Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Az biztos, hogy amióta NFL-t nézek Holliday az első olyan játékos, akinek minden labdaérintését lélegzetvisszafojtva várom és nem azért, mert attól rettegek, hogy elront valamit... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Amióta Holliday a csapatnál van, nem veszítettük, ő a szerencsetalizmán... 😀StormST
ő maga pedig karrier szinten veretlen. Texans-szal 5-0, Broncoszal 11-0 és 4-0

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Lehet talizmán, de a kicsi azért a bukott PO meccsen is odatette magát 2 TD-vel....




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyet azért igen. Szóval a PO-ban majd inkább tűnjön el, ücsörögjön a padon, a csapat meg nyerjen. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Amióta Holliday a csapatnál van, nem veszítettük, ő a szerencsetalizmán... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
4-0.

Magáról a meccsről nehéz is kiemelni pozitívumokat és negatívumokat, mert az egész csapat nagyon együtt van és nagyon jól játszik.
Offense
PM és a 4 célpont tarthatatlan/foghatatlan. Érdekesség, h senki se lépte át közülük a 100 yardot. Lehet modnani, h az offense nem kiegyensúlyozott, mert nagyon passheavy, de maga a passzjáték annyira kiegyensúlyozottnak tűnik, hogy amíg egyetlen ember kieséséről beszélünk, egyedül Peyton Manninget kell igazán félteni (kopp-kopp)
A védelméről a liga egyik legjobb fala gondoskodik. H PM teszi őket azzá, vagy maguktól is azok lennének az vita tárgya, de amíg PM van mögöttük nagyon jónak tűnnek. Ramirez is centerként, nagyon kellemes meglepetés, Chris Clark is megfelelően helyettesíti Clady-t, a 3 állandó tagról meg eddig is tudtuk, h királyul tolják.
A három futó, azt hiszem nagyjából átlagosnak mondható összteljesítményt nyújt, ha valamiért nem menne a passzjáték, akkor nem biztos, h tudnák a hátukon vinni a csapatot, de amíg az így megy, remekül kiegészítik.

Defense
A liga második legjobb offense-ével találkoztak, s hát rontottak is a számukon, elsősorban a futás elleni védekezésen. Az elején úgy tűnt bajban lesznek a #niggerqbrohanással szemben, nem is beszélve McCoyról, és hát az első félidőben éreztem úgy, h nem tudjuk őket megállítani. Nem kinevelhető egyéni hibákról volt szó, egyszerűen a játék egyes fázisaiban, föléjük nőtt az ellenfél támadó sora. Ezt most éreztem először, és most se a mérkőzés egészére. Ettől függetlenül én elégedett vagyok a teljesítménnyel.
DRC remek igazolás volt, és szükséges is. Lejátszottuk 4 meccset Champ Bailey nélkül különösebb gond miatt. Az első két meccsen 50 körüli passer ratinggel. Mondhatni készen vagyunk a Bailey utáni korszakra. Ettől függetlenül jobbak lennénk Baileyvel, és maradjon csak minél tovább. Hogy DRC valóban Bailey utódja az még azért kiderül, de egyre magabiztosabban mondom, h csak a sémába nem illett Phillyben. StormST nem szereti Tony Cartert, de szerintem továbbra is biztató a játéka, emberezésben nagyon jó. Hibái után talán feltűnőbbek a "büntetések", bár én még azt se mondanám. Ugyanakkor az idei legbiztatóbb újonc számomra eddig Webster. Sly Williams most nevezve se volt, alig van a pályán, az se tűnt még fel, Ball tisztán 3. számú RB, és egyértelmű, h ez tanuló év még neki is. Webster szintén nagyon limitált lehetőséget kap, mert nagyon mély poszton játszik, de amikor pályára kerül, akkor él a lehetőséggel. Kicsi a minta, h messze menő következtetéseket vonjunk le, de a biztató jelzőt kiérdemelte nálam. Bolden is ezért ment át safetybe szvsz.
Szoptunk néhány nagy playt, de az Eagles ellen benne van. A front 7 most alulmaradt sebességben, de szerintem még mindig jobban helytálltak, mint mások. A 2. félidőre az előny birtokában, aztán könnyebb dolguk lett, s megjött a passrush is, Az első félidőben úgy éreztem hibát követnek el, h nem mennek neki a 4-nek, mert volt elég sanszuk hozzá, h megérje a kockázatot a plussz 4 pontért. A 2. félidőben úgy éreztem, a védelem nem is mindig pörög 100%on, s ha nagyon muszáj lenne, megtudnák állítani bármelyik támadást, de ezt csak szubjektívan érzésre mondom, és hozzá tartozik, kicsit fel kellett adniuk a futásokból, passzban meg máskor se votlak annyira nagyon jók. Szoros meccsen meg bátrabban játszhatták volna saját játékukat..
Nem tudom jelen felállásban képesek lennének-e meccset nyerni, de nincs kétségem afelől, h Baileyvel és Millerrel kiegészülve igen. Még 3 hét...

ST:
Kickoff return TD, blokkolt punt utáni TD. Idén összesen 2 return TD, 2 blokkolt punt, emellé Prater eleddig hibátlan, ha jól mondom. Itt válik igazán igazságtalanná a dolog, mert nem elég, h jelenleg a számok alapján miénk a legjobb offense, a legjobb a futás elleni védelelm, és levegőben is inkább egyéni hibákra lehet számítani, minth konzisztensen megvernéenek nálunk vlakit, és e mellé még a miénk az egyik legjobb visszahordó, de más nagy playre is képesek vagyunk. Colquittal eséllyel vágnák neki egy field position battle-nek is, de olyan úgy se lesz.

Amióta nézem a focit, ez a legmeggyőzőbb 4 meccses sorozta amit láttam. Ez nem jelenti azt, h beszorozzuk 4gyel az eddigi számokat, de azért jól mutat 😀:

Zsinórban 15. alapszakasz mérkőzésünket nyertük meg, és mindig volt közte legalább 7 pont.
Idén 49 + 41 + 37 + 52 = 179 pont, a 2. legtöbb valaha, és a legtöbb a merger óta. 1966 Dallas Cowboys 183
Ez a legutóbbi 52 pont franchise rekord.
59 pontot szereztünk csak a 3. negyedben, ez több, mint amennyit a Tampa Bay vagy a Jacksonville összesen
Peyton Manning 16 TD-t szerzett az első 4 meccsen, új NFL rekord. továbbá 16-0 TD-INT mérleggel NFL rekordbeállítás (Milt Plum 1960 Cleveland Browns)
Ez a 16TD egyébként több mint bármely más csapat összes TD-je.

A 4 mérkőzés alapján - semmi jelentőssége nincs, de addig kell leírni amíg igaz 😉 - a csapat 716 pontot szerzne (a jelenlegi rekord 589)
Manning pedig 468/624 (75%), 5880 yard 64TD és 0INT-re áll. Ez így sacc/kb 4NFL rekord lenne

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Durva..Nadjon durva, amit nyomtok..Tényleg hasonlít a 2007-es Pecchez..De azért remélem, nem lesz meg az a perfect alapszezon..Remélem mi teszünk róla novemberben.. 😉 De grat.. A legszebb, legdinamikusabb támadófocit most ti játsszátok a ligában..Respect..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok! Ilyen arányban is megérdemeltétek, léci a jövőhéten (vagy később) is szerzett pont csúcs döntést kérünk, legalább ez a szégyen ne maradjon rajtunk 😀
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502


😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bassza meg, kurva jók vagytok 😕
Nagyon nem tartom kizártnak, hogy túlszárnyaljátok a 2007-es szezonunkat :/
| (Nem figyeltem, mennyire volt téma eddig, de ha valaki felhozná az alázás témát, azt meg szarjátok le magasról) |

több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Tom Nalen a 24. Ring of Famer. 😊


több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Érdekes, a védelem lesz bemutatva egyesével... 😊

Sly mondjuk nem tudom miért nem játszik, ehhez kicsit drága pick volt... 😛StormST
Ez bennem is felmerült, amikor megláttam a nevét a listán.
Közben megtaláltam a megoldást: "Well, the Broncos are playing the Eagles, they need speed, not size." 😀😀

Eddig elkerülte a figyelmemet, de Lindsay Jones írta twitteren, hogy a mai lesz Quentin Jammer első meccse.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Érdekes, a védelem lesz bemutatva egyesével... 😊

Sly mondjuk nem tudom miért nem játszik, ehhez kicsit drága pick volt... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Champ inkább legyen teljesen egészséges.
Duke játszik. 😕)
 blogs.denverpost.com/broncos/2013/09/29/duke-ihenacho-will-play/22051/

Ők nem játszanak ma.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Fuck, pedig reméltem, hogy Champ most már játszani fog... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 330 — The Mathematician
ha összejön aminek össze kell akkor sajnos megint új segédedzők kellenek majd
de ez a jövő zenéje, sajnálom Champet 😕
remélem nem lesz baj belőle

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Champ ma sem játszhat.
És ami még ennél is rosszabb hír a Trojans pályázik JDR-re... Szezon közben állítólag nem hagyja el a csapatot, úhgy mind szurkoljunk nagyon nekik, h beváljon a helyettes HC...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
" Chris Harris a liga talán legjobb slot cornere".
ezt milyen jó olvasni 😀 bár vannak fenntartásaim 😀Negritis
akkor sorold, h kik az egyértelműen jobbak...Black_Adder
félreértettél, én is jónak gondolom, de így kijelenteni nem merném. ezért vannak fenntartásaim, valamint egy slot CB-től nem csak a slot WR megfogását, hanem a kb lehetetlen dolgot a TE levédését is szivesen fogadnámNegritis
A "talán" szó kerülte el a figyelmedet. Ha nem lenne ott, akkor más lenne, de ott van, így szvsz a megfogalmazás csak egy mód volt annak kifejezésére, hogy ott van a legjobbak között.

Jövőre talán már nem is kell majd oda az a talán. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 330 — The Mathematician
" Chris Harris a liga talán legjobb slot cornere"
ezt milyen jó olvasni 😀 bár vannak fenntartásaim 😀Negritis
akkor sorold, h kik az egyértelműen jobbak...Black_Adder
félreértettél, én is jónak gondolom, de így kijelenteni nem merném
ezért vannak fenntartásaim, valamint egy slot CB-től nem csak a slot WR megfogását, hanem a kb lehetetlen dolgot a TE levédését is szivesen fogadnám

neveket nem tudok, mert ahhoz túl kicsi a tudásom, csak benyomások alapján éreztem az élmezőnyben CH-t

de pont ezen hiányosságaim miatt írtam hogy fenntartásaim vannak, nem pedig hogy nem ő az

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ezt a meccset adja a Sport 2?JC6
Fejléc... Vagy:
 bowl.hu/tv-musorjjncaa
köszi. a sporttv-n néztem délelőtt, csak NFL meccs volt, ahogy a port.hu-n is. legközelebb itt kezdem 😊
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
" Chris Harris a liga talán legjobb slot cornere"
ezt milyen jó olvasni 😀 bár vannak fenntartásaim 😀Negritis
akkor sorold, h kik az egyértelműen jobbak...Black_Adder
Boykin...Welkert simán le fogja szedni a pályáról. 😀
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
" Chris Harris a liga talán legjobb slot cornere"
ezt milyen jó olvasni 😀 bár vannak fenntartásaim 😀Negritis
akkor sorold, h kik az egyértelműen jobbak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 330 — The Mathematician
" Chris Harris a liga talán legjobb slot cornere"
ezt milyen jó olvasni 😀 bár vannak fenntartásaim 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 826 — 258. §
Ezt a meccset adja a Sport 2?JC6
Fejléc... Vagy:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
TV-műsor | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal