Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 14 éve
NA úgy olvastam TE,WR és egy pass rusher van a vásárlási listánkon. 😊 Csak ügyesen. :cool:
több mint 14 éve
Ezzel valszeg Jamesnek és/vagy Brookingnak reszeltek Dallasban.Blevisanszosabb az és, mint a vagy :/
sajnos eljárt BJ felett az idő, pedig anno még láttuk irányítót is üldözni, plusz egyszer elnyomta McNabb-et, mint a cigarettacsikket (az igazi Roy egyik meccsnyertes TD return-jénél, de szép is volt...)
több mint 14 éve
Ezzel valszeg Jamesnek és/vagy Brookingnak reszeltek Dallasban.
több mint 14 éve
Fasza valszeg ILB need is megoldva. D-line és Belső fal van hátra. 😊
több mint 14 éve
50 tehén, 3 tehenészlány (nem prosti 😊 ), 15 kakas, meg 6 zsák burgonya. Pro Bowl esetén kerti kapa. 😀meg bizony, hivatalosStezPénz?Bazzani
több mint 14 éve
elvileg megegyeztetek Dan Connor-ral. (Ex-Panthers)
több mint 14 éve
Two of the top pass rushers in the draft come from the SEC in Alabama’s Courtney Upshaw and South Carolina’s Melvin Ingram. Both players have been projected to go anywhere from 5-20 in the first round. The Cowboys own the 14th overall pick.Ingram az, akit nagyon nem tudni, hogy hol lesz az 5-20ban. Nagyjából attól függ, hogy az a csapat, aki elhatározza hogy DEt húz, akkor Ingram vagy Coples lesz a választása. Upshaw is lehet hogy elmegy előttünk.
Upshaw v Ingram?? és ugye Dacastro! bármelyiket elfogadnám.Kroos
több mint 14 éve
Two of the top pass rushers in the draft come from the SEC in Alabama’s Courtney Upshaw and South Carolina’s Melvin Ingram. Both players have been projected to go anywhere from 5-20 in the first round. The Cowboys own the 14th overall pick. Upshaw v Ingram?? és ugye Dacastro! bármelyiket elfogadnám.
több mint 14 éve
Próbáljuk meg Holley-t mint 3. számú WR. 11-ben volt szép megmozdulásai, dropra nem is emlékszem.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ha az előző szezonban jobban bízunk Robinsonban, nem csak egy évet kap, nem kellene 3. WR-ben gondolkodnunk 😕 Persze ki látta előre, hogy a semmiből ekkora teljesítmény hoz !
több mint 14 éve
Elvileg Ryannek minden adott hogy egy ütős védelmet összerakjon. Bár a Safety poszt engem kicsit nyugtalanít, de idén jó védelmünk lehet.BleviSzerintem nincs mitől tartanod. Gerald Sensabaugh futás elleni védekezésbe elég jó, viszont passz ellen gyengébb. Viszont Pool szerintem nagyon jó kis Safety. Na meg Carr nagyon jó kis cornerback. Még kellene 1 LB, illetve a falat kellene már csak erősíteni na meg egy elkapót Austin és Bryant mögé.
több mint 14 éve
Elvileg Ryannek minden adott hogy egy ütős védelmet összerakjon. Bár a Safety poszt engem kicsit nyugtalanít, de idén jó védelmünk lehet.
több mint 14 éve
Pool is leigazolva. BPA drafthoz nem kell már semmi sürgős (első körös guard picktől meg lassan gyomoridegességem van...)
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
- WR Kevin Ogleetree szintén a Giantsnél van látogatóban. Ha már a Giants is ennyire utazik az elkapóinkra, lehet fel kéne hívni Manninghamet, még jól is járnánk vele.(persze ha van még hely rá és nem kér annyit).Ogletree nagyon nem vált be vsz nálunk Manningham azért jön el a Giantsből mert nem akar 3.wr lenni, meg lové is kell.
- Dan Connor (Carolina ILB) még mindig Dallasban van és tárgyalnak, ha minden jól megy, akkor estére már a csapat tagja lehet.
- Koisert lehetséges hogy Center lesz a következő szezonban (Már ha van egy olyan G aki helyettesíti őt)Wirtschaftsteil
Kosier meddig lesz center? 3 meccsig, mert kb annyira van hitelesítve.
több mint 14 éve
- WR Kevin Ogleetree szintén a Giantsnél van látogatóban. Ha már a Giants is ennyire utazik az elkapóinkra, lehet fel kéne hívni Manninghamet, még jól is járnánk vele.(persze ha van még hely rá és nem kér annyit).- Dan Connor (Carolina ILB) még mindig Dallasban van és tárgyalnak, ha minden jól megy, akkor estére már a csapat tagja lehet.
- Koisert lehetséges hogy Center lesz a következő szezonban (Már ha van egy olyan G aki helyettesíti őt)
több mint 14 éve
tényleg az.azért ez igen erős túlzásCowboykarcsiMi szükségünk van Ortonra ? Mcgeenek ez lesz a 4. éve, ennyire nem bíznak benne ?CaveAmikor élesbe játszott, bebizonyította, hogy nem tudná a csapatot győzelemre vezetni. Senki ellen.Wirtschaftsteil
a Cardinals-t nem tudja megverni, de az Eagles B-t igen. az elég sovány azért.
drafton vagy draft után hoznak valakit, és ha legalább annyira jó, vagy csak kevéssel rosszabb, mint McGee, akkor námberszevön napjai meg lesznek számlálva.
több mint 14 éve
de nem kis darab, meg az is kérdés, milyen szisztémában játszatták. nyilván a scout team megmondta, mik az erősségei, lehet, hogy a mi stílusunk vagy blokkolási sémánk jobban feküdne neki, mint a Bengals-é.A Pantherses Guard srácról annyit irtak a Carolina topicban h szarA bengalsos OG meg állítólag f.o.s.... 😂 :/Kroos
Szóval nem tudom mennyit fog tudni hozzátenni a játékhoz.
több mint 14 éve
Landrytől sztem óvakodjunk, túl sérülékeny azért hogy a padon üljön melegítőben nem érdemes idehozni.BTB-n azt írta az egyik carolinai tehenész, hogy a csávó fiatal, de b*szott erős, C/G poszton is bevethető.
McGee engem nagyon nem győzött meg amikor játszott, lehet idő kell még neki, bár ki tudja.
Amúgy mindegy is ki a backup csak játszania ne kelljen.
A Pantherses Guard srácról annyit irtak a Carolina topicban h szar 😀
Szóval nem tudom mennyit fog tudni hozzátenni a játékhoz.Blevi
arról értekeztek, hogy lényegében Dockery helyére jött.
több mint 14 éve
ezért irtam hogy valszeg a draftról számolnak valakivel,persze kérdés az hogy ki lesz benn a 14. helyen.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen