Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
A vasárnapi meccsen Manning és Romo minden idők 4. legjobb páros teljesítményét mutatták be az adott év átlagteljesítményéhez képest. //Az átlagteljesítmény még változhat
 www.footballperspective.com/where-does-manningromo-rank-among-great-qb-games/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, Amerika nem hazudtolja meg magát, öt hét telt csak el és az offense máris megkapta nicknevét amivel "bevonulhat a történelembe" (ha bevonulhat).: Rocky Mountain Express

Annyira nem is rossz. A néven most már biztos nem múlik. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Maradok a gurulós focinál, de néha azért benézek 😀 A legjobbakat nektek!
GO SEAHAWKS! 😛JC6
Nézzél, bármikor. 😊 (Remélem a Seahawks legalább itt tart a tojásfocinál is, túl remek ez a játék ahhoz, hogy ne találd meg azt amit szerethetsz benne. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert "sajnos" nem tudja vállalni a játékot, így be kell érnetek Hennevel vasárnap.

Hiányzik itt még valakinek Tíbó? 😀bcsarli
Sobrinak biztos.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Sajnos nem tudok azonosulni pár dologgal és nem tetszik az, ahová jutott a csapat. Félreértés ne essék, nem vereségeket és megalázásokat akarok (tudom mi az NFL szerepe, és tudom, hogy a mostani PM-éra ínyencfalat sok - sok NFL-fanatikusnak a passzorientált, minden D#-t földbedöngölő kegyetlen támadójátékkal), meg ugye verbális harcokat (ami volt nem egy...).
Benőtt már a fejem lágya, de annyira hidegen hagy a PM vezette Broncos, hogy néha csodálkozom: régen a csapatért tűzbe mentem volna (off: emlékszel Black, micsoda csatákat vívtunk a többiekkel, Orton fejét követelve? stb. Olvasva egyébként a kommented, igen, 6-0-al kezdtünk JMD-vel, aztán tudjuk mi lett...), most meg már a meccseiket sem nézem, azt sem tudom jószerivel ki van a pályán vagy a keretben és nem is érdekel.

Amúgy nem hiányzik Tebow. Szép volt, jó volt, elmúlt. Más volt neki megírva. Amúgy lehet, hogy dobni nem tudott, de nagyobb szíve volt, mint a fél NFL-nek. Minden vasárnapi meccsét 6 napig elemeztük a srácokkal, még akkor is, amikor a Lions döngölt a padlóba.

Na de mindegy, én nem fogok újabb harcot generálni (és bármire is reagálni ezek után), hiszen a Tebow - csatákat ezerszer megvívtam már és bőven elég volt. Csak annyit akartam mondani, hogy én is csatlakoztam a TMHC által vezetett "földalatti ellenálláshoz" 😀

Maradok a gurulós focinál, de néha azért benézek 😀
A legjobbakat nektek!
GO SEAHAWKS! 😛
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hiányzik itt még valakinek Tíbó? 😀bcsarli
Szegény JC6. 😊 Fél évente néz be ide, hála istennek éppen megint kedvet kapott talán, erre nesze. 😊

(JC6, ne vedd komolyan, hónapok óta nem volt téma, és nem is lesz. Hacsak Sobri be nem néz ide is. 😀)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igazán nem értem mit problémáztok. Találtam betettem. Pár embernek biztosan tetszik. Látom veletek nem kell közös meccsnézést szervezni 😕 Ja igen, ha nem vetted volna észre a lájkok már régóta nem számítanak, csak úgy vannak. Sok embernek tetszett. Az hogy neked nem azt meg magasról, vastagon nagy ívben...Shawn84
Miért nem a priviben vitatjátok ezt meg? És egyébként miért nem a Dallas topicba linkelted? Romo nem Broncos irányító. Vidd oda a viccedet inkább, ha ilyen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
burzum! Korai még a PO...
A KC-t nem írnám le...aztán ott van még a Colts és a NE elleni meccs is...JC6
estünk már ki 6-0ról is, de ha azokat 0-4gyel hoznánk, akkor se lennének rosszak az esélyeink

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 548 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hiányzik itt még valakinek Tíbó? 😀

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
burzum! Korai még a PO...
A KC-t nem írnám le...aztán ott van még a Colts és a NE elleni meccs is...
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Shawn84
Olyan vicces vagy mint egy éhező dachaui stand-up komédiás. Nem baj, két hét és visszatérünk ezekre a primitív mémekre. Addig is rágd át magad még párszor a madaraid múlt heti pofára esésén. Enjoy.

Ja, emberünk meccs előtt pár nappal még ezzel a hasonlóan szellemes és igényes képpel próbált lájkokat farmolni.gyeek
Igazán nem értem mit problémáztok. Találtam betettem. Pár embernek biztosan tetszik. Látom veletek nem kell közös meccsnézést szervezni 😕 Nem kell minden szaron besértődni ám. Sok embernek tetszett. Az hogy neked nem azt meg magasról, vastagon nagy ívben... Milyen szurkoló az aki nem bír ennyi trash talkot elviselni?
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Mindblowing stats for Peyton Manning:
 www.nfl.com/photoessays/0ap2000000257877/mindblowing-stats-for-peyton-manning#photo=1

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502


😀
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Egyébként - bár remélem jövőhéten máris aktualitását veszti, Bailey visszatérése miatt - ki lehetne próbálni egy-két meccsen Webstert helyette, benne is lenne fantázia.Black_Adder
Mi az hogy! 😊 Szerintem sokkal jobb a srác, mint amekkora reach-nek tekintettük a draft idején. (igaz lehet UDFA-ként is el lehetett volan hozni - de ez egy másik kérdés) Direkt figyeltem és jóval több szerepet kapott, mint Bolden tavaly. Ez mondjuk köszönhető Bailey sérülésének is persze, de nem mozog rosszul. Ha lehet egy CB-re ilyet mondani, akkor jó "iparos". Nem egy shutdown nem is egy ballhawk corner, de nem játszik rosszul. Azt hiszem a broncos oldalon olvastam egy Bailey nyilatkozatot, hogy jó játékosnak tartja az "öreg" is. All in all, többet lehetne használni Carter helyett, már csak azért is, mert jóval fizikálisabb és erősebb, és ráadásul a sebessége is megvan.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy tűnik, komolyan vesznek minket. Ajjaj. 😀iktriad
Nincs probléma, ha netán elmegyünk 3-4 posession-al, onnantól fék lesz, jönnek a cserék, mert féltjük a kezdőket. Úgyhogy csak rajtatok múlik, ne szerezzetek pontot és akkor 30 körül megúszható a meccs. Ez csak menni fog, nem? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hivatalosan elnézést kérek a Broncos topic nevében minden Cowboys fantól a meme miatt., egyúton - bár győztes csapat szurkolójaként könnyű ilyen szavakat puffogtatni, vesztesként pedig sovány vigasz, de - gratulálok a mutatott játékhoz, mellyel elismerést kellett volna kivívnotok, nem kárörömöt. Ha lehetséges töröljük vagy helyezzük azt át máshova, ha nem arra kérlek, nyeljétek le a békát, senkinek se lenne jó egy flame ebből. A továbbiakban pedig szeretnék megkérni mindenkit, hogy kellő tisztelettel írjon a legyőzött ellenfélről, márcsak azért is, mert nem sokon múlott, hogy a mémben szereplő 2 QB helyet cseréljen egymással...
Köszönöm.Black_Adder
Én is köszönöm, hogy ezt beírtad!

Mentségünkre szóljon, hogy nem Broncos fantól jött, és egy Broncos fan sem kommentálta utána. Ízléstelen volt, süllyedjen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
So, before the snap, Manning turned to Moreno in the backfield and, swear to goodness, I could not make up what the Denver quarterback said to his running back.
"Go down. Don't score. Go down at the 1-yard line," Moreno told me in the Broncos locker room.
Say what? Gain 36 inches for first down, but not 72 inches for a touchdown? That went against every running back's instinct to fight for the touchdown.
"I was like: 'How?' " said Moreno, who waved his hands in frustration at his quarterback. "I was confused how to do it."
Manning barked back: "Just do it!"
Phill Simms rögtön mondta, h a Dallasnak be kellett volna engednie Moreno-t. Na igen, hogyan tegyék, ha nem ment be. Mondjuk ha lefekszik moreno az 1 yard és a TD között, az ellen úgyse tudnak mit csinálni.Black_Adder
Esetleg megpróbálhatták volna hátulról valamely módon belökni, hátha sikerül. 😊
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
So, before the snap, Manning turned to Moreno in the backfield and, swear to goodness, I could not make up what the Denver quarterback said to his running back.
"Go down. Don't score. Go down at the 1-yard line," Moreno told me in the Broncos locker room.
Say what? Gain 36 inches for first down, but not 72 inches for a touchdown? That went against every running back's instinct to fight for the touchdown.
"I was like: 'How?' " said Moreno, who waved his hands in frustration at his quarterback. "I was confused how to do it."
Manning barked back: "Just do it!"
Phill Simms rögtön mondta, h a Dallasnak be kellett volna engednie Moreno-t. Na igen, hogyan tegyék, ha nem ment be. Mondjuk ha lefekszik moreno az 1 yard és a TD között, az ellen úgyse tudnak mit csinálni. Amúgy ezen nagyon izgultam a meccsen, már akkor is amikor 1. kísérlet volt, onnantól kezdve egyértelmű volt, h ha valahogy megoldjuk 3ból, h 1st down legyen, de még ne TD, akkor nyerünk. Sikerült kivitelezni 😊
Moreno pedig szerintem szép lassan kivív magának egy szerződés hosszabbítást. Most se biztos, h érne első kört a drafton, de fontos és hasznos tagja a csapatnak, és most csak az számít, nem az h mikor jött...

Prater meg tényleg csak akkor hagyja ki, ha nincs rajta nyomás 😀 Megint úgy verte be 50ről, h 70ről is jó lett volna...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elkezdődött az üzengetés a Jaguars és a Broncos között. 😀😀

@Jaguars Stay classy, Denver. RT @DenverBroncos: The #Broncos' 51 points in yesterday's win are as many points as the Jaguars have scored all season
Mire a Denver twitter accountja ezt írta vissza:
‏@DenverBroncos
No shots, just stats. RT @jaguars: Stay classy, Denver.
Úgy tűnik, komolyan vesznek minket. Ajjaj. 😀
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Hivatalosan elnézést kérek a Broncos topic nevében minden Cowboys fantól a meme miatt., egyúton - bár győztes csapat szurkolójaként könnyű ilyen szavakat puffogtatni, vesztesként pedig sovány vigasz, de - gratulálok a mutatott játékhoz, mellyel elismerést kellett volna kivívnotok, nem kárörömöt. Ha lehetséges töröljük vagy helyezzük azt át máshova, ha nem arra kérlek, nyeljétek le a békát, senkinek se lenne jó egy flame ebből. A továbbiakban pedig szeretnék megkérni mindenkit, hogy kellő tisztelettel írjon a legyőzött ellenfélről, márcsak azért is, mert nem sokon múlott, hogy a mémben szereplő 2 QB helyet cseréljen egymással...
Köszönöm.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Shawn84
Olyan vicces vagy mint egy éhező dachaui stand-up komédiás. Nem baj, két hét és visszatérünk ezekre a primitív mémekre. Addig is rágd át magad még párszor a madaraid múlt heti pofára esésén. Enjoy.

Ja, emberünk meccs előtt pár nappal még ezzel a hasonlóan szellemes és igényes képpel próbált lájkokat farmolni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem Champ a Jaguars ellen nem fog játszani, felesleges kockáztatás lenne, inkább még 1 hét pihi és legyen teljesen egészséges...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 154
Nagyon örülök a győzelemnek. Amint peterk írta, minden bizonnyal 6:0-val zárjuk a Von+Bailey nélküli időszakot.

Talán nem nagyképűség abból kindulni, hogy a playoff meglesz. Innentől kezdve a hátralevő 11 meccsen két fő feladat van:
- fejlődés a játékban, összeszokás, sérülések elkerülése - hogy a várható playoff formánkat javítsuk
- minél jobb konferencia helyezés elérése - hogy a playoff schedule-t könnyítsük

Ahogy tavaly is, most is azon az állásponton vagyok, hogy a konferencia helyezés elsősorban a first round bye miatt fontos. Ez akkor egy vitatott álláspont volt, de talán az előzetesen valamelyest lenézett Baltimore elleni meccs bebizonyította, hogy a playoffban bárki ellen ki lehet kapni, ezért egy kör automatikus továbbjutás szignifikánsan javítja a superbowl esélyeket.

A playoffban várható formánkat tekintve a tegnapi meccsen bemutatott gyenge védekezés nem meghatározó. Ez a védelem Champpel és Vonnal egészen más képest fog mutatni, így nem kezdenék el aggódni egy rosszul sikerült meccs kapcsán. Sokkal fontosabb, hogy a sérülések mennyire komolyak, ezügyben van még miért drukkolnunk.

A first round bye tekintetében lényegesen javultak az esélyeink. Egyre szűkül a potenciális konkurensek köre, jelenleg 4-en tűzhetjük ki célként az első heti pihenést: NE, IND, KC, DEN. A három másik csapattal összesen négy meccsünk (egyben az elméleti maximum) van még hátra, így ezek a mérkőzések döntő fontosságúak lesznek.

Összességében ha nem lesznek nagyon durvák a sérülések, akkor egy kifejezetten jó hetet hagyunk magunk mögött, javultak az esélyeink a végső győzelemre.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Az teljesen igaz, h ideje lenne kinőnie ezeket a rookie hibákat, pontosabban h fejlődést kéne mutatni a tekintetben is, h ne csak rajta legyen az emberen, hanem oldja is meg (nem az 5 év miatt, hanem a 2 év miatt, amikor ténylegesen játszott is). Én arra számítottam, h idén +1 offseasonnel a háta mögött sokkal konzisztensebb lesz, hát ez valóban nem jött be.
Egyébként - bár remélem jövőhéten máris aktualitását veszti, Bailey visszatérése miatt - ki lehetne próbálni egy-két meccsen Webstert helyette, benne is lenne fantázia.

Az most megmutatkozott, h Bailey és Harris elvesztését egyszerre nem viseli el a secondary, ahogy az LB sor Von Miller és Woody együttes hiányát. Azért úgy h 4,5 (Ayers se volt 100%) kezdő hiányzott a meccs nagy részén, nem volt könnyű. A sérülések idén nem kímélnek, annak ellenére se hogy akadnak akik keveslik és újabb sérüléseket kívánnak nekünk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Shawn84
szerintem is tök nagy poén, nevessünk egy irányító képén mialatt ő az összezúzott kulcscsontjával fekszik a földön. Azt meg végképp nem értem, hogy 3 pontos vereség után mit akar kifejezni ezzel a készítője.