Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Baltimore Ravens

47 feliratkozó

több mint 13 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Hello, Néhány éve nézek NFL-t 1-2 éve drukkolok a Ravensnek gondoltam most már én is beköszönök.

3. körös választottunkon kívül a többi rendben van nagyjából.
3. körben jobb tetszett volna: WR-nek Quinton Patton-t, esetleg Phillip Thomas (SS) vagy Jordan Poyer( CB ), Khaseem Greene( OLB ) ami ugyan nem need, de elég jónak írják és ahogy nézem 2 jó DT is bent volt még: Jesse Williams és Alex Okafor. Helyettük jött Brandon Williams DT posztra. Aztán felvilágosítottak, hogy mélyítés volt a cél, bár szerintem voltak ennél fontosabb teendők is. Bár én nem ismerem a játékosokat(egyetemi), csupán draft közben olvasgattam.

Kyle Juszczyk pick elég korai volt, lehet bent lett volna még a 7. körben is, ahogy Kapron Lewis-Moore és Ryan Jensen is.

Flacco egy esetleges Pitta/Smith sérülés esetén kinek fog dobálni? Mert az oké, hogy a draft első felében rendbe kellett tenni a védelmet, ami nagyjából sikerült is, de a támadósor a liga végén lehet..

A védelem egész pofás:

DE: Marcus Spears, Pernell McPhee, DeAngelo Tyson
DT: Haloti Ngata, Terrence Cody, Brandon Williams
DE: Arthur Jones, John Simon, Chris Canty

OLB: Terrell Suggs, Courtney Upshaw, Adrian Hamilton
OLB: Elvis Dumervil, Albert McClellan, Michael McAdoo,

ILB: Jameel McClain, Rolando McClain, John Simon,
ILB: Arthur Brown, Spencer Adkins, Josh Bynes,

CB: Corey Graham, Jimmy Smith, Asa Jackson
CB: Lardarius Webb, Chykie Brown, Marc Anthony

FS: Michael Huff, Omar Brown, Emanuel Cook,
SS: Matt Elam, James Ihedigbo, Christian Thompson


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 13 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jeff Braun, OL, West Virginia
Matt Furstenburg, TE, Maryland
Roger Gaines, OT, Tennessee State
Murphy Holloway, TE, Ole Miss
Gerrard Shepard, WR, Towson
Nate Stanley, QB, Southeast Louisiana
Trent Steelman, QB, Army
Jose Cheeseborough, CB, Florida International
Omarius Hines, RB/TE/WR, Florida
Ray Holley, RB/WR, Lousiana Tech
Moe Lee, CB, Utah

2 TE-re rá is ugrottunk az UDFA-k közül

Szerk: +1
Jordan Devey, OL, Memphis
több mint 13 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
7/32 Aaron Mellette WR (Elon)
7/41 Marc Anthony CB (California)

Ozzie elégedett a drafttal. TE az egyetlen poszt, ahova szerettek volna húzni, de nem jött össze. Ozzie szerint Juszczyk és Leach is valószínű rosteren lesz. John Simon valószínű OLB lesz, Haribó Jarret Johnsonhoz hasonlította.
több mint 13 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jensen valószínű center lesz.

@mzenitz John Harbaugh just said on NFL Network that he expects Ryan Jensen to play center and challenge Gino Gradkowski for the starting jobpuffin
Talán jobb is, a verseny a kezdő pozícióért nem fog ártani.
több mint 13 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Jensen valószínű center lesz.

@mzenitz John Harbaugh just said on NFL Network that he expects Ryan Jensen to play center and challenge Gino Gradkowski for the starting job
több mint 13 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kapron Lewis Moore DE Notre Dameis jött a rotációba. Komoly programból érkezik. 3 és 5 techet is játszott. BCS döntőn elszakadt az ACL-je ez kérdésessé teszi az első éves bevethetőségét.

Ryan Jensen OL Colorado State-Pueblo. Combineon nem volt, a pro dayén két csapat O line edzője jelent meg (Mi és a Fins) 4 évig kezdp LT, de inkább guard lehet a posztja. .
Draftace és a CBS is 10-12. G prospectnek lőtte be.
több mint 13 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Wisconsin elég jó olineman gyár. 5. körben nagy csodát nem lehet várni, Depthbe jó lesz. Nem sexy pick ez sem, ahogy a tavalyi 3. napos pickek sem voltak Streeter kivételével.

Kicsit talán lehetnénk vagányabbak itt a hátsó körben, mert ez a három pick eléggé színtelen szagtalan.
több mint 13 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@Ravens: With the 168th pick in the 5th round of the 2013 NFL Draft, the #Ravens select T/G Ricky Wagner (Wisconsin). #RavensDraft
több mint 13 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Hmmm... ezek nem olyan egyértelmű pickek, mint az eddigiek, de gondolom idővel kiderül, milyen elgondolás van a húzások mögött. Mondjuk Juszczyk várható volt, csak korainak tűnik.
több mint 13 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ezek után sok sexy pickre nem számíthatunk. Nehéz lenne BPA-nak csúfolni őket. A gondolat, hogy Leach-t aki hatalmas kedvencem kipakoljuk a fizuja miatt pedig...
Meg 4. körben ST pick? Basszus egy lépést mehettünk volna feljebb valami WRért vagy Fragel. Ezek szerint megint tákoljuk az o linet vagy Meki jönn vissza plusz Streeter egy szörnyeteg és nem kell WR.Blaise
WR Pattont pont előttünk vitte el a 9ers - lehet az a pick tőlük nekünk 'szólt', hiszen Pattont többször is szóbahozták velünk, kellene is, szóval lehettek vele úgy, hogy akkor bsszuk meg.. 😀 Nem igazán értem ezt az utolsó 2 back to back picket, de In Ozzie We Trust
több mint 13 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ezek után sok sexy pickre nem számíthatunk. Nehéz lenne BPA-nak csúfolni őket. A gondolat, hogy Leach-t aki hatalmas kedvencem kipakoljuk a fizuja miatt pedig...
Meg 4. körben ST pick? Basszus egy lépést mehettünk volna feljebb valami WRért vagy Fragel. Ezek szerint megint tákoljuk az o linet vagy Meki jönn vissza plusz Streeter egy szörnyeteg és nem kell WR.
több mint 13 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
4/32 DE John Simon
4/33 FB Kyle Juszczyk
több mint 13 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Ez eddig tökéletes draft és a D# nagyjából rendben is van. DeCosta szerint ma jönnek az O#-be emberek (WR/OL/TE) + CB.
több mint 13 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 831 — Sa da tay!
Így már okés 😊
Nekem nagyon tetszik az Elam pick .Gyors mind fejben mind a pályán, a gyors védelembe abszolút beleillik,sőt motorja lesz.Vele igazán tudjuk majd támadni a LOS-t.
Azt gondoltam az LB sorral kezdünk építkezni,de ez abszolút jó így,Elam egy Raven és Huffal brutális párost alkotnak majd.kátrány
Legyen igazad, Én mondjuk nem annyira csípem Elam-et de ez van. Lehet Brown-t húztam volna és S-t a 2. körben, mondjuk az egyik kedvencemet Swearingert 😊BaltimoreDefense
Nem hittem volna, hogy itt még elérhető lesz Brown, nem is adtunk sokat a felmozgásért, nagyon jó lesz.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Most nagyon utállak titeket 😀tenorx
Ők akár a ti választásaitok is lehettek volna.Mindhárman kisebb-nagyobb needre érkeztek volna.kátrány
Nem véletlenül utállak titeket 😀tenorx
😊 És évente legalább 2x fogod őket látni.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Most nagyon utállak titeket 😀tenorx
Ők akár a ti választásaitok is lehettek volna.Mindhárman kisebb-nagyobb needre érkeztek volna.kátrány
Nem véletlenül utállak titeket 😀
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
"As you probably have been watching, with the 32nd pick, we took Matt Elam, safety out of the University of Florida," Newsome said. "Even though it was a position of need, whether you all believe it or not, he was the highest-rated player on our board. And the thing that I think we all like about Matt is his speed. He's probably one of the better tacklers that we've seen play the position, and the other thing we look to is he enjoys practicing, he enjoys playing the game of football.

😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Most nagyon utállak titeket 😀tenorx
Ők akár a ti választásaitok is lehettek volna.Mindhárman kisebb-nagyobb needre érkeztek volna.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nekem az Elam választás is tetszett,így viszont kiegészülve Art.Brownal már igazán nagyszerű.Két playmaker és vezető ... 😊 Nem tudom,hogy az FO ,Vaccanronál vagy Reidnél is magasabbra taksálta Elamet,tényviszont,hogy nagyon boldog volt mindenki.
El sem akartam hinni,hogy Bostic is kiment előtte és mind a Steelers,mind a Bengals hagyta zuhanni.A két trade pick abszolút megérte,amit adtunk a Seahawksnak érte.
A Brendon Williams pick is tetszik,azt nem tudom,miért taksálták Jessi Williamsnél magasabbra.
Azt nyilatkozták,hogy természetes őserő ,aki karakterileg is Raven ,egyértelműen NT posztra érkezett,ahová vélhetően Ngata húzódik be idén.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Most nagyon utállak titeket 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 852 — Dr Kongó fan
Első nap után úgy voltam kiváró álláspontra helyezkedek - így mostmár jobban tetszik a classunk.

Még egy magas WR-t el tudnék képzelni nálunk (DaRick vagy Marquess Wilson, akik talent szinten még jók lehetnek kezdőnek NFL-ben, de mindkettő fejével vannak elég komoly bajok... ezért nem meglepő hogy edig csúsztak, de ha őket esetleg visszük ott tudnék reménykedni.)
Harper/Kaufman nekem nem bejövős... akkor inkább Marcus Davis/Buckner/Harrison a 7. körben.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Brandon Williams 5 tech tapasztalattal rendelkező Dlineman. Cantyt tehermentesítheti. Nem egy sexy pick, de nem is valami noname dífenzív bekk amiket előttünk huzigáltak, szóval happy 😀

Szerk: NT-t is játszott, szóval Cody félhet lesz-e helye a rosteren
több mint 13 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Éééééés Brown nálunk landolt! Szuper, most a fülemig ér a szám 😀 Már csak arról kellene valami megerősítés miért csúszott ennyit, mert, hogy Bostic és Alonso is előtte ment ki... Remélem nincs mediacal issue és csak a mérete miatt. Majréztam is a Steelers/Giants/Bears triótól, hogy elviszi, de Oz ez most fantasztikusan játszotta meg 😀
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nekem nagyon tetszik az Elam pick .Gyors mind fejben mind a pályán, a gyors védelembe abszolút beleillik,sőt motorja lesz.Vele igazán tudjuk majd támadni a LOS-t.
Azt gondoltam az LB sorral kezdünk építkezni,de ez abszolút jó így,Elam egy Raven és Huffal brutális párost alkotnak majd.kátrány
Legyen igazad, Én mondjuk nem annyira csípem Elam-et de ez van. Lehet Brown-t húztam volna és S-t a 2. körben, mondjuk az egyik kedvencemet Swearingert 😊BaltimoreDefense
Szerintem anno a Ravens 15-20 posztfüggetlen tehetségében benne volt Rolando McClain és meg vannak győződve róla,hogy beválik .
Most Elam benne volt a Ravens top tehetségei között,bent volt ,draftolták.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama


@RavensInsider: Dean Pees: 'There's a dying art in college football and it's called tackling, and this guy has that art.'