Carolina Panthers
33 feliratkozó
több mint 6 éve
Bell és Willians az egyik legjobb S páros most a ligában, de fixen 3. "S" és nagyon megbízható ha egyedül is marad. Jó pick volt, stabil játékos lesz DA rendszerében, ahol gyakorlatilag a falon kívül DB-k vannak a pályán. Ja meg DavisNickelben használjuk inkább, szerintem jól tolja bár sok lehetőséget még nem kapott idén. Jól szerel az biztos, mai meccsen is volt 2 3rd down stopja 1v1-ben.Hát nem sokat láttam a pályán, de amikor őt mutatták nem volt rossz.Megnézem a Saints meccset, mennyire faszság lett volna kihúzni Gardner-Johnsont Grier helyett.Mire jutottál? 😊
TSzabi
gabokocka
Azért inkább tűnik nickelnek mint SH safetynek. Ha jól tudom jól játszik, azért is vagyok kíváncsi rá.
TSzabi
kapitnono

több mint 6 éve
Nickelben használjuk inkább, szerintem jól tolja bár sok lehetőséget még nem kapott idén. Jól szerel az biztos, mai meccsen is volt 2 3rd down stopja 1v1-ben.Hát nem sokat láttam a pályán, de amikor őt mutatták nem volt rossz.Megnézem a Saints meccset, mennyire faszság lett volna kihúzni Gardner-Johnsont Grier helyett.Mire jutottál? 😊
TSzabi
gabokocka
Azért inkább tűnik nickelnek mint SH safetynek. Ha jól tudom jól játszik, azért is vagyok kíváncsi rá.
TSzabi

több mint 6 éve
Az meg van hogy a 6 DB-ből aki látott pályán csak a FS Bostonnak nincs még pickje?
több mint 6 éve
Hát nem sokat láttam a pályán, de amikor őt mutatták nem volt rossz.Megnézem a Saints meccset, mennyire faszság lett volna kihúzni Gardner-Johnsont Grier helyett.Mire jutottál? 😊
TSzabi
gabokocka
Azért inkább tűnik nickelnek mint SH safetynek. Ha jól tudom jól játszik, azért is vagyok kíváncsi rá.
Szerkesztette: TSzabi
több mint 6 éve
Megnézem a Saints meccset, mennyire faszság lett volna kihúzni Gardner-Johnsont Grier helyett.Mire jutottál? 😊
TSzabi
Jók voltunk, tetszett, egyedül CMC agyonveretését nem tudom értelmezni garbage time-ban.
Majd nyomatok hosszabb beszámolót is.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Nem tudom mit gondoljak erről a szezonról. A 49ers GB Hawks meccsek elég fontosak lesznek a Saints elleni 2 ről nem is beszélve. A West-be van 3 csapat aki tovább szeretne jutni a Northba 4 😀 vétek az az 1 hely az Eastnek.
több mint 6 éve
Feltételeztem, hogy van olyan, aki anyagi,jegyigénylés,személyes okok miatt nem tudott résztvenni a londoni eseményen, de én örülök neki a legjobban, hogy ezek szerint ennyi fórum társamnak megadatott ez az élmény. Az eredményt látva nem is akármilyen. 😉Mind Londonban vannak, csodálkozol, hogy nem találkoztál szinte senkivel? 😊Amúgy tök érdekes, Londonban nagy sok Panthers sapkás, mezes, kabátos arcot láttunk, Tampa drukkert viszont egy kezemen meg tudom számolni hányat. Úgy tűnik ezek alapján hazai pályánk lesz 😊Érdekes valóban.
gabokocka
Én kint voltam a válogatott meccsen Pantherses sapkámba és pont az ellenkezője döbbentett le, nem láttam senki mást panthers cuccban...pedig azért voltak itt sikerek, Newton,Kuechly,CMC régen Peppers,Smith.
Volt kint valaki?
cikesz
iktriad
több mint 6 éve
Efe 1 napra kapitány lett. Nagyon szép 😊
több mint 6 éve
Jó mulatást a kintieknek!!!
több mint 6 éve
Nem azért de nincs elég iDL (Butler Love Poe McCoy, Efe?) se CB. Azért 3 cornerrel neki vágni vad. Oké hogy Gaulden Jones elvileg slotba tud menni de ha szélen sérül meg valaki, kajak Elliotra akarjuk azt bízni, slotba meg mehet az egyik küklopsz?
több mint 6 éve
Djax ma se aktiv
több mint 6 éve
Illetve a picketet is elejtjük 😀
több mint 6 éve
Az a jó, hogy szakad az eső, Allen a száraz labdát se tudja megtartani, nem hogy a vizeset. 😊
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Sportolok közt van sok. Volt, hogy Panthers sapimba voltam versenyen oda jöttek hátba vertem hogy Keep pounding!!, egyszer meg csak intettunk egymasnak kondiba.Amúgy tök érdekes, Londonban nagy sok Panthers sapkás, mezes, kabátos arcot láttunk, Tampa drukkert viszont egy kezemen meg tudom számolni hányat. Úgy tűnik ezek alapján hazai pályánk lesz 😊Mi is ezt láttuk eddig. Mondjuk nem tudom otthon milyen az arány, gondolom a tampa sem túl gyakori. Otthon én meg sose láttam mást panthers cuccban. Pats, green bay, meg steelers elég gyakori, meg a hawks bandwagon pár éve
gabokocka
SrBandi
Amúgy meg nem alakult ki igazi identitás még a csapat körül, azért nem csapodnak ide csak úgy az emberek.
több mint 6 éve
Amúgy tök érdekes, Londonban nagy sok Panthers sapkás, mezes, kabátos arcot láttunk, Tampa drukkert viszont egy kezemen meg tudom számolni hányat. Úgy tűnik ezek alapján hazai pályánk lesz 😊Mi is ezt láttuk eddig. Mondjuk nem tudom otthon milyen az arány, gondolom a tampa sem túl gyakori. Otthon én meg sose láttam mást panthers cuccban. Pats, green bay, meg steelers elég gyakori, meg a hawks bandwagon pár éve
gabokocka
több mint 6 éve
Én voltam, mindig vagyok 😀 mivel London sajnos nem jött össze előbb jegy majd egyéb elfoglaltság miatt 😕Amúgy tök érdekes, Londonban nagy sok Panthers sapkás, mezes, kabátos arcot láttunk, Tampa drukkert viszont egy kezemen meg tudom számolni hányat. Úgy tűnik ezek alapján hazai pályánk lesz 😊Érdekes valóban.
gabokocka
Én kint voltam a válogatott meccsen Pantherses sapkámba és pont az ellenkezője döbbentett le, nem láttam senki mást panthers cuccban...pedig azért voltak itt sikerek, Newton,Kuechly,CMC régen Peppers,Smith.
Volt kint valaki?
cikesz
több mint 6 éve
Mind Londonban vannak, csodálkozol, hogy nem találkoztál szinte senkivel? 😊Amúgy tök érdekes, Londonban nagy sok Panthers sapkás, mezes, kabátos arcot láttunk, Tampa drukkert viszont egy kezemen meg tudom számolni hányat. Úgy tűnik ezek alapján hazai pályánk lesz 😊Érdekes valóban.
gabokocka
Én kint voltam a válogatott meccsen Pantherses sapkámba és pont az ellenkezője döbbentett le, nem láttam senki mást panthers cuccban...pedig azért voltak itt sikerek, Newton,Kuechly,CMC régen Peppers,Smith.
Volt kint valaki?
cikesz
több mint 6 éve
Amúgy tök érdekes, Londonban nagy sok Panthers sapkás, mezes, kabátos arcot láttunk, Tampa drukkert viszont egy kezemen meg tudom számolni hányat. Úgy tűnik ezek alapján hazai pályánk lesz 😊Érdekes valóban.
gabokocka
Én kint voltam a válogatott meccsen Pantherses sapkámba és pont az ellenkezője döbbentett le, nem láttam senki mást panthers cuccban...pedig azért voltak itt sikerek, Newton,Kuechly,CMC régen Peppers,Smith.
Volt kint valaki?
több mint 6 éve
Amúgy tök érdekes, Londonban nagy sok Panthers sapkás, mezes, kabátos arcot láttunk, Tampa drukkert viszont egy kezemen meg tudom számolni hányat. Úgy tűnik ezek alapján hazai pályánk lesz 😊
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Benenoch és Witzman felkészül.
több mint 6 éve
Larsen is sérült 😀
