Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Clady IR, műteni kell.
Depthbe Winston Justice OT jött veterán minimumért.xrace77
Bár nem pont erre számítottam, de valami ilyesmire gondoltam, amikor a nagy pénzes hosszú távú szerződés létjogosultságát pedzegettem vele kapcsolatban. Ha játszik nagy király általában, de legalább a szezon felét meg kellett volna várni szerintem, mielőtt hosszabbítanak Cladyvelflzoli
Sok igazság van abban, amit flzoli mond. A játékosok sokkal nagyobb eséllyel sérülnek meg 1 szezon közbeni időintervallumban, mint ugyanannyi idő alatt az offseason-ben. Ha már a fele szezont kibírta volna sérülés nélkül, akkor nagyobb biztonsággal tudtuk volna, hogy egészséges marad. Persze utána is lesérülhet, de kisebb eséllyel.

IR-ről mikor lehet visszahozni?burzum
Jövőre. Idényen belül akkor jöhetett volna vissza, ha designated for return megjelöléssel teszzük IR-re.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 154
Clady IR, műteni kell.
Depthbe Winston Justice OT jött veterán minimumért.xrace77
Bár nem pont erre számítottam, de valami ilyesmire gondoltam, amikor a nagy pénzes hosszú távú szerződés létjogosultságát pedzegettem vele kapcsolatban. Ha játszik nagy király általában, de legalább a szezon felét meg kellett volna várni szerintem, mielőtt hosszabbítanak Cladyvelflzoli
Sok igazság van abban, amit flzoli mond. A játékosok sokkal nagyobb eséllyel sérülnek meg 1 szezon közbeni időintervallumban, mint ugyanannyi idő alatt az offseason-ben. Ha már a fele szezont kibírta volna sérülés nélkül, akkor nagyobb biztonsággal tudtuk volna, hogy egészséges marad. Persze utána is lesérülhet, de kisebb eséllyel.

IR-ről mikor lehet visszahozni?
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bár nem pont erre számítottam, de valami ilyesmire gondoltam, amikor a nagy pénzes hosszú távú szerződés létjogosultságát pedzegettem vele kapcsolatban. Ha játszik nagy király általában, de legalább a szezon felét meg kellett volna várni szerintem, mielőtt hosszabbítanak Cladyvelflzoli
És azzal mit nyertünk volna? Megvártuk, hogy a vállműtéte után mi lesz. Kiderült, hogy rendben van. Innentől kezdve ha novemberben kötünk vele új contractot, ugyanez előfordulhatott volna két meccsel később... Ezek a sérülés-kockázatok benne vannak, nem csak nála, hanem mindenkinél, akivel hosszútávút kell kötni.

Manning miatt valóban nem akkora veszteség Clady, mint a képességei alapján lenne. De azért komoly veszteség. Nem is a blitz veszély miatt, mert Manningot nem lehet blitzelni. Nem is emlékszem, mikor láttam utoljára olyan play-t, ahol blitz-el verték meg úgy, hogy nem számított rá és átjött a védő. Manning ezeket úgy olvassa, mint a könyvet, szvsz idényenként nincs 1-2 ilyen playnél több. Őt úgy lehet elkapni, ha megverik a blokkot, vagy összenyomják a zsebet, máshogy nem. A Clady-vel falálló falat alig-alig van csapat, amelyik így rendszeresen meg tudott volna verni. Clark-al a vak oldal gyengül, így az lesz amit Black Adder írt: be kell ott segíteni, így elvesztünk egy skill posztot.

Szerencse a szerencsétlenségben, hogy akáhogy is állunk fel - slotWR/TE, 2TE, 5 elkapó -, minden formációban van jó blocker. RB-ben, TE-ben és WR-ben is (Welker remek blocker). A másik szerencse, hogy annyi a jó játékos a skill posztokon, hogy egyel kevesebben is bőven veszélyesek maradunk. Ráadásul azért nem esik ki teljesen a besegítő ember sem, mert rengeteg play van ahol rá lehet játszani a baloldal "összeomlására", és be lehet futni mögé, löbbölt passzra. Ezeket Manning ráadásul nagyon szereti is, Indy-ben sokat kellett ilyent játszani. 😊

Mindenesetre csoporton belül a Chargers-el és - főleg - a Chiefs-el meggyűlhet a bajunk. De náluk meg azért all around van annyival jobb a csapat, hogy ha ki is kapunk a line-on, azt kompenzálja a többi csapatrész. Ha meg nem, akkor be fog csúszni 1-2 vereség, ami szerencsére úgy néz ki idén a tavalyinál is jobban bele fog férni. Kizártnak tartom, hogy 11:5-nél rosszabb rekorddal zárjunk, az meg biztos playoff, és majdnem biztos csoport győzelem. Még az is lehet, hogy a bye weekhez is elég lesz idén ennyi... A playoffban pedig már alig számít, hogy hol játszunk. Mindenütt ki tudunk kapni és mindenütt győzhetünk is. Az mindenesetre nem egy nagy baj, hogy az AFC-ben a playoff esélyes csapatok közül egyedül a Houston-nak van igazán domináns defensive frontja (falat és edge rushereket is beleszámítva). 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Manninget valóban könnyebb megvédeni a legtöbb másik irányítóhoz képest, ahogy az helyesen leírták előttem. Gyorsan szabadul a labdától, és jó a lábmunkája. Nem biztos, h nem játszott gyengébb LT mögött karrierje során. Ettől függetlenül Cladyt nem tudja Clark pótolni, valamit ki kell találni. Arra számítok, hogy több lesz a 2 TE-es felállás valamelyik WR kárára. Kár h a legjobb blokkoló TE Dressen szintén sérült. Illetve alighanem Moreno még több lehetőséget fog kapni, mert ő a legjobb passprotectionben.
Azok ellen az edge rusherek ellen, akik ellen elég volt Clady egymaga, most be kell majd segíteni Morenonak illetve Virgil Greennek, vagy más TE-nek. Így gyakorlatilag elvesztünk egy skill playert és ennyivel kevésbé leszünk hatékonyak. Ha ez azt jelenti, h 45 helyett csak 35 pontot szerzünk nincs baj.
Többek között a következő edge rusherek ellen kell kiállnunk Clady nélkül, Demarcus Ware (Dallas), Tamba Hali & Justin Houston (KC×2), Orakpo & Kerrigan (Skins), Mathis (Colts).

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Ha a szezon felénél hosszabbítunk vele, és a rákövetkező meccsen sérül le, akkor miért lennénk beljebb? Ez a sérülése nincs összefüggésben a műtétével, egy sajnálatos random esemény, megszívtuk de nagyon.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Clady IR, műteni kell.
Depthbe Winston Justice OT jött veterán minimumért.xrace77
Bár nem pont erre számítottam, de valami ilyesmire gondoltam, amikor a nagy pénzes hosszú távú szerződés létjogosultságát pedzegettem vele kapcsolatban. Ha játszik nagy király általában, de legalább a szezon felét meg kellett volna várni szerintem, mielőtt hosszabbítanak Cladyvelflzoli
Azért az Clady javára szólt, hogy eddig egy meccset se hagyott ki karrierje során...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Visszatérve Clady-re, fingers crossed, mert ez a lisfranc hülye egy sérülés. Elsőre nem tűnik komolynak, még a játékos sem érzi annak - kivéve a legsúlyosabb, töréses eseteket -, aztán bumm, nyolc hét pihenő, enyhébb esetben is... Szóval pár héttől season ending-ig minden lehet, és a legrosszabb, hogy nem is lehet előre tudni, menet közben derül ki, hogy mennyire gyógyul.

Az a lényeg, hogy ne legyen season ending. Clady-vel az első két meccs alapján olyan ez a fal, hogy a ligában 2-3 csapat van csak, aki képesek lehetnek passz ellen dominálni - és azok sem elit csapatok. (pl detroit). Jó passrush több csapatnál is van (pl. Ware kemény dió lesz Dallasban), de azt Manning meg tudja oldani, mert olvassa a védelmet snap előtt, és áthív ha kell. Ha fizikailag nem tudják rányomni a falat, akkor már eldobálgat. Főleg ebben a csapatban, ahol egy csomó rövidpasszos opció van, Welkertől a 3TE-n át bármelyik RB-ig. Vagy inkább 4TE-n, mert Green talán a legjobb blocker, emiatt több snapet kaphat, hogy besegítsen Clark-nak.peterk2005
Ezzel nagyon egyetértek. Nem kell ide elit fal, ha egy ilyen jó lábmunkával rendelkező spíler dobálgat hátul. Bár ahogy emlékszem az első 2 meccsre, a középső futások nem nagyon mentek, viszont cserébe az oldalsó, mozgó blokkosak nagyon is. Ez így bőven vállalható szerintem. A sok veszélyes célpont miatt (DT,Decker,Welker állandóan, a futó, TE-k) miatt eleve nem is tud az ellenfél sok embert blitzre küldeni, és így a veszélyes DE-ket, lehet kettőzni viszonylag sokszor. A no-huddle és az állandó légi veszély miatt kicsitt könnyebb helyzetben van az O# fal, de eleve nem lehet rájuk panasz szerintem

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Clady IR, műteni kell.
Depthbe Winston Justice OT jött veterán minimumért.xrace77
Bár nem pont erre számítottam, de valami ilyesmire gondoltam, amikor a nagy pénzes hosszú távú szerződés létjogosultságát pedzegettem vele kapcsolatban. Ha játszik nagy király általában, de legalább a szezon felét meg kellett volna várni szerintem, mielőtt hosszabbítanak Cladyvel

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
😥 Buzi egy pech, garbage time volt már...

Hát ez így elég gáz lesz, Clark remélem felnő a feladathoz valamennyire, mert ha nem, akkor jön a szopoda...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Clady IR, műteni kell.
Depthbe Winston Justice OT jött veterán minimumért.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Chris Clarkkal 2015-ig hosszabbítottatok.empty taxi
Bővebben:  www.nationalfootballpost.com/Breaking-down-Chris-Clarks-4805-million-extension.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Jó lenne ha kiderülne mennyire súlyos, mert ha több hét menjen eligible for return IR-re. Viszont ha oda megy, menjen minél hamarabb, h minél hamarabb visszatérhessen.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Visszatérve Clady-re, fingers crossed, mert ez a lisfranc hülye egy sérülés. Elsőre nem tűnik komolynak, még a játékos sem érzi annak - kivéve a legsúlyosabb, töréses eseteket -, aztán bumm, nyolc hét pihenő, enyhébb esetben is... Szóval pár héttől season ending-ig minden lehet, és a legrosszabb, hogy nem is lehet előre tudni, menet közben derül ki, hogy mennyire gyógyul.

Az a lényeg, hogy ne legyen season ending. Clady-vel az első két meccs alapján olyan ez a fal, hogy a ligában 2-3 csapat van csak, aki képesek lehetnek passz ellen dominálni - és azok sem elit csapatok. (pl detroit). Jó passrush több csapatnál is van (pl. Ware kemény dió lesz Dallasban), de azt Manning meg tudja oldani, mert olvassa a védelmet snap előtt, és áthív ha kell. Ha fizikailag nem tudják rányomni a falat, akkor már eldobálgat. Főleg ebben a csapatban, ahol egy csomó rövidpasszos opció van, Welkertől a 3TE-n át bármelyik RB-ig. Vagy inkább 4TE-n, mert Green talán a legjobb blocker, emiatt több snapet kaphat, hogy besegítsen Clark-nak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
A passz elleni védekezésben én egyébként a defensive passer ratinget veszem alapul, abban nagyon jók vagyunk, most amiért jobban pedzegetem a témát, az az, h mellette viszont volt sok büntetés, ami ebben nincs benne, és ha azok mind complete passzok, akkor jóval rosszabb lenne a DPR. Amúgy most 7-es fölött volt a nettó átlagos passz, ami közepes, és a 4 pcik ami felhúzza ezt, a között volt egy szerencsés egy misscommunication, meg egy "vakon előrehajított". Nem azt modnom, h levon az értékből, de most jobban úgy éreztem, h alá kell támasztanom, miért volt jó a passz elleni védelmünk és ezért is örültem, hogy egy elvileg elfogaulatlan vélemény is ezt tükrözi...

Futás ellen számítottunk is rá, hogy még a tavalyinál is jobb lehet, más kérdés h egyelőre Miller nélkül is ennyire jó, pedig ő futás ellen is erősítés lenne. Kíváncsi vagyok, h ha komoly hátrányba kerülünk, és sorozatban jönnek ellenünk a futások, akkor is le tudjuk-e szedni. Mármint annyira azért nem vagyok kíváncsi, h szomorú legyek, ha a szezon során erre nem kapunk választ 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A "látvány" és a yardok ellenére eddig én is elégedett vagyok a passz védekezéssel, Volt néhány benyalt nagyobb játék, de az minden meccsen van. Viszont eddig játszottunk 2 olyan csapattal, amelyiknek mindegyike a liga első felébe tartozó, jobb irányítóval állt fel, és a két meccsen átlagban 55-öt (!!!!) passzoltak ellenünk. Yardban kaptunk is sokat, de egyrészt mindkét meccsen ebből relative sok jött garbage time-ban, másrészt a sikeres passzok aránya 57% és 55% volt, harmadrészt a két meccsen kaptunk összesen 3 passz TD-t, és szereztünk 6 interception-t. Kell ennél több?

A futás elleni védekezés pedig eddig egyenesen nagyszerű. Kaptunk meccsenként 40 yardot, brutális 2.0-ás yard átlaggal. (40 kísérletből 80 yard). Ehhez képest az amúgy enyhén szólva sem acélos saját futójátékunk is egy futógép. 😊 (88 yard/meccs, 3.3-as átlaggal, úgy, hogy az 50 kísérletből legalább 10 meccs végi órafuttatás volt).

A Giants meccsel kapcsolatban nem lep meg a PFF véleménye. Még a kinti Giants fórumon is úgy kezdődik a post game thread, hogy a "lopsided" bíráskodás ellenére se sikerült szoros meccset játszani. Szóval turbo homereken kívül még a kinti Giants szurkolók is úgy látták, hogy elég durva hazai pályát kaptak. Bosszantó a dolog, de előfordul, hogy a bírói hibák időnként nem megoszlanak, hanem egy irányba gyűlnek. Túl vagyunk rajta, reméljük többet nem futunk bele ilyenbe.

A dropok miatt egyelőre nem aggódom. Deckeren és Welkeren is érezhető egyfajta extra bizonyítási kényszer, hogy teljesíteni kell. Welkernél a csapatváltás miatt, Deckernél pedig azért, mert rengeteg a rivális. Emiatt szerintem néha túl extrát akarnak nyújtani, nem az elkapásra figyelnek, hanem azon jár az agyuk, hogy utána mi legyen, és ilyenkor jön a drop. Az első meccsen még túl sok volt, de a Giants elleni mennyiség már belefér, Manning így is 70%-al passzol. Az a fontos, hogy majd a playoff-ban ne legyenek dropok, addig meg van még 14 meccs megszokni a helyzetet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Kíváncsi leszek mi lesz végül a konszenzus Clady esetében, mert este már olyanokat is írtak, hogy lehet nem is játszik már a szezonban, vagy rövid IR-re tesszük és a 11. héten jön vissza, meg olyat is, hogy nem annyira súlyos, 3-5 hét...StormST
A Lisfranc-törés gyógyulását elég nehéz prognosztizálni. Az a 3-5 hét elég optimista, az elsőnek írt hat hét már összejöhet, a rövidtávú IR a leginkább valószínű forgatókönyv (a felépülés hosszát illetően), a szezon kihagyás pesszimista.tomi-tomi
Igazából az a helyzet, hogy a Lisfranc-ot se erősítette még meg a csapat, meg nem is törésről volt szó, csak ficamról. Ezért mondom, hogy jó lenne már valami hivatalosat látni a sok találgatás után...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kíváncsi leszek mi lesz végül a konszenzus Clady esetében, mert este már olyanokat is írtak, hogy lehet nem is játszik már a szezonban, vagy rövid IR-re tesszük és a 11. héten jön vissza, meg olyat is, hogy nem annyira súlyos, 3-5 hét...StormST
A Lisfranc-törés gyógyulását elég nehéz prognosztizálni. Az a 3-5 hét elég optimista, az elsőnek írt hat hét már összejöhet, a rövidtávú IR a leginkább valószínű forgatókönyv (a felépülés hosszát illetően), a szezon kihagyás pesszimista.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Kíváncsi leszek mi lesz végül a konszenzus Clady esetében, mert este már olyanokat is írtak, hogy lehet nem is játszik már a szezonban, vagy rövid IR-re tesszük és a 11. héten jön vissza, meg olyat is, hogy nem annyira súlyos, 3-5 hét...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
PFF Refocus:
 www.profootballfocus.com/blog/2013/09/16/refo-den-nyg-week-2/
Flags In the Secondary
The Broncos actually played pretty well against the Giants’ receivers on the back end but were the victim of some extremely tough officiating when it came to their coverage. All three of their top corners were flagged in this game, with the trio combining for six penalties with some of them falling firmly into the ‘questionable’ category. Aside from those flags, they were actually pretty successful in coverage, each picking off a pass and only Chris Harris failing to break up a pass in addition to his pick. Denver will be hoping for some more favorable officiating going forward, but despite come costly penalties they will be pleased how their coverage unit held up without their star man Champ Bailey, even if Eli Manning did finish with the inflated tally of 362 yards after chasing the game.


Úgy tűnik pártatlan szemlélők is úgy látták, h kicsit lejtett a hazai pálya...

Egy másik nagyon érdekes megfigyelés:
Replacing Miller
With Denver missing Von Miller it’s natural to ask where the pass-rush will be coming from. Some speculated that Shaun Phillips would pick up the slack, or maybe Derek Wolfe would be the biggest impact, but the truth is Denver knows they can’t replace Miller’s production with any one player, and they’re setting about replacing it from everywhere. They used 21 players on defense during the game, and 16 of them rushed the passer at some stage. Of those 16 players, only Nate Irving, who rushed just once, failed to record any pressure at all. Denver had fifteen members of its defense register pressure. The Giants’ line remains questionable, but the point is that Denver is replacing Von Miller’s pass rush not with any one player, or with a defensive line of shared rushing responsibility, but by getting the entire defense involved in bringing the heat.


Próbálkozni próbálkoztunk az biztos, de nekem valahogy nem tűnt fel, h sok pressure lett volna. Jó a 2. félidőben volt, csak nem egyszer sikerült utána a passz, pl Eli TDjénél is, meg volt egy nagyon látványos, ahol Ayers majdnem sackkelte, majd vagy 10-20 yardot hátramenekült Chris Harris elől és úgy tudta eldobni incompletere, de összességében nekem egyáltalán nem tűnt fel, h bármi súlya lett volna a passrushnak, de lehet h csak nagyon el lettem kényeztetve tavaly...

Egyébként az is kiderül, h Deckernek 2 drop is volt a 4 el nem kapott labda közül, ugyanennyi Welkernek és 1-1 a két Thomasnak. Igazából 3 olyan volt, ami jobban megmarad az emlékezetemben, Welker 2je, mert azok szorosan egymás után voltak, és TD helyett FG-vel kellett beérni miatta, meg Deckernek az egyik (shor right), mert az elég béna mozdulat volt. A többi az úgy egy látásra nem nagyon rémlik, de dropnak általában csak olyat írnak be, ami tényleg nagyon az elkapó hibája, kb ha nyújtózkodni kell érte, az már nem szokott drop lenni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Valakit jól tökön fognak rúgni a Broncos-nál, amiért kiszivárogtatták Clady sérülését. Fox az első tweet után kb. egy órával még úgy ment ki az újságírók elé, hogy nem tudják mi van vele... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Chris Clarkkal 2015-ig hosszabbítottatok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Sérültekről, kezdem a jó hírrel:

Ihenacho saját tweetje:
"Ankle is fine everyone. I'm definitely playing on MNF!" 😊

A rosszabb, Clady-re pár hét pihenő vár. :-/
MHR tweetje:
"Medical sites say Lisfranc = min 6 wks. RT @adamschefter: Ryan Clady is expected to miss "at least a few weeks" with a Lisfranc foot sprain."

 www.milehighreport.com/2013/9/16/4737514/ryan-clady-injury-lisfranc-foot-broncos
 en.wikipedia.org/wiki/Lisfranc_injury
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Sok volt a flag, volt jó pár hülyeség is, szerencsére nem számított. Sajnos ami bennem maradt meg, az az, hogy Carter ellen szinte mind jogos volt, nagy részük a rutintalanság számlájára írhatóan, pl. soha nem néz hátra a labda felé, így a DPI mind jogosan jön ellene, ezen sürgősen javítania kell...

Mondjuk számomra ami nagyon megmaradt hibaként a zebráktól, az DRC endzone DPI-je volt, ami konkrétan vicc kategória volt, meg Moore szép hit-je után a fölösleges durvaság bünti, arra Pereira is helyből vágta twitter-en, hogy hiba. Egy szorosabb meccset ilyenekkel el lehet dönteni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
+ Az első dolog amire emlékszem és nagyon tetszett, az Ball 1st downja 3rd&longnál. Screen pass ki balra és vagy 16 yard kellett az első kísérlethet. Beadles törte az utat. Aztán Moreno 2 TDjénél Vasquez és OF nyitották meg neki az utat. Emellett egyetlen sacket sem kapott PM. Ez a meccs így nagyon rendben volt a faltól, RAmirezestül
+ A fal az egy dolog, de most volt hozzá futó is. Moreno sosem nőtt fel ahhoz, ahol választottuk, de azért a csapat hasznára van. Az is lehet h nálunk marad, ha nem is akkora fizetésért, amire rookieként gondolt, de ha nálunk nem is máshol biztosan talál magának munkát.
+ Futás elleni védelem. 1.2 yard futásonként, ezt nem kell magyarázni. Azt hiszem az egész DLnak kijár érte a dicséret, s az LB sornak is jut belőle
+ Secondary/Coverage. megint szoptunk egy csomó yardot egy csomó kísérletből. de megin 50 környékén volt a defensive passer rating. Engedtünk 1-2 nagy playt, de az a Giants ellen benne van, szabálytalanságokról később, összességében a 4 INT mindenképp a +ba tornássza az összteljesítményt. A szórás viszont túl nagy. Elsősorban Tony Carter az, aki nagy playek mellett hatalmas hibákra is képes. Mondhatjuk annyiban jobb, mint egy átlagos 4th CB, h ő képes nagy játékokra, de jó lenne ha stabilizálná a formáját. DRC és Harris se játszott hiba nélkül, nem is nagyon lehet ilyen szinten, de ők sokkal megbízhatóbbnak tűnnek. Egyébként Ihenachonak is volt sokba kerülő hibája, de mellette megint nagyot játszott.
+ Normál körülmények között nem nagyon írnám, de annyit szapulták az eredménykövetőben Deckert, h mégis ide írom. 1db dropja volt mégis akkor is röhögtek rajta kb, amikor 5+ elkapása volt, legtöbb a csapatból. Egyfolytában el tudott szakadni védőjétől, egyébként 9 elkapással zárt 93 yardra, más ilyen teljesítményre félisten lenne ő meg bohózat tárgya... Egyébként 4 labda ment felé, amit nem kapott el. Egy deep left, arra emlékszem, az bravúr elkapás lett volna, de volt már hogy sikerült neki hasonló, egy deep right, arra most nem emlékszem, és 2 short right, ami közül az egyik egy nagyon béna drop volt, mellesleg nem tudom eljutott volna-e a LoSig a labdával, ha elkapja, eléggé egyszál maga volt 3 védővel szemben ha jól emlékszem, nem mintha ez mentesítené őt, mert nem direkt ütötte a földre...
+ Trindon Holliday (5), nem kell ragozni
+ Trevathan Tavaly jól játszott coverageben, idén ezen felül gyártja a tackle-öket, és a sackeket is. Na jó egy sacknél tart, de mellé 10 tackle! Persze nem hibátlan, s itt most egyáltalán nem a intfumblere gondolok, hanem azért van, h megveri őt a TE vagy WR, de nagyon ígéretes a játéka.
+ Halftiem adjustment...

- Passrush teljes hiánya. Sajnos úgy tűnik, múlthéten is inkább Oher kidőlésének semmit a félidei elemzésnek volt köszönhető, h beindult. Egyetlen sack Trevathantől, de pressure se nagyon volt. Shaun Phillips játszott egyáltalán? Most azt mondanám, Doom akkor is fog hiányozni, ha visszajön Von.
- A misstackle számláló túlcsordult... Pozitívum viszont, h mivel mindenki szünet nélkül támadja a labdát, mindig volt valaki aki tudott takarítani.
- Szabálytalanságok/Bíráskodás: egyrészt sok volt a szabálytalanság, másrészt kb 2× annyit fújtak be ellenünk, csak amikor nagyon számított. A Giants első TD drive-jában 4 1st downt érő szabálytalanság. DRC első DPIje előtt (a picket megelőzően) én azt hittem groundingra dobják a zászlót, a labda nem h elkaphatatlan volt, hanem közelében nem volt senkinek., de úgy nagoyn az a kép él bennem h a flagak több mint fele, rosszindulató tévedés. Mert olyan lehet h valaki valamit nem vesz észre, arra azt mondom, emberek vagyunk tévedünk, de a semmit valaminek látni, az már... Ettől függetlenül, ha csak a jogos zászlókat nézzük is nagyon gyenge teljesítmény volt a védelemtől ebből a szempontból
- Montee Ball nincs könnyű helyzetben, de ettől 1 labdavesztés, rossz futásonként átlag az még minuszt ér nálam.
- Welker na ő érdekes módon megúszta a népharagot, bár volt egy TD-je, de látványos droppok jellemezték a játékát. 3 labdát kapott el a 8ból. Ennyit számít a píár...
- Ihenacho és Clady két kulcsjátékos akik sérülten hagyták el a pályát. Cladyért jobban aggódom, cirka 300 font esett rá a bokájára. Természetesen Chris Clark állna be a helyére, ha nem tudná vállalni a meccset, egyébként Clady még nem hagyott ki meccset pályafutása során. Ez a Vasquez dolog annyira lehet komoly mint az eredménykövetőben, h Shaun Phillips minden idők 2. legjobb passrusher-je. //Tényleg, ki mögött? Decon Jones, Lawrence Taylor, Reggie White vagy Bruce Smith? //ez egyébként azt is jelenti, h a 4 közül legalább 3nál jobb, persze mellette még olyanoknál a flutottak még kategóriából, mint Kevin Greene, Gino Marchetti, Derrick Thomas vagy Michael Strahan ha már a Giatns ellen játszottunk

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 329 — The Mathematician
nem bántom 😀 csak ne Lance példáját kövesse ha egy mód van rá 😀
mondjuk Morenonak örülök, tényleg az életéért fut a srác kb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!