NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Jason Phillips, LB --> waiver
Danny Gorrer, DB --> rosterDeny
Lesérült Jimmy Smith és Carr is.
Cary Williams az egyik kezdő CB,a másik pedig a Carr /Smith duó egyike lett volna .Most rosteren van a nikkelben fasza Webb,a sérülés után gyenge Foxworth és a rookie Brown.
Phillips volt az az "ujj" amibe bele kellett harapni.Bármelyiket harapjuk fáj.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jason Phillips, LB --> waiver
Danny Gorrer, DB --> roster
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az Általános Sugár meg SzagKapitány együtt Eddel, a Lütyővel 😉 😂sutianap
Te kész vagy! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Az Általános Sugár meg SzagKapitány együtt Eddel, a Lütyővel 😉 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
RavensInsider Aaron Wilson
Terrell Suggs: 'Ray [Lewis] is the general, Ed [Reed] is the lieutenant and I'm the captain. Yeah, Captain Suggs. I like it'
😂


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ngata és Reed is megérdemelte volna.
Szerintem a Ngata belső dominanciája is kellett ,hogy Suggs ilyen nagyot játsszon, de Suggs is dominált .


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Csak én vagyok szkeptikus, vagy ez olyan táppénzjáték???
DReed jó, neki kell a hely.. ha így oldjuk meg, hát legyen... bár sztem most elég jól állunk DE/OLB poszton...
szóval khm...Collapo
Rosteren egy projekt játékost tartani sokszor luxus.Főleg egy 2 éve nem játszott játékost.
PS-ről pedig szerződtetheti más,ezt elkerülendő,megegyeztek vele,hogy számítunk rá,megy IR-re,addig is edzőterem,elméleti foglalkozás.
Meg akarjuk tartani,ez a lényeg.kátrány
Igen, ilyesmire gondoltam énis...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Őméltósága jobban megérdemelte volna, bár nyilván beírják neki, hogy Legu nem a legfaszább gárdista.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Suggs lett a hét védőjátékosa az AFC-ben.Deny
Nem sok mérkőzést láttam, de azok alapján teljesen megérdemelten. Szerintem.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem, Ngata szokás szerint zseniális volt, de Sizzle most többet alkotott... még akkor is, ha Ngata feküdt rá a lasztikra... azokból kettőt(?) Sizzle csinált.Ngata meg jövő7en lesz DPoW 😊 És akkor ezzel ki is egyezünk... 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Suggs lett a hét védőjátékosa az AFC-ben.Deny
Ngata jobban megérdemelte volna, de csak a highlights-okat néztem, magát a meccset nem, az alapján vadállat volt 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Suggs lett a hét védőjátékosa az AFC-ben.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Csak én vagyok szkeptikus, vagy ez olyan táppénzjáték???
DReed jó, neki kell a hely.. ha így oldjuk meg, hát legyen... bár sztem most elég jól állunk DE/OLB poszton...
szóval khm...Collapo
Rosteren egy projekt játékost tartani sokszor luxus.Főleg egy 2 éve nem játszott játékost.
PS-ről pedig szerződtetheti más,ezt elkerülendő,megegyeztek vele,hogy számítunk rá,megy IR-re,addig is edzőterem,elméleti foglalkozás.
Meg akarjuk tartani,ez a lényeg.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Csak én vagyok szkeptikus, vagy ez olyan táppénzjáték???
DReed jó, neki kell a hely.. ha így oldjuk meg, hát legyen... bár sztem most elég jól állunk DE/OLB poszton...
szóval khm...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
McAdoo-t végül utolérte egy váratlan térdsérülés ,így IR-re került.
Rookie minimumot kap a PS fizetés helyett
"RavensInsider Aaron Wilson
Much better for michael mcadoo will earn full rookie salary of 320 grand instead of practice squad salary"
David Reed visszatér az eltiltásról,neki kell a hely a rosteren.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
JJ OLB.A kettejük "barátságának" 😂 van egy olyan pikantériája,hogy 3 éve,mikor a Steelers SB-t nyert,JJ hozta vissza a Steelerst a meccsbe és végül hosszabbításban kikaptunk.
A Ward vigyorgása felidegesítette és oldalvonalon kívül ütközött vele.Personal..15y büntetés, TD.Az addigi lendület megtört.Kikaptunk.kátrány
A 2009-es Ward-afférra emlékszem, csak nem tudtam, hogy Tőletek ki volt a "szenvedő" fél. Nem a hit-re fókuszáltak az ismétléseknél, nekem OL méretűnek tűnt JJ, meg az is érzékelhető volt, hogy ő nem lepődött meg, hogy ütközés következik. Ward nagyon.
Btw olyan érzésem volt, és az eleje teljesen olyan is volt, mint amikor minket gázoltatok el 2009-ben a PO-ban, déjá vu. Szerintem nagyobb és hosszabb távú hatása lehet a tegnapi meccsnek, mint odaát gondolják. Mindig veszélyes, a változás szelét hordozza, amikor az alfa-hímbe ekkorát harap a béta. De a barátok lelkiállapotát tisztelni kell;ott nem merek ezzel előállni.tomi-tomi
Még én sem vonok le messze menő következtetést,de szerintem is lehet következménye a fejekben,akár itt,akár ott.Egy percig sem volt esélyük és ez kihathat.Ennyire még nem vertek minket,talán 2007-ben,mikor katasztrófa idényünk volt.De azóta forma meccseket nyomtunk,a kis plusz többször volt náluk.
Nekünk pedig nagyszerű alaphang.Mind agresszivitásában,mind intenzitásában.kátrány
Annak nincs jelentősége, elnézést érte, de az "természetes". Nektek nem kis pluszos győzelemre volt szükségetek hosszú távon, hanem egy ilyenre. Tegnap nem hagytatok nekik semmi reményt hagyó kapaszkodót a későbbiekre, játékuk minden fontos alapkövét szétbombáztátok. Döbbenetes mentális erejű csapat a Steelers, fel fognak állni belőle, de lesz vele melójuk. Ha mindkét csapat hozza addig a kötelezőt, akkor a 2. meccseteken nagyon sok fog múlni. S most nem lesz náluk a domináns lélektani előnye, mert kellően fájdalmasan tettétek nyilvánvalóvá az erőtöket.
Mindkét oldalon van már következmény a fejekben, de változás csak a 2. meccs után lesz-lehet. Korszakos meccs lesz. Beírtam november 6-át. (Csak nyolc hét, az Nektek jó. Viszont, hogy a Steelers a Pats meccsel hangoljon erre, na ne!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ha JJ-ben falembert tisztelhetünk, akkor az a blokknak nevezett vonatgázolás, OMG! Nem vigyorgott az biztos, de felállt belőle, nem hittem a szememnek.tomi-tomi
JJ OLB.A kettejük "barátságának" 😂 van egy olyan pikantériája,hogy 3 éve,mikor a Steelers SB-t nyert,JJ hozta vissza a Steelerst a meccsbe és végül hosszabbításban kikaptunk.
A Ward vigyorgása felidegesítette és oldalvonalon kívül ütközött vele.Personal..15y büntetés, TD.Az addigi lendület megtört.Kikaptunk.kátrány
A 2009-es Ward-afférra emlékszem, csak nem tudtam, hogy Tőletek ki volt a "szenvedő" fél. Nem a hit-re fókuszáltak az ismétléseknél, nekem OL méretűnek tűnt JJ, meg az is érzékelhető volt, hogy ő nem lepődött meg, hogy ütközés következik. Ward nagyon.
Btw olyan érzésem volt, és az eleje teljesen olyan is volt, mint amikor minket gázoltatok el 2009-ben a PO-ban, déjá vu. Szerintem nagyobb és hosszabb távú hatása lehet a tegnapi meccsnek, mint odaát gondolják. Mindig veszélyes, a változás szelét hordozza, amikor az alfa-hímbe ekkorát harap a béta. De a barátok lelkiállapotát tisztelni kell;ott nem merek ezzel előállni.tomi-tomi
Még én sem vonok le messze menő következtetést,de szerintem is lehet következménye a fejekben,akár itt,akár ott.Egy percig sem volt esélyük és ez kihathat.Ennyire még nem vertek minket,talán 2007-ben,mikor katasztrófa idényünk volt.De azóta forma meccseket nyomtunk,a kis plusz többször volt náluk.
Nekünk pedig nagyszerű alaphang.Mind agresszivitásában,mind intenzitásában.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Reed első intje előtt,JJ megkínálta Wardot,az tetszett.Nem vigyorgott a pasas...
kátrány
Ha JJ-ben falembert tisztelhetünk, akkor az a blokknak nevezett vonatgázolás, OMG! Nem vigyorgott az biztos, de felállt belőle, nem hittem a szememnek.tomi-tomi
JJ OLB.A kettejük "barátságának" 😂 van egy olyan pikantériája,hogy 3 éve,mikor a Steelers SB-t nyert,JJ hozta vissza a Steelerst a meccsbe és végül hosszabbításban kikaptunk.
A Ward vigyorgása felidegesítette és oldalvonalon kívül ütközött vele.Personal..15y büntetés, TD.Az addigi lendület megtört.Kikaptunk.kátrány
A 2009-es Ward-afférra emlékszem, csak nem tudtam, hogy Tőletek ki volt a "szenvedő" fél. Nem a hit-re fókuszáltak az ismétléseknél, nekem OL méretűnek tűnt JJ, meg az is érzékelhető volt, hogy ő nem lepődött meg, hogy ütközés következik. Ward nagyon.
Btw olyan érzésem volt, és az eleje teljesen olyan is volt, mint amikor minket gázoltatok el 2009-ben a PO-ban, déjá vu. Szerintem nagyobb és hosszabb távú hatása lehet a tegnapi meccsnek, mint odaát gondolják. Mindig veszélyes, a változás szelét hordozza, amikor az alfa-hímbe ekkorát harap a béta. De a barátok lelkiállapotát tisztelni kell;ott nem merek ezzel előállni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
azért léthitben ligaelsők vagytok, eztet a sipszóutániakat nem veszi a gyomrom
sutianap
Reed első intje előtt,JJ megkínálta Wardot,az tetszett.Nem vigyorgott a pasas...
kátrány
Ha JJ-ben falembert tisztelhetünk, akkor az a blokknak nevezett vonatgázolás, OMG! Nem vigyorgott az biztos, de felállt belőle, nem hittem a szememnek.tomi-tomi
JJ OLB.A kettejük "barátságának" 😂 van egy olyan pikantériája,hogy 3 éve,mikor a Steelers SB-t nyert,JJ hozta vissza a Steelerst a meccsbe és végül hosszabbításban kikaptunk.
A Ward vigyorgása felidegesítette és oldalvonalon kívül ütközött vele.Personal..15y büntetés, TD.Az addigi lendület megtört.Kikaptunk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
azért léthitben ligaelsők vagytok, eztet a sipszóutániakat nem veszi a gyomrom
sutianap
Kettőn állt ott a vásár,már ami a latehit-eket illeti.
Egyébként Paganoval beköltözött az öltözőbe egy két éve nem látott agresszív megközelítése a védekezésnek.Jelszava,üss és,ha ütsz az fájjon,nagyon.
Reed első intje előtt,JJ megkínálta Wardot,az tetszett.Nem vigyorgott a pasas...

Egyébként,mintha a Krisztusi kor nem tenne túl jót Harrisonnak.Rice-ot megpaskolva felsegíti,ahogy Flaccot is.Gyanús.kátrány
nekem az egész gyanús, etetés az egész 😂
mindenesetre bármily meredekek voltak az offszezon húzások, ezen egyetlen meccs alapjából kiindulva hihetetlenül jó döntések voltak, majd megláttyuk távlatokban. üdv: vaktyúksutianap
Csak szeretnétek,hogy etetés legyen. 😀 😀
Amúgy qrva biztos,hogy a formaidőzítést vagy szándékosan későbbre időzítitek vagy remélem elb*sztátok.Sok sztárszerződést kellett átkonstruálni és lehet Harrison sem könnyen nyeli le,hogy Woodley nagyobb pénzt kapott,mint ő.És szerintem Woodley inkább él Harrisonból,mint fordítva.
De nem most vagytok csúcsformában.
Ti is 1000fokon kezdtétek a tavalyi idényt és bejött.Néha kis bírói figyelemmel 😛 de jók voltatok,szó se róla.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
azért léthitben ligaelsők vagytok, eztet a sipszóutániakat nem veszi a gyomrom
sutianap
Reed első intje előtt,JJ megkínálta Wardot,az tetszett.Nem vigyorgott a pasas...
kátrány
Ha JJ-ben falembert tisztelhetünk, akkor az a blokknak nevezett vonatgázolás, OMG! Nem vigyorgott az biztos, de felállt belőle, nem hittem a szememnek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
azért léthitben ligaelsők vagytok, eztet a sipszóutániakat nem veszi a gyomrom
sutianap
Kettőn állt ott a vásár,már ami a latehit-eket illeti.
Egyébként Paganoval beköltözött az öltözőbe egy két éve nem látott agresszív megközelítése a védekezésnek.Jelszava,üss és,ha ütsz az fájjon,nagyon.
Reed első intje előtt,JJ megkínálta Wardot,az tetszett.Nem vigyorgott a pasas...

Egyébként,mintha a Krisztusi kor nem tenne túl jót Harrisonnak.Rice-ot megpaskolva felsegíti,ahogy Flaccot is.Gyanús.kátrány
nekem az egész gyanús, etetés az egész 😂
mindenesetre bármily meredekek voltak az offszezon húzások, ezen egyetlen meccs alapjából kiindulva hihetetlenül jó döntések voltak, majd megláttyuk távlatokban. üdv: vaktyúk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Jó meccs volt.
Az külön fűszere a dolognak,hogy a Steelers volt az ellen,a motiváció is erősebb volt,mintha más "hate"szempontjából semleges csapattal kezdünk.
Tavaly idény végén nagyon csapzottak és szétesettek voltunk.Mind az O,mind a D sok sebből vérzett.Most a tét több volt,mint a győzelem.
Identitást építünk.
Ez a csapat,azzal,hogy Mase,Heap és McGahee elment,nincs Gaither ,már 100% Harbough csapata.
Az OL-t újraépítették,teljesen más felállás,mint tavaly.A liga talán legjobb passrush csapata ellen jól vizsgáztak.Flacco minden volt csak nem elit QB,most nagyon jó volt,meg is védték nagyon szépen.

A D pedig kegyetlen volt.Pagano ezt ígérte és megtartotta.Ehhez ért,már safetyként is bighitter volt.

A tét nekünk nagyobb volt,mint egy győzelem.Egy új csapat,sok új emberrel.Identitást építünk.A Steelersnek az megvolt,nekünk veszőben.Ez volt a különbség,amiért esélyük nem volt a meccsen.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
azért léthitben ligaelsők vagytok, eztet a sipszóutániakat nem veszi a gyomrom
sutianap
Kettőn állt ott a vásár,már ami a latehit-eket illeti.
Egyébként Paganoval beköltözött az öltözőbe egy két éve nem látott agresszív megközelítése a védekezésnek.Jelszava,üss és,ha ütsz az fájjon,nagyon.
Reed első intje előtt,JJ megkínálta Wardot,az tetszett.Nem vigyorgott a pasas...

Egyébként,mintha a Krisztusi kor nem tenne túl jót Harrisonnak.Rice-ot megpaskolva felsegíti,ahogy Flaccot is.Gyanús.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
azért léthitben ligaelsők vagytok, eztet a sipszóutániakat nem veszi a gyomrom
sutianap
És vannak még ilyenek, ne álljunk meg egynél!
Egyesek bazzeg helmet to helmet mennek, ami nagyon sérülés veszélyes. Hiába van pont miattuk külön szabály is erre. Vagy hiába büntetik meg többször is.
Továbbá vannak olyan aljas dirty playerek, mittomén WR poszton, hogy azt nem veszi könnyen valóban az ember gyomra.
Szóval én támogatlak, hogy ezeket zárják ki a játékból. Főleg, mióta nem a kedvenceimnél játszik a hírhedt "tökönverő" Shaun Smith. Most már őt is kizárhatják. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...