Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Az elemzéseknek és javulásoknak én is örülök, az egyetlen kérdés, hogy miért kellet 9 meccset várnunk arra, hogy a red-zone O megmutassa magát?... Mindenesetre a panthers elleni meccs jó lesz arra, hogy minden visszarázódjon a normál kerékvágásba (legalábbis nagyon remélem).

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ami nekem nagyon tetszik,hogy ugyan nem mi szabjuk a liga támadójátékát,mint pl.évekig Manning/Brady/tavaly Brees ,viszont meg tudunk újulni.A hibákat kielemezzük és következő meccsen nem vagy kevésbé követjük el.
Arra gondolok,a red zone O-nk kritikán aluli volt a Miami ellen,a rövid yardok szintén.A Falcons ellen mindhárom TD passzolt volt és a red zone-ból dobta Joe.
A kevés rövid yardot most magabiztosan hoztuk.
Futás ellen közepesek voltunk,most megfogtuk Turnert,remélem marad a runD ilyen hatékonysága,ha már összeállt nem kellene elrontani.
A 3rd down kivédekezésében jók voltunnk,most Ryan teljesen szétzilálta a védelmünket 3rd-downban.
Remélem az is összeáll és,ha nem is feltétlenül Clausen fogja tesztelni,amikorra igazán kell kijjavítjuk.Mattison bácsi ehhez ért.
A 4.negyedes koncentrációval sok baj van,nehéz bízni benne,hogy az megjavul.Talán,ha nem kezdenénk olyan bambán,mint szoktunk, nem kellene annyira izgulni a végén. 😐


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Igazad van kátrány, meg is lepődtem a meccs alatt amikor megláttam, hogy Cody fent van, nem várt fordulat volt 😊. És akkor ezek szerint be is vált (mármint azt tudtam, hogy nem futottak ellenünk sokat, de azt nem, hogy Cody hány tackle-t jegyzett), remélem, hogy egyre többet fogjuk játszatni az év hátralévő részében. 😊Phoseidon
Szerintem most bizonyított,hogy megérdemli a játékidőt és Greggel forma-forma snapet kapjanak.Gregg nagy kedvencem,viszont a hatékonysága kopott a korral és a sérülésével, már kevesebbet bír.
Most egy meccs alapján nem szeretnék elszállni viszont egy jól futó csapat nagyon jó RB-jét tartottuk 2,kevés átlagon.Remélem a futás elleni védelem összeállt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
One week after Carolina Panthers starting quarterback Matt Moore was placed on Injured Reserve (shoulder), there is another hurt passer in Charlotte.

Panthers Head Coach John Fox said that rookie Jimmy Clausen sustained a concussion in Sunday’s 31-16 loss to the Tampa Bay Buccaneers.

http://blogs.baltimoreravens.com/2010/11/15/clausen-suffered-a-concussion/

Könnyen meglehet, hogy a Carolina egy rookie QB-val áll ki ellenünk majd.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Igazad van kátrány, meg is lepődtem a meccs alatt amikor megláttam, hogy Cody fent van, nem várt fordulat volt 😊. És akkor ezek szerint be is vált (mármint azt tudtam, hogy nem futottak ellenünk sokat, de azt nem, hogy Cody hány tackle-t jegyzett), remélem, hogy egyre többet fogjuk játszatni az év hátralévő részében. 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Valakiről még nem beszéltünk,pedig nagyon fontos szerepe volt,hogy Turner csak 39 yardot hozott és stabil volt a DL.
Cody,5 tackle,abból 3 szóló ,ő szerezte a DL legtöbb tacklejét,nagy öröm,hogy végre egy rookie is érdemben hozzátesz a játékhoz.Pont ott,ahol szükség van.Ha a futást megöljük megint,akkor a secundary Reed vezetésével feléled és akkor, talán megint top 5 körül leszünk.
Kindle-től sokat vártunk,IR.
Dickson és Pitta ,Reed oda érkeztek,ahol erősek vagyunk,a jövő emberei.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://weblogs.baltimoresun.com/sports/ravens/blog/2010/11/defense_crumbling_in_fourth_quarter.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+sports_football_ravens+(Ravens+Insider)
Hűűhaaa,ez egy meglepő és beszédes adat,csak pont ott gyengült meg a csapat,ahol nem számítottunk rá.
A hídfőn... 😐


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
undisputedly-nek tett ígéretemet betartván:

A New England Patriots, vagyis a PATRIÓTÁK leverték a vasalósokat 😊
továbbra is a csoport élén vagyunk... de jobban össze kell állnunk, ha AFC North elsők akarunk lenni... nem kellene mindig másik csapat eredményére várni....Collapo
marha jó kis meccs volt, ha tehetitek szedjétek le és nézzétek meg szerintem 😊 (és ezt úgy mondom, hogy enyhén szólva nem szeretem Brady-t 😀)

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
de jobban össze kell állnunk, ha AFC North elsők akarunk lenni... nem kellene mindig másik csapat eredményére várni....Collapo
"Segíts magadon ,Isten is megsegít"
Most a segítség a Patriotson keresztül érkezett...kátrány
És innen már csak egy logikai lépés eljutni odáig, hogy Brady az Isten! 😊somoskovig
😂 jogos,de nem erre gondoltam 😂


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
de jobban össze kell állnunk, ha AFC North elsők akarunk lenni... nem kellene mindig másik csapat eredményére várni....Collapo
"Segíts magadon ,Isten is megsegít"
Most a segítség a Patriotson keresztül érkezett...kátrány
És innen már csak egy logikai lépés eljutni odáig, hogy Brady az Isten! 😊

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
de jobban össze kell állnunk, ha AFC North elsők akarunk lenni... nem kellene mindig másik csapat eredményére várni....Collapo
"Segíts magadon ,Isten is megsegít"
Most a segítség a Patriotson keresztül érkezett...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
undisputedly-nek tett ígéretemet betartván:

A New England Patriots, vagyis a PATRIÓTÁK leverték a vasalósokat 😊
továbbra is a csoport élén vagyunk... de jobban össze kell állnunk, ha AFC North elsők akarunk lenni... nem kellene mindig másik csapat eredményére várni....Collapo
😀
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
undisputedly-nek tett ígéretemet betartván:

A New England Patriots, vagyis a PATRIÓTÁK leverték a vasalósokat 😊
továbbra is a csoport élén vagyunk... de jobban össze kell állnunk, ha AFC North elsők akarunk lenni... nem kellene mindig másik csapat eredményére várni....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
A borzalmas 3rd down védekezés döntött.Ezt adom.Valamint a Falcons az egész meccset irányította,mi mentünk az eredmény utánkátrány
Ez így igaz viszont a Falcons vezeti a ligát 3rd down efficiencyben úgyh a dolog 2élű: nem csak ti vagytok azok akik szívtak ezzel😊empty taxi
az egy dolog, de eddig a mi D-nk elég jó volt a 3rd down conversion-ök megállításában is... nem ezt szoktuk meg (úgy értem mi, a szurkolók)...

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
A borzalmas 3rd down védekezés döntött.Ezt adom.Valamint a Falcons az egész meccset irányította,mi mentünk az eredmény utánkátrány
Ez így igaz viszont a Falcons vezeti a ligát 3rd down efficiencyben úgyh a dolog 2élű: nem csak ti vagytok azok akik szívtak ezzel😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://www.youtube.com/watch?v=_wqX3LDIxq4
no comment... :mad:

ezzel nem akarom az ellenkezőjét mondani,mint eredetileg,viszont,mint (düh kiváltó :mad: )érdekességnek jó.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
elég jó csapat vagyunk,csak nem tudjuk a meccs nagy részére vagy egészére kiterjeszteni a dominanciánkat.Azt,amit néhol rövid időre megvillantunk.
kátrány
Én is pontosan ezt gondolom. És nem nagyképűségből, távol álljon tőlem. Hanem mert látszik, hogy marha nagy potenciál van ebben a csapatban, amit egyelőre nem tudunk megmutatni, csak egy részét, felvillanásokat.
A kérdés az, hogy mikor indul be úgy istenigazából szekér, és milyen mértékben. (ha beindul)Vrijbloed
Szerintem be fog indulni.Most az én legnagyobb fájdalmam a D harmatos teljesítménye.Mattisonnak a DC-nek kevés DC tapasztalata és a felelősséggel,ami azzal jár,kevés NFL tapasztalata van,kevésbé bevállalós,nem elég firnyákos,a blitz csomagját egy átlag QB is kiszúrja és kihasználja.
Ez van,viszont nagy tapasztalata van sok helyen dolgozott és ahhoz - a tavalyi év tapasztalásából - úgy tűnik ért,hogy a hibákon érdemben javítson ,amitől a D megvalósítja azt ,amit játszani kell az ellenfél O ellen.Emlékezz a Pats meccsre és a Colts ellen sem voltunk rosszak,csak semmi nem jött össze.Ahogy a Pats ellen minden ,a Colts ellen semmi.
Meglátjuk,az idősebbek türelmesebbek és jobban építenek az idő és munka előrehaladtával megszerzett tapasztalatra.Nem akarnak azonnal megoldani mindent,csak szépen sorjában.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
elég jó csapat vagyunk,csak nem tudjuk a meccs nagy részére vagy egészére kiterjeszteni a dominanciánkat.Azt,amit néhol rövid időre megvillantunk.
kátrány
Én is pontosan ezt gondolom. És nem nagyképűségből, távol álljon tőlem. Hanem mert látszik, hogy marha nagy potenciál van ebben a csapatban, amit egyelőre nem tudunk megmutatni, csak egy részét, felvillanásokat.
A kérdés az, hogy mikor indul be úgy istenigazából szekér, és milyen mértékben. (ha beindul)
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Volt egy kis bírói hátszél, de a fő problem, h ennyi 3rd&long beszívása nem fér bele sajnos.. és még így is majdnem meglett. Jó meccs volt,ti sem voltatok rosszak, de ez a 3rd down védekezés kritikán aluli volt és ezen sajnos elment a meccs 😕Szesze
A borzalmas 3rd down védekezés döntött.Ezt adom.Valamint a Falcons az egész meccset irányította,mi mentünk az eredmény után.Az bosszant,hogy a védelmi filozófiánk a nagy játék kiküszöbölésére épül,erre,már 4 meccsen az utolsó percekben kaptunk ki vgy lett döntetlen(2x).
Most is "csak"ki kellett volna védekezni az utolsó percet,mint a Steelersnek a Bengals ellen.

A másik,hogy nem tudom mi változott - lehet a túlszabályozás - ,mert nem emlékszek ilyen sok kérdéses ítéletre.Most meg minden forduló után a kérdéses bírói ténykedést kritizálják(juk).Lassan vizilabda szabályozás lesz,hogy igyekezni bárhogyan is kiegyenlíteni a büntetéseket vagy kézilabda,amikor elég 10 percig valamelyiknek kedvezni és szoros meccs eldőlhet valamerre.

A utolsó down-ban hibáztak a bírók,többet is ,de nem ezen ment el a meccs,elég jó csapat vagyunk,csak nem tudjuk a meccs nagy részére vagy egészére kiterjeszteni a dominanciánkat.Azt,amit néhol rövid időre megvillantunk.

KÖszi az újabb korrekt és hozzáértő véleményedet 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Egyébként nem gondolnám, hogy valahová is fújnának. van olyan, hogy nincs képben a spori, remek példa erre a vasárnapi Kansas - Oakland.
Meg az is lehet, hogy hátszelet kaptunk. Ezt nem tudom, annyi ideje nem nézem az NFL-t, hogy a bírók lelkébe lássak. azt tudom, hogy a negyedik negyed az egyik legjobb volt, amit valaha láttunk.berger90
Én arra értettem a (kis) hátszelet, h a végén azért tényleg volt pár kérdéses ítélet amiket a Falcons javára ítéltek meg, de sztem ennyi megjár a hazai pályán játszó csapatnak.. nem a bírókon múlott ez a meccs, hanem egyértelműen a Ravens nagyon gyenge 3rd down védekezésén.
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Egyébként nem gondolnám, hogy valahová is fújnának. van olyan, hogy nincs képben a spori, remek példa erre a vasárnapi Kansas - Oakland.
Meg az is lehet, hogy hátszelet kaptunk. Ezt nem tudom, annyi ideje nem nézem az NFL-t, hogy a bírók lelkébe lássak. azt tudom, hogy a negyedik negyed az egyik legjobb volt, amit valaha láttunk.

Mindig jövőre
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Volt egy kis bírói hátszél, de a fő problem, h ennyi 3rd&long beszívása nem fér bele sajnos.. és még így is majdnem meglett. Jó meccs volt,ti sem voltatok rosszak, de ez a 3rd down védekezés kritikán aluli volt és ezen sajnos elment a meccs 😕Szesze
Még ha volt is, nem ott ment el, én sem szeretem a bírókra fogni a dolgot.

De ez teljesen igaz, és ez a legbosszantóbb az egészben.
Ez is mutatja, hogy közel sem pörög a csapat 100%-on.
Nagyon jó ez a Falcons, de kicsivel jobb odafigyeléssel idegenben is meglett volna a W.
Ez az, ami fáj, hogy szerintem maradt a srácokban spiritusz, csak mindig 3rd downt nézték be.

Főleg úgy, hogy lehetett tudni, hogy nüanszokon múlhat. És ez igaz is. Ezúttal ez volt az a nüansz.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Volt egy kis bírói hátszél, de a fő problem, h ennyi 3rd&long beszívása nem fér bele sajnos.. és még így is majdnem meglett. Jó meccs volt,ti sem voltatok rosszak, de ez a 3rd down védekezés kritikán aluli volt és ezen sajnos elment a meccs 😕
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hát ez hihetetlen egy meccs volt.

Az első félidőben nagyon pipa voltam az OL-re, levegőt alig tudott levegőt venni Flacco.
Az első félidőben a védelem úgy ahogy rendben volt, de már bemondtam előre a 3rd és adott szám helyzeteknél beszopjuk az adott szituációt, hihetetlen volt. Az első 2 helyzetet lazán hozzuk, erre Ryan 3rd passzol egy szépet, amit adott esetben ki lehetne védeni.

A második félidő teljesen más volt, feljavult az OL is, Flacco is, Boldin is, a 4. negyed meg hihetetlen, csak kapkodtam a fejem.

Azért 1:05-nél a vége előtt ki kellett volna védekezni ezt a meccset úgy érzem.

Összességében az első félidőben aludt a csapat, és a 13 pont soknak bizonyult. Illetve félig mégsem, hiszen megfordítottuk a meccset, de ez is kevés volt.

Nagyon jó csapat a Falcons, de úgy érzem, hogy ha kellően koncentrálunk már az elejétől kezdve, akkor nem indulunk 13 pontos hátrányból...
több mint 13 éve
Fredo 205
Nálam az imént lett vége (sport tv nézés eredmény tudása nélkül). Boldog voltam mikor sikerült vezetést szerezni, nem gondoltam hogy a D nem tudja megállítani a Falconst.
Viszont (erős lila szemüvegen nézve természetesen) szerintem az utolsó drive-ban 4(!!) vitatható esetből mind a 4-ben az Atlanta javára ítéltek...
- Az elkapás minden volt csak complete nem
- Utána jókorát taszajtott az elkapó a védőn úgy játszotta magát tisztára, elkapás lett lett belőle
- PI-t fújtak az Atlanta javára véleményes
- A TD viszont több mint véleményes, legyepálta a védőt az elkapó

Ja az előző TD-s kulcsjátéknál: Suggs elleni facemask-t már előttem említették...
Meg a két szpíker a sporttv-ben tett sírba, belógott az Atlanta zászló a képernyőbe...