Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/28420/need-a-yard-call-rams-not-seahwaks

Seattle topikban találtam ezt a cikket.

Ha már az O-ról van szó. Csak 27-ek vagyunk, pedig szerintem ez egy nagyon fontos mutató. :rolleyes:Vrijbloed
Ez egy elég szomorú stat.... Csak az 50%-át hozzuk az ilyen rövidyardos szituációknak.... Azt sejtettem, hogy alacsony lesz az érték, de azért legalább egy 60-70%-ra gondoltam volna...

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/28420/need-a-yard-call-rams-not-seahwaks

Seattle topikban találtam ezt a cikket.

Ha már az O-ról van szó. Csak 27-ek vagyunk, pedig szerintem ez egy nagyon fontos mutató. :rolleyes:
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
thx...

Akkor már csak újfent azt nem értem, hogy miért nem lovagoljuk meg a lehetőséget,
és alázzuk porba azokat az ellenfeleket, akiket lehet... ennyire nem tartalékolhatunk
az erőnkkel a PO-ra...
(Ezt most nem feltétlenül a Tampa meccs kapcsán mondom, hanem úgy általában...)


Egyenlőre mondjuk mindegy, mert győzelem volt, de már annyian és annyiszor elmondtuk,
hogy ez így még sokszor lehet kevés...

ja és a negyedik negyedben ezek szerint módosult a pontkülönbségünk -241968415 ről
-241968422-re... hurrá...Collapo
Nem tudom,mit gondoljak.
A Falcons ellen láttuk,hogy van bennünk a végén is nafta,egy negyed alatt dobtunk 3 TD-t,a Falcons comeback-hez pedig kellettek a bírók(az egész meccsen nem fújtak hazait,nem az utolsó drivon ment el...),a Pats ellen a vége ment el,de a Pats az Pats.
A Steelert az utolsó percben vertük,de most nem szereztünk pontot az 2. félidőben.

A Tampa OLine-ja a 11.(a mienk 17. 😕 )nekem tetszett a nyomás,megint láttam azt az agilitást,mint tavaly,Freeman komfortérzetét elrontottuk 😊 .

De azt,hogy az O-val mi történik,arról fogalmam sincs(a nálam okosabbaknak sem...)Olyan könnyedén szerzünk TD-mint a lepke szárnya,hogy aztán semmit ne csináljunk.

Tartalékolás vagy dekoncentráltság,nem tudom.Remélem az előbbi.
A lehetőség bennünk van,majd egy hét múlva a Steelers után okosabbak leszünk.Az egy jó csapat,ott próbára leszünk téve,minden szinten.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
thx...

Akkor már csak újfent azt nem értem, hogy miért nem lovagoljuk meg a lehetőséget,
és alázzuk porba azokat az ellenfeleket, akiket lehet... ennyire nem tartalékolhatunk
az erőnkkel a PO-ra...
(Ezt most nem feltétlenül a Tampa meccs kapcsán mondom, hanem úgy általában...)


Egyenlőre mondjuk mindegy, mert győzelem volt, de már annyian és annyiszor elmondtuk,
hogy ez így még sokszor lehet kevés...

ja és a negyedik negyedben ezek szerint módosult a pontkülönbségünk -241968415 ről
-241968422-re... hurrá...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem láttam a meccset, de jó hallani, hogy nem nagyon volt veszélyben a győzelem (márha ezt írtad Phoseidon)
3 sérült? Kik? Mik?
Remélem nem alapemberek, mert annak nem örülnék így a jövőheti vasalós meccs előtt... ahol ugye muszáj lenne
nyerni...
Nah, este megkeresem valami nézhető formában a meccset, utána nyilatkozok még...Collapo
Nem forgott veszélyben a ygőzelem,viszont a 2. félidőben nem szereztünk pontot,ami nem azért volt,mert a Bucs nem engedte,hanem ,mert megint kiendedtünk.A védelem koncentrált volt,az O viszont a 2 könnyed TD után nagyon visszaállt.
Volt Rice-nak egy 76 yardos elkapása a 3. engyedben,csak holding miatt visszafújták.Nagyon jóindulatúan dobták be a zászlót,mint ahogy a 2.TD-nk előtt a Tampára a DPI-t.
A 3 sérült Oher,Leron McClain ,Landry.Oher és Landry majdnem biztos,hogy játszik,McClain nem biztos.Oher rá tud állni a térdére,Landry is tud magáról.
Dióhéjban ennyi.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem láttam a meccset, de jó hallani, hogy nem nagyon volt veszélyben a győzelem (márha ezt írtad Phoseidon)
3 sérült? Kik? Mik?
Remélem nem alapemberek, mert annak nem örülnék így a jövőheti vasalós meccs előtt... ahol ugye muszáj lenne
nyerni...
Nah, este megkeresem valami nézhető formában a meccset, utána nyilatkozok még...Collapo
Nem forgott veszélyben a ygőzelem,viszont a 2. félidőben nem szereztünk pontot,ami nem azért volt,mert a Bucs nem engedte,hanem ,mert megint kiendedtünk.A védelem koncentrált volt,az O viszont a 2 könnyed TD után nagyon visszaállt.
Volt Rice-nak egy 76 yardos elkapása a 3. engyedben,csak holding miatt visszafújták.Nagyon jóindulatúan dobták be a zászlót,mint ahogy a 2.TD-nk előtt a Tampára a DPI-t.
A 3 sérült Oher,Leron McClain ,Landry.Oher és Landry majdnem biztos,hogy játszik,McClain nem biztos.Oher rá tud állni a térdére,Landry is tud magáról.
Dióhéjban ennyi.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem láttam a meccset, de jó hallani, hogy nem nagyon volt veszélyben a győzelem (márha ezt írtad Phoseidon)
3 sérült? Kik? Mik?
Remélem nem alapemberek, mert annak nem örülnék így a jövőheti vasalós meccs előtt... ahol ugye muszáj lenne
nyerni...
Nah, este megkeresem valami nézhető formában a meccset, utána nyilatkozok még...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Már megint egy felemás meccs...... A 3 sérültnek remélem, hogy nincs semmi hosszútávú baja. A csapat megint nem játszotta végig azt a 60 percet.... az elején az O volt bizonytalan (de egyáltalán nem rossz), majd aztán belejött a félidő végére, majd utána megint elhalványult, a D szinte végig tartotta magát, kivéve a 4. negyed-ben egy drive erejéig amiből TD-t kaptunk.... már megint az van, hogy az eredmény szoros meccset mutat, de közel sem volt az, ha a bírók azzal a kamuflaggel nem veszik el azt a 70valahány yardos TD-t akkor sokkal simábban nyerünk; olyan volt a meccs, mint a panthers ellen, csak most nem volt 2 Defense TD, ennél több van a csapatban és más meccsen fog is kelleni......... már megint......

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2010/11/28/A_halal_szarnyakon_erkezik/

Egy rövidke kis írás Rayről és EdrőlBondi
Nagyon jó írás. 😊 :cool:
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2010/11/28/A_halal_szarnyakon_erkezik/

Egy rövidke kis írás Rayről és Edről

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Gameday az ugyancsak 7-3-as Tampa Bay ellen. Óriási meglepetés számomra a Bucs szereplése, kemény, szívós ellenfél, a legjobbunkat kell nyújtani a győzelemhez!

Nagyon kell a W, ha tartani akarjuk a lépést a Steelersszel, bár titokban reménykedem, hogy a másik szeretett csapatom a Buffalo elkapja őket (2 legyet üthetnénk így egy csapásra). 😊 :cool:

Remélem nem lesznek most "üresjáratok", az most szerintem nem fog beleférni...

GO RAVENS! 😊 :cool:Vrijbloed
Harbough azt mondta ,hogy a Bucs fiatal csapat,annak minden előnyével és hátrányával.
Lelkesek és koruknál fogva a lelkesedésüket könnyen elvesztik vagy elveszthetik.A sok Kalóz fiatalnak csupa probowler rutinos veterán ellenfele lesz,ami a mi javunkra billenti a mérleget.
Viszont a gyenge kezdéssel,ami jellemző idén ránk,azzal inkább lelkesítjük őket,mint elkedvetlenítjük.
A terv az jó,mármint a mentális része,már lehetőleg ki is kellene használni.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gameday az ugyancsak 7-3-as Tampa Bay ellen. Óriási meglepetés számomra a Bucs szereplése, kemény, szívós ellenfél, a legjobbunkat kell nyújtani a győzelemhez!

Nagyon kell a W, ha tartani akarjuk a lépést a Steelersszel, bár titokban reménykedem, hogy a másik szeretett csapatom a Buffalo elkapja őket (2 legyet üthetnénk így egy csapásra). 😊 :cool:

Remélem nem lesznek most "üresjáratok", az most szerintem nem fog beleférni...

GO RAVENS! 😊 :cool:
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Arthur Jones-t aktiválják a meccsre.Cory Redding sérülése nem jött rendbe.Mondjuk Redding mérsékelt veszteség,nem játszik olyan ellenállhatatlanul,mint ahogy gondoltam szezon előtt,szóval pótolni nem lesz nagyon nehéz.Érdekes,hogy nem a tapasztaltabb Divenst aktiválják,pedig biztosan látnak benne valamit,ha eddig minden keretszűkítést túlélt és még mindig rosteren van,pedig idén is csak kétszer volt aktív és a statisztikája nulla.
Kérdés,hogy Arti Jones játszik e,aki előzőleg 2.körre jelezték a szakemberek,a sérülése miatt mégis lecsúszott 5.-ig,Baltimore nagy-nagy örömére,rengeteg lehetőség van benne.
A sérülése előtt nagyon domináns volt a Syracuse-ban,remélem a nagyfiúk között is mutat valamit.Csodát persze ne tőle várjunk,legalábbis most,ritka a Suh szintű tehetség,aki már 1.évében dominál DT-ként a DL közepén.
Kíváncsi leszek rá.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
No,Moll kezd megint,mert Chester még nem épült fel a sérüléséből.valami bőrfertőzéssel kezelték már két hete.Moll nem volt rossz a Panthers ellen,de mindig azon kesergek,milyen pazarlás Yandát RT-ben tartani.Tényleg nem tudom ,miért van aktív rosteren Moll,aki inkább RT lenne vagy Cousins.Cousins nem rossz,ha nem Woodley szintű passrusherrel találkozik,futást is jól támogatja.Lehet nem merik már bolygatni a falat,félve,hogy esetleg Yanda nem tud visszaállni G poziba.Igy is óriási,hogy ilyen simán átállt RT-be,minden minőségi visszaesés nélkül Nem probowl szint,mint RG-ben ,de jó.Látszik is Rice-on ,hogy nem Yanda blokkol előtte.

Valószínűleg Cody is kezdeni fog,a Panthers után újra.Ott elég harmatos teljesítményt nyújtott a DL többi tagjával együtt.Most feszíti a bizonyítási vágy,hogy ő Falcons elleni szinten van,ahol qrva jó volt,nem a hétvégi Cody,ami kevésbé.

Kruger is biztosan játszani fog,a múlt heti első sackje után biztosan extra motivációval lép pályára.

Érdekes (pontosabban bosszantó 😐 ) ,hogy a motivációt és hozzáállást kell kiemelni,ami eddig az alapnál is alapabb volt.Új tapasztalat ez,végül is mindig elég volt a győzelemhez,mikor kevésbé pörögtünk,és nem tudom ez a tudás egy szintje vagy baj van a fejekkel.
Magabiztos tudás vagy túlzott és nem megalapozott önbizalom,majd elválik...Mindig abban bízok,hogy ezután fogunk a tehetségünknek megfelelően játszani.

Az nagyon tetszett,hogy kicsit ,mintha együttéreztek volna StPierre-el.Mikor Gregg és később JJ megütötte,utána mindketten felsegítették és megpaskolták.Sportszerű jelenetek voltak.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."

Ez a nagy rooster mozgolódás meg vajon mitől lehet?Collapo
Semmi különös,azzal,hogy Chester sérült volt,a PS OG tagját,Mattisont aktiválták,aki boldog az első NFL snapjétől.
Az pedig elképzelhető,hogy Brownt jobbnak tartják,mint Kooistrát és azért cseréltek a PS-en.kátrány
Akkor jó, azt hittem, hogy valami komolyabb van a háttérben...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan

Ez a nagy rooster mozgolódás meg vajon mitől lehet?Collapo
Semmi különös,azzal,hogy Chester sérült volt,a PS OG tagját,Mattisont aktiválták,aki boldog az első NFL snapjétől.
Az pedig elképzelhető,hogy Brownt jobbnak tartják,mint Kooistrát és azért cseréltek a PS-en.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Blind Side nem volt rossz, csak hiányzott, hogy tényleg játsszon is... ne csak azt lássuk, hogy pályán kívül
mi volt vele...
Ettől még jó film, csak inkább az élete a foci szerintem...
Ez a nagy rooster mozgolódás meg vajon mitől lehet?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha már The Blind Side akkor remélem, hogy ezt már láttátok 😀
http://www.youtube.com/watch?v=l0S2siAHTWo
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Leigazoltuk PS-re Colin Brownt
http://carrollcountytimes.com/blogs/sports/ravens/article_75174da4-f749-11df-b140-001cc4c002e0.html
Bryan Mattison rosterre került,Kooistra pedig cut.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Most néztem meg a The blind side című filmet, csak ajánlani tudom. Respect Michael Oher! (és a családjának is...)davemayer
Köszi,nekem is tetszett.Mondjuk nekem Sandra Bullock játszotta anya kicsit szentbe hajló volt,mint ahogy teljesen konfliktus mentesen kerül Oher a családba,de ez nem számít.
Az életben ez megtörtént és magukhoz vettek egy 130kilós őserő néger árvagyereket.Ez a lényeg ,fantasztikus bátorság.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Most néztem meg a The blind side című filmet, csak ajánlani tudom. Respect Michael Oher! (és a családjának is...)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
- Lewis-nak ez volt a karrierje 30. INT-e
Phoseidon
HA jól tudom ezzel Ray-Ray csatlakozott Rodney Harrisonhoz a most már kétszemélyes klubba, ahová a belépő 30 sack és 30 INT.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 11. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1703


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nagyon nehéz az ilyen meccsekre felpörögni,ami számomra pozitívum,az,hogy nem sérült meg senki.
Sajnos a Panthers annyi sebtől vérzik,hogy nem lehetett más eredmény.Pedig ez a védelem nem lenne rossz,ha hozna valamit az O,de még a kezdőkkel sem csillogtak.Nem ,hogy a csere cseréjével.
Szép rekordok születtek(tiszta szentimentalizmus 😛 ),amikhez gratulálok...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Megint az volt,hogy nem koncentráltunk kellőképp.Ezt jelzik a fumblek.Persze elég volt a győzelemhez,a magabiztos győzelemhez,viszont nem feledhetjük,hogy a QB amatőrből állt be játszani,Goodman sem az 1.RB.
Annyit hoztunk ki magunkból.amennyi feltétlenül szükséges volt.A 2. félidő O szempontból értékelhetetlen,a 3.down nulla.
Mókás,mintha el lenne átkozva a Fabian helye,mióta Wilson a kezdő őt szivatják. 😛kátrány
És néha még így is az az érzésem, hogy Wilson még így is többet mutat ott... hááát kánya tudja... bízom a CB-inkben szóval azt hiszem, hogy a köv. drafton sem ott lesz első körös húzásunk...
Gaither sztem elmegy, viszont akkor oda és Centerbe már mindenképpen kellene ember... Öreg már Birk is... ajjaj... előrerohantam...
A vízi népek ellen nagyon nehéz meccsre számítok... stabil csapat, nekünk meg mindenképpen kell a W... nyögve-nyelős lesz, márha egyáltalán...
A vasalósok viszont a javuló formát mutató, de még hektikus bikucikat sztem megverik... szóval kell a W...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!