Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Érdekes a védelmünk na. Von Millerrel 5 men rush lesz alighanem, de a fal felfogása 2gap játék. Nem ész nélkül irány a QB, hanem váll felett sokkal nagyobb igénybevételt jelentően figyelni kell a play alakulására is. Dennis Allennél 4-3 under, 1gap egyszerű agresszív játék volt, most igazából a DL kevésbé agresszív a passz ellen, talán emiatt jobb futás ellen, na meg mert folyamatosan erősödik. Én féltem a változástól, mert két lényegesen különböző védekező felfogásról van szó (kb ennyit ér, h egy védelem, 43 vagy 34...), és féltem, h kevésbé lesz hatékony, mint a 2011-es. Hát még jobb lett. A sok sack kulcsa nem mindig az agresszív játék, lehet azt passzívabban, de hatékonyabban is csinálni.

Nem csak a DL felfogása változott. Érdekes h az LB-k se blitzelnek olyan gyakran. Persze JDRnek van bőven kreatív játéka oda érni az irányítóhoz Von Miller és Doom nélkül, és ezért úgy is tűnhet esetleg h sokat blitzelünk /*főleg tavaly*/ pedig igazából inkább hatékonyan, mint sokszor. Mellesleg nem is ez az erősségük, még Woodynak se az 5+ sack ellenére, szóval logikus is. Normál esetben Von Miller igazából edge rusher, akármi is épp a posztja (hamár nincs OW ő lehetne akár DW), Trevathan meg elsősorban coverage-et játszik, s Woody a legváltozatosabb, neki ez play-ről play-re változhat. DAnál ez is máshogy volt. Utólag kicsit olyan mintha egy meccsre előre eldőlt, és amellett kitartottunk. Volt h mindenki coverage-be ment, de meglepően gyakoriak voltak a DB blitzek is, nem is csak safety hanem CB is. Wilhitenak is volt pl 2 sackje, de Chris Harrisnek is megvoltak a momentumai. Igazából így belegondolva voltak is nagy betlik, elsősorban elit QB-k ellen. Amikor nem volt jó a plan, akkor nem tudtunk váltani. Vagy nem tudom. Nemrég írtam, h 2011-ben is jó volt a halftime adjustment, de tudnél mondani olyan meccset, ahol nagyon agresszívan játszottunk, nem csak DL szinten, hanem LBk és DBk is, meg olyat is ahol nem is próbáltuk nyomás alá helyezni az irányítót...

Egyébként a blitzelés nem függ össze a futás elleni védekezéssel, de futó playeknél se igazán támadjuk a lyukakat, se az LB sor, se a secondary. Itt is kivárjuk, h hogyan alakul a play, és arra reagálunk. Ugye ha azonnal támadjuk a gapeket, akkor rövidebben megállíthatjuk a futást, de sebezhetőbbek vagyunk a playaction passzok ellen pl, míg ellenkező esetben, ha átjut a falon a futó, kicsit később, de biztosabban tudjuk megállítani. Ennek a kulcsa is a sebesség, le kell vadászni a labdás embert. Ha a DL miatt nem tud hova futni az RB, akkor ez is TFL, ha meg mégis átjut, és kicsit később érünk oda, az még mindig nem tragédia, mert ritkábban jut át, mint sem. Ennél fogva ha így 1st downhoz is jut az ellenfél, a következőt még mindig jó eséllyel kivédekezhetjük. Kevésbé domináns DL mellett talán többet látnánk az LB-ket és DB-ket ostromolni a gapet, most így is miénk a legjobb a futás elleni védekezés. És ha visszajön Von Miller, a védelem legjobb játékosa, csak még jobb lesz.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Jó, hogy szóba hoztad: Engem a LB sor teljesítménye lep meg leginkább pozitívan a csapatban. Azt hittem az lesz a védelem gyenge pontja, de mondhatni erősség lettek. A remek futás elleni védekezésben szvsz nagy szerepük van.peterk2005
Én az egész védelemtől sokat reméltem, s talán a DL múlta leginkább felül a várakozásaimat. Pedig Sly Williams abszolút no imapact yet. Wolfe fejlődése töretlen, Malik Jackson is előrelépett, Ayers igazolja h solid játékos, vick hozza azt amit tavaly. Erre számítottam. Kizárásos alapon Knighton az akitől jobbak lettek, pedig Bannan tavaly nagyon jó volt .
Az h Von nélkül ilyen jó a védelmünk az másnak is felkeltette a figyelmét.
 www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/76821/von-to-the-next-one-how-the-broncos-defense-has-thrived-without-its-star
Tavaly elsők voltunk sackrate-ben, idén 28-ok. erre panaszkodtam a számok tényszerű ismerete nélkül is, ez talán még annál is rosszabb mint amire számítottam. Ezért volt hiba elengedni Doomot.

Ezen persze már nem lehet segíteni, de mindjárt visszatér Miller. Akire itt lett mondva, h le kéne mondani róla, nem is fontos már a védelemnek stb. Nos Doom nélkül lehet kevésbé lesz hatékony, de erről a 28. helyről alaposan feljebb tornászna minket
Last season, the team's adjusted sack rate was the best in the league. This year, it's 28th. Losing Elvis Dumervil is part of that, but it’s hard to overstate how excellent Miller was rushing the passer. According to Football Outsiders, only J.J. Watt had more combined hurries, hits, and sacks than Miller last season (76.5 to 69), and according to Pro Football Focus, Watt did it with 100 more snaps as a pass-rusher. Miller also drew nine holding flags, tied for the league lead. No regular pass-rusher bothered opposing quarterbacks more frequently, and losing a player like that would leave any defense struggling to get pressure.
De nem is csak a passrush hiányozna tőle.
Everyone knows about that part of Miller’s contributions, but where he made the most significant strides a year ago was in the run game. Whether it was holding up as an edge defender or knifing into the backfield to make plays, Miller was a constant factor. His 14 run tackles for loss were fifth-most in the league last season, according to ESPN Stats & Information. And the 0.4 yards opponents averaged on run plays when Miller made the tackle was the second-best figure in football, after Watt’s minus-0.2.
Mégis idén is miénk a legjobb a futás elleni védelem. Én ennek kulcsát a cikk is a DL-ben, pontosabban annak közepén látja. Vickerson, Knighton, Malik Jackson és Unrein egyaránt több mint 100 snappet töltöttek pályán, de kevesebbet mint 136. Köszönhetően annak, h ilyen mély lett a keret /*egyébként noname senkikből. Knighton még 3/72, de Vick 7/216, Jackson 5/137, Unrein UDFA*/, ezért mindig friss ember lehet a pályán. Nagyon erős a rotáció. A DL egyszerűen rátolja a falembereket a futóra


Persze a dologhoz hozzátartozik az LB sor is. Mert miután kialakul az állóháború a 2 fal között az LB sorunk felveszi a versenyt sebességben és erőben az ellenfél offense-zel. Kevesebbet hypeolom Irvinget mint a többieket, de a futás elleni védekezésnél őt is ki kell emelni, Woody már tavaly is everey down LB volt, aki passz és futás ellen egyaránt jó, Trevathanről még csak a reményemet fejeztem ki a szezon kezdet előtt, h ő is hasonlóan elő tud lépni ez eddig bejött.


Duplázzák Knightont amit Trevathan köszön szépen. Kritikus pontja a játéknak, h ha Trevathan nem lenne elég gyors, akkor szélen lehet h hosszabb futás lett volna belőle. Knighton viszont 2 ember egy centit nem tudja eltolni.


Ja, és még valami. A Philly ellen szerintem Del Rio is megérdemelt egy meccs labdát 😊 Mindig lenyűgöz, ha azt érzem, hogy ésszel is játsszák ezt a játékot, és most nem csak a half time adjustment volt szokásosan jó, de még meccs közben is, szinte drive-ról drive-ra váltott a védelem az agresszívitás és a területek lezárása között, alkalmazkodva a Philly-hez. A meccs elején ez még yardokban nem nagyon sikerült, de a Philly stílusát és erejét figyelembe véve (az első félidőben gyak. nem megfoghatóak) korrektül megoldottuk. A második félidőben pedig a garbage time-ot leszámítva teljesen bezártuk az ajtót. peterk2005
Ezt se csak te/mi gondoltuk így.
The level of coaching is noticeable in a lot of areas, but the way the Broncos use their hands is probably where it's most impressive. If you look at that first play again, you can see both Vickerson and defensive end Derek Wolfe fully extend their arms as they engage with the offensive line. In some ways, they’re as in control of their blockers as their blockers are of them.
És itt jön egy kis Wolfe hype. A pff rendre jól lepontozza, mert sikertelen passrush attempnek írják, amikor egy vagy 2 OL embert teljsen leköt, h Von Miller vagy más mehessen sackelni. Ha nem tetszik egy grade mélyebbre kell nézni, h miért is. Most azt lehet olvasni, h Wolfe below avg passz siettetésben, és ez egyébként igaz is. Pont ezért nem is ez az elsődleges feladata, hanem sokkal inkább egy 34 DE feladatát látja el továbbra is. Nem edge rusher, period. Ha abban is jó lenne, akkor elit lenne, attól h ebben nem jó, a mi rendszerünkben NEM átlagos, mert úgy használjuk, h az átlagon fölüli, high quality képességei domborodjanak ki. Most Miller hiányában neki kell megfogni a futásokat szélen, és ezt meg is teszi.

Tehát Knighton és Vick középen két nagy embertömeg, amit nem tud odébb mozdítani az OL, sőt esetleg a saját helyüket se tartani, s bezárul minden kapu, és jönnek a tackle-ök a LoSon, vagy lehet próbálkozni máshol, de ott a villámgyors LBk vadásszák le, és akkor ott van a futás ellen nagyon jó Wolfe a szélen. A másik oldalon pedig Ayers. És az ellenfelek számára annak az ára, h nem kell annyira félni a sacktől base downoknál, az az lett, h kaptak egy Ayerst, aki futás ellen sokkal jobb mint Doom. Egyszerűen nem maradt hol futni.

Az Eagles tudott, köszönhetően a #niggerqbrohanásnak. Tavaly Von Miller földbe döngölte Newtont, idén is talán ő hiányzott. Ha a másik 2 LB számíthat arra, h ő időben odaér, akkor minden figyelmüket McCoyra/aktuális futóra szentelhetik
A cikk mindenesetre azt írta h nem maradt gyenge pont futás ellen.

És az a durva, h ez csak a front6/front7. Hátul nyugodtam emberezhetünk, a safetyk besegíthetnek a passz ellen, mert nincs gond a futással. Ihenacho mondjuk mindenhol ott van a pályán, szerintem igazából több van belőle.


Denver has done an excellent job using Miller in different and creative ways, to the point that it’s difficult to describe the position he plays in typical terms. The Broncos play mostly a 4-3, with Miller identified as the Sam linebacker. This means that on most plays, he’s lined up on the strong side as a stand-up player on the line of scrimmage, giving the Broncos what amounts to a five-man front (in nickel situations, he’ll line up all over the place). Behind that front are the Will and Mike linebackers, both of whom have played their own roles in Denver’s run-game dominance this year.

Woodyard’s contributions are no surprise. He was a full-time player last season, and after moving from Will to Mike after the preseason injury to Stewart Bradley, his brand of fast, aggressive play has continued into this year. The surprise has been Trevathan, a second-year linebacker who’s stepped in at Will and probably outplayed Woodyard through four games. At this point, Trevathan is probably best known as the guy who dropped the ball short of the goal line on an interception return in Week 1, but through four games he has 30 tackles. His speed makes him a perfect fit to take advantage of the lanes created by Denver’s defensive line, and although he had a bit of an injury scare this week, it looks like he managed to escape unscathed.
Na ezt a bekezdést még egészítsük ki azzal, h mindkét LB jó a passz ellen is. És akkor van egy védelmünk ami mély, a folyamatos rotációval nem gyengül, ugyanakkor drive közben nem feltétlen kell lecserélni senkit. Képes lehet meccseket nyerni, és igazából ez a legnagyobb veszély Manning record breaking szezonjára /*meg a folyamatos special team TD-k 😀*/.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
 mmqb.si.com/2013/10/04/mike-westhoff-special-teams/
Now let’s look at the other side of the ball for the Broncos. Their kick returner, Trindon Holliday, is one of the most exciting players in football. We all saw him light up Baltimore in the playoffs last year. And he’s got two special-teams touchdowns (one kick return and one punt return) already this year, with the rules as restrictive as they are. Even more amazing? Holliday has had a chance to return three kickoffs this season; the rest were touchbacks. So this play that gets stadiums going crazy and can change the momentum of a game in an instant (one of his three returns was a 105-yard touchdown), this play that gives Holliday a chance to make an NFL Films memory, has been mostly eliminated. Three kick returns for Holliday in four games.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Az NFL-t tudom miért, én is hasonló nézeteket vallok.
De egy elérhetőséget kaphatnék?
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Egyrészt nincsen már annyi ideje munka és egyebek mellett, másrészt bizonyos okok miatt nem érdeklik őt többé a major ligák, legalábbis az nhl és nfl semmi esetre se. Ezeket az okokat nem tárnám fel, mert flame-hez vezetne, de egyelőre és még egy darabig sajnos közömbös a csapathoz.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ide keveset ír, de van, priviben szokott reagálni, és a blogot is viszi. Sztem mindkét helyen elérhető, de lehet, hogy ezt is olvassa. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
The Mile High City barátomról tud valaki valamit?
Egyébként visszanéztem egy csomó hsz-em (1-2 évesek) és nagyon durván toltam, szégyellem magam... mint egy felnőtt - óvodás, kábé, akit minden második hsz sért..áh..durva...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remélem Fox tényleg csak akkor engedi pályára, ha full egészséges...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Decker és Prater (vádli) limited, Trevathan full (!) munkát végzett, utóbbiról Fox azt mondta, hogy "csodába illő gyógyulást" mutatott be... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Decker és Trevathan (!) újra teljes felszerelésben a mai edzésen... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Mondhatni taroltunk szeptember hónapba, PM lett az AFC Offensive Player of the Month, Holliday pedig az AFC Special Teams Player of the Month! 😊

PM-nek ez volt a 7. ilyen díja, ami rekord...

Valamint ez volt az első alkalom a Broncos történetében, hogy egyazon hónapban 2 Player of the Month díjazottunk volt! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, és még valami. A Philly ellen szerintem Del Rio is megérdemelt egy meccs labdát 😊 Mindig lenyűgöz, ha azt érzem, hogy ésszel is játsszák ezt a játékot, és most nem csak a half time adjustment volt szokásosan jó, de még meccs közben is, szinte drive-ról drive-ra váltott a védelem az agresszívitás és a területek lezárása között, alkalmazkodva a Philly-hez. A meccs elején ez még yardokban nem nagyon sikerült, de a Philly stílusát és erejét figyelembe véve (az első félidőben gyak. nem megfoghatóak) korrektül megoldottuk. A második félidőben pedig a garbage time-ot leszámítva teljesen bezártuk az ajtót.

Ugyanez igaz Gaze-re. Ezt már említettem korábban is, és kaptam is kritikát, hogy nem feltétlenül miatta van. Lehet, nem tudom, de én egyelőre nem tudok szabadulni a gondolattól. PM-et tizenöt éve követem, tudjátok, hogy milyen nagyra tartom, de ilyen playcalling-ot sosem láttam még tőle. Tényleg páratlan, ahogy olvassa a védelmet, és a megfelelő play-t hívja át, de ez ami most történik, ennél több. Nem létezik, hogy valaki ne "súgjon neki" a háttérből - méghozzá k** jól...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó, hogy szóba hoztad: Engem a LB sor teljesítménye lep meg leginkább pozitívan a csapatban. Azt hittem az lesz a védelem gyenge pontja, de mondhatni erősség lettek. A remek futás elleni védekezésben szvsz nagy szerepük van.

(A másik persze a támadók, akiktől ugyan kiemelkedőt vártam, de azért ezt a pusztítást amit művelnek, ezt nem. Főleg nem az idény ilyen korai időszakában.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Megsérült Trevathan. Térd. Komolynak tűnik. 😕Black_Adder
Negatív lett az MRI, talán mégse lesz súlyos!StormST
Nagy (megkönnyebbülést kifejező) sóhaly.
Az LB sorunk snap száma:
Woody(279), Trevathan(219), Irving(94), Steven Johnson(1)
Azt már tavaly is láthattuk, hogy passz ellen (nickelben) megállja a helyét, idén a TE elleni védekezésünk legfontosabb pontja és a PFF szerint futás ellen ő a legjobb 4-3 LB...
Szezon előtt taglalgattam, hogy érdemes olyan szemmel is figyelni, a Trevathan-Woody-Irving LB sort, hogy lehet, h Woody permanensen is MLB lesz, ha Trevathan beválik, és akkor Von Miller visszatértével akár 3 every down LB-nk is lehet. Nos eddig jó úton haladtunk efelé. Nem kéne, h egy sérülés odázza ezt el...

Hétvégén Jason Witten ellen nagyon hiányozna a játéka. Hivatalos státusza Q lesz a meccsre, de már az is nagy előrelépés h max egy meccs kihagyásáról beszélünk, ráadásul a staff arra számít, h bevethető lesz már vasárnap is. Hiányzása esetén Steven Johnson venné át a helyét. Az ő highlightja idén egy blokkolt punt és az után egy TD volt, /*amit Trevathannal ellentétben be is vitt az end zone-ba 😊*/, de ezen kívül is Bruton mellett a másik kiemelkedő tagja a fölöttébb hatékony ST-nek.... Egy ilyen hátsó körös pick / udfa-nál a kiemelkedő ST játék szükséges de nem feltétlen elégséges feltétele, annak h a védők vagy a támadók között is megállja a helyét. Bruton egyelőre nem tudja átmenteni kimagasló ST teljesítményét a védelembe is (bár a rotációban már lehet rá számítani), de Chris Harris-re is, először mint ST playára figyelhettünk fel, és itt most nem arra gondolok, amikor egy 60+ yardos i5-ös puntot tett tönkre azzal, h elhagyta a pályát és ő volt az első aki hozzáért, hanem h leading tackler volt a speciális egységben, és mindenhova odaért. Woody is a special teamből nőtte ki magát, de még Terrell Davis is ott hívta fel magára a figyelmet (egy ps meccsen). Most SJn lehet a sor, ha Trevathan nem tudja vállalni a játékot...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Megsérült Trevathan. Térd. Komolynak tűnik. 😕Black_Adder
Negatív lett az MRI, talán mégse lesz súlyos!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Megsérült Trevathan. Térd. Komolynak tűnik. 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
más sikerélményük nem nagyon volt 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elképzelem mi mehet ott dumában végig a meccs alatt. 😊
Mondjuk Manningnél sokra nem mennek vele. Inkább figyeljenek a saját dolgukra és akkor nem ugranak be annyiszor az omahára. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
PFF team of september
 www.profootballfocus.com/blog/2013/10/01/pff-team-of-the-month-q1/
Manning, Welker, Vasquez, Holliday, Bruton

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A saját power rankingomat egyelőre a Miami vezeti, még a vereség után is. 😀 (Az enyém a győzelmi mutatóból, az ellenfelek győzelmi mutatóiból és a végeredményből kalkulál, és ilyenkor még komolytalan. Majd idény felétől, ha már lesz értelmes számú meccs/forduló akkor felrakom, ahogy tavaly is.)

A "komolyabb ellenfelek" meg nagyon becsapósak tudnak lenni. A Hawks agyonverte a Niners-t, amelyik remek játékkal verte a Green Bay-t, viszont simán kikapott otthon a Colts-tól. Utána hosszabbításos ki-ki meccset vívott a Houstonnal, amelyiket meg az a Baltimore alázott le, aki a Broncos vert agyon a nyitófordulóban. Szóval minden forduló más. Egyelőre "érzésre" szerintem pillanatnyilag a Broncos a legjobb formában levő csapat, nem is kis különbséggel. De ez 1-2 forduló alatt megváltozhat. (A Seattle számomra egyelőre továbbra is "hazai farkas", otthon baromi nehéz őket legyőzni, de ahogy kilépnek otthonról, átmennek egy jó erős középcsapattá.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 338 — The Mathematician
valamint szerintem jobb a Seahawks, pusztán azért mert
1. komolyabb ellenfelei is voltak
2. ott a védelem a brutál és a támadósor közepes

DE hozzánk még jön vissza Champ és Von 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez van, az embert a szentségelés vagy a vita inspirálja. 😊

Na, hogy legyen valami téma: Az NFL.com heti Power Rankingján átvette a csapat az első helyet a Seahawks-tól. Nem szeretem... favoritnak lenni mindig valahol jinxelés 😊 Viszont az indoklás jó:

"The Broncos are averaging 44.8 points per game, 13 more than the next closest team. Only the 1966 Dallas Cowboys scored more points (183) through the first four weeks of a season. That team featured a little-known 22-year-old tailback who tied for the league lead with 16 total touchdowns. His name? Dan Reeves. Yes, that Dan Reeves, the one who took the Broncos to three Super Bowls as a coach -- the very pinnacle to which Denver aspires this year. How's that for historical symmetry?"


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Túl jó a csapat, nincs miről beszélni hét közben... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Az biztos, hogy amióta NFL-t nézek Holliday az első olyan játékos, akinek minden labdaérintését lélegzetvisszafojtva várom és nem azért, mert attól rettegek, hogy elront valamit... 😀StormST
Bár azért tavaly ő is dobta el, egyszer kelleténél hamarabb a labdát, de megúsztuk azt 😀Gaba93
Lol, láttad tegnap amikor bevitte? Kb. a harminc yardostól, mikortól már látszott, hogy meglesz a TD, direkt figyeltem mit csinál, és esküszöm maga mögé nézett az end zone-ban mielőtt elejtette a labdát. 😀peterk2005
Igen, én is figyeltem, de látszott, hogy nagyon koncentrált, hogy ne dobja korábban... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!