Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Jah és a lényeg: Eagles-t kétszer is elvertük 😊

több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
15perc múlva Zh-t írok, de felkeltem a meccsre 😊
Védelem nem volt a pályán, ahogy dande kolléga is írta. Nagyon hiányzik Lee és Carter, de elég ránézni a PHI futott yardjaira, az mindent elmond. Carr mellet is volt egy csúnya TD passz. Az O jó volt, a fal tűrhető, de kérdés hogy ez mennyire dicséret a PHI D ellen, aki szinte csak nézte a meccset.
Claiborn TD-nek örültem, bár szebb lett volna egy visszahordott int. 😊 Harris nagyon jól mozog, többet akarom a pályán látni.

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én hozzászólásomra reagált, a vegyes érzéseimre h nem tudom mi lenne a jobb.
Nem láttam a meccset, de megint rohantunk az ellenfél után, de Romonak most volt talán kis ideje és már is dobált, Dez,Witten,Murray is kellett. Aki látta a meccset a védelem milyen volt?? 33 pont kicsit soknak tűnik egy 100 sebből vérző Philly O ellen..Kroos
D? az meg mi? 😛 olyan nem is volt a pályán egyik oldalon sem amúgy gratula
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Én hozzászólásomra reagált, a vegyes érzéseimre h nem tudom mi lenne a jobb.
Nem láttam a meccset, de megint rohantunk az ellenfél után, de Romonak most volt talán kis ideje és már is dobált, Dez,Witten,Murray is kellett. Aki látta a meccset a védelem milyen volt?? 33 pont kicsit soknak tűnik egy 100 sebből vérző Philly O ellen..

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
Én nem tudom srácok, ez a veszítsünk a jobb draftpozícióért mentalitás nekem nagyon nem tetszik. Igenis küzdjünk, mutassuk meg. gorbel
Ez nem egészen értem. Hol látsz ilyen mentalitást? A negyedik negyedben lenyomtuk a szezon eddigi legjobb játékát, egy meccsel vagyunk a Seahawks mögött a wild-cardért.
Ma este pedig drukkolni kell az Óriásoknak (utána irány a vécé).

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
na, így kell felkelni 1 óra 50 perc késéssel, és a végére behozni a lemaradást.
küzdelmes meccs volt, kis ellenszéllel (1 offset penalty meg egy offside on kick nem feltétlenül elég, ha a csapat a fél életét azzal tölti, hogy az ellenfél sisakrácsában nyúlkál)
többet majd akkor, ha mindenki megnézte.
több mint 13 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Én nem tudom srácok, ez a veszítsünk a jobb draftpozícióért mentalitás nekem nagyon nem tetszik. Igenis küzdjünk, mutassuk meg. Nem hiszem, hogy azon múlna a franchise jövője, hogy 9. vagy 19. helyről húzunk. Jó scoutinggal kell lehet hátrábbról is embereket, nem egy Luckért vagy Staffordért megyünk 1/1-nek, akkor meg...
Amúgy meg a Bears-Seahawks meccset nézem, és a félidő előtt szóba kerültünk mi is a stúdióban, ahol Garrett-et mint szellemembert említették meg, mondván hogy nem elég erős jelenség, ráadásul a hypeot sem tudja kezelni. Hát ezt sajnos tudjuk.
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
lesz még körbe verés az biztos, de nem bizti a 8:8 elég lesz, már ha elérjük. azt meg nem lenne jó , Po, zakó, 1/21 pl...na mind1 sok víz le fog addig folyni..
Ha egész évben lett volna egész évben,Murray,Lee,Carter,Ratliff sima PO bármennyire is szar a fal,de így..

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Vegyes érzéseim vannak...
Itt az amerikai fociban érzem először h néha jobb lenne ha kikapna a csapatom, a draft miatt... ??!!

A Philly nálunk is sokkal nagyon válságban van, ha tőlük is kikapunk tényleg ultra gáz. Védelem 100 sebből vérzik,O fal ismert de én ma még is a Romo vezette Oban bízok(Dez,Witten,Beasley,Harris,Murray?), bár ha szokásos 2 jó play/meccs lesz akkor megéghetünk.

Ha kikapunk Garrett cut(nem lesz), jobb draft, nyerünk meg megint egy kis halvány remény,de mindeki tudja h akkor se lesz meg a PO, és megint húzunk,halaszgatunk majd dilgokat.
Semmi se jó 😀 😛Kroos
nem hiszem, hogy szezon közben Jerry ki fogja tenni a kis vöröst, ráadásul ez a szezon kezd a 2004-esre hajazni, ahol 8-8-as mérleggel wild card helyet lehetett szerezni az NFC-ben.
Packers nyer sorozatban ötöt, aztán szív egy nagyot. Saints nyer hatból ötöt, aztán szív kettőt egymás után.
mintha mindenki arra hajtana, hogy ne kelljen utazni az első körben.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Köszönöm .pedig az eagles ellen nem lenne nehéz dolguk sajnosJanek
a Tehenészek legnagyobb ellenfele nem a Sasok meg az Óriások meg a Rézbőrűek, de még nem is a Vasas vagy a 49-esek.
a Tehenészek legnagyobb ellenfele a Tehenészek.
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Vegyes érzéseim vannak...
Itt az amerikai fociban érzem először h néha jobb lenne ha kikapna a csapatom, a draft miatt... ??!!

A Philly nálunk is sokkal nagyon válságban van, ha tőlük is kikapunk tényleg ultra gáz. Védelem 100 sebből vérzik,O fal ismert de én ma még is a Romo vezette Oban bízok(Dez,Witten,Beasley,Harris,Murray?), bár ha szokásos 2 jó play/meccs lesz akkor megéghetünk.

Ha kikapunk Garrett cut(nem lesz), jobb draft, nyerünk meg megint egy kis halvány remény,de mindeki tudja h akkor se lesz meg a PO, és megint húzunk,halaszgatunk majd dilgokat.
Semmi se jó 😀 😛

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Köszönöm .pedig az eagles ellen nem lenne nehéz dolguk sajnos

több mint 13 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Austin kezd emberek?Janek
Csípősérülése van, ugyanúgy questionable-nek van írva, mint Murray. A különböző ma kijött pre-match elemzésekben számolnak vele, szerintem is nyomni fogja. Murray-ben kevésbé vagyok biztos.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Elvileg a most játszódó 'Bama vs Georgia és majd az Oklahoma és Baylor meccsre hivatalosan kilátogatnak a Cowboys megfigyelői.

Pár név:
Terrance Williams WR
Landry Jones QB
Barrett Jones OC
Chance Warmack OG
Tony Jefferson FS
John Jenkins DT/NT
Aaron Murray QB
Jesse Williams DTWirtschaftsteil
Glasco Martin IV RB lemaradt. őt is érdemes megfigyelni a következőkben.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Austin kezd emberek?

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
gyeek december 1-én, reggel 4:14kor lájkolta slowmotion hozzászólásait. gyeek
gyeek december elsején, reggel 4:14-kor miért nem alszik?
átállítja a bioritmusát, hogy a hétfő hajnalban, fél háromkor kezdődő meccset is végig tudja nézni? 😊
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Elvileg a most játszódó 'Bama vs Georgia és majd az Oklahoma és Baylor meccsre hivatalosan kilátogatnak a Cowboys megfigyelői.

Pár név:
Terrance Williams WR
Landry Jones QB
Barrett Jones OC
Chance Warmack OG
Tony Jefferson FS
John Jenkins DT/NT
Aaron Murray QB
Jesse Williams DTWirtschaftsteil
mármint az Okie State és a Baylor meccsére, ami már véget ért? vagy ha játszanak valami Bowl-ban, akkor oda?
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Elvileg a most játszódó 'Bama vs Georgia és majd az Oklahoma és Baylor meccsre hivatalosan kilátogatnak a Cowboys megfigyelői.

Pár név:
Terrance Williams WR
Landry Jones QB
Barrett Jones OC
Chance Warmack OG
Tony Jefferson FS
John Jenkins DT/NT
Aaron Murray QB
Jesse Williams DT
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Ben Bass is IRre került. Edzésen elintézte a bokáját. Nem mintha sok vizet zavart volna, de ez a heti renszerességű IR téma kezd komikussá válni...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
Összességében egyetértek slowmotionnel. Persze túl durva volt a beszólás, de az egészet nem Ő robbantotta ki egy ,,beszólással''. Sztem maradjunk ennyiben.

Akkor valami csapat téma:
Úgy tűnik Jay hétvégén lehet nem játszik. Nem tudom h idén hány meccsen játszott, de látszik h nagyon kell Ő a D-lineba.
Freevel ti mit csinálnátok? Vajon egy paycutba belemenne? Mert amit idén csinál az nem ér ennyi pénzt.Blevi
Én akkor is azt mondom, hogy Free jó játékos, idén gyengén teljesít, de ki nem a falban? beltazor
Azt a tényt, hogy a Romo-érában nemhogy SB közelében nem jártunk, de a rájátszásban is csak háromszor, alapvetően a támadófal sikertelen megújításának tudom be. Az összes egyéb problémánk másodlagos.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Összességében egyetértek slowmotionnel. Persze túl durva volt a beszólás, de az egészet nem Ő robbantotta ki egy ,,beszólással''. Sztem maradjunk ennyiben.

Akkor valami csapat téma:
Úgy tűnik Jay hétvégén lehet nem játszik. Nem tudom h idén hány meccsen játszott, de látszik h nagyon kell Ő a D-lineba.
Freevel ti mit csinálnátok? Vajon egy paycutba belemenne? Mert amit idén csinál az nem ér ennyi pénzt.Blevi
Én akkor is azt mondom, hogy Free jó játékos, idén gyengén teljesít, de ki nem a falban?

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Moore gyerek miért került el a Patstől?? nagyot játszott a Ravens ellen. ő is SMUs volt mint Beasley 😀Kroos
Nem került el. Dennard belejött, ő ment PS-ba. Onnan vittétek el.
(Nagyot játszott a végén. A Smith TD-t ő hozta össze a mistackle-lel.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Moore gyerek miért került el a Patstől?? nagyot játszott a Ravens ellen. ő is SMUs volt mint Beasley 😀

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
téma váltásnak
Murray játszani fog?mascherano
Valószínűleg igen. Egész héten limitált volt.

Összességében egyetértek slowmotionnel. Persze túl durva volt a beszólás, de az egészet nem Ő robbantotta ki egy ,,beszólással''. Sztem maradjunk ennyiben.

Akkor valami csapat téma:
Úgy tűnik Jay hétvégén lehet nem játszik. Nem tudom h idén hány meccsen játszott, de látszik h nagyon kell Ő a D-lineba.
Freevel ti mit csinálnátok? Vajon egy paycutba belemenne? Mert amit idén csinál az nem ér ennyi pénzt.Blevi
Attól függ ki jönne a helyére. A RT ügyet inkább szabadügynökökkel kéne megoldani, mintsem drafton. Valamikor korábban írtam, hogy Free cut +1.2 millát jelentene nekünk. 4 milla körüli összeg menne deadmoney-ba. Egyenlőre biztató a 2013 capünk.

Más: Sterling Moore érkezett Dallasba. Gondolom nem kell bemutatni 😊
több mint 13 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
téma váltásnak
Murray játszani fog?

:: HIBÁS KÉP ::