Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Azért azt DT és Decker halványabb teljesítményéhez tudni kell, hogy amennyire figyeltem, az első félidőben szélen fogott erősen embert a Ravens, ezért is kapott el Welker majd Julius több passzot középen, rájuk már nem maradt annyi ember...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 924 — SuperBowl Champions 2013/2014
History in the making
 deadspin.com/peyton-mannings-night-deserves-its-own-page-in-the-rec-1262983989
12:30 3Q: Manning extends the NFL record for most three-TD games in a career with 74.
10:28 3Q: Manning ties the NFL record for most four-TD games in a career with 23.
6:37 3Q: Manning ties the NFL record for most five-TD games in a career with seven.
13:13 4Q: Manning sets the NFL record for most six-TD games in a career with three.
4:30 4Q: Manning ties the NFL record for most touchdown passes in a single game, with seven. He joins five other QBs, three of them hall of famers, at a mark no one has matched since 1969. He becomes only the second to throw seven TDs without an interception.
😊Black_Adder
Ez se maradjon ki:
The combined 104 pass attempts by Manning and Joe Flacco are a new regular-season record for a non-overtime game.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Amúgy DT a végére halványan elkapott 160+ yardot meg 2 TD-t, de az első félidőben nem nagyon tudott elszakadni. Övé volt ugye az utolsó 2 TD azzal tornászta fel, de végül ő zárt a legjobban, mert JT meg a végére tűnt el kicsit. Btw én megmondtam h Julius Thomas király lesz :cool:

A Passrush viszont csak Oher sérülése után indult be igazán, és Phillips nem igazán konkurenciája Vonnak, vagy ha igen, akkor Doom is az volt, és az se nagyon hatott rá. Ha annyitól nem kap észbe, h 6 meccsig a lelátóról kell szemlélődnie, akkor semmitől se fog. De most legalább van ideje intézni az ügyeit 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Thomas és Decker most halvány volt, majd a Giants ellen fognak büntetni 😊flzoli
DT halvány? Ha a szezon hátralevő részében is ilyen "halvány" lenne, akkor 2500 yarddal és 32TD-vel zárna. 😀 Ráadásul a tegnapi 160 yardjából vagy jó 100 yard after the catch volt. Csinálja valaki utána. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem számítottam ilyen nyitányra. Az a durva, hogy látván ezt a támadó sort, bárki ellen lazán föl lehet pakolni 35 pontot a táblára, mert egyszerre 4 embert (és majdnem minden playben) lehetetlen mindig tökéletesen levédeni. Thomas és Decker most halvány volt, majd a Giants ellen fognak büntetni 😊. Welker pedig bebizonyította, hogy megérte a pénzét (már ha többet nem bandázik az ST-s fiúkkal 😊 )
Thomas ha nem fog Millerrel börtönválogatottat erősíteni, nagy erőssége lehet a csapatnak. Engem meglepett, hogy ennyire jó.

Woody remélem nem sérült komolyabban. Fontos eleme ő a védelemnek.
Philips pedig... zseniális volt 😊 Remélem Miller észhez kap kicsit, hogyha látja a konkurenciát maga mellett.
Nacho pedig, hát kellett sokáig könyörögnöm egy értelmes romboló safetyért, úgy tűnik végre meghallgatásra talált.

Nem szabad messzemenő következtetést levonni a meccsből, de nagyon bíztató ez eddig. Mégis csak a regnáló bajnokot gyepáltuk a földbe.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
History in the makingBlack_Adder
Az NFL.com-on valaki azt is írta már, hogy szerinte a valaha volt legjobb egymeccses teljesítményt produkálta. Én nem mennék ilyen messzire, láttam én már őt jöbban is játszani. (pl. 2009 Colt-Jets főcsoportdöntőn). De tagadhatatlan, hogy jó napja volt. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
History in the making
 deadspin.com/peyton-mannings-night-deserves-its-own-page-in-the-rec-1262983989
12:30 3Q: Manning extends the NFL record for most three-TD games in a career with 74.
10:28 3Q: Manning ties the NFL record for most four-TD games in a career with 23.
6:37 3Q: Manning ties the NFL record for most five-TD games in a career with seven.
13:13 4Q: Manning sets the NFL record for most six-TD games in a career with three.
4:30 4Q: Manning ties the NFL record for most touchdown passes in a single game, with seven. He joins five other QBs, three of them hall of famers, at a mark no one has matched since 1969. He becomes only the second to throw seven TDs without an interception.
😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én is imádtam a Cardsban mutatott játékát és szentségeltem mikor odadtuk Kolbászért. Fantasyban is a kezdőmben van.silent7939
Ha ilyen színvonalon játszik tovább, akkor jobb lesz, ha leváltod. 😊vassadi
Ahogy Black is írta ha viszatér CB akkor fog termelni, úgyhogy még marad kicsit 😊
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Nem fika volt, csak egyszerűen jeleztem hogy Flakkon és az elkapósora nem az a skill team akiket ne tudna levenni a pályáról. Egy meccs az nem meccs. Én is imádtam a Cardsban mutatott játékát és szentségeltem mikor odadtuk Kolbászért. Fantasyban is a kezdőmben van.silent7939
Te dolgod, h vonsz-e le következtetéseket vagy nem, azt se mondom, h nincs igazad, de ezt ne az alapján döntsd el, h csak 1 labda ment felé. Mert az pont az érdeme, h csak 1 labda ment felé, a kérdés csak az, h meg tudja-e ismételni.
Ha visszajön Bailey, akkor több labda fog felé menni., a TC, a PS meccsek és az első forduló alapján kevés sikerrel. Most van az a pont, amikor könnyű elbíznunk magunkat, úgyhogy csak ezt a meccset értékelem, ezen igen is jó volt DRC, és én átlagon fölülinek tartom a Ravens passz offense-t...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én is imádtam a Cardsban mutatott játékát és szentségeltem mikor odadtuk Kolbászért. Fantasyban is a kezdőmben van.silent7939
Ha ilyen színvonalon játszik tovább, akkor jobb lesz, ha leváltod. 😊
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Abban tuti biztos voltam, hogy persze DRC nálatok magára talál, mint ahogy Sámuel az Atlantában és majd figyeljétek meg Aso a Friscóban. Miért is lepődök meg ezen 😛 😀 Gratuladande
1 passz ment felé egész meccsen... ebből ne vonj le messzemenő következtetést.... ráadásul mindenki(?) tudja hogy az ígőlsz egy talent temető volt a Reid éra vége felé.silent7939
Azért ment 1 labda felé, mert teljesen leszedte azt az embert akit épp fogott, az megjátszhatatlan volt, pont ez a dolga.Black_Adder
Nem fika volt, csak egyszerűen jeleztem hogy Flakkon és az elkapósora nem az a skill team akiket ne tudna levenni a pályáról. Egy meccs az nem meccs. Én is imádtam a Cardsban mutatott játékát és szentségeltem mikor odadtuk Kolbászért. Fantasyban is a kezdőmben van.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Abban tuti biztos voltam, hogy persze DRC nálatok magára talál, mint ahogy Sámuel az Atlantában és majd figyeljétek meg Aso a Friscóban. Miért is lepődök meg ezen 😛 😀 Gratuladande
1 passz ment felé egész meccsen... ebből ne vonj le messzemenő következtetést.... ráadásul mindenki(?) tudja hogy az ígőlsz egy talent temető volt a Reid éra vége felé.silent7939
Azért ment 1 labda felé, mert teljesen leszedte azt az embert akit épp fogott, az megjátszhatatlan volt, pont ez a dolga.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
grat!

jjncaa
Öreg Musztáng nem vén Musztáng

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Abban tuti biztos voltam, hogy persze DRC nálatok magára talál, mint ahogy Sámuel az Atlantában és majd figyeljétek meg Aso a Friscóban. Miért is lepődök meg ezen 😛 😀 Gratuladande
1 passz ment felé egész meccsen... ebből ne vonj le messzemenő következtetést.... ráadásul mindenki(?) tudja hogy az ígőlsz egy talent temető volt a Reid éra vége felé.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 824 — 258. §
grat!



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Abban tuti biztos voltam, hogy persze DRC nálatok magára talál, mint ahogy Sámuel az Atlantában és majd figyeljétek meg Aso a Friscóban. Miért is lepődök meg ezen 😛 😀 Gratuladande
Ennek mondjuk lehet szakmai magyarázata. Mi man-t játszunk, ha jól tudom ti zónáztatok (?), de az Arizona szintén emberezett, amikor ott volt (?). Egyikben jó, másikban rossz. Nem elég a megfelelő ember, megfelelő helyen és sémában kell játszatni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Abban tuti biztos voltam, hogy persze DRC nálatok magára talál, mint ahogy Sámuel az Atlantában és majd figyeljétek meg Aso a Friscóban. Miért is lepődök meg ezen 😛 😀 Gratuladande
Érthető, hogy nem lepődsz meg, mert nem a talenttel volt a baj nálatok. Talentben tényleg közel dream team volt az, csak cirkusz lett belőle, nem futballcsapat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Abban tuti biztos voltam, hogy persze DRC nálatok magára talál, mint ahogy Sámuel az Atlantában és majd figyeljétek meg Aso a Friscóban. Miért is lepődök meg ezen 😛 😀 Gratula
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 663 — Defense Fan
Méltó meccs a szezonkezdéshez! Gratulálok a csapatnak, jó meccs volt!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A másik dolog, hogy Oher kiesése a falból sokat számított, onnantól kezdve a Ravens támadójáték lényagében megállt.peterk2005
Azért újonc a srác és ritkán látni olyat, mint a maciknál, hogy a kezdőt egy nem elsőkörös azonnal tudja pótolni, upgrade-elni 😊Collapo
Remélem nincs baja, a GM játékban Oher a kezdő tackle-m 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A másik dolog, hogy Oher kiesése a falból sokat számított, onnantól kezdve a Ravens támadójáték lényagében megállt.peterk2005
Nem volt véletlen...
Oher limped off the field and did not return. He was replaced by rookie fifth-round pick Rick Wagnerbaltimoreravens.com
Azért újonc a srác és ritkán látni olyat, mint a maciknál, hogy a kezdőt egy nem elsőkörös azonnal tudja pótolni, upgrade-elni 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha jól vettem észre a Ravens nagyon sokat hibázott védelemben, ami pont jól jött Manning statjainak a kozmetikázásához. A futás elleni védelem muzsikált ilyen jól a meccsen vagy inkább nem is erőltették a 2. félidőre a hátrány miatt?gyeek
Szvsz mindkettő. A futás elleni védelem is jó volt - a 3 yardos átlag erről árulkodik -, ugyanakkor a Ravens fel is adta a futásokat. És nem csak akkor amikor már hátrányban voltak, de a meccs elejétől kezdve. Ez mondjuk engem eléggé meglepett, mert csoda playoff teljesítmény ide, csúcsgázsi oda, Flacco azért nem Brady, Brees, Manning, hogy egyedül nyerje a meccseket. Főleg nem ilyen kiherélt elkapó gárdával.

A másik dolog, hogy Oher kiesése a falból sokat számított, onnantól kezdve a Ravens támadójáték lényagében megállt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Ezt a kép problémát nem nagyon fogom... Ha jól látom, az ott Flacco, és a jövő heti meccset reklámozza az NFL. Mi is tulajdonképpen a baj?peterk2005
Peyton egyedül sokkal izgibb szerintük. Meg egyébként is, Peytont sokkal többet kéne mutogatniuk.gyeek
Az első reakciómat inkább magamtól moderáltam elküldés előtt, pedig nagyon sértőnek találom a feltételezést, h engem csak Manning érdekel, pontosabban ennek a kiterjesztését minden Broncos fanra. //Csak visszaszökött néhány gondolat...Black_Adder
Engem pedig mélységesen felháborít, hogy a humorosnak szánt cinikus megjegyzésemet egy hatalmas botrányt kiváltott óriásplakátról komolyan vették és Pannoniában is belelendültek a lelkes szurkolók a melldöngetésbe. De ki beszélt egyáltalán rólad és a magyar Broncos szurkolókról? 😂 Az oroszok egyébként petíciós himi-humi helyett maszkokban (vagy anélkül) megtámadják a problematikus plakátot és átalakítják/eltávolítják.

Na de a tárgyra térve: csak a meccs végére tudtam kifeszíteni a csipáimat, az meg már kompetitív szempontból nem volt valami szemet gyönyörködtető, pláne miután megláttam a statokat. 😛 Biztos jó csapat lesz idén a Broncos, de a szenzációhajhászok odaát már most 2007es Patset emlegetnek, ami biztos elég idegesítő lesz pár héten belül. Ha jól vettem észre a Ravens nagyon sokat hibázott védelemben, ami pont jól jött Manning statjainak a kozmetikázásához. A futás elleni védelem muzsikált ilyen jól a meccsen vagy inkább nem is erőltették a 2. félidőre a hátrány miatt? Elsősorban az 5. hét miatt érdekel a dolog, jó hogy nem 1600m magasan kell majd játszani, de sajna nem vagyok benne biztos, hogy már leamortizált védelem fel tudja-e venni a kesztyűt ez ellen a gépezet ellen.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 11 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
A 7 TD:


Az első negyedben lassan kezdett a csapat, de utána beindult az úthenger. Mondjuk így is sok volt a kisebb/nagyobb hiba, de ezek nagy része szerintem csak a szezonkezdeti dekoncentráltság eredménye.
PM meg remélhetőleg így folytatja, van 2 rekord amit vissza kéne szerezni 1-1-et Brady-től és Rodgers-től.
Bár az, esélyeken a 10. hét előtt nincs sok értelme gondolkodni. 😊

A D# pedig ahhoz képest elég jól tolta, hogy se Von, se Champ, +Doom is a labda rossz oldalán.
Reméljük megmarad a lendület február 3.ig 😀
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Így kell szépen győzni. Peyton megmutatta megint, amit éveken át: mindegy neki ki mit csinál, ha csúcsformában van, ő a legjobb.

Aki esetleg lemaradt volna a Trevathan jelentről. Azért emlékezetes lesz ez is :


Állat vagyok, ami enni kér...