Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Erre van a másik 1. körös pick.Sebii
azért ez nem teljesen igaz, ha feltrade lesz az a pick valszeg repül. Ettől függetlenül a második körössel fel lehet menni az első végére, ott pedig bőven elérhető még jó WR. Vagy ugye ott a FA is, Jackson, Johnson, Colston, DeSean, Manningham, L. Robinson... elég jó névsor. Ráadásul Shurmi azt mondta, h. szívesen látna egy tapasztalt elkapót.Joey Tribbiani
kérdés, hogy ezek közül ki jönne el az AFC North-ba verekedni. Gyakorlatilag minden év élet-halál itt. Egyébként én nem húznék QB-t, McCoy-nak adni 1 normális elkapót a későbbi 1. körössel, az első pickel pedig behúzni Richardson-t. Egy run heavy offense-t simán elmanagelne Colt is. Meg persze csúcsra pumpolnám az O-line-t. A másik oka pedig az, hogy ha mindig újrakezdik nálatok az építkezést, akkor soha nem fogtok előrébb jutni. (20 év 19 QB?) McCoy épp, hogy lezavarta az 1. évét kezdőként máris újat húzni? Szerintem most adott lenne - a drafttal együtt - egy jó keret 1 féle offense-hez, inkább aköré kéne építeni.

külsősként mondom így, lehet hogy ordas nagy hülyeséget írtam le most.Amadeus91
Senki sem ír hülyeséget, ez a te véleményed 😊

Én nem hiszek ebben a "nem jön ide mert afc north" dologban. Ahol több a dollár, oda megy a játékos.

Shurmur nem run heavy offense-t akar. Amikor azt nehezményezték, h. a passzok 80%-a rövidebb, mint 5 yard azt válaszolta, h. itt ezek a passzok helyettesítik a futást. Balanced, ball control offense. Pat szerint ez mûködhet rövid passzokkal is. Kb. ezzel alapozzuk meg a futójátékot. Ehhez viszont egy nagyon pontos, a labdát gyorsan elengedô QB kell. Colt nem ilyen, nyomás alatt összeomlik, hamar kimozog a zsebbôl. Lehet, h. ha kapna még egy évet fejlôdne, de ennyi év szopás után erre várni, amikor behúzható egy papíron elit játékos... no way.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Újabban azt híresztelik, hogy a Browns is rámehet Flynnre.

Flynn + 1/4 Blackmon + ha esetleg 1/22-re, vagy onnan egy feltrade-del be lehetne húzni még Richardsont, az sem hangzik rosszul.vassadi
kész az elit offense
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Újabban azt híresztelik, hogy a Browns is rámehet Flynnre.

Flynn + 1/4 Blackmon + ha esetleg 1/22-re, vagy onnan egy feltrade-del be lehetne húzni még Richardsont, az sem hangzik rosszul.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
jó, csak WR nélkül ugyanott lesz mint McCoy és azért nem fog tudni annyit futni az NFL-ben - pláne az AFC North-ban - hogy ezt a WR hiányt ellensúlyozza.Amadeus91
Erre van a másik 1. körös pick.Sebii
azért ez nem teljesen igaz, ha feltrade lesz az a pick valszeg repül. Ettől függetlenül a második körössel fel lehet menni az első végére, ott pedig bőven elérhető még jó WR. Vagy ugye ott a FA is, Jackson, Johnson, Colston, DeSean, Manningham, L. Robinson... elég jó névsor. Ráadásul Shurmi azt mondta, h. szívesen látna egy tapasztalt elkapót.Joey Tribbiani
kérdés, hogy ezek közül ki jönne el az AFC North-ba verekedni. Gyakorlatilag minden év élet-halál itt. Egyébként én nem húznék QB-t, McCoy-nak adni 1 normális elkapót a későbbi 1. körössel, az első pickel pedig behúzni Richardson-t. Egy run heavy offense-t simán elmanagelne Colt is. Meg persze csúcsra pumpolnám az O-line-t. A másik oka pedig az, hogy ha mindig újrakezdik nálatok az építkezést, akkor soha nem fogtok előrébb jutni. (20 év 19 QB?) McCoy épp, hogy lezavarta az 1. évét kezdőként máris újat húzni? Szerintem most adott lenne - a drafttal együtt - egy jó keret 1 féle offense-hez, inkább aköré kéne építeni.

külsősként mondom így, lehet hogy ordas nagy hülyeséget írtam le most.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Szerintem annyira nem borzasztó McCoy, de ha esély van egy akkora potenciállal rendelkező QB-ra, mint RG3, akkor nem lehet bent hagyni. Ráadásul a reklámértéke is nagy, igazi nézőcsalogató a fickó, szóval én behúznám.Sebii
jó, csak WR nélkül ugyanott lesz mint McCoy és azért nem fog tudni annyit futni az NFL-ben - pláne az AFC North-ban - hogy ezt a WR hiányt ellensúlyozza.Amadeus91
Erre van a másik 1. körös pick.Sebii
azért ez nem teljesen igaz, ha feltrade lesz az a pick valszeg repül. Ettől függetlenül a második körössel fel lehet menni az első végére, ott pedig bőven elérhető még jó WR. Vagy ugye ott a FA is, Jackson, Johnson, Colston, DeSean, Manningham, L. Robinson... elég jó névsor. Ráadásul Shurmi azt mondta, h. szívesen látna egy tapasztalt elkapót.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
gsn 3 548
Browns fanok, Steinbachhal mi a helyzet, vannak róla hírek?
Ugye IR-en töltötte az évet, tudtommal UFA is lesz, maradni fog, vagy mehet a faszba piacra?Stez
Nem lesz UFA alapból, 2014-ig van szerződése. A kérdés inkább az, hogy van, illetve belemegy-e esetleges átstrukturálásba. Pletykák szerint kérik erre, így ha FA lesz, annak köszönhetően lesz maximum, hogy cutolják.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Browns fanok, Steinbachhal mi a helyzet, vannak róla hírek?
Ugye IR-en töltötte az évet, tudtommal UFA is lesz, maradni fog, vagy mehet a faszba piacra?

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Szerintem annyira nem borzasztó McCoy, de ha esély van egy akkora potenciállal rendelkező QB-ra, mint RG3, akkor nem lehet bent hagyni. Ráadásul a reklámértéke is nagy, igazi nézőcsalogató a fickó, szóval én behúznám.Sebii
jó, csak WR nélkül ugyanott lesz mint McCoy és azért nem fog tudni annyit futni az NFL-ben - pláne az AFC North-ban - hogy ezt a WR hiányt ellensúlyozza.Amadeus91
Erre van a másik 1. körös pick.
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Szerintem annyira nem borzasztó McCoy, de ha esély van egy akkora potenciállal rendelkező QB-ra, mint RG3, akkor nem lehet bent hagyni. Ráadásul a reklámértéke is nagy, igazi nézőcsalogató a fickó, szóval én behúznám.Sebii
jó, csak WR nélkül ugyanott lesz mint McCoy és azért nem fog tudni annyit futni az NFL-ben - pláne az AFC North-ban - hogy ezt a WR hiányt ellensúlyozza.Amadeus91
Valóban, QB-t csak egy első számú célpont beszerzésével lenne a legjobb húzni.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Szerintem annyira nem borzasztó McCoy, de ha esély van egy akkora potenciállal rendelkező QB-ra, mint RG3, akkor nem lehet bent hagyni. Ráadásul a reklámértéke is nagy, igazi nézőcsalogató a fickó, szóval én behúznám.Sebii
jó, csak WR nélkül ugyanott lesz mint McCoy és azért nem fog tudni annyit futni az NFL-ben - pláne az AFC North-ban - hogy ezt a WR hiányt ellensúlyozza.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 993 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Értem köszi a felvilágosítást 😊 Így azért már jobban látok,sajnálom McCoyt,pedig anno örültem neki , de ha Griffin kell akkor Griffin kell. Bár én tartom magam ahhoz,hogy egy valamire való elkapó is elkéne a csapatba

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
Okés,kicsit rég jártam már erre és katyvasz is van a jelenlegi tudásommal szóval feltennk pár kérdést és meglátást,hogy ez mennyire reális.

Előszőr is Hillis-el mi van ? meglesz hosszabítva a szerződése ? Mert ha nem én lazán látok magam előtt egy Trent Richardson picket...
Aztán a QB kérdés ... RGIII tényleg kellene nekünk ? McCoy ennyire szar lenne ? Azért kérdezem mert az éven össz-vissz láttam vagy 2 Browns meccset. Jelenlegi meglátásom szerint inkább elkapó kéne. Ha hillis marad és nincs Ricardson draft akkor Blackmont eltudnám itt képzelni ha még elérhető.Ugyanúgy később Floyd-ot is bár kétlem,hogy annyit csúszna.

Szóval az igazi kérdésem,hogy tényleg ennyire kell egy QB ? ( előre is bocs ha szar a logikám a csapattal kapcsolatba,most az off seasonba próbálom pótolni a dolgokat )Drip
Tényleg ennyire kell QB. Jó esetben ritkán húz egy csapat top 5-ben, ha odakerül akkor nagyot kell dobbantani. Van egy extra első körös pick, az elég lehet a feltrade-hez.
Mangini letradelt. Haden jó pick volt, de ő nem fog SB-t nyerni nekünk. Tavaly ismét letradeltünk, szóval jó lenne mostmár kihasználni a magas draftpozíciót. Richardson biztos nagyon jó lesz, de nézd meg AP-t és a Vikingst. Favre kellett ahhoz, h. SB közelébe kerüljenek, hiába hozott össze Peterson minden évben 1200+ yardot. McCoy-ról már írtunk eleget, görgess vissza 😊 Game manager, backupnak tökéletes.

Hillis-ről nincs új hír, 3 hét és kiderül. Sztem megy, és Hardesty kap még egy lehetőséget. Backupnak ott van Brandon Jackson és Oboa. Nem egy ütős névsor, de majd RGIII fut 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Jól látom,hogy egy helyről írunk ? 😀
Egyébként persze értem én,hogy nagy név , csak én eddig Richardsonnal számoltam első pick-ként,és csak mostanság ébredtem rá,hogy lehet mégis QB-t húzunkDrip
Jól látod, bár manapság inkább Budapesten tartózkodom.
Richardson akármennyire jó, szerintem a mai pass-heavy ligában nem éri meg futót húzni 1/4-re. Egy jó fallal egy hátsó körös futó is lehet kiemelkedő, nem egy példa van rá az elmúlt évekből.
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 993 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Jól látom,hogy egy helyről írunk ? 😀
Egyébként persze értem én,hogy nagy név , csak én eddig Richardsonnal számoltam első pick-ként,és csak mostanság ébredtem rá,hogy lehet mégis QB-t húzunk

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Szerintem annyira nem borzasztó McCoy, de ha esély van egy akkora potenciállal rendelkező QB-ra, mint RG3, akkor nem lehet bent hagyni. Ráadásul a reklámértéke is nagy, igazi nézőcsalogató a fickó, szóval én behúznám.
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 993 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Okés,kicsit rég jártam már erre és katyvasz is van a jelenlegi tudásommal szóval feltennk pár kérdést és meglátást,hogy ez mennyire reális.

Előszőr is Hillis-el mi van ? meglesz hosszabítva a szerződése ? Mert ha nem én lazán látok magam előtt egy Trent Richardson picket...
Aztán a QB kérdés ... RGIII tényleg kellene nekünk ? McCoy ennyire szar lenne ? Azért kérdezem mert az éven össz-vissz láttam vagy 2 Browns meccset. Jelenlegi meglátásom szerint inkább elkapó kéne. Ha hillis marad és nincs Ricardson draft akkor Blackmont eltudnám itt képzelni ha még elérhető.Ugyanúgy később Floyd-ot is bár kétlem,hogy annyit csúszna.

Szóval az igazi kérdésem,hogy tényleg ennyire kell egy QB ? ( előre is bocs ha szar a logikám a csapattal kapcsolatba,most az off seasonba próbálom pótolni a dolgokat )

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
http://www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/02/recipe_for_nfl_success_find_a.html

bár néha közhelyes, azért érdekes cikk.

"I learned real early that, number one, you have to get the quarterback when you have a chance," said Accorsi, a former Browns general manager from 1985-92. "I don't care what the circumstances are."

"When you have a chance to reach for greatness," Accorsi said, "you have to do it. I don't care how many other needs you have, because you aren't going to get there very many times."

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A fontosabb FA irányítók, végül is onnan is lehet próbálkozni, de minden kétséget kizárólag Flynn az egyetlen aki hosszútávú megoldás lehetne, McNabb meg mentornak nem lenne rossz, bár ő sztem szép summát kérne annak is!
http://www.dawgsbynature.com/2012/2/7/2782390/cleveland-browns-free-agency-talk-qbs#storyjumpBad31
McNabbet a Redskins és a Vikings is többek között azért zavarta el, mert lusta volt. Nagy ívben tett mindenre és mindenkire. Nulla workethic, aztán ha valami balul sült el, még a szertáros is előbb volt felelős, mint ő.

Összefoglaló a munkásságából: http://camelclutchblog.com/donovan-mcnabb-thinks-the-chicago-bears-wouldve-won-with-him/

Óriási hiba lenne az idehozatala.DoM
Meg jelenleg elégé lenézik egyetemesen a csapatok is, pár hete tolt egy nyilatkozatot, hogy a Bears sima PO résztvevő, ha őt leigazolják legkésőbb Cutler kiesésénél.Deny
😂 😂 😂

Ellenünk is nagyon meggyőző volt. Chicagoban adott lett volna egy rossz fal, és egy rossz WR corp. Ez a McNabb tolókocsival járna már...
Én sem tartanám jó lépésnek. Seneca bőven elfér 2nd stringernek, főleg, ha RG3 jönne.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A fontosabb FA irányítók, végül is onnan is lehet próbálkozni, de minden kétséget kizárólag Flynn az egyetlen aki hosszútávú megoldás lehetne, McNabb meg mentornak nem lenne rossz, bár ő sztem szép summát kérne annak is!
http://www.dawgsbynature.com/2012/2/7/2782390/cleveland-browns-free-agency-talk-qbs#storyjumpBad31
McNabbet a Redskins és a Vikings is többek között azért zavarta el, mert lusta volt. Nagy ívben tett mindenre és mindenkire. Nulla workethic, aztán ha valami balul sült el, még a szertáros is előbb volt felelős, mint ő.

Összefoglaló a munkásságából: http://camelclutchblog.com/donovan-mcnabb-thinks-the-chicago-bears-wouldve-won-with-him/

Óriási hiba lenne az idehozatala.DoM
Meg jelenleg elégé lenézik egyetemesen a csapatok is, pár hete tolt egy nyilatkozatot, hogy a Bears sima PO résztvevő, ha őt leigazolják legkésőbb Cutler kiesésénél.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A fontosabb FA irányítók, végül is onnan is lehet próbálkozni, de minden kétséget kizárólag Flynn az egyetlen aki hosszútávú megoldás lehetne, McNabb meg mentornak nem lenne rossz, bár ő sztem szép summát kérne annak is!
http://www.dawgsbynature.com/2012/2/7/2782390/cleveland-browns-free-agency-talk-qbs#storyjumpBad31
McNabbet a Redskins és a Vikings is többek között azért zavarta el, mert lusta volt. Nagy ívben tett mindenre és mindenkire. Nulla workethic, aztán ha valami balul sült el, még a szertáros is előbb volt felelős, mint ő.

Összefoglaló a munkásságából: http://camelclutchblog.com/donovan-mcnabb-thinks-the-chicago-bears-wouldve-won-with-him/

Óriási hiba lenne az idehozatala.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
A fontosabb FA irányítók, végül is onnan is lehet próbálkozni, de minden kétséget kizárólag Flynn az egyetlen aki hosszútávú megoldás lehetne, McNabb meg mentornak nem lenne rossz, bár ő sztem szép summát kérne annak is!
http://www.dawgsbynature.com/2012/2/7/2782390/cleveland-browns-free-agency-talk-qbs#storyjumpBad31
Flynn két meccsen kezdett. Legnagyobb előnye, h. ismeri a wco-t. De azt Colt is vágja már, nálam McCoy > Flynn. Mentornak Seneca tökéletes, McNabb sztem kezdő akar lenni, inkább csapatbomlasztó lenne.

Én kezdek megbarátkozni a Griffin-pickkel. Annyira szürke volt az elmúlt 13 szezon, h. kell egy tényleg game-changer játékos. RGIII ilyen lehet, nagy lökést adhatna az egész franchise-nak.Joey Tribbiani
Na ja, jobb mint egy szürke eminenciás az biztos, azokból sok volt Mangini alatt.Bad31
Szerintem is, ideje van egy nagy gurításnak, csak egy kicsit félek, hogy elcsábultok, mer lesznek ott ajánlatok szépszámmal a pikkér - s ha lementek akkor....... R R R R R R


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A fontosabb FA irányítók, végül is onnan is lehet próbálkozni, de minden kétséget kizárólag Flynn az egyetlen aki hosszútávú megoldás lehetne, McNabb meg mentornak nem lenne rossz, bár ő sztem szép summát kérne annak is!
http://www.dawgsbynature.com/2012/2/7/2782390/cleveland-browns-free-agency-talk-qbs#storyjumpBad31
Flynn két meccsen kezdett. Legnagyobb előnye, h. ismeri a wco-t. De azt Colt is vágja már, nálam McCoy > Flynn. Mentornak Seneca tökéletes, McNabb sztem kezdő akar lenni, inkább csapatbomlasztó lenne.

Én kezdek megbarátkozni a Griffin-pickkel. Annyira szürke volt az elmúlt 13 szezon, h. kell egy tényleg game-changer játékos. RGIII ilyen lehet, nagy lökést adhatna az egész franchise-nak.Joey Tribbiani
Na ja, jobb mint egy szürke eminenciás az biztos, azokból sok volt Mangini alatt.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 999 — Believelander
A fontosabb FA irányítók, végül is onnan is lehet próbálkozni, de minden kétséget kizárólag Flynn az egyetlen aki hosszútávú megoldás lehetne, McNabb meg mentornak nem lenne rossz, bár ő sztem szép summát kérne annak is!
http://www.dawgsbynature.com/2012/2/7/2782390/cleveland-browns-free-agency-talk-qbs#storyjumpBad31
Flynn két meccsen kezdett. Legnagyobb előnye, h. ismeri a wco-t. De azt Colt is vágja már, nálam McCoy > Flynn. Mentornak Seneca tökéletes, McNabb sztem kezdő akar lenni, inkább csapatbomlasztó lenne.

Én kezdek megbarátkozni a Griffin-pickkel. Annyira szürke volt az elmúlt 13 szezon, h. kell egy tényleg game-changer játékos. RGIII ilyen lehet, nagy lökést adhatna az egész franchise-nak.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
A fontosabb FA irányítók, végül is onnan is lehet próbálkozni, de minden kétséget kizárólag Flynn az egyetlen aki hosszútávú megoldás lehetne, McNabb meg mentornak nem lenne rossz, bár ő sztem szép summát kérne annak is!
http://www.dawgsbynature.com/2012/2/7/2782390/cleveland-browns-free-agency-talk-qbs#storyjumpBad31
Orton egy brutál erős futójátékkal (Hillis-Richardson-jó fal kombó) stabil játékra lenne képes, ahol nem várnának el tőle PM féle passzokat. Flynn hatalmas zsákbamacska. A többieknél meg már jobb, ha QB-t húztok. Szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A fontosabb FA irányítók, végül is onnan is lehet próbálkozni, de minden kétséget kizárólag Flynn az egyetlen aki hosszútávú megoldás lehetne, McNabb meg mentornak nem lenne rossz, bár ő sztem szép summát kérne annak is!
http://www.dawgsbynature.com/2012/2/7/2782390/cleveland-browns-free-agency-talk-qbs#storyjump


http://therealbad31.deviantart.com/