Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ráadásul állítólag azután a bizonyos meccs után volt pár olyan dolog a Ravens játékosok által, ami eléggé kiverte a biztosítékot a játékosainknál, konkrétumot nem mondanak, de állítólag öltözőn belül mindenki tudja h miről van szó.
Danna
Gondolkodtam,hogy mi lehetett ,amiről hallgattak a játékosaitok,de megtörtént,mint egy erőszak... 😕 van,de hallgat róla minden érintett.
A Pats meccs után kezdődött a vesszőfutásunk a bírókkal.Minden kétes szituációt befújtak nekünk,nem mondom,hogy mindig érdemtelenül,de sokszor egyoldalúan.
Az a bizonyos eset is kiverte a biztosítékot,mikor Brady reklamálására dobták rá Suggsra a zászlót,még egy gúnyos animáció is készült az esetről,biztos láttátok.

Talán a frusztrációjukat kiadták néhányan és beszóltak a Pats játékosoknak,nem túl sportszerűen.
Nekem egyik kedvenc meccsem,úgy anblokk,olyan klasszikusokkal,mint az athéni vizilabda döntő a szerbek ellen.
Nekem a Reign In Blood érzés volt,ami azt jelent,hogy ezt a trash metal alapművet a Slayer megírta 33,ennyimennyi percre,bevonultak a stúdióba és 30 perc alá mentek mire elkészültek,olyan intenzíven vették fel az albumot 😀 .
Mindig kíváncsi voltam milyen lehet az,és jó... 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
1. én aztán igazán tisztelem a múltat. 😉
2. megmaradt, csak azt is látom, hogy ez már nem az a csapat. Ez egy teljesen új Pats, semmi köze a 2000-es évek dinasztiájához, azon csapat vezérei Bradyt leszámítva, már nincsenek.Soldados
Azt a múltat tiszteled,ami már történelem,ami már nem befolyásol a jelenre.A Pats a Belichick-Brady párossal még a jelen része,mert együtt nyertek sokat és még mindig együtt vannak.Két zseniális szakember és játékos,akik tökét még mindig teljesítmény elkapni...
Én többet látok bele a múlt által a jelen csapatába,mint te.
Ez részben tudáskülönbség,részben,hogy én nem tudom-nehezen- elhinni,hogy esélyesebbek vagyunk a Gillette-ben,mint a házigazda.
Ez az ütés,ami tudatalatt bennem maradt.kátrány
Így már értem. 😊

Sztem azt felejted el, hogy a7 év alatt 4 SB, 3 bajnoki címet nem Brady és BB nyerte, hanem egy csapat, amelynek rengeteg alappillére van. Legalábbis egy ilyen elitcsapatnak tényleg egységenként 5-6 alappillére van. Ez nincs meg már a jelenlegi Patsben, de a Ravensben igen.Soldados
Ebben igazad van,csak mint szimbólum ott van a BB-Brady páros,oké,hogy kell az 5-6 egyéniség és csapatjáték,de akkor is egy sikeres csapatot szimbolizál a jelenlétük,sok nagy győzelemmel.
Ami,ha valakire hatással van(mint én)többet lát bele,mint akire nem(mint te).


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem a múltat tisztelik,hanem a jelent értékelik.
Bennem megmaradt,bennük nem.kátrány
1. én aztán igazán tisztelem a múltat. 😉
2. megmaradt, csak azt is látom, hogy ez már nem az a csapat. Ez egy teljesen új Pats, semmi köze a 2000-es évek dinasztiájához, azon csapat vezérei Bradyt leszámítva, már nincsenek.Soldados
Azt a múltat tiszteled,ami már történelem,ami már nem befolyásol a jelenre.A Pats a Belichick-Brady párossal még a jelen része,mert együtt nyertek sokat és még mindig együtt vannak.Két zseniális szakember és játékos,akik tökét még mindig teljesítmény elkapni...
Én többet látok bele a múlt által a jelen csapatába,mint te.
Ez részben tudáskülönbség,részben,hogy én nem tudom-nehezen- elhinni,hogy esélyesebbek vagyunk a Gillette-ben,mint a házigazda.
Ez az ütés,ami tudatalatt bennem maradt.kátrány
Így már értem. 😊

Sztem azt felejted el, hogy a7 év alatt 4 SB, 3 bajnoki címet nem Brady és BB nyerte, hanem egy csapat, amelynek rengeteg alappillére van. Legalábbis egy ilyen elitcsapatnak tényleg egységenként 5-6 alappillére van. Ez nincs meg már a jelenlegi Patsben, de a Ravensben igen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Érdekes h felhozod Harrisont példának, ő sem egyből lett nagy playa ha emlékeim nem csalnak. Ezek a srácok nagyon fiatalok még, 1-2 év és sztem kialakulhat bennük is a vezértípus. Sztem nagyon kevés az a játékos ma a ligában, aki rögtön első 1-2 évében vezérré vált, már csak azért is, mert tudjuk h azért megvan a hierarchia egy csapaton belül. Szerintem egy vezéralkat a tapasztalattal és az ezáltal jött sikerekkel, magabiztossággal alakul ki. Ehhez meg idő kell.
Nekem ilyen szempontból tetszik a csapat, én látom Spikes-ban is és DMC-ben is a lehetőséget. És akkor még ott van a jövő évi draft, ahol tényleg nagyon sok pickünk van és ha megszületne a rookie-k fizetését szabályozó megállapodás, tuti h mindet el is lőnnénk. De ez itt nagyon off. Át lehet rakni nyugodtan a mi topicunkba. 😊Danna
Még itt is kapom a mínuszokat, mert negatív véleményt írok Patsről, ott kapnék vagy 20-at mondatonként. 😂

De komolyra fordítva. Harrison nem egyből lett sztár, hosszú évek kellettek neki. Igen ám, de senki nem is hallott róla, pályára sem került. Amikor viszont pályára került, azonnal kiderült, hogy vezéralkat és playmaker. Az első kezdő évében Pro Bowler lett. Ez adottság, ezt nem lehet tanulni, vagy vezér vagy, vagy nem vagy az. A fent említett játékosok szinte mindegyikéről szinte azonnal kiderült, hogy micsoda klasszisok, én ezt nem látom a Pats fiataljaiban, amíg ilyen Guytonok kezdő ILB-k lehetnek, túl vérmes reményeket én nem táplálnék. És ezt elmondhatnám az OLB-kre (passrush hiánya) és aCB-kre is... Upside van, de mint írtam, sztem nem ennyi, hogy ebből meghatározó csapat legyen.

Ha tévedtem, majd fejemre olvashatod. De ez a Pats jelenleg jobbféle középcsapat az én szememben, azaz PO-határon van, képes egy-egy bravúrra, de kiegyensúlyozott jó teljesítményre nem.Soldados
Témától eltérve kicsit,Harrisonnak a hozzáállásával lehetett gond,mert ti is és mi is kiraktuk 1x,sajnos nálatok ragadt meg másodjára,dehát evvan.Míg a Rexy 3-4-ét játszottuk addig Suggs hasonló színvonalat hozott.kátrány
Olvastam róla egy cikket, amely erről szólt. Nem a hozzáállásával volt baj kifejezetten. Egész egyszerűen nem látta át, nem értette a játékot. Utált coverage-be menni, nem fogta fel azon játékok lényegét, és ezáltal használhatatlan is volt benne. Talán annyi róható fel a hozzáállására, hogy mivel utálta, nem is szerette, ő a QB-ra akart menni, mert azt gondolta, neki, mint passrushernek ennyi a dolga és kész. (Hát ugye nem egy agytröszt). Nem találta helyét a pályán, amikor nem a QB-ra küldték. Aztán csak sikerült átlépnie saját korlátait, megérteni a játékokat és megtanulni coverbe menni. Az eredményt ismerjük.


Amúgy ti egyszer, mi háromszor vágtuk ki. 😊 És már abba akarta hagyni a karrierjét, amikor Haggans sérülése miatt ismét leigazoltuk, akkor sikerült rosteren ragadnia, mert kényszerből pályára került és bizonyított.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem a múltat tisztelik,hanem a jelent értékelik.
Bennem megmaradt,bennük nem.kátrány
1. én aztán igazán tisztelem a múltat. 😉
2. megmaradt, csak azt is látom, hogy ez már nem az a csapat. Ez egy teljesen új Pats, semmi köze a 2000-es évek dinasztiájához, azon csapat vezérei Bradyt leszámítva, már nincsenek.Soldados
Azt a múltat tiszteled,ami már történelem,ami már nem befolyásol a jelenre.A Pats a Belichick-Brady párossal még a jelen része,mert együtt nyertek sokat és még mindig együtt vannak.Két zseniális szakember és játékos,akik tökét még mindig teljesítmény elkapni...
Én többet látok bele a múlt által a jelen csapatába,mint te.
Ez részben tudáskülönbség,részben,hogy én nem tudom-nehezen- elhinni,hogy esélyesebbek vagyunk a Gillette-ben,mint a házigazda.
Ez az ütés,ami tudatalatt bennem maradt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem a korral van baj, hanem a tehetséget nem látom. Nem azt mondom, hogy szar játékosok alkotják jelenleg a Patset, hanem azt, hogy nincs köztük vezéregyéniség vagy meccsdöntő faktorral bíró játékos. Tehát nincs Ed Reed, Troy Polamalu, James Harrison, Ray Lewis, Mason, Boldin, Ward, Rice, Mendenhall, Timmons, Woodley, Ngata, Hampton, Aaron Smith.... Van egy megbízható Mayo és egy valóban igen tehetségesnek tűnő Chung, plusz Wilfork, a védelem kb ennyi, az ilyen Ninkovich, Guyton playákat hagyjuk, támadóknál meg Brady és Welker. Én nem látom az X-faktort a játékosaitokban, nem látom az új vezéreket, amilyen Rodney, BigSey, Bruschi és Vrbel volt egykoron. Még egy Dillont se látok.

De ne érts félre, biztos tehetségesek ezek a játékosok, de az EDDIG LÁTOTTAK ALAPJÁN nem annyira, hogy egy bajnokcsapat formálódjon. Én legalábbis ezt a potenciált jelenleg nem látom ebben az újjáformálódó csapatban. Upside-ja van sztem is, de nem ekkora. Pl olvastam a topikotokban, hogy egyesek kicsit felháborodtak a No name Defense elnevezésen az nfl.com címlapján, pedig sztem például eszméletlen találó volt. Ez jelenleg egy jól működő cspat komolyabb vezérek nélkül. Kb 5 klasszist látok a csapatban, s ez kevés a merészebb tervekhez sztem.Soldados
Érdekes h felhozod Harrisont példának, ő sem egyből lett nagy playa ha emlékeim nem csalnak. Ezek a srácok nagyon fiatalok még, 1-2 év és sztem kialakulhat bennük is a vezértípus. Sztem nagyon kevés az a játékos ma a ligában, aki rögtön első 1-2 évében vezérré vált, már csak azért is, mert tudjuk h azért megvan a hierarchia egy csapaton belül. Szerintem egy vezéralkat a tapasztalattal és az ezáltal jött sikerekkel, magabiztossággal alakul ki. Ehhez meg idő kell.
Nekem ilyen szempontból tetszik a csapat, én látom Spikes-ban is és DMC-ben is a lehetőséget. És akkor még ott van a jövő évi draft, ahol tényleg nagyon sok pickünk van és ha megszületne a rookie-k fizetését szabályozó megállapodás, tuti h mindet el is lőnnénk. De ez itt nagyon off. Át lehet rakni nyugodtan a mi topicunkba. 😊Danna
Még itt is kapom a mínuszokat, mert negatív véleményt írok Patsről, ott kapnék vagy 20-at mondatonként. 😂

De komolyra fordítva. Harrison nem egyből lett sztár, hosszú évek kellettek neki. Igen ám, de senki nem is hallott róla, pályára sem került. Amikor viszont pályára került, azonnal kiderült, hogy vezéralkat és playmaker. Az első kezdő évében Pro Bowler lett. Ez adottság, ezt nem lehet tanulni, vagy vezér vagy, vagy nem vagy az. A fent említett játékosok szinte mindegyikéről szinte azonnal kiderült, hogy micsoda klasszisok, én ezt nem látom a Pats fiataljaiban, amíg ilyen Guytonok kezdő ILB-k lehetnek, túl vérmes reményeket én nem táplálnék. És ezt elmondhatnám az OLB-kre (passrush hiánya) és aCB-kre is... Upside van, de mint írtam, sztem nem ennyi, hogy ebből meghatározó csapat legyen.

Ha tévedtem, majd fejemre olvashatod. De ez a Pats jelenleg jobbféle középcsapat az én szememben, azaz PO-határon van, képes egy-egy bravúrra, de kiegyensúlyozott jó teljesítményre nem.Soldados
Témától eltérve kicsit,Harrisonnak a hozzáállásával lehetett gond,mert ti is és mi is kiraktuk 1x,sajnos nálatok ragadt meg másodjára,dehát evvan.Míg a Rexy 3-4-ét játszottuk addig Suggs hasonló színvonalat hozott.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem a múltat tisztelik,hanem a jelent értékelik.
Bennem megmaradt,bennük nem.kátrány
1. én aztán igazán tisztelem a múltat. 😉
2. megmaradt, csak azt is látom, hogy ez már nem az a csapat. Ez egy teljesen új Pats, semmi köze a 2000-es évek dinasztiájához, azon csapat vezérei Bradyt leszámítva, már nincsenek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Ha tévedtem, majd fejemre olvashatod. De ez a Pats jelenleg jobbféle középcsapat az én szememben, azaz PO-határon van, képes egy-egy bravúrra, de kiegyensúlyozott jó teljesítményre nem.Soldados
Jelenleg az enyémben is. Csak abban nem értünk egyet, h én hosszútávon többet látok bennük, mint amit te. 😊

kátrány: legyen egy jó meccs, aztán győzzön az egyik (remélem azok mi leszünk). 😊
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Kérdés,hogy a januári balegyenest hogy sikerült feldolgozni? 😊 Az ütés benne maradt a csapatban és csöppnyi félelem,vagy vért isztok és kifulladásig döngöltök?
Egyébként a Pats sorozatban ez is Belichick stratégiájának a része volt,hogy kicsit már a következő meccset is játszotta azzal hogy igyekezte demoralizálni az ellenfelet, emlékezzenek a Pats sebezhetetlenségére és magabiztosságára.
Vajon melyik lesz,mert szavakban lehet nagyot alkotni,nyilatkozni TV-nek újságnak,hogy "...lemossuk a gyalázatot..."de a pályán..., sztem kevés a D-tekben az olyan nagy egyéniség,akit ez igazán feltüzel és nem elnyom.
Ezt majd meglátjuk. 😊kátrány
Elnyomni nem fog senkit, vsz nincs olyan játékosunk akit ez elnyomja, azt jobban benne látom h a nagy akarásnak nyögés lesz a vége. 😊 Azt kizártnak tartom h ne úgy menjenek most fel a pályára, h na majd most megmutatjuk. Ráadásul állítólag azután a bizonyos meccs után volt pár olyan dolog a Ravens játékosok által, ami eléggé kiverte a biztosítékot a játékosainknál, konkrétumot nem mondanak, de állítólag öltözőn belül mindenki tudja h miről van szó.

Jelenleg a liga 4. legfiatalabb gárdája a miénk Moss távozása után, simán bennünk van a jövő (ebben Soldival nem értek egyet h vmilyen szinten ledegralál minket a jövőt tekintve, az ok h a Steelers már öreg, de azért mi ettől nagyon messze vagyunk, ráadásul a jövő évi pickekkel ezt még tovább erősíthetjük).Danna
Lehet én is szavakban vagyok nagy. 😊 Még bennem is megvan az "ütés" a nagyPats által,látod,a nálam belevalóbb Soldi és Igor már egyértelműen esélyesebbnek nyilvánít minket.Nem a múltat tisztelik,hanem a jelent értékelik.
Bennem megmaradt,bennük nem.
Pedig nagy lesz a szám előtte,közben is lenne(sajnos nem látom,csak majd a TYT-ről,nem leszek itthon...),de végig rágom a körmöm mi lesz,míg más vígan sörözik közben.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem a korral van baj, hanem a tehetséget nem látom. Nem azt mondom, hogy szar játékosok alkotják jelenleg a Patset, hanem azt, hogy nincs köztük vezéregyéniség vagy meccsdöntő faktorral bíró játékos. Tehát nincs Ed Reed, Troy Polamalu, James Harrison, Ray Lewis, Mason, Boldin, Ward, Rice, Mendenhall, Timmons, Woodley, Ngata, Hampton, Aaron Smith.... Van egy megbízható Mayo és egy valóban igen tehetségesnek tűnő Chung, plusz Wilfork, a védelem kb ennyi, az ilyen Ninkovich, Guyton playákat hagyjuk, támadóknál meg Brady és Welker. Én nem látom az X-faktort a játékosaitokban, nem látom az új vezéreket, amilyen Rodney, BigSey, Bruschi és Vrbel volt egykoron. Még egy Dillont se látok.

De ne érts félre, biztos tehetségesek ezek a játékosok, de az EDDIG LÁTOTTAK ALAPJÁN nem annyira, hogy egy bajnokcsapat formálódjon. Én legalábbis ezt a potenciált jelenleg nem látom ebben az újjáformálódó csapatban. Upside-ja van sztem is, de nem ekkora. Pl olvastam a topikotokban, hogy egyesek kicsit felháborodtak a No name Defense elnevezésen az nfl.com címlapján, pedig sztem például eszméletlen találó volt. Ez jelenleg egy jól működő cspat komolyabb vezérek nélkül. Kb 5 klasszist látok a csapatban, s ez kevés a merészebb tervekhez sztem.Soldados
Érdekes h felhozod Harrisont példának, ő sem egyből lett nagy playa ha emlékeim nem csalnak. Ezek a srácok nagyon fiatalok még, 1-2 év és sztem kialakulhat bennük is a vezértípus. Sztem nagyon kevés az a játékos ma a ligában, aki rögtön első 1-2 évében vezérré vált, már csak azért is, mert tudjuk h azért megvan a hierarchia egy csapaton belül. Szerintem egy vezéralkat a tapasztalattal és az ezáltal jött sikerekkel, magabiztossággal alakul ki. Ehhez meg idő kell.
Nekem ilyen szempontból tetszik a csapat, én látom Spikes-ban is és DMC-ben is a lehetőséget. És akkor még ott van a jövő évi draft, ahol tényleg nagyon sok pickünk van és ha megszületne a rookie-k fizetését szabályozó megállapodás, tuti h mindet el is lőnnénk. De ez itt nagyon off. Át lehet rakni nyugodtan a mi topicunkba. 😊Danna
Még itt is kapom a mínuszokat, mert negatív véleményt írok Patsről, ott kapnék vagy 20-at mondatonként. 😂

De komolyra fordítva. Harrison nem egyből lett sztár, hosszú évek kellettek neki. Igen ám, de senki nem is hallott róla, pályára sem került. Amikor viszont pályára került, azonnal kiderült, hogy vezéralkat és playmaker. Az első kezdő évében Pro Bowler lett. Ez adottság, ezt nem lehet tanulni, vagy vezér vagy, vagy nem vagy az. A fent említett játékosok szinte mindegyikéről szinte azonnal kiderült, hogy micsoda klasszisok, én ezt nem látom a Pats fiataljaiban, amíg ilyen Guytonok kezdő ILB-k lehetnek, túl vérmes reményeket én nem táplálnék. És ezt elmondhatnám az OLB-kre (passrush hiánya) és aCB-kre is... Upside van, de mint írtam, sztem nem ennyi, hogy ebből meghatározó csapat legyen.

Ha tévedtem, majd fejemre olvashatod. De ez a Pats jelenleg jobbféle középcsapat az én szememben, azaz PO-határon van, képes egy-egy bravúrra, de kiegyensúlyozott jó teljesítményre nem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Nem a korral van baj, hanem a tehetséget nem látom. Nem azt mondom, hogy szar játékosok alkotják jelenleg a Patset, hanem azt, hogy nincs köztük vezéregyéniség vagy meccsdöntő faktorral bíró játékos. Tehát nincs Ed Reed, Troy Polamalu, James Harrison, Ray Lewis, Mason, Boldin, Ward, Rice, Mendenhall, Timmons, Woodley, Ngata, Hampton, Aaron Smith.... Van egy megbízható Mayo és egy valóban igen tehetségesnek tűnő Chung, plusz Wilfork, a védelem kb ennyi, az ilyen Ninkovich, Guyton playákat hagyjuk, támadóknál meg Brady és Welker. Én nem látom az X-faktort a játékosaitokban, nem látom az új vezéreket, amilyen Rodney, BigSey, Bruschi és Vrbel volt egykoron. Még egy Dillont se látok.

De ne érts félre, biztos tehetségesek ezek a játékosok, de az EDDIG LÁTOTTAK ALAPJÁN nem annyira, hogy egy bajnokcsapat formálódjon. Én legalábbis ezt a potenciált jelenleg nem látom ebben az újjáformálódó csapatban. Upside-ja van sztem is, de nem ekkora. Pl olvastam a topikotokban, hogy egyesek kicsit felháborodtak a No name Defense elnevezésen az nfl.com címlapján, pedig sztem például eszméletlen találó volt. Ez jelenleg egy jól működő cspat komolyabb vezérek nélkül. Kb 5 klasszist látok a csapatban, s ez kevés a merészebb tervekhez sztem.Soldados
Érdekes h felhozod Harrisont példának, ő sem egyből lett nagy playa ha emlékeim nem csalnak. Ezek a srácok nagyon fiatalok még, 1-2 év és sztem kialakulhat bennük is a vezértípus. Sztem nagyon kevés az a játékos ma a ligában, aki rögtön első 1-2 évében vezérré vált, már csak azért is, mert tudjuk h azért megvan a hierarchia egy csapaton belül. Szerintem egy vezéralkat a tapasztalattal és az ezáltal jött sikerekkel, magabiztossággal alakul ki. Ehhez meg idő kell.
Nekem ilyen szempontból tetszik a csapat, én látom Spikes-ban is és DMC-ben is a lehetőséget. És akkor még ott van a jövő évi draft, ahol tényleg nagyon sok pickünk van és ha megszületne a rookie-k fizetését szabályozó megállapodás, tuti h mindet el is lőnnénk. De ez itt nagyon off. Át lehet rakni nyugodtan a mi topicunkba. 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
(ebben Soldival nem értek egyet h vmilyen szinten ledegralál minket a jövőt tekintve, az ok h a Steelers már öreg, de azért mi ettől nagyon messze vagyunk, ráadásul a jövő évi pickekkel ezt még tovább erősíthetjük).Danna
Nem a korral van baj, hanem a tehetséget nem látom. Nem azt mondom, hogy szar játékosok alkotják jelenleg a Patset, hanem azt, hogy nincs köztük vezéregyéniség vagy meccsdöntő faktorral bíró játékos. Tehát nincs Ed Reed, Troy Polamalu, James Harrison, Ray Lewis, Mason, Boldin, Ward, Rice, Mendenhall, Timmons, Woodley, Ngata, Hampton, Aaron Smith.... Van egy megbízható Mayo és egy valóban igen tehetségesnek tűnő Chung, plusz Wilfork, a védelem kb ennyi, az ilyen Ninkovich, Guyton playákat hagyjuk, támadóknál meg Brady és Welker. Én nem látom az X-faktort a játékosaitokban, nem látom az új vezéreket, amilyen Rodney, BigSey, Bruschi és Vrbel volt egykoron. Még egy Dillont se látok.

De ne érts félre, biztos tehetségesek ezek a játékosok, de az EDDIG LÁTOTTAK ALAPJÁN nem annyira, hogy egy bajnokcsapat formálódjon. Én legalábbis ezt a potenciált jelenleg nem látom ebben az újjáformálódó csapatban. Upside-ja van sztem is, de nem ekkora. Pl olvastam a topikotokban, hogy egyesek kicsit felháborodtak a No name Defense elnevezésen az nfl.com címlapján, pedig sztem például eszméletlen találó volt. Ez jelenleg egy jól működő cspat komolyabb vezérek nélkül. Kb 5 klasszist látok a csapatban, s ez kevés a merészebb tervekhez sztem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Kérdés,hogy a januári balegyenest hogy sikerült feldolgozni? 😊 Az ütés benne maradt a csapatban és csöppnyi félelem,vagy vért isztok és kifulladásig döngöltök?
Egyébként a Pats sorozatban ez is Belichick stratégiájának a része volt,hogy kicsit már a következő meccset is játszotta azzal hogy igyekezte demoralizálni az ellenfelet, emlékezzenek a Pats sebezhetetlenségére és magabiztosságára.
Vajon melyik lesz,mert szavakban lehet nagyot alkotni,nyilatkozni TV-nek újságnak,hogy "...lemossuk a gyalázatot..."de a pályán..., sztem kevés a D-tekben az olyan nagy egyéniség,akit ez igazán feltüzel és nem elnyom.
Ezt majd meglátjuk. 😊kátrány
Elnyomni nem fog senkit, vsz nincs olyan játékosunk akit ez elnyomja, azt jobban benne látom h a nagy akarásnak nyögés lesz a vége. 😊 Azt kizártnak tartom h ne úgy menjenek most fel a pályára, h na majd most megmutatjuk. Ráadásul állítólag azután a bizonyos meccs után volt pár olyan dolog a Ravens játékosok által, ami eléggé kiverte a biztosítékot a játékosainknál, konkrétumot nem mondanak, de állítólag öltözőn belül mindenki tudja h miről van szó.

Jelenleg a liga 4. legfiatalabb gárdája a miénk Moss távozása után, simán bennünk van a jövő (ebben Soldival nem értek egyet h vmilyen szinten ledegralál minket a jövőt tekintve, az ok h a Steelers már öreg, de azért mi ettől nagyon messze vagyunk, ráadásul a jövő évi pickekkel ezt még tovább erősíthetjük).
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Úgy látszik nem olvastatok a héten Patriots-os nyilatkozatokat... 😉 elég erősen él még mindenkiben az a bizonyos januári meccs és ha vmi, akkor az ilyesmi azért számíthat.

Ennek ellenére én is azt mondom h a Ravens az esélyesebb, de azért a 10-14 pont vsz sok. De 1 TD-vel biztos h jobbak vagytok. Hogy ez a meccsen kijön-e, azt majd meglátjuk. Az mondjuk biztos, h nagyon nem könnyű most ellenünk készülni, mert kb. sejteni lehet csak h mit mutat majd az O. Van egy olyan érzésem, h a D-tek inkább a Moss előtti meccsek alapján készült. 😊 De ez persze visszaüthet nálunk is, zavartság és hibák az O részéről. Meglátjuk, nagyon várom a meccset. 😊Danna
Kérdés,hogy a januári balegyenest hogy sikerült feldolgozni? 😊 Az ütés benne maradt a csapatban és csöppnyi félelem,vagy vért isztok és kifulladásig döngöltök?
Egyébként a Pats sorozatban ez is Belichick stratégiájának a része volt,hogy kicsit már a következő meccset is játszotta azzal hogy igyekezte demoralizálni az ellenfelet, emlékezzenek a Pats sebezhetetlenségére és magabiztosságára.
Vajon melyik lesz,mert szavakban lehet nagyot alkotni,nyilatkozni TV-nek újságnak,hogy "...lemossuk a gyalázatot..."de a pályán..., sztem kevés a D-tekben az olyan nagy egyéniség,akit ez igazán feltüzel és nem elnyom.
Ezt majd meglátjuk. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Úgy látszik nem olvastatok a héten Patriots-os nyilatkozatokat... 😉 elég erősen él még mindenkiben az a bizonyos januári meccs és ha vmi, akkor az ilyesmi azért számíthat.

Ennek ellenére én is azt mondom h a Ravens az esélyesebb, de azért a 10-14 pont vsz sok. De 1 TD-vel biztos h jobbak vagytok. Hogy ez a meccsen kijön-e, azt majd meglátjuk. Az mondjuk biztos, h nagyon nem könnyű most ellenünk készülni, mert kb. sejteni lehet csak h mit mutat majd az O. Van egy olyan érzésem, h a D-tek inkább a Moss előtti meccsek alapján készült. 😊 De ez persze visszaüthet nálunk is, zavartság és hibák az O részéről. Meglátjuk, nagyon várom a meccset. 😊
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 325 — Ajmo Vatreni
Egyértelműen a Ravens jelenleg a jobb csapat és valószínűleg nyer is.

Azonban a véleményem szerint a Pats, az elképesztően rossz pass D miatt az elit irányítók ellen esélytelen igazán. Mivel, szerintem Flacco nem az, már bocs, ezért úgy gondolom, hogy itt a Pats elcsíphet egy győzelmet.
De csak úgy, ha az O-nk több pontot szerez minta a tiétek (, mondjuk ez triviális, de remélem értitek, hogy gondolom), ami nem lesz egyszerű, viszont most nincs olyan jó passzban a védelmetek.
Szerintem olyan 70-30 nektek.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jééé, ismét egyetértünk. 😊Soldados
Epp ezt akartam irni, olvasd at a 2.0 verziot. 😛 Egyebkent mostanabn egyre gyakoribb... kezdesz puhulni 😛Igor
Egyetértek veletek,hogy nem számítunk top csapatnak. Azért kardoskodom,mert sokan anélkül alkotnak véleményt -még itt a fórumon is-,hogy látták volna az idei csapatunkat. Külön kiemelném,hogy a TE játékunk mekkora potenciált hordoz magában.Egy rendes ,kiegyensúlyozott játékhívás és fejtörést okoznak bárkinek.Ezért is örültünk sokan -nem mindenki, hiszen ez szubjektív-,hogy Moss elment. És ezt vélem a legnagyobb sérelemnek, már ha ilyet lehet mondani,hogy a TE-állományunkat nem ismerik el.Szemtelenül fiatalok,de aki látta az összes playt amiben kiemelt szerepet kaptak, az tudja miről beszélek.

A csapat fejlődési-körét másképpen értettem. Most ,hogy leírtad,látom milyen elven különbözteted meg a korszakokat.
Amit mondani akartam,hogy az a Pats amelyik az évtized csapata lett, valóban nincs már többé.
De van megint egy olyan csapatunk amivel kalkulálhatunk.Idén egy megmérettetésünk volt, ami valljuk be az év egyik legnehezebb mérkőzése címre is pályázhatna- idegenben a legnagyobb csoport rivális ellen-. És ott sem azért kaptunk ki,mert nincs lehetőség a játékos anyagban,hanem mert visszataszítóan hívtuk a playeket.
Defense terén árnyaltabb a helyzet, de ők most valahol az origó körül állnak. Senki sem mehet biztosra a játék tervezésénél, és írhatja le pl a Rush Defenst. Van ott egy W, egy Mayo, egy Spikes. Tudom a statisztika nem ezt mutatja, de mind tudjuk ,bizonyos esetekben semmit nem érnek a számok.undisputedly
Ne haragudj, de erősen túlértékeled a TE-ket. Két rookie. Hidd el, hogy egy jó/elit védelem nem reszket tőlük. Félreértés ne essék, potenciál van bennük, de JELENLEG 4 meccs után erős túlzás lenne elájulni 2 rookie-tól, vagy akár csak TOP10-be sorolni őket a posztot illetően.

És bizony én nem reszketnék ettől a Defense-től, persze van egy Wilfork, Mayo és chung, de a CB-k szarok, passrush pedig így kevésnek bizonyul, az LB-sor Mayón kívül nagyon-nagyon vékony. Én nem látom azt, hogy itt alakulna egy újabb nagy csapat. Persze a Pats rámcáfolhat, de én jelenleg úgy látom, hogy a következő évek nem a Patsről fognak szólni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ritka dolog, es altalaban ilyenkor esunk pofara, ha valamiben magabiztos vagyok... de igen morcos leszek, ha a Pats ellen nem nyerunk "viszonylag" siman (10-14 pont kozti kulonbseget vizionalok, meg a Gillette-ben is)

Sztem nagyon jol passzolnak nekunk mint ellenfel.. ezt a Pats D-t sztem siman szetszedjuk, meg Mayo+ Chung ellenere is. LT-tol es a TE-ktol nem felek, az egy szem Welkert meg talan megoldjuk.
Sztem szolid kozepcsapat (ertsd 7-10. hely) a Pats az AFC-ben.. az ilyet PR TOP 3-ban tanyazo csapatnak illik abalnia 😛Igor
Jééé, ismét egyetértünk. 😊Soldados
Epp ezt akartam irni, olvasd at a 2.0 verziot. 😛 Egyebkent mostanabn egyre gyakoribb... kezdesz puhulni 😛Igor
Egyetértek veletek,hogy nem számítunk top csapatnak. Azért kardoskodom,mert sokan anélkül alkotnak véleményt -még itt a fórumon is-,hogy látták volna az idei csapatunkat. Külön kiemelném,hogy a TE játékunk mekkora potenciált hordoz magában.Egy rendes ,kiegyensúlyozott játékhívás és fejtörést okoznak bárkinek.Ezért is örültünk sokan -nem mindenki, hiszen ez szubjektív-,hogy Moss elment. És ezt vélem a legnagyobb sérelemnek, már ha ilyet lehet mondani,hogy a TE-állományunkat nem ismerik el.Szemtelenül fiatalok,de aki látta az összes playt amiben kiemelt szerepet kaptak, az tudja miről beszélek.

A csapat fejlődési-körét másképpen értettem. Most ,hogy leírtad,látom milyen elven különbözteted meg a korszakokat.
Amit mondani akartam,hogy az a Pats amelyik az évtized csapata lett, valóban nincs már többé.
De van megint egy olyan csapatunk amivel kalkulálhatunk.Idén egy megmérettetésünk volt, ami valljuk be az év egyik legnehezebb mérkőzése címre is pályázhatna- idegenben a legnagyobb csoport rivális ellen-. És ott sem azért kaptunk ki,mert nincs lehetőség a játékos anyagban,hanem mert visszataszítóan hívtuk a playeket.
Defense terén árnyaltabb a helyzet, de ők most valahol az origó körül állnak. Senki sem mehet biztosra a játék tervezésénél, és írhatja le pl a Rush Defenst. Van ott egy W, egy Mayo, egy Spikes. Tudom a statisztika nem ezt mutatja, de mind tudjuk ,bizonyos esetekben semmit nem érnek a számok.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ritka dolog, es altalaban ilyenkor esunk pofara, ha valamiben magabiztos vagyok... de igen morcos leszek, ha a Pats ellen nem nyerunk "viszonylag" siman (10-14 pont kozti kulonbseget vizionalok, meg a Gillette-ben is)

Sztem nagyon jol passzolnak nekunk mint ellenfel.. ezt a Pats D-t sztem siman szetszedjuk, meg Mayo+ Chung ellenere is. LT-tol es a TE-ktol nem felek, az egy szem Welkert meg talan megoldjuk.
Sztem szolid kozepcsapat (ertsd 7-10. hely) a Pats az AFC-ben.. az ilyet PR TOP 3-ban tanyazo csapatnak illik abalnia 😛Igor
Jééé, ismét egyetértünk. 😊Soldados
Epp ezt akartam irni, olvasd at a 2.0 verziot. 😛 Egyebkent mostanabn egyre gyakoribb... kezdesz puhulni 😛Igor
Nem puhulok, ugyanúgy markánsan megfogalmazom a véleményem, aztán vagy egyetértesz/egyetértenek vele, vagy nem. Vagy tetszik, vagy nem. Nem zavar, ha nem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ritka dolog, es altalaban ilyenkor esunk pofara, ha valamiben magabiztos vagyok... de igen morcos leszek, ha a Pats ellen nem nyerunk "viszonylag" siman (10-14 pont kozti kulonbseget vizionalok, meg a Gillette-ben is)

Sztem nagyon jol passzolnak nekunk mint ellenfel.. ezt a Pats D-t sztem siman szetszedjuk, meg Mayo+ Chung ellenere is. LT-tol es a TE-ktol nem felek, az egy szem Welkert meg talan megoldjuk.
Sztem szolid kozepcsapat (ertsd 7-10. hely) a Pats az AFC-ben.. az ilyet PR TOP 3-ban tanyazo csapatnak illik abalnia 😛Igor
Jééé, ismét egyetértünk. 😊Soldados
Epp ezt akartam irni, olvasd at a 2.0 verziot. 😛 Egyebkent mostanabn egyre gyakoribb... kezdesz puhulni 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ritka dolog, es altalaban ilyenkor esunk pofara, ha valamiben magabiztos vagyok... de igen morcos leszek, ha a Pats ellen nem nyerunk "viszonylag" siman (10-14 pont kozti kulonbseget vizionalok, meg a Gillette-ben is)

Sztem nagyon jol passzolnak nekunk mint ellenfel.. ezt a Pats D-t sztem siman szetszedjuk, meg Mayo+ Chung ellenere is. LT -tol es a TE-ktol nem felek, az egy szem Welkert meg talan megoldjuk.
Sztem szolid kozepcsapat (ertsd 7-10. hely) a Pats az AFC-ben.. az ilyet PR TOP 3-ban tanyazo csapatnak illik abalnia 😛Igor
Jééé, ismét egyetértünk. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ritka dolog, hogy egyetertek Soldival.. es altalaban ilyenkor esunk pofara, ha valamiben magabiztos vagyok... de igen morcos leszek, ha a Pats ellen nem nyerunk "viszonylag" siman (10-14 pont kozti kulonbseget vizionalok, meg a Gillette-ben is)

Sztem nagyon jol passzolnak nekunk mint ellenfel.. ezt a Pats D-t sztem siman szetszedjuk, meg Mayo+ Chung ellenere is. A futoktol es a TE-ktol nem felek, az egy szem Welkert meg talan megoldjuk.
Sztem szolid kozepcsapat (ertsd 7-10. hely) a Pats az AFC-ben.. az ilyet PR TOP 3-ban tanyazo csapatnak illik abalnia 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem ők mindenképpen elit gárda,még,ha a statisztika és a mutatott játék néha mást mutat.A nagy tudásuk előjöhet és nem lehet tutira menni senki,főleg a Pats ellen.
Maximális koncentrációval sikerül csak.
Lehet a tisztelet túl nagy bennem,de én így gondolom.kátrány
Látszik, hogy még mindenkiben élénken él a Pats 3 bajnoki címe és az almost perfect season a 2000-es évekből...

Ez már nem az a gárda... Az ember talán tiltakozik ellene a régi berögződések miatt, de a valóság az, hogy a Ravens simán, ismétlem, simán jobb csapat a Patsnél. Ez nem lenézés, hanem esélyesség. Persze a papírforma borulhat, mint mindig, de a Ravens elég nagy favoritnak számít ezen a meccsen.Soldados
Soldi neked nem szíved csücske a Pats. Főleg nem idén,ahogyan olvasom 😊
Azért annyira nem kell leírni a csapatot. Kegyetlen sorsolásunk van, és biztos lehetsz benne,hogy lesz eset amikor underdogként borítunk . Talán éppen a Heinz Field-en 😊
Én még emlékszem mi történt amikor elhamarkodott kijelentéseket tettek az Acélvárosban 😊
Szinte nincs csapat amelyik ne venné át egy az egyben az offens keretünket. Még ti sem vacilálnátok, biztos vagyok benne 😊

szerk: Azt pedig ne említsük,hogy "ez a gárda nem az a gárda"
Bostonban egy nagyon jól működő frencsájz van. Ti sem vagytok a régi nagy csapat, mégis Top3 erőt képviseltek idén.Azért mert a Pats volt az évtized csapata, attól még bőven lehet a övetkező években SB győzelem.undisputedly
Nem szivem csücske, de nem is utálom, ahogy azt gondolják sokan. Az idei Patset pedig egy jobb középcsapatnak tartom. Miért? Nulla Defense. És tévedsz. Nem cserélném el a mi offense-ünket a tietekre. Kemény szavak tudom. De esetleg a falban cserélnék és Welker az, akit még szívesen látnék nálunk. Egyáltalán nem félelmetes az offense sem. Igaz, átlagon felüli, de nem félelmetes, mint a Coltsé, vagy a Boltsé például.

És bizony ez már nem az a csapat. Az én szememben a Pats-dinasztia 2001-től 2007-ig tartott. Ez a Pats egyáltalán nem félelmetes, kerete nagyrészt kicserélődött. A középcsapatok teteje, akik a PO-ért küzdenek. És persze fogtok meglepetést okozni, én is így gondolom, de nagyon csalódott lennék, ha ellenünk ez sikerülne. A realitás JELENLEG (persze mire találkozunk, sok minden változhat, például ugye a sérülések) a 2008-as meccsünk. Mert én arra is élénken emlékszem.

Ez a Steelers valóban nem a 70-es évekbeli, de a Steelers 2000-es évek sikercsapatának megfelel. 2004 óta tartom a Steelers jelenlegi csapatát, amelyből a kulcsjátékosok jelentős része itt van továbbra is. Ez bizony "ugyanaz" a csapat, már amennyire lehet a mai NFL-ben. De már "ebben" a Steelersben sincs sok, ahogy azt legalább 2-3 éve megjósoltam, hogy 2010 körül ez a csapat letűnik és újat kell építeni.

Az hogy mi lesz 2-3 év múlva megjósolhatatlan, lehet, újra élcsapat a Pats, vagy éppen a Steelers, de azok már nem azok a csapatok lesznek, amelyek a 2000-es években rivalizáltak egymással.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elég nagy meglepetés lenne szvsz, ha itt a Pats nyerne... 😉Soldados
Szerintem ők mindenképpen elit gárda,még,ha a statisztika és a mutatott játék néha mást mutat.A nagy tudásuk előjöhet és nem lehet tutira menni senki,főleg a Pats ellen.
Maximális koncentrációval sikerül csak.
Lehet a tisztelet túl nagy bennem,de én így gondolom.kátrány
Látszik, hogy még mindenkiben élénken él a Pats 3 bajnoki címe és az almost perfect season a 2000-es évekből...

Ez már nem az a gárda... Az ember talán tiltakozik ellene a régi berögződések miatt, de a valóság az, hogy a Ravens simán, ismétlem, simán jobb csapat a Patsnél. Ez nem lenézés, hanem esélyesség. Persze a papírforma borulhat, mint mindig, de a Ravens elég nagy favoritnak számít ezen a meccsen.Soldados
Soldi neked nem szíved csücske a Pats. Főleg nem idén,ahogyan olvasom 😊
Azért annyira nem kell leírni a csapatot. Kegyetlen sorsolásunk van, és biztos lehetsz benne,hogy lesz eset amikor underdogként borítunk . Talán éppen a Heinz Field-en 😊
Én még emlékszem mi történt amikor elhamarkodott kijelentéseket tettek az Acélvárosban 😊
Szinte nincs csapat amelyik ne venné át egy az egyben az offens keretünket. Még ti sem vacilálnátok, biztos vagyok benne 😊

szerk: Azt pedig ne említsük,hogy "ez a gárda nem az a gárda"
Bostonban egy nagyon jól működő frencsájz van. Ti sem vagytok a régi nagy csapat, mégis Top3 erőt képviseltek idén.Azért mert a Pats volt az évtized csapata, attól még bőven lehet a övetkező években SB győzelem.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Elég nagy meglepetés lenne szvsz, ha itt a Pats nyerne... 😉Soldados
Szerintem ők mindenképpen elit gárda,még,ha a statisztika és a mutatott játék néha mást mutat.A nagy tudásuk előjöhet és nem lehet tutira menni senki,főleg a Pats ellen.
Maximális koncentrációval sikerül csak.
Lehet a tisztelet túl nagy bennem,de én így gondolom.kátrány
Látszik, hogy még mindenkiben élénken él a Pats 3 bajnoki címe és az almost perfect season a 2000-es évekből...

Ez már nem az a gárda... Az ember talán tiltakozik ellene a régi berögződések miatt, de a valóság az, hogy a Ravens simán, ismétlem, simán jobb csapat a Patsnél. Ez nem lenézés, hanem esélyesség. Persze a papírforma borulhat, mint mindig, de a Ravens elég nagy favoritnak számít ezen a meccsen.Soldados
Félig off.:
Valszeg igazad van.Nagyon nagyra tartom az objektivitásodat .
Én ennél oldskúlabb vagyok . 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related