Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Mindent a maga idejében... 😊 Majd akkor aggódunk,ha nem lesz sem Ray sem Reed és a generációváltást elbénázzuk.
Egyébként Ray kempózik, az elmúlt években ezzel tartja magát karban.'75-ös születésű,őrület milyen kemény.kátrány
Ő nem csak egy fajta harcművészetet gyakorol.
A neten több videó is van fent amint Reeddel külön edzenek, nem csak súlyzós edzést értek ezalatt. Martial art edző is jár hozzájukm és Ray például elég jól boxol 😊undisputedly
Küldhetünk ki nekik baranta edzőket... is. 😊
A kempó is,ha jól tudom egy "összeszedett "fiatalnak számító harcművészet,lehet a részekkel együtt az egészet is gyakorolja,a lényeg,hogy segít fittnek és erősnek maradni.
Reed-ről olvastam,hogy boxol,Zbikowskival szoktak edzeni és gyakorolni.
Rayről nem tudtam,hogy boxol,fiatalként még birkózott .


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Soldi mindent kritikusan lát, ami nem Sixburghben történik 😛 amúgy meg nem tudom, hogy min kéne aggódni, szépen lassan generációváltás következik, szerintem így is örülhettek, hogy RL eddig bírja ilyen szinten a játékot, és nem pedig csak a neve miatt van a pályán.Geronimo
kátrány
Mindent a maga idejében... 😊 Majd akkor aggódunk,ha nem lesz sem Ray sem Reed és a generációváltást elbénázzuk.
Egyébként Ray kempózik, az elmúlt években ezzel tartja magát karban.'75-ös születésű,őrület milyen kemény.kátrány
Ő nem csak egy fajta harcművészetet gyakorol.
A neten több videó is van fent amint Reeddel külön edzenek, nem csak súlyzós edzést értek ezalatt. Martial art edző is jár hozzájukm és Ray például elég jól boxol 😊
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Mindent a maga idejében... 😊 Majd akkor aggódunk,ha nem lesz sem Ray sem Reed és a generációváltást elbénázzuk.
Egyébként Ray kempózik, az elmúlt években ezzel tartja magát karban.'75-ös születésű,őrület milyen kemény.kátrány
kempókéz?? 😂sutianap
😂


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Soldi mindent kritikusan lát, ami nem Sixburghben történik 😛 amúgy meg nem tudom, hogy min kéne aggódni, szépen lassan generációváltás következik, szerintem így is örülhettek, hogy RL eddig bírja ilyen szinten a játékot, és nem pedig csak a neve miatt van a pályán.Geronimo
kátrány
Mindent a maga idejében... 😊 Majd akkor aggódunk,ha nem lesz sem Ray sem Reed és a generációváltást elbénázzuk.
Egyébként Ray kempózik, az elmúlt években ezzel tartja magát karban.'75-ös születésű,őrület milyen kemény.kátrány
kempókéz?? 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Jár a pipa, bár tudom, hogy a delfin az egyetlen hal kinézetű kétéltű rovar... akárcsak a bálna 😛
A Patriots sem patriarkák és Steelers sem vasalós gárda, mégis az 😊Collapo
Soldi mindent kritikusan lát, ami nem Sixburghben történik 😛 amúgy meg nem tudom, hogy min kéne aggódni, szépen lassan generációváltás következik, szerintem így is örülhettek, hogy RL eddig bírja ilyen szinten a játékot, és nem pedig csak a neve miatt van a pályán.Geronimo
kátrány
Mindent a maga idejében... 😊 Majd akkor aggódunk,ha nem lesz sem Ray sem Reed és a generációváltást elbénázzuk.
Egyébként Ray kempózik, az elmúlt években ezzel tartja magát karban.'75-ös születésű,őrület milyen kemény.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
szerintem meg lesz nektek a PO, Ray helyett meg szerintem ráértek a 2012-es drafton hozni valakit, de ha hoztok valami ordas nagy tehetséget jövőre, akkor lenne egy éve megtanulni, mit is kell nyújtania egy LB-nek a Ravens védelem közepén 😊

OFF: a delfin nem hal 😀Geronimo
Jár a pipa, bár tudom, hogy a delfin az egyetlen hal kinézetű kétéltű rovar... akárcsak a bálna 😛
A Patriots sem patriarkák és Steelers sem vasalós gárda, mégis az 😊Collapo
Soldi mindent kritikusan lát, ami nem Sixburghben történik 😛 amúgy meg nem tudom, hogy min kéne aggódni, szépen lassan generációváltás következik, szerintem így is örülhettek, hogy RL eddig bírja ilyen szinten a játékot, és nem pedig csak a neve miatt van a pályán.Geronimo


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Alapanyagunk már jó van, csak össze kell csiszolni...
mondjuk hiszek az összes játékosunkban, csak hát a bikák ellen - teszem hozzá
hogy ők remekül játszottak - el voltam keseredve, patriarkák ellen szintén, és most
az van, hogy a halacskák kemény diónak tűnnek, idén jobban tartok tőlük, mint
az elmúlt két évben...
Érdekesség, hogy szinte azonos eredményeket hoztunk, mint ők a statokban,
és ők 4-4, mi 5-2... szóval a momentumok idén jönnek általában, csak hát
idény előtt mást vártunk...
Hurráoptimizmus még megvan, idén PO, ott meg lehet bármi... csak el ne kiabáljam 😀Collapo
szerintem meg lesz nektek a PO, Ray helyett meg szerintem ráértek a 2012-es drafton hozni valakit, de ha hoztok valami ordas nagy tehetséget jövőre, akkor lenne egy éve megtanulni, mit is kell nyújtania egy LB-nek a Ravens védelem közepén 😊

OFF: a delfin nem hal 😀Geronimo
Jár a pipa, bár tudom, hogy a delfin az egyetlen hal kinézetű kétéltű rovar... akárcsak a bálna 😛
A Patriots sem patriarkák és Steelers sem vasalós gárda, mégis az 😊Collapo
Soldi mindent kritikusan lát, ami nem Sixburghben történik 😛 amúgy meg nem tudom, hogy min kéne aggódni, szépen lassan generációváltás következik, szerintem így is örülhettek, hogy RL eddig bírja ilyen szinten a játékot, és nem pedig csak a neve miatt van a pályán.

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Véletlenül se akarok beleszólni még inkább nem vitát gerjeszteni, de sztem meg épp alapanyag, pontosabban minőségi alapanyag nincs nincs (mármint az LB-corpban). Ellerbe és McClain átlagon aluli, mint ahogy JJ is. Ray nélkül ez az LB-corp kuka. Suggs jó-jó, de ő se annyira domináns, mint 2-3 éve volt, de ő mondjuk jó. A többi Rayen kívül átlagon aluli. Ez nagyon jól látszik a rush D-n és a passrushon is.

Mindenképpen szükséges az LB-draft sztem, méghozzá minél koraibb körben.

Fins: nagyon jó kis csapat az. Nektek gyenge schedule volt (4 negatív mérlegű a 7-ből...), nekik pedig erősebb (Jets, Pats, Steelers a 3 vereség).Soldados
1. Jets, Pats, Steelers nekünk is megvolt... (2W-1L szoros meccseken, ami kiadná a hasonló statot) tehát ezért mondtam, hogy hasonló csapat idén mint mi...

2. Szerintem az van, hogy igazán fiatal LB-kről beszélünk, talán még nem is nagyon volt ilyen fiatal
corps - javítsatok ha tévednék.
Idő kell, de a kapott időt kritikusan kell nézni.
McLain meg szerintem nem rossz... mármint amikor néztem - külön őt - akkor mindig ott legyeskedett a tackle közelében... sok tackle is az övé volt... csak ő sem egységes...

3. JJ meg kicsit Cato Junera emlékeztet... ott van, jelen van, jól teszi a dolgát, de mégsem róla szól a történet... vízhordó... fontos... kell a csapatba.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Alapanyagunk már jó van, csak össze kell csiszolni...
mondjuk hiszek az összes játékosunkban, csak hát a bikák ellen - teszem hozzá
hogy ők remekül játszottak - el voltam keseredve, patriarkák ellen szintén, és most
az van, hogy a halacskák kemény diónak tűnnek, idén jobban tartok tőlük, mint
az elmúlt két évben...
Érdekesség, hogy szinte azonos eredményeket hoztunk, mint ők a statokban,
és ők 4-4, mi 5-2... szóval a momentumok idén jönnek általában, csak hát
idény előtt mást vártunk...
Hurráoptimizmus még megvan, idén PO, ott meg lehet bármi... csak el ne kiabáljam 😀Collapo
szerintem meg lesz nektek a PO, Ray helyett meg szerintem ráértek a 2012-es drafton hozni valakit, de ha hoztok valami ordas nagy tehetséget jövőre, akkor lenne egy éve megtanulni, mit is kell nyújtania egy LB-nek a Ravens védelem közepén 😊

OFF: a delfin nem hal 😀Geronimo
Jár a pipa, bár tudom, hogy a delfin az egyetlen hal kinézetű kétéltű rovar... akárcsak a bálna 😛
A Patriots sem patriarkák és Steelers sem vasalós gárda, mégis az 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Merriman Buffalo-ban landolt.
Számomra az ebben az öröm,hogy a vezetők optimisták,a QB pressure megfelelő. 😐


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Alapanyagunk már jó van, csak össze kell csiszolni...
mondjuk hiszek az összes játékosunkban, csak hát a bikák ellen - teszem hozzá
hogy ők remekül játszottak - el voltam keseredve, patriarkák ellen szintén, és most
az van, hogy a halacskák kemény diónak tűnnek, idén jobban tartok tőlük, mint
az elmúlt két évben...
Érdekesség, hogy szinte azonos eredményeket hoztunk, mint ők a statokban,
és ők 4-4, mi 5-2... szóval a momentumok idén jönnek általában, csak hát
idény előtt mást vártunk...
Hurráoptimizmus még megvan, idén PO, ott meg lehet bármi... csak el ne kiabáljam 😀Collapo
szerintem meg lesz nektek a PO, Ray helyett meg szerintem ráértek a 2012-es drafton hozni valakit, de ha hoztok valami ordas nagy tehetséget jövőre, akkor lenne egy éve megtanulni, mit is kell nyújtania egy LB-nek a Ravens védelem közepén 😊

OFF: a delfin nem hal 😀Geronimo
Soldi messziről kicsit kritikusabban látja az LB-ink helyzetét , vagy reálisan,hmmmm???
Egy kemény egyéniségre szükség lesz,az biztos.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Alapanyagunk már jó van, csak össze kell csiszolni...
mondjuk hiszek az összes játékosunkban, csak hát a bikák ellen - teszem hozzá
hogy ők remekül játszottak - el voltam keseredve, patriarkák ellen szintén, és most
az van, hogy a halacskák kemény diónak tűnnek, idén jobban tartok tőlük, mint
az elmúlt két évben...
Érdekesség, hogy szinte azonos eredményeket hoztunk, mint ők a statokban,
és ők 4-4, mi 5-2... szóval a momentumok idén jönnek általában, csak hát
idény előtt mást vártunk...
Hurráoptimizmus még megvan, idén PO, ott meg lehet bármi... csak el ne kiabáljam 😀Collapo
szerintem meg lesz nektek a PO, Ray helyett meg szerintem ráértek a 2012-es drafton hozni valakit, de ha hoztok valami ordas nagy tehetséget jövőre, akkor lenne egy éve megtanulni, mit is kell nyújtania egy LB-nek a Ravens védelem közepén 😊

OFF: a delfin nem hal 😀

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Véletlenül se akarok beleszólni még inkább nem vitát gerjeszteni, de sztem meg épp alapanyag, pontosabban minőségi alapanyag nincs nincs (mármint az LB-corpban). Ellerbe és McClain átlagon aluli, mint ahogy JJ is. Ray nélkül ez az LB-corp kuka. Suggs jó-jó, de ő se annyira domináns, mint 2-3 éve volt, de ő mondjuk jó. A többi Rayen kívül átlagon aluli. Ez nagyon jól látszik a rush D-n és a passrushon is.

Mindenképpen szükséges az LB-draft sztem, méghozzá minél koraibb körben.

Fins: nagyon jó kis csapat az. Nektek gyenge schedule volt (4 negatív mérlegű a 7-ből...), nekik pedig erősebb (Jets, Pats, Steelers a 3 vereség).Soldados
Ellerbe-vel légy türelmnes vagy ne légy az,ő jó csak (már 1000-edszer)nem kialakult személyiség.Ő lassabban érik,mint ember,látszott a pre season -ban szerzett INT-ünneplésén,ami teljesen idegen a Ravens szellemiségétől.Nem lesz vezéregyéniség,de jó lesz,meglátod.Ha emlékezni fogunk erre, 1 év múlva visszatérünk rá... 😊 Bár szerintem megérzitek majd a játékát,(nem számotokra)pozitív értelemben.
Timmons és Harrison is 3.-4. évére lett az,aki,még ,ha a képességek közti különbséget te nagyobbnak látod.
JJ-vel nem tudom mi van,lehet a műtéte(nyáron)után nincs formában.Tavaly sérülten is kiemelkedő volt,nálam egyik legjobb.Nem azt várjuk tőle,hogy a QB-k réme legyen,mert nem az,de futás ellen és zónázásban mindenképpen többet.
McClain-nel egyetértek ,fogalmam sincs mit látnak benne,mint kezdő.
Gooden képtelen egészséges maradni,bár qrva gyors,ami az erőssége.
Phillipsnek is fejlődnie kel.
És "a többi néma csend"... 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Véletlenül se akarok beleszólni még inkább nem vitát gerjeszteni, de sztem meg épp alapanyag, pontosabban minőségi alapanyag nincs nincs (mármint az LB-corpban). Ellerbe és McClain átlagon aluli, mint ahogy JJ is. Ray nélkül ez az LB-corp kuka. Suggs jó-jó, de ő se annyira domináns, mint 2-3 éve volt, de ő mondjuk jó. A többi Rayen kívül átlagon aluli. Ez nagyon jól látszik a rush D-n és a passrushon is.

Mindenképpen szükséges az LB-draft sztem, méghozzá minél koraibb körben.

Fins: nagyon jó kis csapat az. Nektek gyenge schedule volt (4 negatív mérlegű a 7-ből...), nekik pedig erősebb (Jets, Pats, Steelers a 3 vereség).


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Alapanyagunk már jó van, csak össze kell csiszolni...
mondjuk hiszek az összes játékosunkban, csak hát a bikák ellen - teszem hozzá
hogy ők remekül játszottak - el voltam keseredve, patriarkák ellen szintén, és most
az van, hogy a halacskák kemény diónak tűnnek, idén jobban tartok tőlük, mint
az elmúlt két évben...
Érdekesség, hogy szinte azonos eredményeket hoztunk, mint ők a statokban,
és ők 4-4, mi 5-2... szóval a momentumok idén jönnek általában, csak hát
idény előtt mást vártunk...
Hurráoptimizmus még megvan, idén PO, ott meg lehet bármi... csak el ne kiabáljam 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
még hajlandó is vagyok egyetérteni veled ebben a kérdésben, csak az van, hogy
Ray is tudja, meg a csapat is, hogy 36(?) évesen már nem sok igazán nagy év
van benne...
Mondjuk tény, hogy Ellerbe meg McLain elég jó, de vagy hirtelen javulnak még, vagy
sajnos ott is need lesz egy igazi klasszisra... mondjuk két éven belül.
Kicsit emlékeztet engem ez a helyzet a Steelers-re, ahol szintén öregszik a függöny
2.0 néhány tagja...

OLB-ben nem vagyunk rosszak... viszont egy elég érdekes gondolat ütötte fel
a minap magát a fejemben (vagy hogy is van ez magyarul? 😀)
Suggs, Kindle (hope he's right), Kruger és még talán JJ is DE/OLB és hát mi van, ha szép lassan
átállunk heavy 4-3-ra... én nem igazán szeretem azt a felállást, de hát ez van...
Vélemény?Collapo
Az egó nem kor függvénye,ami 36 évesen motiválja,hogy még játsszon,az könnyen megsértődik és Ray 36 évesen a döntő pillanatban megcsinálja a játékot és még mindig qrva kemény.Ez csak önbizalommal működik.Mint amikor nyugdíjas lesz valaki,évekig dolgozott,aztán miután a cég működik nélküle is(természetesen),akkor az életkedve ée önbizalma megcsappan.Szerintem.
Harbough a 4-3 sémában hisz,erre is álltak át.Lehet azt jól csinálni,csak mi már évek,mármint Nolan óta(én szerettem volna,ha visszatér...)3-4 / 4-3 hybrid játékosokat kerestünk és a sokoldalúság volt a leglényegesebb.Rex is játszatott mindent a D-vel és több volt a 3-4 snap.Szerintem ebben a kötöttebb sémában kicsit szenvednek a játékosok,de össze fog állni és stabil lesz a D ,úgy ,mint tavaly.
Kérdés az öreg csocsesz,Mattison meddig szeretne edzősködni,és,ha utána házon belül neveznek ki DC-t az Brooks bácsi a DL coach lenne vagy Pees az LB coach.Pees biztosan 3-4 szakember,Brooks szerintem az,mert végül is egy 3-4 D-nél lett kinevezve.
Sergio hybrid DE/OLB ,Cody NT/DT ,ha védelem,még mindig kattannak Ozziék a sokoldalúságra.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
még hajlandó is vagyok egyetérteni veled ebben a kérdésben, csak az van, hogy
Ray is tudja, meg a csapat is, hogy 36(?) évesen már nem sok igazán nagy év
van benne...
Mondjuk tény, hogy Ellerbe meg McLain elég jó, de vagy hirtelen javulnak még, vagy
sajnos ott is need lesz egy igazi klasszisra... mondjuk két éven belül.
Kicsit emlékeztet engem ez a helyzet a Steelers-re, ahol szintén öregszik a függöny
2.0 néhány tagja...

OLB-ben nem vagyunk rosszak... viszont egy elég érdekes gondolat ütötte fel
a minap magát a fejemben (vagy hogy is van ez magyarul? 😀)
Suggs, Kindle (hope he's right), Kruger és még talán JJ is DE/OLB és hát mi van, ha szép lassan
átállunk heavy 4-3-ra... én nem igazán szeretem azt a felállást, de hát ez van...
Vélemény?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Érdekes kérdést vet ez fel... mert Merriman nem olcsó... idén persze mindegy, de
hosszútávon csak akkor lehet ember, ha Ray-ray már nincs... pontosabban van
a pénz utána...
Nem tudom, nem hiszem, hogy kellene nekünk... a srácok jók, most ,hogy már nem
kell mindig hátrakuksolni, mert van Reed, sztem javul majd ez a mutató...
Viszont nagyon rövid időn belül kell minőségi LB, fél Ray szint, de inkább fiatal Ray szint.
aztán jön a Reed szintű pótlás esedékessége, aztán... WR, OT... stb 😀

Merriman sztem most nem igazán kell... max idénre, de az is kérdéses...Collapo
Én idénre gondoltam,hogy leigazolhatnánk.Nem lenne probléma olyan szerződést írni,a továbbiakban a Kindle felépülésének és a Merriman teljesítményének a függvényében tárgyalhatnának .
Mintha azt vettem volna ki a nyilatkozatokból,ha enged az igényeiből akkor esetleg.Több csapattal is tárgyalásban van,kérdés ő mit akar.
Nem adok nagy esélyt ,hogy Baltimore-ban köt ki,viszont örülnék,ha passrush fronton történne valami.
A Bills meccs vége felé,mikor Suggs lent maradt a gyepen,kicsit lefőttem,túlzottan egydimenziósak vagyunk passrush terén.
Egyetértek,hogy egy Ray -utódja ILB/MLB-t lehetne draftolni,ezzel az a nehézség,hogy a meglévő alfahím egóját ez milyen mértékben bántaná.Ha azt érzi,hogy már nem bíznak benne,több kárt csinálnak ezzel,mint hasznot.Most és már '96-tól egyértelmű vezér ,lehet egy átmeneti Ray nélküli év is megérné,mint megtépázni a nimbuszát.
Hány cikk különböző hangvétellel cikkezne erről,...end of RayLewis era...,sok gúnyos hangvétellel.
Szerintem nem ér ennyit.Főleg,ha Ellerbe komolyodik,ha nem is HOF szinten,de nagyon stabilan tudja vinni az LB sort,ha Sergio felépülne ő DE/OLB nem lenne azu annyira rossz,csak látatlanban ijesztő .


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Érdekes kérdést vet ez fel... mert Merriman nem olcsó... idén persze mindegy, de
hosszútávon csak akkor lehet ember, ha Ray-ray már nincs... pontosabban van
a pénz utána...
Nem tudom, nem hiszem, hogy kellene nekünk... a srácok jók, most ,hogy már nem
kell mindig hátrakuksolni, mert van Reed, sztem javul majd ez a mutató...
Viszont nagyon rövid időn belül kell minőségi LB, fél Ray szint, de inkább fiatal Ray szint.
aztán jön a Reed szintű pótlás esedékessége, aztán... WR, OT... stb 😀

Merriman sztem most nem igazán kell... max idénre, de az is kérdéses...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Merriman szabad,elvileg leigazolhatjuk.Ozzy és Harbs diskurálnak a kérdésről.Nem vagyok nagy sztárnéző ,inkább bízok benne,hogy megújul(hat) nálunk .
Nincs nagy rizikó,,ha mégsem válna be,mert nagyon gyenge a passrushunk és nem rontana az egyensúlyon.
Suggs inkább egy 3dimenziós OLB,mert átlag feletti a passrush,futás ellen és zónában is ,mindhárom mutatóban tud kiemelkedőt.Most kicsit szenved a rusher DE szerepében.
JJ szenved a másik oldalon,futás ellen jó,de a passrushban súlytalan.
Ezen a ponton kevésbé értem,hogy McClain,aki mindig DE-t játszott miért játszik LB-t,ott vannak hasonló képességű LB-k.
Talán a Suggs - Merriman duó hatékonyabb lenne.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 8. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1585


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
... és ha egyszerre legalább felső-középszinten tudna játszani a csapat 3 meccsen át, akkor meg is nyugodnék... addig marad a körömrágós húzós meccsnézés...
Bízzunk benne, hogy a bye rendbe tette a csapatot...
Amúgy nagyjából bejött, amire vártam a bye-ig... 5-2... mondjuk lehetett volna 7-0 is, ha rendesen odafigyelünk... Cincin ellen az O, NE ellen a D és az O... de ez van... ettől még hepi vagyok, bukott a vasalós gárda

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
“Fans only got to see about 25 percent of our defensive plays. We had blitzes that you wouldn’t believe. Because we were always in games that were close, we had to play conservative, because one play, if we got beat, could cost us the game.”
Aszongya McCrary,hogy 2000-ben a korszakos Defense sem sok blitzel játszott,hanem inkább nem engedték a nagy játékot és a kis játékot,megölték az ellenfél játékát.
Abban biztos vagyok,hogy a D összekapja magát és jobb és jobb lesz az idény vége felé,ettől függetlenül borzalmas látvány,hogy nyeljük a yardokat és nem hiszek benne ,hogy olyan potenciál lakozik a mai D-ben ,mint az akkoriban.
Az viszont szemet gyönyörködtető.hogy az O sokszor fantasztikusan játszik. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://wnst.net/wordpress/glennclark/2010/10/27/ranking-the-53-a-bye-week-look-at-ravens-roster/
Egy elég értelmetlen lista,mint érdekesség...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://blogs.baltimoreravens.com/2010/10/29/rookies-yet-to-notch-a-starting-role/
Nagyon jó kis összefoglaló a rookie-k státuszáról a csapatban.

http://blogs.baltimoreravens.com/2010/10/29/checking-in-with-kindle/
Egy optimista cikk Sergio-ról és az egészségéről,remélem nem a vágyukról beszélnek,hanem reálisan,mert egyre bizakodóbb vagyok a visszatérésével kapcsolatban.

Más:Kíváncsi vagyok,mire helyezik a hangsúlyt a bye week során,+a passrush -t próbálják javítani,most jól jönne Pryce vagy ha nem tömegnövelnek Krugeren és marad versenysúlyánál,most DE re lenne inkább szükség.Ezeket nem tudhatták előre.
+futás elleni védelmet javítják,lehet ennek lenne a legnagyobb értelme,ha kevesebb yardot hoznának futással hatékonyabb lenne és nem lenne olyan körömrágós a mérkőzés vége.
A lényeg,hogy tudunk harcolni,nem primadonnáskodunk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related