Baltimore Ravens
47 feliratkozó
több mint 13 éve
Nem akartam félreérteni, de akkor így sikerült😊zomázámige zűrzavar,,,ha karma, akkor az meg nem csak Can't diff... mer' nem egyszemélyes a tím, lehet más is a pakliban a 2-esen kívül?kishasziFélreérted, mert félre akarod érteni.
Te úgy gondolod karma, hogy mindenkinek a csapatból szenvednie kellene a vesztes AFC döntő miatt. "nem egyszemélyes a tím". Félreérted. NEM a szar rúgásáról van szó. Hibázni lehet, azért meg kell bűnhödni (cut). Ezzel semmi gond nincs. Megy és mindenki éli szépen tovább az életét. Lásd Evans. Én személy szerint nem haragszok Evansra. Hibázott, mint bárki más. Megkapta érte a jogos jutalmát, de méltósággal távozott.
Cundiffra a karmát az elképesztő nagyképűségére értem. NEM arra a hibás rúgására. Kirúgták, kívántam hogy teljesítsen máshol jól. De az a meg nem bánás, és nagyképű nyilatkozatok sora Tuckerrel való rivalizálás alatt most talán visszaköszönt. Vagyis szeretném hinni, hogy ez most az.Flacco5
De súgom, hogy a rossz kívánság, kárörvendés szintén a karma fogságában van - mint amúgy minden más energia, csak hogy tudd😉
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Na akkor a legjobbakat mára... 😊
több mint 13 éve
A RZ Def. is nagyon fontos, de az igazi(nak tűnő) "X-faktor", hogy a drive-ok hány százalékát engedi egy védelem TD-re. Ebben pedig (a franc megeszi!😀 ) még mindig ugyanolyan kiemelkedőek vagytok.DoMmal írtunk egy cikket a Pats.hun. Ennek elemző részében a Ravens-t tekintettük viszonyítási alapnak. Talán számotokra is érdekes dolgokat találhattok benne. ( patriots.hu/a-pats-hatekonysaganak-tenyezoi-fejlodesi-lehetosegek )tomi-tomiKöszi a cikket, nagyon korrekt és jól összeszedett!
"Semmiképpen se az engedett yardot! Tavaly az utolsó tíz csapat közül öt rájátszásba jutott - másképp megfogalmazva: a rájátszásba jutott csapatok szűk fele a legrosszabb az engedett yardok szerinti mutatóban. Az utolsó hatból kerültek ki a Super Bowl résztvevői!"
Igazából ha jól értelmezem, akkor még nem érdemes megnyomni a pánik gombot a D-nkkel kapcsolatban, mert nem az engedett yardok mennyisége az a bizonyos X-faktor, sokkal inkább hogy mennyi RZ túrából enged a defense TD-t, hány potencális GW driveot állít meg.
Az O egy-egy fogalmatlan meccsén valóban nagyon fontos lehet, hogy milyen field pozícióba tudja helyezni őket a D, mennyi TO-t tud kierőszakolni.
Esetleg a Texans-ről is tudnátok írni kicsit vagy itt kommentbe elmondani a véleményt? Jelen pillanatban nagyon úgy tűnik, hogy hármunk között fog eldőlni az AFC title.Flacco5
Elég nagy macera ezeket az adatokat kibányászni, a Texans-ét (bármennyire is kedvelem őket), esetleg további (akár NFC) csapatokét csak a PO előtt és ha a Pats jó eséllyel összefut velük, akkor lehet, hogy összegereblyézem.
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
DoMmal írtunk egy cikket a Pats.hun. Ennek elemző részében a Ravens-t tekintettük viszonyítási alapnak. Talán számotokra is érdekes dolgokat találhattok benne. ( patriots.hu/a-pats-hatekonysaganak-tenyezoi-fejlodesi-lehetosegek )tomi-tomiKöszi a cikket, nagyon korrekt és jól összeszedett!
"Semmiképpen se az engedett yardot! Tavaly az utolsó tíz csapat közül öt rájátszásba jutott - másképp megfogalmazva: a rájátszásba jutott csapatok szűk fele a legrosszabb az engedett yardok szerinti mutatóban. Az utolsó hatból kerültek ki a Super Bowl résztvevői!"
Igazából ha jól értelmezem, akkor még nem érdemes megnyomni a pánik gombot a D-nkkel kapcsolatban, mert nem az engedett yardok mennyisége az a bizonyos X-faktor, sokkal inkább hogy mennyi RZ túrából enged a defense TD-t, hány potencális GW driveot állít meg.
Az O egy-egy fogalmatlan meccsén valóban nagyon fontos lehet, hogy milyen field pozícióba tudja helyezni őket a D, mennyi TO-t tud kierőszakolni.
Esetleg a Texans-ről is tudnátok írni kicsit vagy itt kommentbe elmondani a véleményt? Jelen pillanatban nagyon úgy tűnik, hogy hármunk között fog eldőlni az AFC title.
több mint 13 éve
hibás paraméter!Köszi, a zárójel zavart be, javítottam.
pats.hu/a-pats-hatekonysaganak-tenyezoi-fejlodesi-lehetosegek?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twittersutianap
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
DoMmal írtunk egy cikket a Pats.hun. Ennek elemző részében a Ravens-t tekintettük viszonyítási alapnak. Talán számotokra is érdekes dolgokat találhattok benne. ( patriots.hu/a-pats-hatekonysaganak-tenyezoi-fejlodesi-lehetosegek)tomi-tomihibás paraméter!
pats.hu/a-pats-hatekonysaganak-tenyezoi-fejlodesi-lehetosegek?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
DoMmal írtunk egy cikket a Pats.hun. Ennek elemző részében a Ravens-t tekintettük viszonyítási alapnak. Talán számotokra is érdekes dolgokat találhattok benne. ( patriots.hu/a-pats-hatekonysaganak-tenyezoi-fejlodesi-lehetosegek )
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
nomeg a tigricicák is lemorzsolódnának úgy...Én nem vagyok ellene egy cicus győzelemnek sem, de mi mindenképpen nyerjünk 😀 Szeretnék bye weekre menni egy 5-2es mutatóval (6-1 már túlon túl szép lenne, talán még a #1 seedet is elhinnénk - amire még baromi korán van)
de ez álom ám... AFCNorth, vért verejtéket!!!Collapo
több mint 13 éve
nomeg a tigricicák is lemorzsolódnának úgy...de ez álom ám... AFCNorth, vért verejtéket!!!

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Szülinapomra egy Cleveland és egy Baltimore sikert kérek... azzal megvan a pace! 😀 (augusztusban születtem 😀)CollapoAlá is írnám most azonnal 😀
Így is 2/2,5 meccses előnyben vagyunk vasalósoktól, elmondhatatlan érzés lenne 3/3,5 meccsre lenni tőlük. És ez tényleg csak a csapaton múlik!
több mint 13 éve
Nemmondtamhogypasszolomám! 😀 😀Isten attól éltethet, jobb mint a haltatás - jókívánságot passzolni micsodi dologmá.sutianap(augusztusban születtem 😀)Köszi 😀 a többiben kiegyezünk 😀Collapo
Collapo

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Isten attól éltethet, jobb mint a haltatás - jókívánságot passzolni micsodi dologmá.(augusztusban születtem 😀)Köszi 😀 a többiben kiegyezünk 😀Collapo
Collapo

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
(augusztusban születtem 😀)Köszi 😀 a többiben kiegyezünk 😀
Collapo

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
A tehenészőssel mint sas egyet tudok érteni a tigrisciásról Dalton miatt mást gondolok, de ha ez az ára, hogy Romoékat megverjétek ám legyen 😉 😛 Isten éltessen amúgy!Rendben, akkor tigricicás és tehenészős vereséget kérek, hogy az ererdmény nekünk kedvezzen a divízióban 😛CollapoSzülinapomra egy Cleveland és egy Baltimore sikert kérek... azzal megvan a pace! 😀 (augusztusban születtem 😀)CollapoKérj mást! 😊Wong
több mint 13 éve
Rendben, akkor tigricicás és tehenészős vereséget kérek, hogy az ererdmény nekünk kedvezzen a divízióban 😛Szülinapomra egy Cleveland és egy Baltimore sikert kérek... azzal megvan a pace! 😀 (augusztusban születtem 😀)CollapoKérj mást! 😊Wong

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Szülinapomra egy Cleveland és egy Baltimore sikert kérek... azzal megvan a pace! 😀 (augusztusban születtem 😀)CollapoKérj mást! 😊
több mint 13 éve
Szülinapomra egy Cleveland és egy Baltimore sikert kérek... azzal megvan a pace! 😀 (augusztusban születtem 😀)

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
zomázámige zűrzavar,,,ha karma, akkor az meg nem csak Can't diff... mer' nem egyszemélyes a tím, lehet más is a pakliban a 2-esen kívül?kishasziFélreérted, mert félre akarod érteni.
Te úgy gondolod karma, hogy mindenkinek a csapatból szenvednie kellene a vesztes AFC döntő miatt. "nem egyszemélyes a tím". Félreérted. NEM a szar rúgásáról van szó. Hibázni lehet, azért meg kell bűnhödni (cut). Ezzel semmi gond nincs. Megy és mindenki éli szépen tovább az életét. Lásd Evans. Én személy szerint nem haragszok Evansra. Hibázott, mint bárki más. Megkapta érte a jogos jutalmát, de méltósággal távozott.
Cundiffra a karmát az elképesztő nagyképűségére értem. NEM arra a hibás rúgására. Kirúgták, kívántam hogy teljesítsen máshol jól. De az a meg nem bánás, és nagyképű nyilatkozatok sora Tuckerrel való rivalizálás alatt most talán visszaköszönt. Vagyis szeretném hinni, hogy ez most az.
több mint 13 éve
zomázámige zűrzavar,,,ha karma, akkor az meg nem csak Can't diff... mer' nem egyszemélyes a tím, lehet más is a pakliban a 2-esen kívül?
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Most kérek mindenkitől elnézést, akinek nem hittem el, hogy Cundiff gyengébb, mint Tucker és meg kell szabadulni tőle...Nem haragszunk 😊
A Rezesbanda most rúgta ki, utóbb 2/6-ja van és 31ről is hibázik. Idén 7/12-t tud... így már jobb, hogy Tucker van nálunk 😀Collapo
Első nap első pillanatától bíztam Tuckerben. Cundiffnak a cut után nem kívántam rosszat, de azért ez valamelyest elégtétel. Ez a legjobb szó rá? Nem tudom. De a távozása előtti nyilatkozat baromi antipatikus volt "itt és itt van a statisztikám, ha nekik nem kellek, akkor máshova viszem a szolgálataimat". Akkor basszameg! Fülemet farkamat behúznám, lássák rajtam a megbánást, hiszen nem csak a csapat egy SB esélyes évét ronotta el, hanem milliónyi szurkolónak okozott fájdalmat. Erre még nagyképűsködött. Szar dolog a karma...
Tucker rúgdosson szépen tovább, legyen Stover 2.0 😊
több mint 13 éve
Most kérek mindenkitől elnézést, akinek nem hittem el, hogy Cundiff gyengébb, mint Tucker és meg kell szabadulni tőle...A Rezesbanda most rúgta ki, utóbb 2/6-ja van és 31ről is hibázik. Idén 7/12-t tud... így már jobb, hogy Tucker van nálunk 😀

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
najó kompenzálok egyet mermár túlforog a mosódob.

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Hát a - lose to Cassel - formulát csak valami szado-mazo-bizarrban használhatják, most elképzelem Szag kapitányt amint osonkodik a kilencágú korbáccsal. Nade azér a Csikánóban is túlélték a Csínom Palkó keltette cunamit.

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Hát ezt most inkább Tucker dícséretére, mint Joe kritikájára és fricskázásra írom 😛 😀Am. az edzőséget se zavarta, h csúnyán nyertünk... azért engem kicsit igen :/
Jön a Dallas meccs és hát ők is éppen lehetnek kellemetlen ellenfelek...
Amúgy még egyszer nem írok olyat, hogy kiráz a meccstől a hideg... majdnem elbuktuk a KC ellen 😮

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Tukker jobb mint JoeCool, azt kell jáccni.Az viszont tényleg stimmmel, hogy ha az Off-etek 20 pont alatt maradt, akkor inkább vesztettetek.én még a titans ellenire is emlékszem, inkább az O# teljesítményét figyelve és ne lássunk tendenciákat 😛CollapoJó látni, hogy nem felejtettél el minket, s írsz néha ide is 😊Kettő ilyesmi meccsetek volt, az egyiket behúztátok (49-ers), a másikat elbuktátok (Jags). Ha trendet akarok látni, akkor lesz még egy ilyen meccsetek és el fogjátok veszíteni. 😀tomi-tomi
Az ilyen meccsek pedig valóban adhatnak lendületet... tavaly az ilyeneket rendre elbuktuk... most legalább behúztuk. Persze erről azért nem csak mi tehetünk...Collapo
Annyira csábító tendenciát látni! Felsrófoltad a dolgot, lesz még legalább három vereségetek! 😀
Hogy lehet 5-6 FG-os meccseket játszani? Ez valami Ravens specialitás?tomi-tomi

Aki nem hiszi, annak utánajárnak