Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Eh. Manapsag felelmetes, mennyien hagyjak ott "ido elott" a jatekot es szarnak 10-15-20 millio dollarokra. Regen a legtobbeknek csak a penz szamitott, de manapsag mar az az ido van, amikor a jatekosok akar a legjobb eveikben befejezik a fenebe. 25-30 evesen siman abbahagyjak. Sajnalom Kuechlyt, az egyik kedvencem volt, de amugy megertem. Emlekszem, legutobb, mikor agyrazkodasa volt es szerencsetlen konnyezve ult a palyan, azt sem tudta, hol van, akkkr en is majdnem konnyezni kezdtem. Mar akkor ugy voltam vele, inkabb hagyja abba, nehogy nagyobb baj legyen, de visszajott, es jol jatszott. Remelem, a civil eletben nem lesz gondja a seruleseibol, sok sikert neki!

A Panthers-szurkoloknak meg kitartast, ismeros az erzes nehany honappal ezelottrol sajnos.
Stez
Talàn az az oka, hogy már meg tudod nézni, hogy valóban a cte miatt szarnak maguk alá 40 évesen, vagy sem. Oszt Luke 60 millával a zsebben nemet mondott a pelenkára.
Amadeus
Sajnos Kuechly ezt mar baszhatja, serult pont annyiszor es annyira a feje, hogy boven kijohessenek nala is a CTE jelei, hiaba vonult vissza ido elott, fiatalon. Nala sosem az agyrazkodasok szama volt a kerdes, mert 3-4 volt neki, ami nem kirivo, de viszont ezek sulyosak voltak, ami mar sokkalta inkabb gond. Ezert is irtam, hogy remelem, a civil eletben a kesobbiekben nem lesz problemaja a serulesek utohatasaival. Amig egy Megatron nem birja behajlitani a terdet es allandoan faj a laba, addig a fejserulesek hatasa ugyebar igencsak mas, amiket ismerunk.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Àlítólag nálunk is próbálkoztatok egy segédedző elhozásával.
De jött egy fityisz az igényre 😀
 saintswire.usatoday.com/2020/01/14/saints-joe-brady-panthers-interview-request-blocked-brendan-nugent-nfl/

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Szerintem sehol sincsenek annyira picsa készen mint nálunk. Esetleg a Jets ramatyabb állapotba van, de oda elv nem QB kell és az edzőnek nyernie kell, Bills nem játszik, Dolphins szerintem nem fog szopni mégegyévet inkább most Tua, A Pats meg Pats. Aztán a Cinci megint nem játszik ha most behúzza Burrowt, a Steelers nem tud oda süllyedni, ahhoz túl sok a jó játékos és Tomlin se ereszt le annyira, Brownsból még azt is kinézem hogy 1/1 legyen, Ravens ügye nem játszik.
Aztán az érdekes csoport a Raiders Chargers Broncos, de a Chargers lehet inkább most huzza Herbertet. A Raiders nem lehet olyan rossz mint mi Grierrel, A Broncos meg megint viritási időszakba van Lockkal.

Szóval az AFC be nem tudnak megbaszni tankolásban olyanok akiknek QB kell.

A Saját csopiban érdekes a Tampa, de nekik adhatunk 2 győzelmet mi.
A Falconsnál Quinn nem szophat ki sokszor, a Saints meg PO run S4.

Aztán esetleg a Giants Skins akiknek papíron megint van QB. és elég rosszak lehetnek. A Dallas nem fog most rebuildbe kezdeni, a Philly nek se érdeke.

A Cards iden húzott ügye a Hawks valahogy megint beesik a PO-ba, a 9ers még versenybe, a Rams pedig mèg talán túl jó ehhez.

Na aztán itt látom a legnagyobb veszélyt azt Northba Bears Tubival simán megtudja oldani, a Lions pont úgy néz ki mint ahol évközbe basszak ki az edzőt és úgy leolvadnak mint mi. A GB még tolja Arodot 5 évig a Vikes meg Zimmerrel nem lesz 7-9 alatt sehogy.

Szerintem a Lions Bears Buccs a veszélyes és ha nem húz idén irányított akkor a Chargers Delfin.

De nekünk adott a keret és az érdek is, plusz nálunk most nem égő

Szerkesztette: TSzabi
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Grier a legfőbb letéteményese Lawrence-nek.
gabokocka
Tudod mennyien akarnak szopni majd Lawrence-ért?

Pl mi beszállhatunk majd egy kriplivel, egy bárgyú kisgyerekkel és egy kacsavadásszal
Fast Willie
Jó de nekünk már D sincs, Ti meg tavaly beleraktatok 2 elsőkört hogy legyen.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Grier a legfőbb letéteményese Lawrence-nek.
gabokocka
Tudod mennyien akarnak szopni majd Lawrence-ért?

Pl mi beszállhatunk majd egy kriplivel, egy bárgyú kisgyerekkel és egy kacsavadásszal
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Grier a legfőbb letéteményese Lawrence-nek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 126 — no es importante
fel kell tradelni Burrowért Brady miatt, egyértelmű
shawnka
Nincs annyi pickünk, hogy felül tudjuk múlni a Ti ajánlatotokat 😊

Egyébként egyre inkább a gusztustalan módon történő tankolás mellett vagyok, ha Cam nem lesz egészséges 😊
gabokocka
Rhule-nál a year 0 úgy is alap szkenárió

Brady óriási fogás, nem gondoltam volna, hogy sikerül elcsábítani, de láthatóan szereti a kihívásokat 😊 talán még Grierből is profi qb-t farag


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
fel kell tradelni Burrowért Brady miatt, egyértelmű
shawnka
Nincs annyi pickünk, hogy felül tudjuk múlni a Ti ajánlatotokat 😊

Egyébként egyre inkább a gusztustalan módon történő tankolás mellett vagyok, ha Cam nem lesz egészséges 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
fel kell tradelni Burrowért Brady miatt, egyértelmű
shawnka
Amíg nincs csapatunk és lehet hogy van egy QB-nk addig nem érdemes.

Ha lenne egy LT meg egy komplett D és Cam biztos hogy ramaty akkor simán.
több mint 6 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
fel kell tradelni Burrowért Brady miatt, egyértelmű
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Egyébként remélem sikerül valahogy a csapatnál tartani, belőle sztem rohadt jó edző lenne.
gabokocka
Wikin már beírták LB coachnak 😀
TSzabi
Illetve mikor rákrestem Snowra hogy hivatols-e akkor ott volt
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Egyébként remélem sikerül valahogy a csapatnál tartani, belőle sztem rohadt jó edző lenne.
gabokocka
Wikin már beírták LB coachnak 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Egyébként remélem sikerül valahogy a csapatnál tartani, belőle sztem rohadt jó edző lenne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 222
Csak most olvastam Kuechlyt.
Vegtelenul sajnalom, de ertheto, es okos dontes...
Olyan jatekos lep ki a gyeprol, akit szerintem mindenki, aki szereti ezt a jatekot, csak tisztelni tud.
Nem lehet konnyu Nektek sem elengedni, de mindannyian veszitunk a tavozasaval.
Sok sikert neki!
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Mit gondoltok igy h Brady jott nem lattok eselyt ra hogy Burrowert feltradeltek? Vagy iranyito posztot hogy latjatok nem erne meg a feltrade es a vele jaro pickek adasa. Ez csak egy hipotetikus kerdes nem tudom milyen szokott lenni a draft strategiatok vagy mennyi hianyposztotok van csak hogy lattok e benne raciot, mondjuk bengals nem hinnem h leadna az 1/1et de ha megis😃
12th member

Lehet hogy telefonálunk egyet de Észak Karolinában nincs annyi ásványkincs
TSzabi
Három-négy első körért biztos odaadják 😊
Jakehomer

Felszabadult sajnos egy kevés pénz O-linet húzni elé( Cam Olsen Kek visszavonulásával és az egyértelmű cutokkal 80 m fölött). Elég Tökös dolog lenne, és nagy lenne körülöttünk a felhajtás, én 3-at adnék is érte amúgy, mert aki ért a gyerekhez az itt van, a Sanitset meg enné a fenne 😀, és simán húzhatunk Butlert Shaqot meg Benjit helyette.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Mit gondoltok igy h Brady jott nem lattok eselyt ra hogy Burrowert feltradeltek? Vagy iranyito posztot hogy latjatok nem erne meg a feltrade es a vele jaro pickek adasa. Ez csak egy hipotetikus kerdes nem tudom milyen szokott lenni a draft strategiatok vagy mennyi hianyposztotok van csak hogy lattok e benne raciot, mondjuk bengals nem hinnem h leadna az 1/1et de ha megis😃
12th member

Lehet hogy telefonálunk egyet de Észak Karolinában nincs annyi ásványkincs
TSzabi
Három-négy első körért biztos odaadják 😊

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Mit gondoltok igy h Brady jott nem lattok eselyt ra hogy Burrowert feltradeltek? Vagy iranyito posztot hogy latjatok nem erne meg a feltrade es a vele jaro pickek adasa. Ez csak egy hipotetikus kerdes nem tudom milyen szokott lenni a draft strategiatok vagy mennyi hianyposztotok van csak hogy lattok e benne raciot, mondjuk bengals nem hinnem h leadna az 1/1et de ha megis😃
12th member

Lehet hogy telefonálunk egyet de Észak Karolinában nincs annyi ásványkincs
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Ami viszont pozitív és dicséret illeti Teppert az hogy a legjobb elérhető edzőket akasztotta le szerintem.

0 NFL tapasztalat van abba a poziba amibe kerültek ami mondjuk kemény, de:

Rhule inkább egy építő akinek nincs szakterülete, hanem az egész programot csapatot látja és fogja össze jól. Mellé hoztunk egy komoly OC-t akire szerintem rá lehet bízni komolyabb felügyelet nélkül a dolgokat Snow szerintem egy bizalmi ember mindenhova jött ment Rhuleal. Nem tűnik rossz szakembernek, működhet a rendszere, mert sok komoly játékosa nem volt, és nem voltak rosszak a védelmei.

Na már most a legfontosabb szerintem mostantól mindegy mi van Cammel, és nem lesz QB draft.

Ha Cam nem lesz már jó akkor visszavonul, és ami halott nem halhat meg újra szóval majdnem mindegy. Ha ez történik akkor ott van Allen aki bőven jó egy rebuildra, meg Grier aki vagy jó lesz vagy csinál egy jó draft pózit. Bármikor előbb húznám Lawrencet mint Tuát, hát még így sérülten. Szóval vagy van egy Camunk vagy eljátszogatunk azzal aki van miközbe épül a csapat.
Szerintem teljesen indokolatlan idén rá menni egy bizonytalan Tuara vagy húzni még 1 Griert.

Olsen visszavonulással számolok, Brady nyugodtan tud ténykedni nem lesz nála nagyobb tekintélyű ember az O ban. Ahogy Kek és Olsen vissza vonulásával Rhulenak se kell a régi démonokkal harcolni. Newton szerintem nem az a fajta lídőr mint ők voltak.

Jővőre nekem 3 győzelem elég, a Tampát nem is akarom csak a Tyúkokat oda vissza meg 1 Saints.

Legyen egy stabil fiatal de rutinos OL. És találjuk meg a védelem új identitását abba az arcokat.

Hurney remélem figyel mert most jön a lényeg.

1 kör
Valakit a legjobb DT LB OT közül elvileg a legjobb irányitó Edge és Corner kifog menni + a második legjobb QB szóval egyiknek bent kell maradnia, azt kell húzni.

2. Körbe elhoznám James Lynch et ha OT húztunk akkor mindenképp, ha Brownt akkor meg itt húznék TOP 3 as Guardot ha van, ha nincs akkor TOP 3 as Safetyt.

Innentől ugye már túl sok a ha.

Nekem ami tetszene.
1 Simmons LB

2 James Lynch IDL

3 Calvin Throchkmorton. ( volt már LT RT Guard Center is, nekünk pont ez kell.)

4. Richie Grant S

5 A. Gandy-Golden/ Denzel Mims WR

6. Damien Lewis OG ( LSU)

7. Alohi Gilman DB/Returner

Hurneynek 4 kezdőt kell találnia drafton. OT vagy OG, Egy kezdő DT mindenképp kell,
LB vagy Edge, Safety vagy Corner.
Jővőre pedig ha lőtávolba vagyunk a meglévőkkel nem megy akkor mindent Lawrencere. Úgy hogy kész az OL és meg vannak a húzó nevek a D-be.
több mint 6 éve
12th member Seattle Seahawks 1 053
Sziasztok eloszor is sajnalom Kuechlyt Wagner mellett tenyleg a legjobb volt gyakorlatilag, kb ez olyan mintha nalunk Wagner befejezne..

Mit gondoltok igy h Brady jott nem lattok eselyt ra hogy Burrowert feltradeltek? Vagy iranyito posztot hogy latjatok nem erne meg a feltrade es a vele jaro pickek adasa. Ez csak egy hipotetikus kerdes nem tudom milyen szokott lenni a draft strategiatok vagy mennyi hianyposztotok van csak hogy lattok e benne raciot, mondjuk bengals nem hinnem h leadna az 1/1et de ha megis😃
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Eh. Manapsag felelmetes, mennyien hagyjak ott "ido elott" a jatekot es szarnak 10-15-20 millio dollarokra. Regen a legtobbeknek csak a penz szamitott, de manapsag mar az az ido van, amikor a jatekosok akar a legjobb eveikben befejezik a fenebe. 25-30 evesen siman abbahagyjak. Sajnalom Kuechlyt, az egyik kedvencem volt, de amugy megertem. Emlekszem, legutobb, mikor agyrazkodasa volt es szerencsetlen konnyezve ult a palyan, azt sem tudta, hol van, akkkr en is majdnem konnyezni kezdtem. Mar akkor ugy voltam vele, inkabb hagyja abba, nehogy nagyobb baj legyen, de visszajott, es jol jatszott. Remelem, a civil eletben nem lesz gondja a seruleseibol, sok sikert neki!

A Panthers-szurkoloknak meg kitartast, ismeros az erzes nehany honappal ezelottrol sajnos.
Stez
Talàn az az oka, hogy már meg tudod nézni, hogy valóban a cte miatt szarnak maguk alá 40 évesen, vagy sem. Oszt Luke 60 millával a zsebben nemet mondott a pelenkára.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Agyrázkodásból 1 is sok, de nem éreztem szokatlanul soknak. 2 re emlékszem. Utólag persze voltak jelek kezdve a kengyellel amit a nyakán viselt az utolsó eset óta.
Nem tudom emlékeztek-e rá, hogy mikor vissza tért Ő és Rivera is beszélt arról, hogy meg kell tanulnia úgy játszani hogy kímélje is magát.
Őt általában 20kilókkal nehezebb Guardok ütöték meg/ki, ami azt mondom látszott a játékán és a Lost se támadta olyan agresszíven mint anno, inkább olyan Box safety-ként játszott, a passrushba amiben amúgy se allpro volt csak jó meg teljesen eltűnt.

Az látszik rajta hogy most eltávolodott a focitól és átgondolta
. Szerintem Rivera távozása a Rebuild és hogy nem tud azon a szinten játszani mint akar együtt győzték erről meg.

Tegnap keresem rá pont Simmonsra és mondtam, hogy lol az ilyen sràcokat mi mindig behúzzuk.
Elkèl ezek után méginkább a vezér a csapatba.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Eh. Manapsag felelmetes, mennyien hagyjak ott "ido elott" a jatekot es szarnak 10-15-20 millio dollarokra. Regen a legtobbeknek csak a penz szamitott

Stez
Azért így is all time 6. legjobban fizetett LB volt (Wagner jövőre beelőzi nyilván, akkor 7.), 63M-t keresett 8 év alatt.

A Panthers-szurkoloknak meg kitartast, ismeros az erzes nehany honappal ezelottrol sajnos.
Stez
Phil Costa már több mint 5 éve visszavonult, nem hónapokkal ezelőtt. Lépj túl rajta.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Luke-ról voltak pletykák, de így is elég sokkoló, az egy óriási understatement, hogy hiányozni fog. Mondjuk kezdenek értelmet nyerni így utólag a dolgok, ebből tényleg rebuild lesz.

Érdekes egyébként, hogy egy olyan szezon után vonul vissza, amikor nem volt semmi sérülése, de az a sok agyrázkódás biztos nem múlt el nyomtalanul, gondolom, nem akart még néhányat összeszedni pláne úgy, hogy most még pár évig nem leszünk versenyképesek.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Brady nagy húzás lehet...ha sikerül Grier-ből focistát csinálnia, még a Nobel díj is jöhet 😂
Azért ez egy jó hír legalább a több rossz mellé...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Eh. Manapsag felelmetes, mennyien hagyjak ott "ido elott" a jatekot es szarnak 10-15-20 millio dollarokra. Regen a legtobbeknek csak a penz szamitott, de manapsag mar az az ido van, amikor a jatekosok akar a legjobb eveikben befejezik a fenebe. 25-30 evesen siman abbahagyjak. Sajnalom Kuechlyt, az egyik kedvencem volt, de amugy megertem. Emlekszem, legutobb, mikor agyrazkodasa volt es szerencsetlen konnyezve ult a palyan, azt sem tudta, hol van, akkkr en is majdnem konnyezni kezdtem. Mar akkor ugy voltam vele, inkabb hagyja abba, nehogy nagyobb baj legyen, de visszajott, es jol jatszott. Remelem, a civil eletben nem lesz gondja a seruleseibol, sok sikert neki!

A Panthers-szurkoloknak meg kitartast, ismeros az erzes nehany honappal ezelottrol sajnos.