngata még korábban nyilatkozta, hogy belül érzi igazán jól magát, ezért nem meglepő ha vissza teszik noseba.
Omar tegnap két intet is fogott (Joe és T-Mobile volt az áldozat), idén szinte tuti a roster. (Thompsont dopping miatt ha jól emlékszem elmeszelték az első pár meccsről.)
Jensen lábát törte pár napja 10 hetes kihagyást jósoltak neki, így nem lesz roster hely
Jó lenne már pályán látni a csapatot, nem pedig a TC híreken rágódni. 😀
több mint 12 éve
Konkrétan Brandon Williamstől én egyébként sem várnék nagy impactet idén, abszolút project játékos, hiába harmadik körös. Egyetemen csak a harmadosztályban játszott, úgyhogy neki ez elég nagy ugrás, sokat kell még fejlődnie.vassadiRáadásul nem véletlen, hogy Ngata beljebb jön... van BritneySpears, KenTi, hogy a hegyet szivassa, meg lehetőséget adjon egy újabb PB évre Ngatának... A DL szép mély, Cody küzdhet, hogy marad-e, még mindíg úgy gondolom, BWili meg még fejlődhet...
Blaise:
A pad szerintem se megoldás, ebben maximálisan egyetértek Veled, de Ihedigbo simán kiszorítható, BarnaArtúr rotálva lesz, ha nem azonnal kezdő, mivel azon a poszton nagyon vékony a csapat, BWilit írtuk, NagyPopSimon van tényleg nehéz helyzetben, de ST-ből jöhet egyre előrébb, Juci sok poszton bevethető, FB/TE poszton, szóval szituációkban lesz helye, de itt már az általad is említett 4. kör azonnal víz eset van... a többiek meg project és roster játékosok... nem látom a bajt... Egyenlőre az dolgozik ezek ellen a srácok ellen, hogy a védelem erős... Jensen helye erős kérdőjel Siplivel, Wagner meg edz a második (?) sorban... én még nem félek... jön a pre, lehet bizonyítani.
O.Brown meg második ember, de Huff mögött ez érthető, neki ezt kell megtartani.... udfa volt, szép karrier ez így is, mégha úgy is gondolom, hogy akár a kezdő képességei is megvannak... csiszolódik.... imádom 😀

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Azon ne lepődjetek meg, ha a TC elején még nem a rookie-k edzenek az első csapattal, még akkor sem, ha egyértelműen kezdőnek várják az adott újoncot, mint például Elam esetében is. Ez nagyjából mindenhol így működik, majd a preseason előrehaladtával változik a sorrend.Konkrétan Brandon Williamstől én egyébként sem várnék nagy impactet idén, abszolút project játékos, hiába harmadik körös. Egyetemen csak a harmadosztályban játszott, úgyhogy neki ez elég nagy ugrás, sokat kell még fejlődnie.
több mint 12 éve
Nem arra akartam kilyukadni, hogy egy harmadik, negyedik körös játékos egyből kezdjen, mert annak én sem vagyok híve, de azért az aktív rotációba beférhetnének, hogy legyen némi meccsrutinjuk. A tanulást meccsnapon lehet összeszedni, de ahhoz nem ártana pályára lépni (nem csak ST-ben). A padozva tanulásban én nem nagyon hiszek. Lehet, hogy korai a DC és Elam beelőzheti Ihedigbot, bár konstans a második csapattal edz, de ha a harmadik körös draftoltunk beragad egy nevezzük nevén bust mögé a DC-n az azért nem valami jó hír. Simonnak meg egyenesen sansztalan, hogy akármit is letegyen az asztalra ha nem lesz sérülés (Ne legyen). Az összes draftolt játékosunk közül jelenleg kettőnek néz ki komolyabb - egyáltalán - játékidő és ez nagyon kevés szerintem. Arról nem is beszélve, hogy se Elam, se B-Willnem is edzett az első csapattal amit nem nagyon értek. A. Brown sem töltött az első csapattal sok időt, bár ez Bynes örvendetes jó teljesítményének köszönhető.
több mint 12 éve
Ami engem illet én nem bánom, hogy az újoncok pihenhetnek, tanulhatnak, nem igazán vagyok híve a dobjuk azonnal a mélybe a srácot típus... szerintem KovácsImrének se tett túl jót, hogy azonnal top elvárás volt vele szemben... nembaj, ha szép lassan beérnek és később pusztítanak, amikor a mostani öregek már nem tudják hozni a megszokott szintet. Mondjuk az is igaz, hogy azért se haragudnék, ha többet játszanának... ami talán tényleg fura, hogy Elam #2 Ihedigbo mögött, de ez még nagyon korai dc, a fele se lesz igaz...

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Inkább az az érdekes, hogy egy rookie sincs a depth chart elején. Elam előtt Ihedigbo Brown előtt Bynes és Smith (McClaint nem számítom oda). A, meg, hogy a később draftolt játékosaink pályát is hébe hóba fognak látni (ha nem lesz sérülés) eléggé lehangoló. B-Will nem hiszem, hogy ezekkel a méretekkel DT-nek lehetne használni, marad 3. NT. Ha DT akkor már inkább Deangelo Tyson. Juszcyk 2. számú FB és kitudja hányadik TE. Simon 5. OLB. Jensen/Anthony/KLM pirospólózik, Marad Wagner és Mellette, de ők sem nagyon fognak pályára kerülni szerintem, de a rooster hely is inkább Wagnernak áll csak.Persze egy draft értékét majd 3-4 év múlva lehet belőni, de ez első nekifutásnak nagyon kevésnek tűnik.
több mint 12 éve
Kijött az első depth chart :http://www.baltimorebeatdown.com/2013/8/1/4580860/ravens-release-full-depth-chartAz O a várakozásoknak megfelelő viszont a D-ben van pár érdekesség.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Coaches, teammates, mentors reflect on Jonathan Ogden's Hall of Fame career
több mint 12 éve
Mai edzésen az O szerzett vezetést, de a D fordított. “Greatest comeback ever!” Terrell Suggs shouted near the end of practice. 😀 Ez a pontozásos rendszer nagyon motiválja a srácokat.Suggs és Flacco végig egymást trash-elték.
a secondary nagyon jól teljesített főleg Chykie és Graham. 7-7 ellen az end zone play-eknél Webb, igaz csak néhány play-nél volt fent, de nagyon jó volt előbb egy passzt ütött le, amit Flacco dobott Thompson felé, majd 2 játékkal később le is szedte Flacco passzát. (nagy szükségünk lesz rá reméljük idén egészséges tud maradni)
A nap játékai Omar Brown-é(fuck yeah 😊 ), aki két akrobatikus interception-t fogott, mindkettőt Taylor-tól.
Ngata az edzés legnagyobb részét NT-ben tolja és kiválóan teljesít, de ezen nem lepődik meg senki.
Dickson ismét remek napot zárt, Shiancoe is egyre jobban érzi az offense-ünket és Bajema-nak is volt egy szép egykezes elkapása 7-7 elleni játék során.
Streeter-nek is volt pár szép elkapása.
Yanda, Harewood és McClain nem edzettek. Marc Anthony limitált volt a vállsérülése miatt.
A tegnapi 71 yardos"hibázása" után Tucker azt mondta a leghosszabb FG-ja 77 yard-os volt.
képek
több mint 12 éve
Mai csatát az offense nyerte, Rice meg is jegyezte: “Where’s those ice cream trucks at today?” 😊Dickson-nak talán a lejobb edzésnapja volt az eddigiek közül, volt egy szép egykezese Ihedigbo-val a hátán. Mindent elkapott amit felé dobtak. Harbaugh nagyon elégedett volt vele.
Harbaugh szerint a TC vége felé fog visszatérni Yanda, Harewood-nak injekciózzák a térdét valószínű holnap edzésbe állhat.
A WR-ek közül visszatért LaQuan Williams, Tommy Streeter, Marlon Brown. Williams-en nem igazán látszódott a kihagyás, nagyon impresszív volt, több szép elkapással zárta a napot.
A nap játéka Jacoby-é, aki megverte Graham-et és egy 70 yard-os passzt szedett le, amit Flacco tökéletesen dobott neki. Doss egykezes elkapása versenyezhet vele 😊
Furstenburg-nak is volt egy 70 yard-os TD-je, Taylor-tól kapott 20 yardos passz után futott vele TD-re, de ennél a játéknál a védők eléggé el voltak tévedve. Az edzők szerint meg lehet neki a roster.
Marc Anthony kificamította a bal vállát, de nem súlyos.
Leach-nek ma volt az első edzése. ( www.baltimoreravens.com/videos/videos/2-Minute-Drill-Bruising-Leach-Knocks-Rust-Off/9f761bad-73b7-488a-b003-45fc71424a27 )
Tucker-nek is ment ma simán rúgott egy 50+osat és egy 61 yardos FG-t is csak egy elhibázott rúgása volt, ami rövidre sikeredett 71 yard-ról 😀 Harbaugh rendkívül csalódott volt miatta 😀
Torrey-nek volt egy kis balhéja Chykie-vel, aki egész nap őrizte és az egyik play-nél nem engedte továbbfutni erre Smith beszólt neki majd 2 kézzel elkapta Huff állt közéjük, Flacco egy laza “Get him Torrey!” kiáltással elintézte a dolgot 😀
Suggs nagyon kampányol, hogy Bynes legyen az egyik kezdő középső LB-nk. Bírom a srácot, látok benne fantáziát.
több mint 12 éve
Folytatódik a TC.D még mindig dominálja az O-t bár KO/Yanda nélkül, limitált Mekivel és változó C-vel nehéz is egy dominánsnak tűnő Dline ellen alkotni.
D:
Cody dolgozik az első csaptattal, B-Will a másodikkal, ennek annyira azért nem örülök. Utóbbiról szinte semmi hír. Pass rusherekre nem is érdemes kitérni, mert ezt az Olinet illik a Suggs/Doom/McPhee/Upshaw kvartettnek verni.
Lb sorban Bynest dicsérik, sokat dolgozik az első csapattal ilyenkor Brown megy vissza a másodikhoz. Nála a coverage képességét emelték ki, újonchoz képest kiemelkedően jó. Daryl Smith meg már Jaxes (ha nem lenne igazam Iktriad majd cáfol) idejében is top rated volt e téren. Carr a harmadik csapattal edz, remélem az előszezon meccseken sikerül neki egy roster helyet megcsípnie.
Cornerek teljesítményét dicsérik, a chart hátsóbb fertáját is (J-LO, Chykie, Asa, Jackson), de Jimmy Smith azért nem mindig meggyőző. Komoly harc lehet még itt a charton való előre haladásért.
Elam igazi motoregér, mindenhol ott van, fáradhatatlanul teszi a dolgát a kintiek szerint.
O:
Oline foghíjasságát már említettem, ez ezért meglátszik az egész O teljesítményén.
Legérdekesebb téma persze a WR helyzet. Nos a vörös zónáig nincs olyan nagy vész, de ott komoly gondok lehetnek. Caldwellnek itt ki kell okoskodnia valamit. Jó hír, hogy Cameronnal ellentétbe a speedsterekkel is változatos routokat futtat. Doss kezeit dícsérik, de még nem valami konzisztens, (volt egy csúnya dropja), Thompson még eléggé ingadozó teljesítményt nyújt, de így is Ő a 4. számú. Reed és Streater idő előtt abbahagyta az edzést.
Reméljük Caldwell ki tudja hozni a legtöbbet a jelenlegi állományból. Tavaly azonnal éreztette a hatását azután, hogy OC lett.
több mint 12 éve
leburúhatnékom van 😀sutianapreménykedsz, h te is kapsz? 😛 😀

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Láccik, láccik, Őszentsége juttatott a gyermekeknek és a nőknek is, leburúhatnékom van 😀

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Leach-es sztori nagyon pozitívan sült el szerencsére, nagyon kell ő ide, nálunk csak Rice örül jobban. Ngata is fájlalta a bal térdét tegnap, de semmi komoly.Az O vs D csatát a védők nyerték tegnap ezért ők kapták az ajándékot (Art még mindig hülye 😊 )
www.baltimoreravens.com/videos/videos/Ravens_Giddy_Over_Surprise_Ice_Cream_Truck_Visit/3c7c10a7-c16e-4bd7-a984-e4d0be223522
több mint 12 éve
Fullback Kyle Juszczyk is coming along as a blocker. The rookie opened a big hole for running back Bernard Pierce on a counter play, and overall he seems to be making the adjustment to the full-go practices.Ravenstalán mégis alakul a blokkoló képesség...
Visanthe Shiancoe worked with Flacco one-on-one after practice. The veteran tight end is still learning the offense and getting plugged into the system. He spent most of practice watching from the sidelines, but did have a drop when he got into seven-on-seven drills. With Shiancoe still getting adjusted, veteran Billy Bajema has been running with Ed Dickson and the first-team offense.Megfigyel, beépül, a többiek dolgoznak... helyes. A droppért kár.
Ravens
Dennis Pitta's MRI Reveals Good News - The tight end did not suffer any ligament damage, and a full recovery is expected. ... Pitta will still miss the entire 2013 season, but an MRI on his hip showed that he should be able to make a full recovery from the injury. ... “It’s a clean break if you want to use that term, and he should be rehabbing in six to eight weeks. " ... In addition to dislocating the hip, Pitta also suffered a fracture.ravenshát ebből ugye fel lehet épülni, fog tudni játszani, de basszus akkor is, a szezon továbbra se lesz meg neki, pedig break-out year lehetett volna...
After testing the free-agent market, fullback Vonta Leach is coming back to Baltimore.RavensHell yeah!!! 😀

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Vonta Leach is signing with the #Ravens right now.
— Baltimore Ravens (@Ravens) July 29, 2013
több mint 12 éve
Visszatért! 😊@Ravens Vonta Leach is signing with the #Ravens right now.
@AdamSchefter Ravens signed FB Vonta Leach to a two-year deal
több mint 12 éve
Aaron Wilson @RavensInsider 36 percRavens rookie offensive lineman Ryan Jensen broke his foot and will need to undergo surgery. Could miss roughly 10 weeks
Aaron Wilson @RavensInsider 24 perc
Ravens could be getting close on vonta leach deal nothing done yet per sources
több mint 12 éve
Pitta out for seson, Sankó még be is vállhat, nem ügyetlen a srác, Dicky, meg Füstli meg kezdhet izmozni... Juci is többet lesz használva elkapóként és Didddle-diddle is több screent fog így kapni... a TE kellett a blokkok miatt, mert Rizs abban bár nem rossz, nem is kiemelkedő, mert pici és eltolják, szóval így legalább lehet 1000y rec. éve...CollapoJuicet eléggé dózerolják amikor blokkolni kellene, ez nem valami jó hír. Gyakorlatilag az nem lép át rajta aki nem akar. Lehet az erő megvan de a technikán sokat kell finomítani. Sizzle hiányolta is Leachet ez edzésen. "Where is Vonta Leach when you need him?"
Dossról lehet jókat olvasni, reméljük élesben is menni fog. Mögé Thompson zárkózott fel. Reednek megérte új szerződést adni :/
Most hiányzik nagyon a WR draft.
Tegnap volt kis csetepaté is Gradkowski és Cody. Utóbbi érzi lehet a vesztét. Védelemben McPheet dícsérik. Belefogyott az OLB posztba.A passrushereket is kiemelték mondjuk Osemele és McKinnie nélkül a fal baloldala nem valami acélos aki éppen arra járt az kergette Joet a backfielden. Sizzle állítólag kiemelkedően jó formában van.
több mint 12 éve
Pitta out for seson, Sankó még be is vállhat, nem ügyetlen a srác, Dicky, meg Füstli meg kezdhet izmozni... Juci is többet lesz használva elkapóként és Didddle-diddle is több screent fog így kapni... a TE kellett a blokkok miatt, mert Rizs abban bár nem rossz, nem is kiemelkedő, mert pici és eltolják, szóval így legalább lehet 1000y rec. éve...

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
While the injury is serious enough to knock Pitta out for this season, Harbaugh did not expect it to be career-threatening.Nem akarok vészmadárkodni, meg Haribó is azt mondja, hogy nem career-ending sérülés... De azért cseszett nagy gáz lehet, ha ez egyáltalán felmerül 😕
Jelen pillanatban már akkor repesnék az örömtől, ha azt tutira mondanák, hogy jövő szezonban egyáltalán játszani fog tudni. Mielőbbi felépülést kívánok!!
több mint 12 éve
Visanthe Shiancoe érkezett, aki ma már edzeni is fog.@Ravens TE Visanthe Shiancoe has signed a one-year contract with the #Ravens.
@Ravens Shiancoe is getting dressed right now and he is going to be heading out to the practice field today.
@RavensInsider Visanthe Shiancoe got one-year standard deal for veteran minimum of $940,000. Vested veteran so guaranteed if on roster first week
több mint 12 éve
Szuper ezt olvasva ébredezgetni... A kincstári optimizmusom az idényt illetőleg most kicsit megcsappant. A passzjáték kulcsfigurája dőlt ki, szóval az eddigi reménykedések hogy a Reed, Doss Thompson Streater 4esből valakinek nagy éve lesz, hirtelen rimánkodásba váltott. Leach vissza Juice TE?BlaiseAnnyiban reménykedhetünk, hogy Sizzle-nél is teljes évet mondtak tavaly, Ray Lewisnál is azt mondták már nem léphet pályára... Vagy ez csak a veszett fejsze nyele amibe kapaszkodni próbálok? 😕
Eshetőségek? Dickson előlép, valamelyik TE meg felveszi Dickson blokkoló szerepét. WR? Na ez a nagy katyvasz posztunk. Pitta félig meddig helyettesíteni tudta volna Boldint. Így vagy 1000+1 gyors emberünk, de kiesett ilyen vagy olyan dolog miatt mindkét emberünk, akire Joe bármikor bármilyen szituációban rá merte dobni a labdát.
Baj az van sajnos. TC leírások alapján készülhetünk a jó öreg Ravens felállásra: harapós D (legalábbis jobb, mint tavaly) és a szokásos szenvedős O.