Carolina Panthers
33 feliratkozó
több mint 6 éve
Kapitány... 😥
több mint 6 éve
Sok sikert neki a civil életben. Tisztelet, hogy tudja mikor kell szögre akasztani a csukát. Nekünk is fájt PWill, de úgy döntött elég volt, mielőtt rosszabb lesz neki.
több mint 6 éve
Durva arconcsapás ez így reggelre. Remélem mihamarabb megtaláljátok a méltó utódot. Az egész sportnak nagy "veszteség". Viszont az egészség mindennél fontosabb, így nem lehet rá egy rossz szó sem. Hatalmas játékos _o_
több mint 6 éve
Sajnálom. :/
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 6 éve
Wow, imadom a sracot, rossz erzes nekem, hat meg nektek milyen lehet.Igy egyebkent Simmons pick elegge ul 1/7-re.
több mint 6 éve
Akkor ennek az érának hivatalosan is vége. Ahogy vége lett a Delhomme Smity Gross Peppers nek is. Most úgy lett vége a Stewart Cam Olsen Kalil, TD Luke nak is. Gyanítom Olsen is szögre akasztja és Cam se lenne meglepő egyáltalán.
több mint 6 éve
Sajnálom Luke-t, a rivális csapatok közül ő az egyik olyan játékos, akit végtelenül tiszteltem.

több mint 6 éve
Agya isten, hát tönkre mentem.
több mint 6 éve
Luuuuuke 😕😕😕😕!!! Nagyon fog hiányozni. Erre idén nem számítottam.
több mint 6 éve
Fú na ez kemény.... Viszont teljesen érthető a döntéseHiányozni fog
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Hát ez kemény, sztem házon belül tudták, így egy fokkal érthetőbb Shaq szerződése.Nekünk vhogy ez a LB poszt ilyen, Morgan, Beason, most Luke, sehogy se akar végigmenni egy teljes karrier. Így már a LB poszt is lyukas, Simmons is jöhet 1/7-re.
Brady viszont remek hír, de ezek után pláne nem várhatunk sokat az első szezonjában az új stábnak.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Ez legalább olyan váratlanul jött, mint nyáron Lucké... Nem lehet kellemes, amikor a csapatod vezére egyik napról a másikra abbahagyja :/
több mint 6 éve
Joe Brady valóban jøn, ő viszont megy..... 😕 😕 😕Nagy kedvencem, sajnálom hogy visszavonul. Ha jól tudom sok agyrázkódása volt...
A kedvenc nem Eagle játékosom, akit elvittek előlünk,CMC mellett.... mondjuk Cox jøtt helyette..... de akkor is, hiányozni fog.....
mobile.twitter.com/Panthers/status/1217257977352204294
dande
több mint 6 éve
Joe Brady valóban jøn, ő viszont megy..... 😕 😕 😕A kedvenc nem Eagle játékosom, akit elvittek előlünk,CMC mellett.... mondjuk Cox jøtt helyette..... de akkor is, hiányozni fog.....
több mint 6 éve
Nem tudom mennyire valós a Joe Brady pletyka, de lájkolnám.Reméljük kapzsi
gabokocka
több mint 6 éve
Nem tudom mennyire valós a Joe Brady pletyka, de lájkolnám.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
A 15-ös csapat meg azért már szépen szétszórta magvait akit nem vitt el a Buffalo Giants Saints azt most a Skins majd behúzza, egyenlőre csak az edzőket.
több mint 6 éve
Matt Rhule expected to add Mike Phair to coaching staff; retain Chase Blackburnwww.catscratchreader.com/2020/1/13/21063803/matt-rhule-expected-to-add-mike-phair-to-coaching-staff-retain-chase-blackburn-carolina-panthers?fbclid=IwAR1w49x-Z4WGftZcHJLaN1qgrecPqQaBnQ4LMjn35gBFeaUIxAxPB7D1Dgc
több mint 6 éve
Nem mellesleg Tepper a leggazdagabb NFL owner.
több mint 6 éve
Közben náluk állítólag az a terv, hogy aki hosszú távon is fontos azt itt tartjuk idén( Shaq, Bberry). Elv “semmi” FA tevékenység nem lesz és senkit nem hozunk vissza aki idősebb( Addison McCoy). A 2 fal úgy fog kinézni a draft előtt ahogy van és meglátjuk kiket találunk bele.
Ez pont úgy hangzik mint egy rebuild, csak akkor kicsit a szerződéseknél lehetnénk szűk markúak.
Ezek csak ilyen twiteres “insiderek”
de 4-3 et akar Rhule a védelembe.
Rhule feladata elv jövőre, hogy az infrastruktúrát munkára fogja és vegyen részt a fejlesztésben. Tepper azt akarja hogy a Panthers legyen a legprofibb Franchise az évvégére.
Kurva komoly orvosi komplexumot edző komplexumot és elv nagyon komoly neveket hoz ide a nem pálya edzői csapatokba.
Elv Tepper nagyon rá feszült és baromira nem fogja sajnálni a Cash-t.
több mint 6 éve
Igen, nekem egy hatalmas ektoplazma ez a playoff, ilyen 100 yard alatti passzjátékkal lehet hasítani. És gamemanager QB-kkal menetelnek a csapatok JG tegnapi teljesítményét konkrétan Kyle Allen megirigyelte volna. Mondjuk ma elit QB-k jönnek, de legalább le lehet számolni azzal az orbitális faszsággal, hogy csak a passzjáték létezik, a futás buziknak való, meg menjünk neki minden negyediknek.Kinti média amúgy nem rendez ekkora meghalást abból ha valamelyik csapat inkább fut, és ha nem mennek neki 4.-nek.
gabokocka
Csak itthon az NFL-el szorgalmasan foglalkozó sajtó termékek vannak készen ettől és akkor sokakra ez ragad.
több mint 6 éve
Igen, nekem egy hatalmas ektoplazma ez a playoff, ilyen 100 yard alatti passzjátékkal lehet hasítani. És gamemanager QB-kkal menetelnek a csapatok JG tegnapi teljesítményét konkrétan Kyle Allen megirigyelte volna. Mondjuk ma elit QB-k jönnek, de legalább le lehet számolni azzal az orbitális faszsággal, hogy csak a passzjáték létezik, a futás buziknak való, meg menjünk neki minden negyediknek.Okè de hogy adod el a Laken Tomlison meg a Mike Person mezeket?
gabokocka
több mint 6 éve
Igen, nekem egy hatalmas ektoplazma ez a playoff, ilyen 100 yard alatti passzjátékkal lehet hasítani. És gamemanager QB-kkal menetelnek a csapatok JG tegnapi teljesítményét konkrétan Kyle Allen megirigyelte volna. Mondjuk ma elit QB-k jönnek, de legalább le lehet számolni azzal az orbitális faszsággal, hogy csak a passzjáték létezik, a futás buziknak való, meg menjünk neki minden negyediknek.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
