Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 14 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
én sajnos még nem láttam a mecset(nem voltam itthon), de viszont holnap már megtudom nézni.

és ha jól látom szeptember 12.én 7kor lesz a meccs, szóval nagy eséllyel már pesten leszek😊 tehát felőlem okés a közös meccs nézés😊
szerk: XI. kerület


több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát a fullback kérdés az nem megnyugtató. szokás szerint nem tudni vakapunaval mi lehet, mikor jön vissza (én pl nem is értem h joe reedy mire kapja a fizetést, kb a bengals.com-ról ollózgat, zéró hozzáadott értékkel). és ugye leonard lenne a backup.

tronzoval úgy tűnik elégedettek, 1 fb-nél nem lesz több, így az látszik, hogy ő lesz a starter ameddig vissza nem tér fui. és persze még mindig ott van az istani dan coats.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Én örülök Whitenak, őt meg Ndukwet szerettem nagyon mikor idekerültek - őket is kezdettem még madden 08ban hahaha

A meccs megint biztató volt, Palmer az elmúlt két meccsen nem izgult annyira, magabiztosan passzolgatott. Pass rush annyira nem volt gáz szerintem, külön öröm a Dzsínó meg Dunlap sack.
Fullback kérdésről mit gondoltok?

Nagyon várom az 53as rostert meg a szezonnyitót - nézhetnénk együtt valahol ha már úgyis mindenki zuglói


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
-