Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
garet ostoba majom, már nem először.
hülyeséget hülyeségre halmoz, jól elbaszta ezt a nyerhető meccset.

több mint 14 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Teljesen nyitott még a harc a csoportban de nem mi fogunk kikerülni győztesen. Ilyen inkozisztens játékkal nem. Jövő héten kötelező győzelem már előre félek tőle. Még bármi lehet, de a csoportmeccsek irtó fontosak lesznek.
Még mindig csalódott vagyok 😕
Következő 3 meccset nyerni kéne hogy legyen miről beszélni, ebben benne van a Lincoln is...
több mint 14 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Jó meccset játszottunk, a D# jó volt az O sokszor idétlenkedett. Eléggé lejtett a pálya nem ide. Ami egyik oldalon rouhing the passer volt az a másik oldalon is előfordult legalább 3x. Romonak is 12esben kellett volna játszania. Mindegy ez van.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Bocs az offért! Holnap este lehetne nézni a Champs Budában a Mechwart ligetnél a Pats-Cowboys meccset, Pats drukkerekkel. Ha 5-6-an összejövünk, nyitva maradnak a meccs végéig. Aki szeretne jönni, az jelezzen légyszi az szmartonbence@gmail.com címen
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Nekem pedig pont hogy nagyon jó érzéseim vannak.
Offens jó lesz, Ware meg ott lesz Brady sarkában.

több mint 14 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Nem tudom van egy rossz érzésem a holnapi meccsel kapcsolatban sztem meg leszünk csapva, engem személy szerint meglepne ha nyernénk holnap. Elvileg Austin játszani fog ez jó hír.
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Gil Brandtnek asszem elgurult a gyógyszere. 😂

"Swap between NFC East rivals
If the Eagles don't do my proposed deal with New England, they still need to find a way to improve defensively. Philadelphia has already proven the organization isn't afraid to deal with a division foe, so this time, the Eagles turn to Dallas for help.

A deal of Rodgers-Cromartie for Bradie James helps both teams. The Eagles fill a void at linebacker. The Cowboys would get a necessary upgrade at corner and will soon have second-round pick Bruce Carter healthy and capable of stepping in for James."gyeek
egyébként mi lenne a deal az Eagles és köztünk?Habi
Pats fórum 7 150. hozzászólás. Bocs az offért.zinedine5
hogy ezt én miért nem láttam...sorry az offért


JT Daniels fan
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Gil Brandtnek asszem elgurult a gyógyszere. 😂

"Swap between NFC East rivals
If the Eagles don't do my proposed deal with New England, they still need to find a way to improve defensively. Philadelphia has already proven the organization isn't afraid to deal with a division foe, so this time, the Eagles turn to Dallas for help.

A deal of Rodgers-Cromartie for Bradie James helps both teams. The Eagles fill a void at linebacker. The Cowboys would get a necessary upgrade at corner and will soon have second-round pick Bruce Carter healthy and capable of stepping in for James."gyeek
egyébként mi lenne a deal az Eagles és köztünk?Habi
Pats fórum 7 150. hozzászólás. Bocs az offért.
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Gil Brandtnek asszem elgurult a gyógyszere. 😂

"Swap between NFC East rivals
If the Eagles don't do my proposed deal with New England, they still need to find a way to improve defensively. Philadelphia has already proven the organization isn't afraid to deal with a division foe, so this time, the Eagles turn to Dallas for help.

A deal of Rodgers-Cromartie for Bradie James helps both teams. The Eagles fill a void at linebacker. The Cowboys would get a necessary upgrade at corner and will soon have second-round pick Bruce Carter healthy and capable of stepping in for James."gyeek
egyébként mi lenne a deal az Eagles és köztünk?


JT Daniels fan
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Gil Brandtnek asszem elgurult a gyógyszere. 😂

"Swap between NFC East rivals
If the Eagles don't do my proposed deal with New England, they still need to find a way to improve defensively. Philadelphia has already proven the organization isn't afraid to deal with a division foe, so this time, the Eagles turn to Dallas for help.

A deal of Rodgers-Cromartie for Bradie James helps both teams. The Eagles fill a void at linebacker. The Cowboys would get a necessary upgrade at corner and will soon have second-round pick Bruce Carter healthy and capable of stepping in for James."

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
A 2009es Redskins elleni meccs(17-0 ide) óta,most fogjuk először hordani a kék mezeket.Nem tudom,nekem a kék mezünkről mindig az idegenbeli szopásink jutnak eszembe...Cowboykarcsi
lehet, de szerintem jobban is néz ki.
nem véletlen, hogy tengerészkék 22-es áll a szekrényben...
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Pre meccsek előtti tippjeim a szezonra:
1 Sep 11 DAL @ NYJ L
2 Sep 18 DAL @ SF W
3 Sep 26 WAS @ DAL W
4 Oct 02 DET @ DAL L
5 Bye 6 Oct 16 DAL @ NE W
7 Oct 23 STL @ DAL W
8 Oct 30 DAL @ PHI L
9 Nov 06 SEA @ DAL W
10 Nov 13 BUF @ DAL W
11 Nov 20 DAL @ WAS W
12 Nov 24 MIA @ DAL W
13 Dec 04 DAL @ ARI W
14 Dec 11 NYG @ DAL W
15 Dec 17 DAL @ TB L
16 Dec 24 PHI @ DAL W
17 Jan 01 DAL @ NYG L

11-5 hoztam ki, de naon optimista voltam. beltazor
eddig minden bejött 😀

több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
A 2009es Redskins elleni meccs(17-0 ide) óta,most fogjuk először hordani a kék mezeket.Nem tudom,nekem a kék mezünkről mindig az idegenbeli szopásink jutnak eszembe...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
szereztem egy új Tehenész-szurkolót. ő még nem tud róla, de bőven van ideje rájönni.
azt mondta, hogy vasárnap ez a Tombredi gyerek szarrá lesz csapva, vagy jön az armageddon.

no persze nem ezekkel a szavakkal fejezte ki magát 😊slowmotion
A Pats-meccs erős lesz, de az, hogy a csoportunk szenved és az, hogy az NFC Worst még három meccsel jön nekünk, reménységgel tölt el.Lehet, hogy 8-9 győzelem elég lesz a PO-hoz.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
szereztem egy új Tehenész-szurkolót. ő még nem tud róla, de bőven van ideje rájönni.
azt mondta, hogy vasárnap ez a Tombredi gyerek szarrá lesz csapva, vagy jön az armageddon.

no persze nem ezekkel a szavakkal fejezte ki magát 😊
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Elnézést mindenkitől nem egyértelmű itt semmi, jól alakult a hétvége számunkra.
Amúgy vergődik az egész csoport, még a 'skins tűnik a legjobbnak.Blevi
mondjuk a Skinsben az a vicces, hogy igazából elkezdtek felépíteni egy jómunkásember-csapatot, legalábbis leálltak a 'sztárok' igazolásával, kitették a magas fizetésű neveket (Big Al, McNabb, Portis), és mégis már majdnem most több győzelmük van, mint tavaly egész évben összesen.
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
valahol azért vicces, hogy úgy javul a helyzetünk, hogy nem játszottunk a hétvégén.
Eagles szívott Orchard Parkban, Giants a New Meadowlands-ben áll eléggé túlzottan ramatyul...
több mint 14 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Romo témával egy hatalmas +1 Károly barátunknak. minden szavával tökéletesen azonosulni tudok. A kép meg állat. Hétvégén csak a szurkolás marad bár elég egyértelműnek tűnnek a csoportriválisok meccsei :/Blevi
Elnézésat mindenkitől nem egyértelmű itt semmi, jól alakult a hétvége számunkra.
Amúgy vergődik az egész csoport, még a 'skins tűnik a legjobbnak.
több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Drukkertársak!

Mivel bye weekünk van, ma du. 6 órára meginvitálok mindenkit a Red River Rivalryre: a Texas Longhorns és az Oklahoma Sooners hagyományosan nehézsúlyú ütközete a dallasi Cotton Bowlban a legkényesebb ízlést is kielégítő futballesemény lesz:

http://www.youtube.com/watch?v=l6xWarcV4Mw

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Romo témával egy hatalmas +1 Károly barátunknak. minden szavával tökéletesen azonosulni tudok. A kép meg állat. Hétvégén csak a szurkolás marad bár elég egyértelműnek tűnnek a csoportriválisok meccsei :/
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
na jó ez tetszik 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
Gondolom, hogy a Cowboys szurkolók nem követik rendszeresen a denveri karikaturista oldalát. 😀
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Romo hibái azért is tűnnek nagyobbnak mert mindig szopunk belőle.

PL: Carpenter pick-kel nem lett volna akkora baj, ha valaki leviszi, és nem lesz belőle rögtön TD.

Amúgy a Romo téma miatt teljesen elhanyagoljuk Robinson-t, aki sztem elég ígéretes volt. Austin-ra emlékeztet. Lehet hogy ez a meccs volt az ő berobbanása?

több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Akkor ehhez a Romo témához hozzá szólnék ha megengeditek.Irtam már ezt máskor is,de meggyőződésem hogy azért kap ennyi figyelmet mert szerencsétlenek az a sors jutott hogy a Cowboys irányítója legyen.A baj az hogy állandóan túl van reagálva akármit csinál.Ha szar meccse van akkor ő a hibás a Dallas összes betlijéért és minden bajáért az elmúlt 15 évben,sőt a következő 15 év sikertelensége is rá lesz majd vissza vezethető,ha pedig játszik egy jó meccset akkor pedig ő a legjobb és megmentője,vezére,félistene az egész franchisenak.Jó irányító aki képes meccseket eldönteni?Egyértelműen.Elit irányító?Egyértelműen nem.Sanders hasonlítása Favrehoz nagyon is helytálló volt ha megnézzük,mind a ketten igazi gunslinger irányítók,akiknek voltak hihetetlen meccseik,periódusaik,(Favre azért nem volt annyira megosztó mint Romo mert nem a Dallasban játszott illetve mert nyert SB-t)többször kimondottan filmbe illő heroikus teljesítménnyel,de ugyanakkor valahogy nekik volt a legtöbb olyan megmozdulásuk is amikor ők maguk rúgták ki a csapat alól a széket(ugye a leghíresebb Favretól a 2007es NFC döntőn a 3dik Int a NY ellen,vagy a Saints ellen 2009ben,Romonak is van pár ilyen,2006os PO baki a Seahawks ellen,2008as meccs a Steelers ellen,idén a Jets és a Lions ellen)Mindketten nagyszerű irányítók(Farveot mondhatjuk akár korszakosnak is)közel sem tökéletesek,ahogy Favre sem volt soha,Romo sem lesz soha egy Brady aki átlagban(most ne nézzük a tavalyi meg a 2007es szezont mert nem az a normális)kioszt 25-26 TDt ilyen 5-8 Intel.Személy szerint egyáltalán nem vagyok biztos benne hogy Romoval SBt nyerünk,pont ez a stilus ami őt igazából veszélyessé teszi,pont az ami a legnagyobb gyengesége is,nem egy konzisztens QB.Ezzel együtt nem érzem hogy helytálló,igazságos őt átlagos,vagy rossz irányítónak hívni,a többi parasztkodásról ami vele kapcsolatban szokott menni már nem is beszélve.Biztos vagyok benne hogy ha nem itt játszana teljesen más lenne a megítélése.Nem kell őt imádni(még nekünk sem),lehet utálni,de szerintem nyugodtan lehetne őt normálisan,irigység,rosszindulat és tamáskodás nélkül megítélni.Egy jó irányító aki jobb napjain meccseket nyer nekünk,és vele mindig van esélyünk a Wre,akárhol akárki ellen.Ennyi.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
http://blogs.nfl.com/2011/10/04/deion-says-romo-cant-be-trusted/?module=HP11_content_stream
Nem tudom láttátok-e már, de Deion nem kerülgeti a témát...undisputedly
Deion egy héttel ezelőtt még Romo seggét nyalta. Pöcs. 😊

Cooley is jártatja a száját:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d822d35e2/article/redskins-cooley-basked-in-romos-amazing-collapse-vs-lions?module=HP11_headline_stack

Romo még el tud dönteni meccseket, Cooley évek óta már csak a pofáját jártatja, a pályán non-factor.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass