Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Aki jobban ért hozzá, meg tudná mondani, hogy ő hogyan látta Clark munkásságát LT poszton? Szerintem nem egy életbiztosítás, és komolyabb csapatok ellen ez még akár gondot is okozhat. Nem lenne inkább szerencsésebb inkább valakit átrakni arra a posztra (Franklin?), és a helyére berakni Clarkot?flzoli
Franklin volt Tebow vakoldali T-je anno ( Tebow ugye balkezes 😀 ) több, kevesebb sikerrel. Szerintem inkább kevesebb, de ez az én véleményem. Ha jól emlékszem, már akkor is felvetődött itt, hogy miért nem cserélnek Cladyvel, de akkor a futás blokkolási sémát is vinné magával. Franklin am. futáshoz baszott jó, de pass protection-ben gyatra. Ezért is ő a RT. Ez szvsz nem opció, mert nem lennénk előrébb mint Clarkkal.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Aki jobban ért hozzá, meg tudná mondani, hogy ő hogyan látta Clark munkásságát LT poszton? Szerintem nem egy életbiztosítás, és komolyabb csapatok ellen ez még akár gondot is okozhat. Nem lenne inkább szerencsésebb inkább valakit átrakni arra a posztra (Franklin?), és a helyére berakni Clarkot?

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A téma egyébként feltétlen érdekes úgyh nyugodtan folytathatjátok az eszmecserét, de való igaz ne itt offoljatok 😊empty taxi
Befejeztük. Szerencsére a csapatnál jelenleg nem igazán van jelentős vitatéma 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
A téma egyébként feltétlen érdekes úgyh nyugodtan folytathatjátok az eszmecserét, de való igaz ne itt offoljatok 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt mondtam, hogy egyes rasszoknál hajlamosabbak valamire a génállomány alapján, míg mások kevésbé. A rasszizmus nagyon nem az általánosítást jelenti, hanem hogy egyes rasszokat alsóbb rendűnek tekintenek. Innentől kezdve végképp nem értem mért kell rasszizmust emlegetni, amikor azt mondtam, hogy jó lenne egy vezért találni a védelembe.flzoli
Nem azt mondtad, hogy jó lenne egy vezért találni, hanem azt, hogy jó lenne egy fehér vezért találni, mert a konitív így meg úgy. Ez pedig így rasszista mondat, ez van. 😊 (A rasszizmusnak az csak egy - a legdurvább - fajtája, amelyik alsóbbrendűnek tart rasszokat. De - hogy egy hasonlattal éljek, - azzal is megsértenél, ha azt mondanád, hogy a balkezesek ügyetlenek, akkor is, ha amúgy nem akarnál a Dunába lőni miatta. 😊)

u.i.: A deviancia nem tudom miről jutott eszedbe, arról nem volt szó. De inkább ne fejtsd ki (legalábbis itt), már így is el leszünk zavarva, ha nem hagyjuk abba. 😉

Más. Manning "beszólt" az NFL-nek, hogy miért úgy állította össze a schedule-t, hogy a Philly hosszú hétről jön (előzőleg csütörtökön játszottak), mi meg rövidről (monday night football). Elég szokatlan tőle.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez nem rasszizmus, csak a mai liberális világban súlykolják ezt mindenhol. Sokszor bizonyított tények, hogy az ázsiai, afrikai, kaukázusi (fehér) emberek között van pár alapvető biológiai különbség. Persze ez nem kőbe vésett dolog, csak egyszerűen nagyobb hajlama van egyiknek valamire, mint a másiknak. Erről szól a genetika például. De nem annyira lényeges téma, hogy oldalakon keresztül vitatkozzunk rajta.flzoli
Attól rasszizmus a rasszizmus, hogy a valóban létező fiziológiai különbségekből általánosít. Azzal, hogy azt mondod, kéne egy fehér mert kognitív így meg úgy, azzal azt mondod, hogy nincs ilyen fekete (még ha nem is ezt akarod mondani). Pontosan úgy, mint amikor azt mondod (nem mondtad, csak példaként mondom), hogy a cigány bűnöző. Nem az, akkor sem, ha nagyon sokan azok. Az ázsiaiak meg döntően aprók, mégis az NBA legmagasabb játékosa majdnem egy évtizedig egy kínai volt. Innentől pedig rasszista megközelítés azt mondani, hogy kéne egy fekete égimeszelő, csak azért, mert esetleg arányaiban több fekete magas. Mert van magas sárga is meg fehér is. Befejeztem, valóban offtopic, és neked sem ez volt a mondandód középpontjában. Csak ha már előjött, akkor reagáltam rá, pont azért, mert mostanában éppenséggel az a divat, hogy liberális csökevénynek nevezzük azt, aminek komoly társadalmi okai vannak, hogy miért nem jó dolog.😊 Főleg erre Európa közepe felé. (És amúgy az USA-ban is.)

u.i.: Woody jó fej, lehetne belőle leader. 😉peterk2005
Azt mondtam, hogy egyes rasszoknál hajlamosabbak valamire a génállomány alapján, míg mások kevésbé. A rasszizmus nagyon nem az általánosítást jelenti, hanem hogy egyes rasszokat alsóbb rendűnek tekintenek. Innentől kezdve végképp nem értem mért kell rasszizmust emlegetni, amikor azt mondtam, hogy jó lenne egy vezért találni a védelembe. Felőlem aztán lehet zöld is, nem érdekel, csak arra akartam ezzel rávilágítani, hogy a "valóban létező fiziológiai" különbségek nem csak abban nyílvánulnak meg, hogy az afrikaiak képesek versenyezni egy lóval a hosszú..... (távú futóversenyeken 😀) hanem sok egyébb másban is.

De hozzátenném, sokadjára, hogy ez genetikai hajlam, nem mindenkiből jön ki. Pont te mondtad, hogy mondjuk az ázsiaiak között arányaiban több lehet a bal kezes, akkor bal kezest keresni és találni hol lehet a legkönnyebb? Ettől még persze minden embert egyénileg kell megítélni és értékelni, de orvosilag/biológiailag ezekre a ganetikai hajlamokra figyelni kell (pl. Amerikában direkt a feketéknek készülő szívgyógyszert dobnak majd a piacra, mert néhány összetevőre másképpen reagálnak)

Szerintem pedig az igen is a modern kor mocska, hogy teljesen deviáns és beteges kultúra, viselkedés és személyiség mintákat általánosít, és tesz egyenrangúvá a többivel, csak mert mindig mindenhol és mindenben "egyenlőnek" kell lenni. Egy normális világban szerintem a bőrszínt, vallási hovatartozást... stb. nem kellene elfogadni/elfogadtatni, tolerálni, megérteni mert föl sem merülne, mint tényező.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez nem rasszizmus, csak a mai liberális világban súlykolják ezt mindenhol. Sokszor bizonyított tények, hogy az ázsiai, afrikai, kaukázusi (fehér) emberek között van pár alapvető biológiai különbség. Persze ez nem kőbe vésett dolog, csak egyszerűen nagyobb hajlama van egyiknek valamire, mint a másiknak. Erről szól a genetika például. De nem annyira lényeges téma, hogy oldalakon keresztül vitatkozzunk rajta.flzoli
Attól rasszizmus a rasszizmus, hogy a valóban létező fiziológiai különbségekből általánosít. Azzal, hogy azt mondod, kéne egy fehér mert kognitív így meg úgy, azzal azt mondod, hogy nincs ilyen fekete (még ha nem is ezt akarod mondani). Pontosan úgy, mint amikor azt mondod (nem mondtad, csak példaként mondom), hogy a cigány bűnöző. Nem az, akkor sem, ha nagyon sokan azok. Az ázsiaiak meg döntően aprók, mégis az NBA legmagasabb játékosa majdnem egy évtizedig egy kínai volt. Innentől pedig rasszista megközelítés azt mondani, hogy kéne egy fekete égimeszelő, csak azért, mert esetleg arányaiban több fekete magas. Mert van magas sárga is meg fehér is. Befejeztem, valóban offtopic, és neked sem ez volt a mondandód középpontjában. Csak ha már előjött, akkor reagáltam rá, pont azért, mert mostanában éppenséggel az a divat, hogy liberális csökevénynek nevezzük azt, aminek komoly társadalmi okai vannak, hogy miért nem jó dolog.😊 Főleg erre Európa közepe felé. (És amúgy az USA-ban is.)

u.i.: Woody jó fej, lehetne belőle leader. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Részletes, alapos visszatekintő ismét Köszönjük, 😊

(Megj.: a "múlt héten" az két szó. 😊 Nem zavar, nekem is vannak trendszerű nyevtani hibáim, de gondoltam szólok. 😊)peterk2005
Köszi.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Értem mire akartál kilyukadni, csak ez nem más, mint jóhiszemű rasszizmus. 😉.peterk2005
Ez nem rasszizmus, csak a mai liberális világban súlykolják ezt mindenhol. Sokszor bizonyított tények, hogy az ázsiai, afrikai, kaukázusi (fehér) emberek között van pár alapvető biológiai különbség. Persze ez nem kőbe vésett dolog, csak egyszerűen nagyobb hajlama van egyiknek valamire, mint a másiknak. Erről szól a genetika például. De nem annyira lényeges téma, hogy oldalakon keresztül vitatkozzunk rajta.

Alapvetően egyet értek azzal amit írsz, de pár dologban kicsit elkanyarítod a dolgot. Ha már az atlétikát mondod, mért nem a 100-es futást mondod, ahol szinte elvétve van csak fehér ember a döntőben. Vagy kosárlabdában zsákolni nem sok fehér ember tud, akinek nincs meg a magassága hozzá. Ilyenre gondoltam, amikor azt mondtam, hogy általánosságban a fehér játékosok pici hátrányban vannak a feketékhez képest. A foci persze komplexebb ennél.
Az alapvetően "technikás" posztokon (Center, O-line, vagy régebben a QB) könnyebb egy fehér embernek érvényesülnie szerintem, mint egy alapvetően fizikális adottságokra épülő RB, DE, WR/CB posztokon. Kívétel persze akad mindig.

Ennek a csapatnak megvan a leadere PM személyében, egy Ray Lewis kaliberű dominás személyiség lehet már nem férne el itt. Woody-ról én is nagyon jó véleménnyel vagyok, tényleg igazi vezérré kezd válni. Nem is feltétlen vezéralkat miatt jött volna jól egy rutinos öreg róka még a védelembe, hanem inkább a tapasztalata és a rutinja miatt. Persze panaszkodni azért nem akarok, mert még így "foghíjasan" is elég pöpec kis védelem duruzsol Denverben 😊

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Értem mire akartál kilyukadni, csak ez nem más, mint jóhiszemű rasszizmus. 😉 Mert amit leírsz az nem létezik. Eleve nem igaz, hogy a fehér játékosok fizikailag hátrányban lennének. Még, ha atlétika lenne, akkor érthetőbb lenne egy ilyen megközelítés - bár még ott sem igaz. A dobóatléták pl. döntően fehérek, pedig ha a fizikai hátrány igaz lenne, ott is színesbőrűeknek kéne dobálni a golyóbist. Az amerikai footballban nincs olyan szerepkör, játékelem ahol a képességeknek a leghalványabb közük lenne a bőrszínhez. Eric Decker pl. fehérbőrű, és sem felépítésben. sebességben, sem szem-kéz koordinációban nincsenek rosszabb adottságai, mint a ligában sikeres elkapói átlagnak. J.J. Watt-ot meg ne is említsem, aki fizikai képességek terén is (pl. súlypontemelkedés, robbanékonyság, stb.) is elképesztő. Nemhogy hátrányban nincs, de a liga legtöbb falemberét veri fizikálisan is, úgyhogy nincs szüksége semmi "kompenzációra" ahhoz, hogy jó legyen.peterk2005
többségében azért színesbőrű játékosok alkotják a ligát, akik többsége válltól lefelé erős. Persze vannak "okos feketék" és "atletikus fehérek" is, és az arányokról sokat lehetne vitatkozni, de ez a téma szerintem nem ide tartozik.


Bailey az első 3 feltételnek megfelel, de egy csendes, visszahúzódóbb alkat, nem egy "leader". Rajta kívül pedig mindenki vagy fiatal még, vagy viszonylag friss szerzemény, ill. nem ez a hangadó, "leader" típus. Emiatt lehet, hogy nem tudunk mondani olyan embert a mostani csapatban, mint Lewis volt a Ravensben, vagy Redding a Colts-ban. (Doom ilyen volt? Én nem tudom, nem ismertem egyéniségre.)
Nem. Ő sem volt leader, nem is akart az lenni. Dawk volt a vocal és mental és minden-féle leader amikor itt volt. Előtte igazából sokáig nem is volt. Talán Al Wilsonig kell visszamenni az időben, de akkor még ilyen szemmel nem néztem, úgyh nem vagyok rá büszke, de nem tudnám megmondani, h Al Wilson mennyire volt vezér és mennyire nem.

Akárhogy is, van a csapatban néhány fiatal, stabil játékos, akikből lehet leader, ha egyéniségre alkalmasak rá. Wolfe, valamelyik LB, de még akár - nem viccelek - Ihenacho is. A Colts-ban pl. amíg egészséges volt, Bob Sanders adott a pályán hitet és szívet a csapatnak, pedig egyéniségre nem is volt leader. De a pályán egy beast volt, és ez hatott a társakra is.
Jelenleg Woody a kapitány, és és kellő tisztelet övezi ahhoz, hogy leader is legyen, de egyetértek azzal amit a fiatalkról írtál, Wolfenek meg van hozzá a kiállása (és a hangja) vagy hogy mondjam.
Ihenachoban nem tudnám megmondani, h miért de én is nála mondanám azt, hogy nem csak a pályán, hanem a pálya széléről is nagy segítség lehet. Nem az egyetlen játékos aki a meccs elejétől végéig 100%on hajt, de nála valahogy jobban feltűnik, vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Részletes, alapos visszatekintő ismét Köszönjük, 😊

(Megj.: a "múlt héten" az két szó. 😊 Nem zavar, nekem is vannak trendszerű nyevtani hibáim, de gondoltam szólok. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Összefoglaló/Értékelés
 denversports.blog.hu/2013/09/25/broncos_2013w3_harombol_harom

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Nálunk szvsz. Woody a leader a védelemben és az öltözőben. Nagyszerű fazon a pályán és azon kívül is. (ha jól emlékszem volt jelölve Walter P. awardra is). Külön érdekes ez nála, mert szinte a semmiből küzdötte fel magát oda, ahol most tart. Egy nagyszerü történet az övé és nekem mindig is az egyik kedvenc játékosom volt, már akkor is, amikor még a ST-ben zúzta.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most hogy fehér vagy fekete tök mindegy, csak arra akartam utalni, hogy a mai NFL-ben jószerével ha fizikailag nem vagy egy szörnyeteg (és ebben a feketéknek nagy előnye van), akkor valami másban kell nagyon jó legyél. Ergó a fehér játékosok a fizikai hátrányaikat valahogyan másképp kell pótolják, hogy ugyan olyan klasszisok legyenek egy adott poszton. Ez lehet játékinteligencia, vezetői képesség, bármi.flzoli
Értem mire akartál kilyukadni, csak ez nem más, mint jóhiszemű rasszizmus. 😉 Mert amit leírsz az nem létezik. Eleve nem igaz, hogy a fehér játékosok fizikailag hátrányban lennének. Még, ha atlétika lenne, akkor érthetőbb lenne egy ilyen megközelítés - bár még ott sem igaz. A dobóatléták pl. döntően fehérek, pedig ha a fizikai hátrány igaz lenne, ott is színesbőrűeknek kéne dobálni a golyóbist. Az amerikai footballban nincs olyan szerepkör, játékelem ahol a képességeknek a leghalványabb közük lenne a bőrszínhez. Eric Decker pl. fehérbőrű, és sem felépítésben. sebességben, sem szem-kéz koordinációban nincsenek rosszabb adottságai, mint a ligában sikeres elkapói átlagnak. J.J. Watt-ot meg ne is említsem, aki fizikai képességek terén is (pl. súlypontemelkedés, robbanékonyság, stb.) is elképesztő. Nemhogy hátrányban nincs, de a liga legtöbb falemberét veri fizikálisan is, úgyhogy nincs szüksége semmi "kompenzációra" ahhoz, hogy jó legyen.

Azzal egyébként egyetértek, hogy jól jönne, ha lenne a védelemben egy veterán, leader típus, aki a pályán kezébe vehetné a gyeplőt, és kritikus pillanatokban hozzá tudná adni azt az extrát. De ez nem bőrszín kérdése. Ray Lewis pl. szénfekete. A Patriots egy évtizeddel ezelőtti bajnokcsapatában meg Vrabel, Bruschi (ott több "Lewis" is volt) fehérek voltak. Szerintem nem bőrszín, vagy fizikai/szellemi képesség kérdése ez, hanem egyszerűen ezek az emberek 1. kiváló játékosok a maguk posztján, 2. veteránok (30 körüliek, azaz emberileg érettebbek, mint egy 20 éves), 3. régóta a csapatnál vannak (megvan az öltötői respektjük), 4. egyéniségre hangadó, leader típusok. De igazából ezek sem kőbe vésett szabályok. Pl. a Colts-nál Cory Redding a védelem "szíve", aki csak egy éve van a csapatnál, játékosként sincs sehol Freeney, Mathis szintjéhez képest. De pont olyan időpillanatban érkezett, amikor a 3-4 átállás és a rengeteg játékoscsere miatt nem volt kialakult öltözői hierarchia. Ő meg egyéniségénél fogva szinte azonnal átvette a "leader" szerepét, és a társak el is fogadták.

Bailey az első 3 feltételnek megfelel, de egy csendes, visszahúzódóbb alkat, nem egy "leader". Rajta kívül pedig mindenki vagy fiatal még, vagy viszonylag friss szerzemény, ill. nem ez a hangadó, "leader" típus. Emiatt lehet, hogy nem tudunk mondani olyan embert a mostani csapatban, mint Lewis volt a Ravensben, vagy Redding a Colts-ban. (Doom ilyen volt? Én nem tudom, nem ismertem egyéniségre.)

Akárhogy is, van a csapatban néhány fiatal, stabil játékos, akikből lehet leader, ha egyéniségre alkalmasak rá. Wolfe, valamelyik LB, de még akár - nem viccelek - Ihenacho is. A Colts-ban pl. amíg egészséges volt, Bob Sanders adott a pályán hitet és szívet a csapatnak, pedig egyéniségre nem is volt leader. De a pályán egy beast volt, és ez hatott a társakra is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ezt a bőrszín dolgot akkor is utálom, ha jó szándékból hangzik el. Ráadásul amellett, hogy nagyon rossz a kicsengése, hülyeség is az egész. Champ Baileynél intelligensebb, mintaértékűbben élő embert keresve se találni, ha Von példaképet, értelmes társaságot keres, csak néhány métert kell mennie az öltözőben.

Amúgy a Colts-ban is fekete az a játékos, akire mindenki tisztelettel néz: Reggie Wayne. Mellé meg van egy fehérünk, akit meg egy dilinyós (Pat McAfee). Igaz, ő azért ártatlanabbul hülye, és tulajdonképpen pont ezért imádjuk, de attól még dilinyós. 😊peterk2005
Én sem a bőrszínre raknám a hangsúlyt. Baileyt kedvelem, de valahogy benne nem látom a vezető szellemiséget, és egy corner mondjuk eleve nehezebben tudná irányítgatni a védelmet. Talán ha beljebb menne safety pozicióba, na az úgy már mindjárt más.
A tisztelet kivívása, és a vezetői képesség szerintem 2 nagyon különböző dolog. A legoptimálisabb, ha ez a kettő együtt van, de ez nagyon ritka (PM, Brees, Brady, Saturday, Ray Lewis pl. ilyen volt)
Vezetni pedig 2 dologgal lehet, vagy fanatizálsz, vagy dominálsz valamiben.(meg tudod mondani a tutit nagyjából). Egy ilyesmi domináló karakter pedig elférne még a védelembe szerintem. Most hogy fehér vagy fekete tök mindegy, csak arra akartam utalni, hogy a mai NFL-ben jószerével ha fizikailag nem vagy egy szörnyeteg (és ebben a feketéknek nagy előnye van), akkor valami másban kell nagyon jó legyél. Ergó a fehér játékosok a fizikai hátrányaikat valahogyan másképp kell pótolják, hogy ugyan olyan klasszisok legyenek egy adott poszton. Ez lehet játékinteligencia, vezetői képesség, bármi.

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ennek így hamar vége lesz sajnos...
Nem csodálkoznék, ha már nem is számolna vele a csapat. :-/
Ebből is látszik, hogy a pénz nem tesz jobb vagy rosszabb emberré. Legfeljebb kihozza belőled, ami vagy valójában.Lecsó
Még azért túl nagy érték, hogy csak úgy kirakják. De azért rendesen ledöntötte a renoméját. Azt hittem ő más mint a többi, értelmesebb. Szemüveg, csirkeimádat miatt szelíd gyereknek tűnt 😊
Egyébként bárki bármit mond, és tudom hogy ez rasszistán hangzik, de kellene egy fehér játékos is a védelembe, aki kevésbé robbanékony, de néhány dologban (pl. higgadtság, egyes kognitív képességek) bizonyítottan jobb adottságai vannak, mint egy színesbőrű embernek. Még ha idős is, mondjuk egy Urlachert ezért lett volna jó idehozni.
Lehet hülyeség az egész gondolatsor, nem tudom....flzoli
Unrein és Wolfe fehér.Black_Adder
Tény, de egyik sincs olyan pozicióban, ahonnan egykönnyen lehetne irányítani a védelmet.

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 333 — The Mathematician
én is most állok neki megnézni a meccset 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ezt a meccset sikeresen átaludtam... 😀 (sajnos nem jószántamból)

Ahogy néztem, Ihenacho megint megsérült, ebből így kétszer egymás után már sanszos, hogy kihagyás lesz, meg elvileg Carter is "csizmában" hagyta el az öltözőt, jó lesz, ha Champ már bevethető lesz végre...

A többit majd ha láttam a mecset... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Későn ébredtem, a meccs elejét most nézem még csak vissza Game Pass-on. 😊 Első élmények:

A tisztességesen és szimpatikusan küzdő Raidersnek úgy pakoltunk fel 37 pontot, hogy ezúttal sem special team, sem defense pont nem született, és a defense rövid yardos TO-t se csinált, így lényegében az összes drive-ot végig kellett vinni (1-2 drive volt relative rövid, 40 körülről indulva). És még benne is maradt valamennyi pont a csapatban a RZ fumble miatt. Offense oldalon összességében tehát jól muzsikáltunk. A 160+ futott yard külön örömteli.

A két negatív momentum a Manning fumble Clark elrontott blokkja után, és a Montee fumble. Belefért, tanulópénz a két tapasztalatlannak. Clark a blokk ellenére egyébként jól muzsikált, ha így dolgozik akkor 1-2 meccs lesz csak ahol nehezebb dolga lesz. És még extra segítséget se nagyon kapott, nem álltunk be különösebben baloldalon neki segíteni.

Ma egyébként Decker nap volt, a változatosság kedvéért. A borzalmas kezdő meccs ellenére már ő is 240 yardnál tart 3 meccs után, szóval elindult az 1200+ yardos szezon felé. DT ismét relative csendes volt, de nála a csendes is közel 100 yardot jelent. 😊 3 meccsen túl van 300 yardon, durva szezonja lehet. Welker is jól halad, a jelenlegi tempóban közel 100 elkapása meglehet idén is. És ugye már van 4TD-je. És akkor ott van még Thomas, aki a liga néhány elit TE-je mögött haladozik, pedig hozzájuk képest fele annyi labdát kap.

A védelem futás ellen dominált - idén úgy néz ki nagyon jók leszünk ebben -, a passz védekezés a meccs első részében működött, de volt egy nagy hiba ismét, amiből kaptunk egy teljes pályás TD-t harmadik downra. Ez Ihenacho és ha jól láttam DRC lelkén száradt, összefutottak. Egyszer-egyszer megtörténik az ilyen, reméljük tényleg csak a statisztika dolgozott, és nem nem a tavalyi év köszön vissza. A meccs második félidejében a passz védekezés erősen legyengült, de ahogy láttam, fokozatosan átálltunk a B secondary-ra. Sőt, részben már inkább C-re, emellett erősen preventben nyomtuk, ami nálunk mindig is azt jelentette, hogy az addig passzolni nem tudó ellenfél elkezdi termelni a complete passzokat, sikeres elkapásokat, és a befejezett drive-okat. 😀

Szóval olyan nagy jelentőséget nem tulajdonítok annak, hogy megint közel 300 yardot kaptunk levegőben. Jónak érzem én ezt a secondary-t ezzel együtt is, úgy érzem, ha kell, oda tudják tenni magukat. No, meg, hát a sérülések és hiányzók is a passz védekezést érintik a leginkább. Ma még Philps se volt teljesen egészséges. Bailey, Von beállásával, és ha Philips-et nem cseszegeti a háta, sokkal izmozabb lehet ez a részleg a mostaninál még. A kapott 21 ponttal nincs baj. 1 elcseszett védekezés, 1 elveszített labda utáni rövid yardos drive és 1 garbage time TD volt. Mind korrigálható.

A Philly meccs érdekes lesz, kíváncsi vagyok, velük mire megyünk. A defense-ük nem acélos, de az offense - ha éppen nem adja el a labdát - tud yardokat gyártani, és pontokat is szerezni. Szóval akár egy shoutout meccs is lehet belőle. Arra is kíváncsi leszek, hogy mire megyünk McKoy-al. Ha őt is megfogjuk "normális" yard mennyiségen, akkor hivatalosan is kijelenthető, hogy elit a run D-nk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
nem játszik se Bailey, se Dressen

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt a bőrszín dolgot akkor is utálom, ha jó szándékból hangzik el. Ráadásul amellett, hogy nagyon rossz a kicsengése, hülyeség is az egész. Champ Baileynél intelligensebb, mintaértékűbben élő embert keresve se találni, ha Von példaképet, értelmes társaságot keres, csak néhány métert kell mennie az öltözőben.

Amúgy a Colts-ban is fekete az a játékos, akire mindenki tisztelettel néz: Reggie Wayne. Mellé meg van egy fehérünk, akit meg egy dilinyós (Pat McAfee). Igaz, ő azért ártatlanabbul hülye, és tulajdonképpen pont ezért imádjuk, de attól még dilinyós. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Ennek így hamar vége lesz sajnos...
Nem csodálkoznék, ha már nem is számolna vele a csapat. :-/
Ebből is látszik, hogy a pénz nem tesz jobb vagy rosszabb emberré. Legfeljebb kihozza belőled, ami vagy valójában.Lecsó
Még azért túl nagy érték, hogy csak úgy kirakják. De azért rendesen ledöntötte a renoméját. Azt hittem ő más mint a többi, értelmesebb. Szemüveg, csirkeimádat miatt szelíd gyereknek tűnt 😊
Egyébként bárki bármit mond, és tudom hogy ez rasszistán hangzik, de kellene egy fehér játékos is a védelembe, aki kevésbé robbanékony, de néhány dologban (pl. higgadtság, egyes kognitív képességek) bizonyítottan jobb adottságai vannak, mint egy színesbőrű embernek. Még ha idős is, mondjuk egy Urlachert ezért lett volna jó idehozni.
Lehet hülyeség az egész gondolatsor, nem tudom....flzoli
Unrein és Wolfe fehér.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
DJ Williams példájából okulva, el tud fogyni a csapat türelme, de inkább utóbb, mint előbb, és a legnagyobb lökést az tudja adni, ha kiderül, hogy van hasonlóan jó játékos azon a poszton a keretben....Black_Adder
Szerény véleményem szerint Woody most már fontosabb játékos lett a védelem egészét nézve. Pass rush-ban persze senki sem veheti fel Von-al a versenyt, de ha nem nő be a feje lágya, elbarmolja az egész karrierjét, és mehet isten hírével az első 1 éves eltiltásával a játékengedélyén. Persze biztos lesz olyan csapat, aki majd befogadja akkor is tárt karokkal....flzoli
Azért még mindig Von a legfontosabb eleme a védelemnek. Nem azt mondom h Woody nem nagyon fontos, ezt szerintem én hangoztattam legtöbbet, de továbbra is Von a legjobb játékos a védelemben, tavaly is ő volt, idén se lesz másként ha visszatér. Ha eltiltják egy évre az óriási veszteség lesz, de még nem tiltották el egy évre, ne tegyünk úgy mintha máris így lenne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
DJ Williams példájából okulva, el tud fogyni a csapat türelme, de inkább utóbb, mint előbb, és a legnagyobb lökést az tudja adni, ha kiderül, hogy van hasonlóan jó játékos azon a poszton a keretben....Lecsó
Szerény véleményem szerint Woody most már fontosabb játékos lett a védelem egészét nézve. Pass rush-ban persze senki sem veheti fel Von-al a versenyt, de ha nem nő be a feje lágya, elbarmolja az egész karrierjét, és mehet isten hírével az első 1 éves eltiltásával a játékengedélyén. Persze biztos lesz olyan csapat, aki majd befogadja akkor is tárt karokkal....Black_Adder

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ennek így hamar vége lesz sajnos...
Nem csodálkoznék, ha már nem is számolna vele a csapat. :-/
Ebből is látszik, hogy a pénz nem tesz jobb vagy rosszabb emberré. Legfeljebb kihozza belőled, ami vagy valójában.Lecsó
Még azért túl nagy érték, hogy csak úgy kirakják. De azért rendesen ledöntötte a renoméját. Azt hittem ő más mint a többi, értelmesebb. Szemüveg, csirkeimádat miatt szelíd gyereknek tűnt 😊
Egyébként bárki bármit mond, és tudom hogy ez rasszistán hangzik, de kellene egy fehér játékos is a védelembe, aki kevésbé robbanékony, de néhány dologban (pl. higgadtság, egyes kognitív képességek) bizonyítottan jobb adottságai vannak, mint egy színesbőrű embernek. Még ha idős is, mondjuk egy Urlachert ezért lett volna jó idehozni.
Lehet hülyeség az egész gondolatsor, nem tudom....