Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Lecsó Denver Broncos 3 077
Ennek így hamar vége lesz sajnos...
Nem csodálkoznék, ha már nem is számolna vele a csapat. :-/
Ebből is látszik, hogy a pénz nem tesz jobb vagy rosszabb emberré. Legfeljebb kihozza belőled, ami vagy valójában.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Miller nem szarral gurigázik
 espn.go.com/nfl/story/_/id/9707976/von-miller-denver-broncos-urine-collector-tried-cheat-test

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Injury report a meccsre:
Questionable: Champ, Dreesen, Phillips (hátizom-görcsök, ma nem is edzett)
Probable: Duke, Anderson, Brewer, Bolden, Decker, Kuper, Tamme, Welker



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Champ azt nyilatkozta tegnap, hogy bízik benne, hogy tud majd játszani, de még semmi se biztos, mindkét edzésen Limited-nek lett beírva ő is, meg Dreesen is...

Valszeg game-time lesz mind a kettő. Múlt héten még azt mondtam volna, hogy Dreesen ráér, de Clady kiesésével rá is nagy szükség lenne, Champ meg alapból mindig jó, ha ott van, főleg szegény Carter bizonytalankodásait elnézve...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meg ne mutassa senki Welkernek ezt a képet. Szegénynek így is BB complexusa van, ha meglátja, ahogy Belichick néz rá a háttérből, mint egy morcos hadisten, még a végén minden labdát elejt vasárnap.. 😀


flzoli


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Asszem a KC nem lesz könnyű idén. Ez a Houston-Hali páros élteveszély. Hogy lesz akkor Clady nélkül? 😮

szerk: Clady kiesésével Welker lett az offensive captain. Szerencse még a szerencsétlenségben, hogy Clark mondjuk egész offseason alatt kezdő LT volt. Elvileg arra nem lehet panasz, hogy nem edzett együtt az első sorral. Meglátjuk, mondjuk biztos nem egy Clady...akike
A vén rozmár és Smith stabilitást adott a csapatnak. A potenciál eddig is bőven bennük volt szerintem. Most sem világverőek szerintem, de jó kis csapat, néhány sztár kaliberrel. A Houston, Colts, Pats,Bengals négyes mögött simán ott vannak az 5. helyen az AFC-s erősorrendben, és hazai pályán bárkinek meglepetést okozhatnak majd. Meglepő nem történt szerintem, már tavaly is valami ilyesmit vártam volna tőlük.flzoli
szerinted mi hol vagyunk ? 😀Negritis

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Asszem a KC nem lesz könnyű idén. Ez a Houston-Hali páros élteveszély. Hogy lesz akkor Clady nélkül? 😮

szerk: Clady kiesésével Welker lett az offensive captain. Szerencse még a szerencsétlenségben, hogy Clark mondjuk egész offseason alatt kezdő LT volt. Elvileg arra nem lehet panasz, hogy nem edzett együtt az első sorral. Meglátjuk, mondjuk biztos nem egy Clady...akike
A vén rozmár és Smith stabilitást adott a csapatnak. A potenciál eddig is bőven bennük volt szerintem. Most sem világverőek szerintem, de jó kis csapat, néhány sztár kaliberrel. A Houston, Colts, Pats,Bengals négyes mögött simán ott vannak az 5. helyen az AFC-s erősorrendben, és hazai pályán bárkinek meglepetést okozhatnak majd. Meglepő nem történt szerintem, már tavaly is valami ilyesmit vártam volna tőlük.flzoli
Nekik egy nem totálisan sötét QB kellett csak. Meg egy edző. Ried jó edző lenne, csak ultrakonzervatív, meg néha tud egy-két irgalmatlan balfaszságot meghúzni. Szerintem nem mondható totális bukásnak a Philadelphiában eltöltött ideje sem. OFF vége, ez mégiscsak a Broncos topic 😊akike
Senki sem tartotta bukásnak az Eagles-nél töltött idejét szerintem. SB-t nem tudott nyerni, de folyamatosan ott tudott lenni a tűzközelben. Hogy konzervatív-e azt én nem tudom megítélni igazából. McNab és Vick 2 nem éppen konzervatív irányító, így nem is lehet velük ultra konzervatív játékot játszani.

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A Houston, Colts, Pats,Bengals négyes mögött simán ott vannak az 5. helyen az AFC-s erősorrendben, és hazai pályán bárkinek meglepetést okozhatnak majd.flzoli
(Off: Szerintem abban az erősorrendben a Houston-on kívül senkinek nincs jelenleg bérelt helye. (És a Denveren. Felteszem minket is beleértettél, csak nem írtad ki.)

A léc leginkább a Pats esetén rezeg ebben a pillanatban, de én sem a Colts-ot, sem a Bengals-t nem láttam olyan acélosnak, hogy pl. a Chiefs, Miami, de még a Chargers is mögéjük lenne sorolható. Inkább melléjük, sőt, akár eléjük. Aztán majd meglátjuk, hogy halad a szezon...)peterk2005
Persze, hogy beleértettem a Broncost is. Szándékosan nem írtam a csapatot, mert szerintem magasan nekünk van a legerősebb keretünk jelenleg az AFC-ben. Még azt is meg merem kockáztatni, hogy néhány kulcsjátékos elvesztését is elviselné a keret jelenleg. (PM-et leszámítva persze) Egy Woody, DT, Von, Bailey vagy Clady persze olyan plusszt tud adni, amelyik mindig jól jöhet a nehéz meccseken, de akárhogy nézzük a legjobb védőnk nélkül, a legjobb CB-nk nélkül, fiatal futókkal, 1 "hetes" centerrel raktunk fel 90 pontot a legutóbbi 2 bajnok táblájára.
Lehet elfogult vagyok, és el is szálltam kicsit, de a sorsolást nézve szerintem a #1 nem megszerzése az alapszakasz végére egy kis csalódás lenne a csapattól. Nem lebecsülve az ellenfeleket persze, bőven lesznek szoros meccsek, vereségek is talán, de 16 meccsen muszáj kijönnie, hogy itt Elway SB contender csapatot rakott össze.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Houston, Colts, Pats,Bengals négyes mögött simán ott vannak az 5. helyen az AFC-s erősorrendben, és hazai pályán bárkinek meglepetést okozhatnak majd.flzoli
(Off: Szerintem abban az erősorrendben a Houston-on kívül senkinek nincs jelenleg bérelt helye. (És a Denveren. Felteszem minket is beleértettél, csak nem írtad ki.)

A léc leginkább a Pats esetén rezeg ebben a pillanatban, de én sem a Colts-ot, sem a Bengals-t nem láttam olyan acélosnak, hogy pl. a Chiefs, Miami, de még a Chargers is mögéjük lenne sorolható. Inkább melléjük, sőt, akár eléjük. Aztán majd meglátjuk, hogy halad a szezon...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 329 — The Mathematician
Asszem a KC nem lesz könnyű idén. Ez a Houston-Hali páros élteveszély. Hogy lesz akkor Clady nélkül? 😮

szerk: Clady kiesésével Welker lett az offensive captain. Szerencse még a szerencsétlenségben, hogy Clark mondjuk egész offseason alatt kezdő LT volt. Elvileg arra nem lehet panasz, hogy nem edzett együtt az első sorral. Meglátjuk, mondjuk biztos nem egy Clady...akike
A vén rozmár és Smith stabilitást adott a csapatnak. A potenciál eddig is bőven bennük volt szerintem. Most sem világverőek szerintem, de jó kis csapat, néhány sztár kaliberrel. A Houston, Colts, Pats,Bengals négyes mögött simán ott vannak az 5. helyen az AFC-s erősorrendben, és hazai pályán bárkinek meglepetést okozhatnak majd. Meglepő nem történt szerintem, már tavaly is valami ilyesmit vártam volna tőlük.flzoli
szerinted mi hol vagyunk ? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Asszem a KC nem lesz könnyű idén. Ez a Houston-Hali páros élteveszély. Hogy lesz akkor Clady nélkül? 😮

szerk: Clady kiesésével Welker lett az offensive captain. Szerencse még a szerencsétlenségben, hogy Clark mondjuk egész offseason alatt kezdő LT volt. Elvileg arra nem lehet panasz, hogy nem edzett együtt az első sorral. Meglátjuk, mondjuk biztos nem egy Clady...akike
A vén rozmár és Smith stabilitást adott a csapatnak. A potenciál eddig is bőven bennük volt szerintem. Most sem világverőek szerintem, de jó kis csapat, néhány sztár kaliberrel. A Houston, Colts, Pats,Bengals négyes mögött simán ott vannak az 5. helyen az AFC-s erősorrendben, és hazai pályán bárkinek meglepetést okozhatnak majd. Meglepő nem történt szerintem, már tavaly is valami ilyesmit vártam volna tőlük.flzoli
Nekik egy nem totálisan sötét QB kellett csak. Meg egy edző. Ried jó edző lenne, csak ultrakonzervatív, meg néha tud egy-két irgalmatlan balfaszságot meghúzni. Szerintem nem mondható totális bukásnak a Philadelphiában eltöltött ideje sem. OFF vége, ez mégiscsak a Broncos topic 😊




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Asszem a KC nem lesz könnyű idén. Ez a Houston-Hali páros élteveszély. Hogy lesz akkor Clady nélkül? 😮

szerk: Clady kiesésével Welker lett az offensive captain. Szerencse még a szerencsétlenségben, hogy Clark mondjuk egész offseason alatt kezdő LT volt. Elvileg arra nem lehet panasz, hogy nem edzett együtt az első sorral. Meglátjuk, mondjuk biztos nem egy Clady...akike
A vén rozmár és Smith stabilitást adott a csapatnak. A potenciál eddig is bőven bennük volt szerintem. Most sem világverőek szerintem, de jó kis csapat, néhány sztár kaliberrel. A Houston, Colts, Pats,Bengals négyes mögött simán ott vannak az 5. helyen az AFC-s erősorrendben, és hazai pályán bárkinek meglepetést okozhatnak majd. Meglepő nem történt szerintem, már tavaly is valami ilyesmit vártam volna tőlük.

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Clark volt az LT a 2. és a 3. előszezon meccsen is, a kezdők ellen, és nem nagyon csinált hibát. Pedig a Seattle kezdők ellen azért lehet.

Szóval nem gondolnám, hogy használhatatlan lenne. Inkább az a valószínű, hogy meccsenként lesz 2-3 play-el több, mint Clady-nél, amikor megverik. Remélem legalábbis. 😊peterk2005
Megverik 😀 Ez a szó most tetszik, olyan mintha ovisok között az erősebb fiú elverné a gyengébbet 😊

Nem lesz vészes a dolog, de remélem nem a PO-ban, kulcspillanatokban jön majd ki a Clark és Clady közötti különbség. Aztán ki tudja, lehet beválik ő is, hogyha megkapja a folyamatos lehetőséget. És PM előtt azért jóval könnyebb villogni, mint egy Sanchez előtt.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Clark volt az LT a 2. és a 3. előszezon meccsen is, a kezdők ellen, és nem nagyon csinált hibát. Pedig a Seattle kezdők ellen azért lehet.

Szóval nem gondolnám, hogy használhatatlan lenne. Inkább az a valószínű, hogy meccsenként lesz 2-3 play-el több, mint Clady-nél, amikor megverik. Remélem legalábbis. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Hát hogy Clark mire lesz képes, az tényleg a jövő zenéje lesz, RT már volt, emlékeim szerint nem vészesen szarul...

Ez a "hátránya" annak, hogy Clady eddig ennyire jól elkerülte a szezonok közben a sérüléseket, hogy a helyettese totál sötét ló mindenkinek...

Most mondjuk pont jól jött a hosszú hét meg hogy nem utazunk, minden nap számít egy ilyen esetben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Asszem a KC nem lesz könnyű idén. Ez a Houston-Hali páros élteveszély. Hogy lesz akkor Clady nélkül? 😮

szerk: Clady kiesésével Welker lett az offensive captain. Szerencse még a szerencsétlenségben, hogy Clark mondjuk egész offseason alatt kezdő LT volt. Elvileg arra nem lehet panasz, hogy nem edzett együtt az első sorral. Meglátjuk, mondjuk biztos nem egy Clady...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lol, most már csak azt nem tudom, mi a jobb. Az-e, ha azt képzelem, hogy én vagyok a Besenyő Pista bácsi, vagy az, ha azt, hogy Rolni. 😀

(Nehogy válaszolj. 😀)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
de 😊Rolni


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Jó ez tiszta volt, h PM kurvára olvassa a Dket, de azért akkor mégiscsak fontos az LT játék...ha blitz nélkül egy erős RDE rendszeresen tudja verni az új LT akkor lehet azért gond. Érdekes lesz sztem látni mi sül ki ebből...mondjuk van elég elkapó/fegyver ahhoz, h a TE benn maradjon blokkolni...Rolni
Akárhogy is olvasom vissza a postomat, én is ezt olvasom ki belőle, úgyhogy miről is beszélünk tulajdonképpen? 😊 (Azt írtam, hogy fontos az LT, de nem a blitz miatt, hanem azért, mert ha sz*r, akkor 1-1-ben megveri egy DT/DE, amit Manning nem szeret. Ez nem ugyanaz?)peterk2005
de 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Champ és Dreesen teljes felszerelésben edz! Végre!!! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó ez tiszta volt, h PM kurvára olvassa a Dket, de azért akkor mégiscsak fontos az LT játék...ha blitz nélkül egy erős RDE rendszeresen tudja verni az új LT akkor lehet azért gond. Érdekes lesz sztem látni mi sül ki ebből...mondjuk van elég elkapó/fegyver ahhoz, h a TE benn maradjon blokkolni...Rolni
Akárhogy is olvasom vissza a postomat, én is ezt olvasom ki belőle, úgyhogy miről is beszélünk tulajdonképpen? 😊 (Azt írtam, hogy fontos az LT, de nem a blitz miatt, hanem azért, mert ha sz*r, akkor 1-1-ben megveri egy DT/DE, amit Manning nem szeret. Ez nem ugyanaz?)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Jó ez tiszta volt, h PM kurvára olvassa a Dket, de azért akkor mégiscsak fontos az LT játék...ha blitz nélkül egy erős RDE rendszeresen tudja verni az új LT akkor lehet azért gond. Érdekes lesz sztem látni mi sül ki ebből...mondjuk van elég elkapó/fegyver ahhoz, h a TE benn maradjon blokkolni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Manning miatt valóban nem akkora veszteség Clady, mint a képességei alapján lenne. De azért komoly veszteség. Nem is a blitz veszély miatt, mert Manningot nem lehet blitzelni. Nem is emlékszem, mikor láttam utoljára olyan play-t, ahol blitz-el verték meg úgy, hogy nem számított rá és átjött a védő. Manning ezeket úgy olvassa, mint a könyvet, szvsz idényenként nincs 1-2 ilyen playnél több. Őt úgy lehet elkapni, ha megverik a blokkot, vagy összenyomják a zsebet, máshogy nem. A Clady-vel falálló falat alig-alig van csapat, amelyik így rendszeresen meg tudott volna verni. Clark-al a vak oldal gyengül, így az lesz amit Black Adder írt: be kell ott segíteni, így elvesztünk egy skill posztot.
peterk2005
 www.profootballfocus.com/blog/2013/05/29/examining-pressure-qb-play/2/
érdekes ez alapján PM nem nagyon kezeli jól, h blind sideról jön a nyomás...most akkor hogy van ez?
Meg azt is olvastam, h tavaly komoly faktor volt PM döntésében, h itt elite LT volt...Rolni
A blitz meg a blind side pressure az két dolog. A blitz elleni játék a pre-snap olvasási képességen múlik leginkáább, ebben meg Manning valószínűleg a legjobb a ligában. Viszont, ha olvasta a védelmet, és az alapján kiosztotta a blokkokat, akkor már nem szereti, ha azokat a blokkokat megverik. Ez meg abból adódik, hogy nem valami mobilis. Pontosabban kb. annyira mobilis, mint egy csiga 😊

Egyébként érdemes benézni kicsit a statok mögé is. Például úgy érhetőbb lesz, hogy hogyan kerülhet Brady is - aki szintén a csigák közé tartozik -, a töp 5-be. Szerintem Pats stílusa miatt. Bradynek évekig remek rövid passzos célpontjai voltak, Welker, Gronkowski, Hernandez személyében, akiket hamar meg tudott játszani Így hiába jött nyomás, addigra már elment a passz. Manning esetén pedig a tavalyi statoknál figyelembe kell venni, hogy kihagyásból, sérülésből jött vissza, egy új csapatban. A statját erősen lerontja a sok INT, amiből hármat helyből 1 meccsen (Atlanta), a visszatérése utáni másodikon produkált. Szerintem ha csak az idény második feléről készült volna stat, akkor jóval kevesebb INT állna a neve mellett. Az iNT-et leszámítva pedig a számai top5-ösek - sőt, pl. sack-ben ő a legjobb, még Brees-t is megelőzi.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Manning miatt valóban nem akkora veszteség Clady, mint a képességei alapján lenne. De azért komoly veszteség. Nem is a blitz veszély miatt, mert Manningot nem lehet blitzelni. Nem is emlékszem, mikor láttam utoljára olyan play-t, ahol blitz-el verték meg úgy, hogy nem számított rá és átjött a védő. Manning ezeket úgy olvassa, mint a könyvet, szvsz idényenként nincs 1-2 ilyen playnél több. Őt úgy lehet elkapni, ha megverik a blokkot, vagy összenyomják a zsebet, máshogy nem. A Clady-vel falálló falat alig-alig van csapat, amelyik így rendszeresen meg tudott volna verni. Clark-al a vak oldal gyengül, így az lesz amit Black Adder írt: be kell ott segíteni, így elvesztünk egy skill posztot.
peterk2005
 www.profootballfocus.com/blog/2013/05/29/examining-pressure-qb-play/2/
érdekes ez alapján PM nem nagyon kezeli jól, h blind sideról jön a nyomás...most akkor hogy van ez?
Meg azt is olvastam, h tavaly komoly faktor volt PM döntésében, h itt elite LT volt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Clady IR, műteni kell.
Depthbe Winston Justice OT jött veterán minimumért.xrace77
Bár nem pont erre számítottam, de valami ilyesmire gondoltam, amikor a nagy pénzes hosszú távú szerződés létjogosultságát pedzegettem vele kapcsolatban. Ha játszik nagy király általában, de legalább a szezon felét meg kellett volna várni szerintem, mielőtt hosszabbítanak Cladyvelflzoli
Sok igazság van abban, amit flzoli mond. A játékosok sokkal nagyobb eséllyel sérülnek meg 1 szezon közbeni időintervallumban, mint ugyanannyi idő alatt az offseason-ben. Ha már a fele szezont kibírta volna sérülés nélkül, akkor nagyobb biztonsággal tudtuk volna, hogy egészséges marad. Persze utána is lesérülhet, de kisebb eséllyel.

IR-ről mikor lehet visszahozni?burzum
Igen, csak ha szezon közepéig vársz, akkor sanszos, hogy azt mondja, várjuk meg a tavaszt, kinézek a piacra, vagy megint tehetsz rá tag-et 120%-os áron...

A sérülésekre nem lehet készülni, valamint ha egy játékos olyan szinten játszik és annyira megbízhatóan, ahogy eddig Clady tette, akkor nem biztos, hogy megéri a kivárással kockáztatni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!