Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
http://www.kepfeltoltes.hu/view/101023/48AB509AF0CD4129A74E12B0CFD2B051.ashx_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
😀 hasonlítanak,tényleg nagy kérdés,hogy ilyen szülői örökséggel és lehetőségekkel kijön e belőle a tehetség.Az összehasonlítástól nem menekülhet.Azt a nyomást is bírnia kell...kátrány
aztán leigazol, hozzánk............... 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
http://www.kepfeltoltes.hu/view/101023/48AB509AF0CD4129A74E12B0CFD2B051.ashx_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
😀 hasonlítanak,tényleg nagy kérdés,hogy ilyen szülői örökséggel és lehetőségekkel kijön e belőle a tehetség.Az összehasonlítástól nem menekülhet.Azt a nyomást is bírnia kell...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Egyre valószínűbb, hogy IR-re rakjuk Gaither-t, hogy legyen hely Reed-nek. Délután 4-ig van idejük dönteni a vezetőknek.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 6. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1531


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
... úgy kalkulálva, hogy Gaither jövőre elmegy/elküldjükPhoseidon
Kivéve, ha a rossz májam nem talált... ha most IR-re vár és aztán közli, hogy 'juhúúú',
akkor elmegy anélkül, hogy valamit kapnánk érte... hasonlóan, mint Merrimen idén.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Gondolom senki sem gondolta, hogy Gaither ennyire "beteg" lenne, hogy ennyit kell kihagynia... Az az új pick szerintem a következő drafton meg is lesz (de persze az is lehet, hogy hozunk valami tapasztaltabb játékost), hogy Yanda visszamehessen oda, ahol a legjobb 😊 (ezt úgy kalkulálva, hogy Gaither jövőre elmegy/elküldjük stb.)

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Moll a tartalék tartalékának tartaléka... jó hogy van, mert kell legalább ennyi depth, de talán tényleg jobb lett volna
veteránminimumért valaki... akár Willie de pl Flozzell Adams, vagy Tra Thomas is még bent volt a pakliban, ha jól emlékszem, amikor a Gaither eposz elkezdődött...

Rövidesen pedig oda is kell majd egy pick...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Yanda qrva jó RT-ben,viszont RG-ben igazi klasszis,megkockáztatom,hogy PB szint.Chester is jól játszik,ő is jól blokkol,LB zónában is.Nem lett volna butaság hozni valakit RT-be,talán Willie Andersont,aki bejelentkezett idény előtt,hogy akár veteránminimumért is,csak pályán legyen.
Mert oké,hogy Cousins-ban a jövőt(?) látják(látják?),de Moll pl.csak a helyet foglalja,mert pályán elvétve látni.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Stallworth elkezdett újra edzeni, persze csak módjával 😊, de ez mindenképp jó hír. Más: McGahee-nek 12 elkapott yard hiányzik az 1000 elkapott yardhoz és 70 yard a 6000 futott yardhoz, ha ezeket hozná a bills ellen, akkor ő lenne a 8. aktív játékos aki elérte ezeket a yardokat 😊. Mondjuk nem hiszem, hogy ezért inkább McGahee-t játszatnánk, de azt eltudom képzelni, hogy többet küldenék a pályára, hátha most sikerül neki összehozni ezeket, de ha a bills ellen nem, akkor a miami ellen már biztos hogy összeszedi a hiányzó yardokat.Phoseidon
Ráadásul milyen pikáns lenne, hogy a Bills volt játékosa, a Bills ellen éri el ezt a szép eredményt 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gaither-t szerintem most már IR-re lehet tenni... Több oka is van, az egyik, hogy kitudja meddig lesz még "baj" a hátával (bár én ebben nem igazán hiszek, mármint azt elhiszem, hogy volt egy kis baja, de most már csak duzzog), a másik, hogy én ezek után nemigazán bíznék benne. Mi lesz, ha pályára kerül és valamitől rossz kedve lesz? Nem fog blokkolni? stb... Meg amúgy is, Yanda szerintem szépen végzi a munkáját RT-ként, az offense fal szép munkát végez legtöbbször, nem lehet igazán érezni Gaither hiányát....Phoseidon
Ez igaz, Yanda szép munkát végez, csak elég "vékony" az a fal... van kb 7 játékos aki OL? Yanda és Chester egymást váltják... Gaither kellene.. IR után sztem, ahogy írtam, bejelentené, hogy juhúúú meggyógyultam és lehet vinni... kár lenne, ha így történne, de egyenlőre nagyon így áll a zászló...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Stallworth elkezdett újra edzeni, persze csak módjával 😊, de ez mindenképp jó hír. Más: McGahee-nek 12 elkapott yard hiányzik az 1000 elkapott yardhoz és 70 yard a 6000 futott yardhoz, ha ezeket hozná a bills ellen, akkor ő lenne a 8. aktív játékos aki elérte ezeket a yardokat 😊. Mondjuk nem hiszem, hogy ezért inkább McGahee-t játszatnánk, de azt eltudom képzelni, hogy többet küldenék a pályára, hátha most sikerül neki összehozni ezeket, de ha a bills ellen nem, akkor a miami ellen már biztos hogy összeszedi a hiányzó yardokat.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Gaither-t szerintem most már IR-re lehet tenni... Több oka is van, az egyik, hogy kitudja meddig lesz még "baj" a hátával (bár én ebben nem igazán hiszek, mármint azt elhiszem, hogy volt egy kis baja, de most már csak duzzog), a másik, hogy én ezek után nemigazán bíznék benne. Mi lesz, ha pályára kerül és valamitől rossz kedve lesz? Nem fog blokkolni? stb... Meg amúgy is, Yanda szerintem szépen végzi a munkáját RT-ként, az offense fal szép munkát végez legtöbbször, nem lehet igazán érezni Gaither hiányát....

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Azért Gaither remélem nem játszik olyat velünk, mint Merrimen az SD-vel... IR -> minor injury -> Free agent...
Szeretném hinni, hogy tényleg sérült és nem tud játszani és nem játsza, hogy sérült... volt "gond" a szerződésénél...
ha jól emlékszem, de javítsatok ki, ha tévedek... én arra emlékszem, hogy kérdéses volt, hogy idén játszik-e nálunk...Collapo
Nehéz tisztán látni Gaitherrel kapcsolatban.Ha olyan sérülése lenne,már IR-en lenne.Amúgy az én agyamba nem fér bele,hogy mitől jobb,ha bojkottálja a játékot,mintha jó teljesítménnyel jobb alkupozicióban lenne,akár nálunk,akár más csapatnál.
Az volt,hogy Oherben jobban bíznak hosszú távon,mint Gaitherben.Tavaly volt az a sajnálatos sérülése a Pats ellen,aztán volt egy asszem térdsérülése az idény folyamán.A holtszezonban is keveset edzett.
Ha csak az egészségét nézzük akkor már igazuk van Ozzéknak ,ha a hozzáállását nézzül akkor duplán igazuk van,ha kevésbé bíznak benne hosszú távon.
Mi a biztosíték,hogy ,ha megkapná(feltételes mód!)a nagy LT szerződését nem esik vissza a teljesítménye a béka ...alá.
Ohernek a munkamorálja csillagos ötös,játéktudásában a stabiltól a HOF LT-ig minden benne van,csak az nem ,hogy nem teszi ki szívét-lelkét a csapatért.Ez a play like a Raven...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azért Gaither remélem nem játszik olyat velünk, mint Merrimen az SD-vel... IR -> minor injury -> Free agent...
Szeretném hinni, hogy tényleg sérült és nem tud játszani és nem játsza, hogy sérült... volt "gond" a szerződésénél...
ha jól emlékszem, de javítsatok ki, ha tévedek... én arra emlékszem, hogy kérdéses volt, hogy idén játszik-e nálunk...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Gaither sajnos nem jön vissza és kicsit sanszos,hogy IR-re megy,így,hogy Reed és Ayanbadajo visszatér PUP-ról.Ayanbadajo személyében a legjobb cover LB-nk tér vissza,nagyon jó volt tavaly,míg meg nem sérült.Nem mellékesen a ST védelem is érősödik Brandon érkezésével,bár az engedett yardok tekintetében jók vagyunk,a szerzettekben viszont borzalom...Már most Harb is szóvá tette elégedetlenségét.Tavaly Permele progresszíven betört a kezdőbe,mint kickreturner,már ő sem működik,ahogy Zibi sem,puntret.
A gond a dönteshozatal gyengeségével van.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Még egy "apró" hibát emelnék ki az idei évből...
Red Zone INEFFICIENCY... nem tudjuk begyúrni a bogyót 10yardról
ami röhej, mert tavaly még elég jól ment ez a dolog...
Nézzünk előre... Bills-t el kell verni és jöhet a bye... pihi,
visszajönnek a sérültek - Reed, remélem Gaither etc - és zúzunk...

Más:
Amúgy nem értem a ligát... most már hivatalosan sem lehet big hittel
szerelni...

Mondjuk a H2H-t azt büntessék egy-négy meccs eltiltással, vagy ilyesmi, ha
az akit ütöttek lesérül, de ennyi...

Heap esete is olyan, hogy kell a védelemtől a keménység, még ha néha nem is
szép látni a kedvenceket lesérülni...

Ja és ne felejtsük el, hogy a mi játékunk is erősen hajaz az ilyesmire.
KEMÉNYSÉGRE, nem durvaságra...

Egy halom szabály meg röhejes...
Ez a CB nézze a labdát dolog... minek?
Nézem a WR szemét, és felteszem a kezem... nem fordulok a labdához.
Persze ki se nyomom a WR szemét...

Hm.... ha ez így megy, akkor let's play ballette...
(újfent kiemelném, hogy a durva, sportszerűtlen esetet büntessék...
pályán 15-el, utána rövid eltiltással....)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sokszor elmondtam itt is a véleményem a vereségetekről: az agyatlan, és minden logikát nélkülöző O play calling....
Amikor 2 negyeden keresztül szét passzoltatok a két szélen, az újonc elkapókon bennünket, akkor mi a francnak kellett az ucsó két negyedben a futást erőltetni. Igaz rém gyengék voltunk ezen meccs előtt a futás elleni védekezésben, de annyi segédszemélyzet közül valakinek csak fel kellett volna tűnjön, hogy nem a futás a járható út?!?! 😉
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Havas Tanár Úr bölcsességei 😛 Rataccess
😂 marha jó

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Havas Tanár Úr bölcsességei 😛 Rataccess
Hiába no,a haza bölcse ő... 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Havas Tanár Úr bölcsességei 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ez egy kijózanító vereségnek tökéletes volt,még mielőtt elhinnénk,hogy qurva jók vagyunk.Ez csak mértékkel igaz.
3negyeden keresztül jól nyomtuk,az O és a D is jó volt,megvolt az egyensúly a kettő között.A 4.-ben aztán minden elromlott.
2006 marha jó évárat volt, - Cabernet Sauvignon -ban is 😀 - ,de jó csapatunk volt(nosztalgikus hangulatban elmereng a múltban,közben szelíd mosoly ül arcán...)
2007 a küzdelem éve volt,apró szépséghiba,hoogy semmi nem jött össze.
2008-tól a Harbough éra kezdetétől,a szervezettség és motiváció mellett a KÜZDELEM ,csupa nagy betűvel,ami dominált.Jobb csapatokat vertünk meg a megalkuvást nem tűrő akarattal és PO volt a jutalmunk,ahol nem vallottunk szégyent,mindig a jobbtól kaptunk ki.
Most megnyugodtunk a 4.negyedben,elfelejtettük,honnan indultunk,a" ...sixty minutes footbal..." ,pedig Ray elmondta meccs előtt nyomatékkal. 😐


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Sziasztok!
Szerintem ha van ilyen, akkor ez egy pozitív vereség volt. Ezt megnyertük, csak be kellett volna fejezni. Az O-ből pont a futók cserélgetését hiányoltam még, de a védelem nekem nem harap. Sztem van cb needünk, mert az lb sor szinte paszra védekezett. (Reed-el hátha javul a helyzet.) TB-n nem volt így nyomás.br
Szia,ez a vereség valóban nem a világ vége,elb*sztuk a végét,az érem másik oldala,hogy aPats küzdött nagyot.
Szerintem ez rendet rak a fejekben.
Hogy McGahee miért nem játszott,az nem csak mi nem tudjuk,Harbs azzal magyarázta,hogy érezte Ray-ben az erőt,hogy nagyot játszon,de a Pats D is jó volt.kátrány
ok, de 33 kedvencem is futhatott volna. Az OT-ra nem volt esélyünk a tapasztalat és a ST közti különbség miatt. Nem értem miért engedjük lepattani a labdát olyan gyakran a punt-nál.br
Mert qurvára nem értem,Zibit miért erőltetjük,mint punt returner.
Eleve a pályán is lehetne jobb,de returnerként ...a legrosszabb yardátlag,ligaszinten + sorozatos rossz döntések pl.a labdalepattanás,amit említesz.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Szerintem ha van ilyen, akkor ez egy pozitív vereség volt. Ezt megnyertük, csak be kellett volna fejezni. Az O-ből pont a futók cserélgetését hiányoltam még, de a védelem nekem nem harap. Sztem van cb needünk, mert az lb sor szinte paszra védekezett. (Reed-el hátha javul a helyzet.) TB-n nem volt így nyomás.br
Szia,ez a vereség valóban nem a világ vége,elb*sztuk a végét,az érem másik oldala,hogy aPats küzdött nagyot.
Szerintem ez rendet rak a fejekben.
Hogy McGahee miért nem játszott,az nem csak mi nem tudjuk,Harbs azzal magyarázta,hogy érezte Ray-ben az erőt,hogy nagyot játszon,de a Pats D is jó volt.kátrány
ok, de 33 kedvencem is futhatott volna. Az OT-ra nem volt esélyünk a tapasztalat és a ST közti különbség miatt. Nem értem miért engedjük lepattani a labdát olyan gyakran a punt-nál.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Sziasztok!
Szerintem ha van ilyen, akkor ez egy pozitív vereség volt. Ezt megnyertük, csak be kellett volna fejezni. Az O-ből pont a futók cserélgetését hiányoltam még, de a védelem nekem nem harap. Sztem van cb needünk, mert az lb sor szinte paszra védekezett. (Reed-el hátha javul a helyzet.) TB-n nem volt így nyomás.br
Szia,ez a vereség valóban nem a világ vége,elb*sztuk a végét,az érem másik oldala,hogy aPats küzdött nagyot.
Szerintem ez rendet rak a fejekben.
Hogy McGahee miért nem játszott,az nem csak mi nem tudjuk,Harbs azzal magyarázta,hogy érezte Ray-ben az erőt,hogy nagyot játszon,de a Pats D is jó volt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Szerintem ha van ilyen, akkor ez egy pozitív vereség volt. Ezt megnyertük, csak be kellett volna fejezni. Az O-ből pont a futók cserélgetését hiányoltam még, de a védelem nekem nem harap. Sztem van cb needünk, mert az lb sor szinte paszra védekezett. (Reed-el hátha javul a helyzet.) TB-n nem volt így nyomás.