Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 13 éve
Jah és a lényeg: Eagles-t kétszer is elvertük 😊

több mint 13 éve
15perc múlva Zh-t írok, de felkeltem a meccsre 😊Védelem nem volt a pályán, ahogy dande kolléga is írta. Nagyon hiányzik Lee és Carter, de elég ránézni a PHI futott yardjaira, az mindent elmond. Carr mellet is volt egy csúnya TD passz. Az O jó volt, a fal tűrhető, de kérdés hogy ez mennyire dicséret a PHI D ellen, aki szinte csak nézte a meccset.
Claiborn TD-nek örültem, bár szebb lett volna egy visszahordott int. 😊 Harris nagyon jól mozog, többet akarom a pályán látni.

több mint 13 éve
Én hozzászólásomra reagált, a vegyes érzéseimre h nem tudom mi lenne a jobb.D? az meg mi? 😛 olyan nem is volt a pályán egyik oldalon sem amúgy gratula
Nem láttam a meccset, de megint rohantunk az ellenfél után, de Romonak most volt talán kis ideje és már is dobált, Dez,Witten,Murray is kellett. Aki látta a meccset a védelem milyen volt?? 33 pont kicsit soknak tűnik egy 100 sebből vérző Philly O ellen..Kroos
több mint 13 éve
Én hozzászólásomra reagált, a vegyes érzéseimre h nem tudom mi lenne a jobb.Nem láttam a meccset, de megint rohantunk az ellenfél után, de Romonak most volt talán kis ideje és már is dobált, Dez,Witten,Murray is kellett. Aki látta a meccset a védelem milyen volt?? 33 pont kicsit soknak tűnik egy 100 sebből vérző Philly O ellen..
több mint 13 éve
Én nem tudom srácok, ez a veszítsünk a jobb draftpozícióért mentalitás nekem nagyon nem tetszik. Igenis küzdjünk, mutassuk meg. gorbelEz nem egészen értem. Hol látsz ilyen mentalitást? A negyedik negyedben lenyomtuk a szezon eddigi legjobb játékát, egy meccsel vagyunk a Seahawks mögött a wild-cardért.
Ma este pedig drukkolni kell az Óriásoknak (utána irány a vécé).
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
na, így kell felkelni 1 óra 50 perc késéssel, és a végére behozni a lemaradást.küzdelmes meccs volt, kis ellenszéllel (1 offset penalty meg egy offside on kick nem feltétlenül elég, ha a csapat a fél életét azzal tölti, hogy az ellenfél sisakrácsában nyúlkál)
többet majd akkor, ha mindenki megnézte.
több mint 13 éve
Én nem tudom srácok, ez a veszítsünk a jobb draftpozícióért mentalitás nekem nagyon nem tetszik. Igenis küzdjünk, mutassuk meg. Nem hiszem, hogy azon múlna a franchise jövője, hogy 9. vagy 19. helyről húzunk. Jó scoutinggal kell lehet hátrábbról is embereket, nem egy Luckért vagy Staffordért megyünk 1/1-nek, akkor meg...Amúgy meg a Bears-Seahawks meccset nézem, és a félidő előtt szóba kerültünk mi is a stúdióban, ahol Garrett-et mint szellemembert említették meg, mondván hogy nem elég erős jelenség, ráadásul a hypeot sem tudja kezelni. Hát ezt sajnos tudjuk.
több mint 13 éve
lesz még körbe verés az biztos, de nem bizti a 8:8 elég lesz, már ha elérjük. azt meg nem lenne jó , Po, zakó, 1/21 pl...na mind1 sok víz le fog addig folyni..Ha egész évben lett volna egész évben,Murray,Lee,Carter,Ratliff sima PO bármennyire is szar a fal,de így..
több mint 13 éve
Vegyes érzéseim vannak...nem hiszem, hogy szezon közben Jerry ki fogja tenni a kis vöröst, ráadásul ez a szezon kezd a 2004-esre hajazni, ahol 8-8-as mérleggel wild card helyet lehetett szerezni az NFC-ben.
Itt az amerikai fociban érzem először h néha jobb lenne ha kikapna a csapatom, a draft miatt... ??!!
A Philly nálunk is sokkal nagyon válságban van, ha tőlük is kikapunk tényleg ultra gáz. Védelem 100 sebből vérzik,O fal ismert de én ma még is a Romo vezette Oban bízok(Dez,Witten,Beasley,Harris,Murray?), bár ha szokásos 2 jó play/meccs lesz akkor megéghetünk.
Ha kikapunk Garrett cut(nem lesz), jobb draft, nyerünk meg megint egy kis halvány remény,de mindeki tudja h akkor se lesz meg a PO, és megint húzunk,halaszgatunk majd dilgokat.
Semmi se jó 😀 😛Kroos
Packers nyer sorozatban ötöt, aztán szív egy nagyot. Saints nyer hatból ötöt, aztán szív kettőt egymás után.
mintha mindenki arra hajtana, hogy ne kelljen utazni az első körben.
több mint 13 éve
Köszönöm .pedig az eagles ellen nem lenne nehéz dolguk sajnosJaneka Tehenészek legnagyobb ellenfele nem a Sasok meg az Óriások meg a Rézbőrűek, de még nem is a Vasas vagy a 49-esek.
a Tehenészek legnagyobb ellenfele a Tehenészek.
több mint 13 éve
Vegyes érzéseim vannak...Itt az amerikai fociban érzem először h néha jobb lenne ha kikapna a csapatom, a draft miatt... ??!!
A Philly nálunk is sokkal nagyon válságban van, ha tőlük is kikapunk tényleg ultra gáz. Védelem 100 sebből vérzik,O fal ismert de én ma még is a Romo vezette Oban bízok(Dez,Witten,Beasley,Harris,Murray?), bár ha szokásos 2 jó play/meccs lesz akkor megéghetünk.
Ha kikapunk Garrett cut(nem lesz), jobb draft, nyerünk meg megint egy kis halvány remény,de mindeki tudja h akkor se lesz meg a PO, és megint húzunk,halaszgatunk majd dilgokat.
Semmi se jó 😀 😛
több mint 13 éve
Köszönöm .pedig az eagles ellen nem lenne nehéz dolguk sajnos
több mint 13 éve
Austin kezd emberek?JanekCsípősérülése van, ugyanúgy questionable-nek van írva, mint Murray. A különböző ma kijött pre-match elemzésekben számolnak vele, szerintem is nyomni fogja. Murray-ben kevésbé vagyok biztos.
több mint 13 éve
Elvileg a most játszódó 'Bama vs Georgia és majd az Oklahoma és Baylor meccsre hivatalosan kilátogatnak a Cowboys megfigyelői.Glasco Martin IV RB lemaradt. őt is érdemes megfigyelni a következőkben.
Pár név:
Terrance Williams WR
Landry Jones QB
Barrett Jones OC
Chance Warmack OG
Tony Jefferson FS
John Jenkins DT/NT
Aaron Murray QB
Jesse Williams DTWirtschaftsteil
több mint 13 éve
gyeek december 1-én, reggel 4:14kor lájkolta slowmotion hozzászólásait. gyeekgyeek december elsején, reggel 4:14-kor miért nem alszik?
átállítja a bioritmusát, hogy a hétfő hajnalban, fél háromkor kezdődő meccset is végig tudja nézni? 😊
több mint 13 éve
Elvileg a most játszódó 'Bama vs Georgia és majd az Oklahoma és Baylor meccsre hivatalosan kilátogatnak a Cowboys megfigyelői.mármint az Okie State és a Baylor meccsére, ami már véget ért? vagy ha játszanak valami Bowl-ban, akkor oda?
Pár név:
Terrance Williams WR
Landry Jones QB
Barrett Jones OC
Chance Warmack OG
Tony Jefferson FS
John Jenkins DT/NT
Aaron Murray QB
Jesse Williams DTWirtschaftsteil
több mint 13 éve
Elvileg a most játszódó 'Bama vs Georgia és majd az Oklahoma és Baylor meccsre hivatalosan kilátogatnak a Cowboys megfigyelői.Pár név:
Terrance Williams WR
Landry Jones QB
Barrett Jones OC
Chance Warmack OG
Tony Jefferson FS
John Jenkins DT/NT
Aaron Murray QB
Jesse Williams DT
több mint 13 éve
Ben Bass is IRre került. Edzésen elintézte a bokáját. Nem mintha sok vizet zavart volna, de ez a heti renszerességű IR téma kezd komikussá válni...
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Azt a tényt, hogy a Romo-érában nemhogy SB közelében nem jártunk, de a rájátszásban is csak háromszor, alapvetően a támadófal sikertelen megújításának tudom be. Az összes egyéb problémánk másodlagos.Összességében egyetértek slowmotionnel. Persze túl durva volt a beszólás, de az egészet nem Ő robbantotta ki egy ,,beszólással''. Sztem maradjunk ennyiben.Én akkor is azt mondom, hogy Free jó játékos, idén gyengén teljesít, de ki nem a falban? beltazor
Akkor valami csapat téma:
Úgy tűnik Jay hétvégén lehet nem játszik. Nem tudom h idén hány meccsen játszott, de látszik h nagyon kell Ő a D-lineba.
Freevel ti mit csinálnátok? Vajon egy paycutba belemenne? Mert amit idén csinál az nem ér ennyi pénzt.Blevi
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Összességében egyetértek slowmotionnel. Persze túl durva volt a beszólás, de az egészet nem Ő robbantotta ki egy ,,beszólással''. Sztem maradjunk ennyiben.Én akkor is azt mondom, hogy Free jó játékos, idén gyengén teljesít, de ki nem a falban?
Akkor valami csapat téma:
Úgy tűnik Jay hétvégén lehet nem játszik. Nem tudom h idén hány meccsen játszott, de látszik h nagyon kell Ő a D-lineba.
Freevel ti mit csinálnátok? Vajon egy paycutba belemenne? Mert amit idén csinál az nem ér ennyi pénzt.Blevi

több mint 13 éve
Moore gyerek miért került el a Patstől?? nagyot játszott a Ravens ellen. ő is SMUs volt mint Beasley 😀KroosNem került el. Dennard belejött, ő ment PS-ba. Onnan vittétek el.
(Nagyot játszott a végén. A Smith TD-t ő hozta össze a mistackle-lel.)
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Moore gyerek miért került el a Patstől?? nagyot játszott a Ravens ellen. ő is SMUs volt mint Beasley 😀
több mint 13 éve
téma váltásnakValószínűleg igen. Egész héten limitált volt.
Murray játszani fog?mascherano
Összességében egyetértek slowmotionnel. Persze túl durva volt a beszólás, de az egészet nem Ő robbantotta ki egy ,,beszólással''. Sztem maradjunk ennyiben.Attól függ ki jönne a helyére. A RT ügyet inkább szabadügynökökkel kéne megoldani, mintsem drafton. Valamikor korábban írtam, hogy Free cut +1.2 millát jelentene nekünk. 4 milla körüli összeg menne deadmoney-ba. Egyenlőre biztató a 2013 capünk.
Akkor valami csapat téma:
Úgy tűnik Jay hétvégén lehet nem játszik. Nem tudom h idén hány meccsen játszott, de látszik h nagyon kell Ő a D-lineba.
Freevel ti mit csinálnátok? Vajon egy paycutba belemenne? Mert amit idén csinál az nem ér ennyi pénzt.Blevi
Más: Sterling Moore érkezett Dallasba. Gondolom nem kell bemutatni 😊
több mint 13 éve
téma váltásnakMurray játszani fog?
:: HIBÁS KÉP ::