Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha tehetitek, nézzétek meg a Colts-Raiders meccset. Pryor nagyot játszott. Egyáltalán nem baj, gyakorolhatja majd rajta a védelem a read option elleni játékot.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
egy olyan játékosnak, akit bármikor eltilthatnak egy teljes évre, nem fogunk akkora hatalmas szerződést adni. de azért jobb lenne, ha meg kéne neki adni, de a kockázat se lenne, félni se kéne, h eltiltják egy egész szezonra...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem is baj. Érezze, hogy komoly hülyeséget csinált, a zsebein is. Nem fogja földhöz vágni, de talán ez is segít neki komolyan venni a privát dolgait. (Amúgy szerintem többe fog ez a srácnak még kerülni, mint ez a 2 millió. Ha majd eljön a big contract ideje, akkor ha máshol nem is, a garantáltjában/aláírási bónuszban komolyan meg fog látszani.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
ennek mennyire van valóságalapja? vagy volt-e, realgm nem a legjobb forrás, de mégis
 football.realgm.com/src_wiretap_archives/31470/20130908/broncos_trying_to_reclaim_$125m_in_bonus_money_from_von_miller/Negritis
Schefler is hozta twitteren, szóval van valóságalapja
 twitter.com/AdamSchefter/statuses/376719093254352896

És az nbc is hozza, itt részletesen le is van írva, h mit miért hogyan akarunk, de még nem sikerült elolvasnom
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/08/21/millers-bonus-forfeiture-is-automatic-making-the-total-cost-of-his-suspension-more-than-2-million/

És még egy forrásból
 espn.go.com/nfl/story/_/id/9650425/denver-broncos-seek-125m-von-miller

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bőven lehet. Minden játékos contractnak vannak mandatory pontjai, amit az NFL megkövetel, hogy benne legyen a szerződésben. Ezen felül lehet saját pontokat beletenni. Nem ismerem az NFL erre vonatkozó elvárásait, de el tudom képzelni, hogy van köztük olyan kitétel, hogy a játékos valamelyik garantált pénze ugrik, ha eltiltják.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 327 — The Mathematician
én azért nézem TV-ben, mert a streameket rühellem, és míg tanulok a gamepass nem opció, de amint végzek tuti h benevezek legalább a broncos meccsekre

ennek mennyire van valóságalapja? vagy volt-e, realgm nem a legjobb forrás, de mégis
 football.realgm.com/src_wiretap_archives/31470/20130908/broncos_trying_to_reclaim_$125m_in_bonus_money_from_von_miller/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
A Chiefs nyert elég simán, a Raiders a végén szopott, meglepetés nincs eddig...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én még így is szeretek magyar kommentárra meccset nézni, mert "szurkolósabb". Elfogadtam, hogy szakmailag nem mérhető az eredetihez, beszélő szurkolónak tekintem a kommentátorokat és kész. Ettől függetlenül természetesen igaza van Black_Adder-nek, arra nézve aki beül abba a székbe, lesújtó, hogy annyit nem tesz meg a pénzéért, hogy rendesen rákészül a meccsére.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Természetesen én se tartom igazán elfogadhatónak, csak annyit próbáltam jelezni, hogy kisebb hiba, mintha mondjuk Welker-t tette volna TE-nek... 😀

Én magyarul legalább 3 éve nem láttam meccset és ehhez tartom is magam...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Mondjuk ha már valaki nem hajlandó venni a fáradtságot és felkészülni a meccsre, annak ellenére, hogy fizetett "szakértő/szakkomentátor", akkor legalább puskázzon a DCről. Számomra ez így elfogadhatatlan, ezért nem is nézem a magyar közvetítést. Néha-néha belenézek, akkor hamar megerősítést kapok arról, hogy a szakkommentátoroknak semmi hozzáadott értéke nincs, ráadásul minden Broncos meccsen amit volt "szerencsém" magyarul nézni, volt nem egy hülyeség, tárgyi tévedés, vagy hibás következtetés, amikor meg eredeti kommentárral nézem, akkor az eredménykövetőben találkozok hasonlókkal, szóval nem fehér holló ez a mostani se, de cserébe unalmasak vagy idegesítőek, a beolvasott smseknél pedig a terepjáróreklámok is jobbak...
Egy ember pénzt kap érte, és arra nem hajlandó, hogy legalább a pályán lévő 2 csapat játékosaival képbe jöjjön, Decker ráadásul nem az a teljesen ismeretlen játékos... Ennél én lelkiismeretesebben csinálom a saját munkámat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Jó, mondjuk Decker-t, meg főleg Bay-Bay-t, nem akkora nagy bűn TE-nek nézni... 😊

Bay-Bay: 6'3" 229 lbs
Decker: 6'3" 214 lbs
Tamme: 6'3" 230 lbs
Dreesen: 6'4" 245 lbs
Julius: 6'5" 250 lbs



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem 😊peterk2005
Ez igaz, te tudtad, hogy a TE igazából Julius Jones. 😀ulpianus
Úgy van, sőt, néha Montana nevét is keverem Marino-éval. 😀 De nem is szakértek sehol, és nem is gondolom, hogy kéne. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Nem 😊peterk2005
Ez igaz, te tudtad, hogy a TE igazából Julius Jones. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 327 — The Mathematician
egyébként csak nekem tűnt fel h a magyar közvetítésben Deckert a TE-k között sorolták fel?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amíg nem jön egy Giants... 😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha sikerülne valamelyik futóból egy elfogadható átlagot kifacsarni, nincs az a védelem, amelyik 4 negyeden keresztül tartani tudja majd ezt az O#-t szerintem.flzoli
Ha az alapszakaszra érted, akkor én is hasonlóan gondolom. A playoff viszont más. Ott az ellenfél is ligaelit, rossz az idő, nem mindig lehet passzolni. Ott a futásra nem csak kiegészítésként, de előfordulhat, hogy elsőszámú fegyverként lesz szükség, sőt az is, hogy csodaoffense ide, csodaoffense oda, a védelemnek kell megnyernie a meccset. Gondolj csak a 2 évvel ezelőtti Saints offensre, amelyikről sokan úgy gondolták, hogy megállíthatatlan. Én is úgy gondoltam, olyan formába jöttek, pont a playoff előtt. Aztán a Nincers Smith-el megállította őket.

Szóval egyelőre az első forduló ment le, foglalkozzunk a következő ellenféllel, azt verjük meg. Az is érdekes lesz a 2 Manning párharca miatt. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
Hali(hó)-Houston jelentkezz

több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
És egy Doom-Suggs duónál nem sok jobb passrusher duó van a ligában szerintem.flzoli
elég ha megnézzük a csoportot
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért azt DT és Decker halványabb teljesítményéhez tudni kell, hogy amennyire figyeltem, az első félidőben szélen fogott erősen embert a Ravens, ezért is kapott el Welker majd Julius több passzot középen, rájuk már nem maradt annyi ember...StormST
Ez igaz. De ahogy valaki korábban említette, olyan ez az elkapó gárda, hogy nem kell mindegyik villogjon ahhoz, hogy sima győzelem legyen a vége.
Ha sikerülne valamelyik futóból egy elfogadható átlagot kifacsarni, nincs az a védelem, amelyik 4 negyeden keresztül tartani tudja majd ezt az O#-t szerintem.
És egy Doom-Suggs duónál nem sok jobb passrusher duó van a ligában szerintem.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdemes azért apró betűvel megemlíteni az oline-t, kiemelve Ramirezt. Ez a Ngata, Jones, Canty, Suggs, Dumervil védőfal+olb sor elég impresszív nevekből áll, és csak 1-2 alkalommal tudtak problémát okozni, azt is inkább oldalról, Clady felől - aki ránézésre még kicsit rozsdás -, ill. Julius Thomas rontott el pár blokkot. Ramirez viszont kifogástalan meccset tolt, ami a pass blokkolást illeti. Ha a futás is rendbejön, jó lesz ez a fal addig amig Walton visszatér.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Most nézem, hogy Ihenacho-t kihagytam, pedig én is akartam dicsérni. Jókor volt jó helyen mindig, jó az ütemérzéke, azt a hit-et Clark-on tanítani lehetne... 😊

Remélem nem szakad meg a fejlődése ezután se, jó lenne 10+ évre bebiztosítani a S posztokat... 😊StormST
Az a hit úgy rémlik, hogy pont Moore-é volt, ettől függetlenül Ihenacho nagyot játszott, aggresszív, gyors és pontos volt, számomra abszolút meglepetés pozitív értelemben.norbisillo
Fuck, asszem aludnom kéne... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Most nézem, hogy Ihenacho-t kihagytam, pedig én is akartam dicsérni. Jókor volt jó helyen mindig, jó az ütemérzéke, azt a hit-et Clark-on tanítani lehetne... 😊

Remélem nem szakad meg a fejlődése ezután se, jó lenne 10+ évre bebiztosítani a S posztokat... 😊StormST
Az a hit úgy rémlik, hogy pont Moore-é volt, ettől függetlenül Ihenacho nagyot játszott, aggresszív, gyors és pontos volt, számomra abszolút meglepetés pozitív értelemben.


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez se maradjon ki:
The combined 104 pass attempts by Manning and Joe Flacco are a new regular-season record for a non-overtime game.undisputedly
Idézetben nekem ez a tegnapi kedvencem:

"Scott Hanson @ScottHanson
Last game (Superbowl) -- not enough electricity. This one -- too much."


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Most nézem, hogy Ihenacho-t kihagytam, pedig én is akartam dicsérni. Jókor volt jó helyen mindig, jó az ütemérzéke, azt a hit-et Clark-on tanítani lehetne... 😊

Remélem nem szakad meg a fejlődése ezután se, jó lenne 10+ évre bebiztosítani a S posztokat... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!