Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
A Colts szépen megoldotta, hogy motion után az egyik elkapóra egy DE jusson, ebből két elég eredményes passzot is összehoztak, ezekre figyelni kéne legközelebb...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Mondjuk az első félidőben az sem volt kutya, hogy Ayers coverageben találta hirtelen magát... Jött is a TD egyből. Fox és Del Rio is feliratkozhat a bűnösek listájára...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Még meg kell néznem a meccset, de ahogy McCaffrey-éket hallgattam, az a LoS jammelés a WR-ek ellen nagyon lejött, ők már korán mondták, hogy baj lesz ebből. Sajnos vagy nem sajnos, ez az offense ütemre van építve és ha ez után minden ellenfelünk ezt csinálja, akkor bajok lehetnek...

Sajnos Clark messze nem az a szint, mint Clady, ez az első igazán komoly szembejövő DE-nél egyből lejött, legközelebb egy komoly pass rusher ellen el kellene szerintem gondolkodni Dreesen pályára küldésén, mert hiába jó elkapó Julius Thomas, ha közbe veszélyt is jelent blokkolásnál...

Champ, ha ő maga jól érezte a súlyosságát a sérülésnek, márpedig a sisak földhöz vágása arra utal, hogy nagy fájdalmai voltak, akkor lehet idén már nem lesz pályán, de ne legyen igazam... :-/

Woody pedig nagyon hiányzik, nem csak a védelemben, de ST-ben is, remélem jövő héten bevethető lesz már végre...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Na hát érdekes módon nem nagyon húztam fel magam a vereségen, pedig a 2. negyed végén és a 3. elején egészen kilátástalanul játszottunk.

Én a védelmet eddig se tartottam fosadéknak, de a passzolt yardok sosem érdekeltek. Viszont valahogy Luck 90-100 körüli ratinggel dobált ellenünk. ez számít nem a yardok. A negyedik negyedben viszont bőven megteremtették a lehetőséget a comeback-re, és noha jobb volt a Colts, mégse sokon múlt.

A secondaryben úgy tűnik Webster beelőzte Cartert a DC-n. Egyelőre nem lehet panasz a játékára. Carter nagyon jó emberfogásban, mégha ennek ellenére el is rontja néha vagy gyakran. Ha Webster is olyan szorosan ember mellett tud maradni, akkor nyertünk, mert sokkal fizikálisabb, erősebb, magasabb corner. Kell egy ilyen mert Harris se a testi adottságainak köszönheti tudását. Egyébként Harris és DRC is jól játszottak. Baileynek volt egy nagy hibája az elején, de azt hiszem nem segített a csapaton, h megint lesérült...

Ami a 4 nagy elkapót illeti. A Colts nagyon jó gameplannel jött. Kb mint a Jags, pressure Manningen, Cover 2 hátul, rákényszeríteni minket a rövid passzos játékra. Alapból ezen nevetnék, h a lassú halált választják, de mégse. A Jags ellen se volt elég türelmes, dobott Morenonak egy csomó labdát, de ott se volt elég türelmes. Most nagyon sok sikertelen hosszú próbálkozás volt, + Deckernek egy elkapása, ami simán INT lehetett volna. A 4. negyedre aztán megtalálta Welkert akinek nagyonhighlight elkapásai voltak, meg a többieket is, kíváncsi vagyok, h ez a Coltson múlt vagy rajtunk... Azt hiszem az egyik kulcs az volt, h jammelték őket a LoSon, és ezért az "időzített" passzok nem ültek ahogy szoktak...

A szezon előtt prognosztizált Trevathan - Woody - Miller LB sorra még várni kell Woody sérülése miatt. Mindenesetre h Lenon játszott MLB-t, az midnent elmond. Trevathan beverekedte magát a kezdőbe, coverage-ben nagy kincs ő, Irving pedig a rotációba került, nem opció MIKE-ként, marad SAM Von Miller mögött. Annak jó, csak Miller nem sokat van padon... Ami Miller visszatérését illeti, impact volt azonnal, de látszott rajta a 6 meccs kihagyás. Úgy gondolom a bye week után lehet teljes erőben ez a védelem.

Az OL alaposan alulmaradt a Cotls DL-lel szemben, mind futás, mind pass protection terén. És Manning se annyira jó nyomás alatt, mint amikor bőven van ideje. Hogy középről jött-e a nyomás? Legalább egy sack onnan, egészen pontosan Kuperről, de a safety az pl a balszélről Chris Clarkról, a másik oldalon volt, h Julius Thomas maradt 1v1-ben, és hát lássuk be, elkapni tud, blokkolni nem nagyon... Emellett a shor yardageok szinte esélytelenek voltak futva, ami inkább a fal közepének szokott a sara lenni.

Bűnbakkeresés:
Első név, alighanem mindenkinél: Kevin Vickerson. Teljesen elborult az agya, ő vezette a 103 yard büntetést összeszedő védelmet, ugyanazért 15 yardos büntetést kapni 2 playen belül...

A második név Ronnie Hillman. Igazából Hollidaynek is volt egy nagyon költséges fumbleje, Hillmané viszont a meccset döntötte el. Az hogy futottunk még önmagában nem hülyeség. Nem cseréltünk, előtte passzokkal haladtunk, gondolom nickel-ben vagy dime-ban lehettek, nekünk meg Hillman volt bent RB-ként, fussuk 0 yardot nincs azzal baj, de baszki, ha még először veszítené el a labdát...

8 vagy mennyi 3&out. Azt hiszem, e kapcsán sokakat lehet hibáztatni, és nem is csak játékosokat, meg se próbálom összegyűjteni...


A vicc, h így is felpakoltunk 33 pontot, így is volt nálunk a momentum a 4. negyedben, csak egy fumble-lel és egy INTtel mindkettőt megöltük, de azt hiszem továbbra is az egyik legerősebb csapat vagyunk, csak képesek vagyunk nagyon sokat hibázni. Ez szerintem nem paradoxon. Így bárki ellen kikaphatunk, de ezek nem konzekvens, nem számítható dolgok, se az h meccsen belül mikor adjuk el, sem az, h melyik meccsen. Az ellenfél nem nagyon számolhat ezzel, anélkül pedig továbbra is overdogok vagyunk. Remélni/Bízni persze lehet benne, de jelenleg egyik másik csapat se tökéletes a ligában. az hogy már nem vagyunk veretlenek az később még nagy tehertől mentheti meg a játékosokat. A tegnapi Colts ellen nem volt szégyen kikapni...

Még 1 meccs a bye weekig, az most nagyon ránk fog férni

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Ooohh tököm mekkora meccs volt. Kár, hogy nem tudtunk szépen meghalni... Egyébként lehet fosadék ez a védelem, de végre, hogy nem kellett rohannia az ellenek utánunk egyből nem 400+ yardot kaptunk. Nekem ma tetszettek kifejezetten, okés nem egy Texans védelem, de akkor is voltak momentumok, DRC mikor Hilton elöl elütötte a harmadik negyedben azt a deep passt. Termeltek végre 3&outokat is. Szal alakul, Woody ha visszajön egyre pofásabb lesz. Támadó oldalon megint nem volt nagy gond, bár ez a szedett-vedett fal azért rábaszós lehet. Csak a halftime adjustment indul be elég lassan, ami nagyon nagy meglepetés volt. Lehet rosszul látom, de a nyomás nagy része nem középről jött, és amikor a negyedik negyedben PM elkezdett fellépegetni a zsebből és nyert 1-2 mp-t egyből jöttek a jó passzok (INT-es szituációban is ha lép előre kettőt a védő elszállt volna a vérbe). Amúgy ezek a rohadt TO-k az őrületbe fognak kergetni, végre megvolt a momentum, meg lehetett volna nyerni a meccset, nem is értem miért Hillmant küldtük be, mikor Moreno iszonyat jól használta ki eddig a RZ lehetőségeket. Meg egyáltalán minek futottunk? 2 pontszerzés kellett még és 3p volt vissza, jött volna 2 MW és egy időkérést is spóroltunk volna. Azért zebrák is érdekes voltak, nem szép dolog bírózni tudom, de Vickersonra is amit dobtak a végén (okés, hatalmas debil volt egész meccsen), plussz Deckeren végig szabálytalankodott az embere, ha jól emlékszem Vaughn és random jöttek a zászlók (mikor a harmadik negyedben jöttek a 3&outok akkor csomószor rá próbált dobni Manning).
Egyébként várható volt, hogy jön a vereség előbb utóbb, kicsit örülök is neki, figyeljen csak mindenki a kansasi tündérmesére, rólunk meg mindenki gondolja csak, hogy szar a védelem és a támadók előbb-utóbb úgyis rossz meccset fognak ki. Mondjuk, azért jobb lett volna valamelyik NFC-s csapattól kikapni, bár amilyen formában vannak nehéz lenne elképzelni, hogy a Cowboyson (ők ugye pipa már) kívül valamelyik veszélyes lehet. Mi durva hogy jelenleg három csapat is PO-s a csoportból. 😀 Kezdek kicsit fázni a KC-től egyébként. Elég ratyi volt a schedule eddig nekik is, és most egy Browns & Bills kombó, szal a 9-0 is sanszos. Érdekes lesz az ellenük lévő két meccs, hálistennek addig lesz egy BW szal lehet istápolni a sérülteket.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Hillman fumblenél kishíján lerúgtam a monitort.

Igazából ráfért a társaságra egy pofon. Inkább most mint megint a PO-ban mint tavaly. Azért a KC lassan elkezdhetne már bukdácsolni. Na mindegy nekünk még csak 1 kekszünk van nekik még lesz minimum 2... 😉

Miller végre pályán de lesz még jobb is. Woodyard hiányzik. Nagyon...
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
A második negyedtől mégis hallgattam...

Hát ezt megérdemeltük...

Azt hiszem Anderson készülhet, Hillman-nek érik az inactive list erősen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Laza ez a Fox, ahogy csak simán a vezetékneveket írja a lapra. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Mai inaktívak



Woody hiányozni fog.
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 340 — The Mathematician
Hát én azt hiszem ezt a meccset ki kell hagyjam, iszonyat másnapos vagyok és 5:30-kor kelek... 😀StormST
én dög fáradt és 6kor 😀
sajna kihagyom élőben én is, mert fantasy nba draftom is van még 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Hát én azt hiszem ezt a meccset ki kell hagyjam, iszonyat másnapos vagyok és 5:30-kor kelek... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kivágtuk Tavarres Kinget, hogy helyet csináljunk Millernek. Ezért érdemes volt a practice squadból felhozni.akike
Meglátjuk mi lesz a vége, de lehet, hogy volt értelme. A Green Bay közben lépett, így most kisebb az esély, hogy elviszik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Félek a meccstől. Az előző két mérkőzésen mutatott játék alapján -főleg ami a védelmet illeti- szerintem benne van egy vereség. :/ Von Millerre kíváncsi leszek, remélem felszívja magát rendesen. 😊
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Kivágtuk Tavarres Kinget, hogy helyet csináljunk Millernek. Ezért érdemes volt a practice squadból felhozni.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
A védekező foci kedvelőinek, egy kis elemzés Malik Jackson 2 sackjéről és 1 tackle for loss-járól (mindezt 3 play alatt):
http://www.milehighreport.com/2013/10/17/4847526/malik-jackson-beastmode-trifecta
Néha azért megrázza magát a D#. Ékes példa erre Jackson. Ez pl egy perfekt 3 and out. 😊




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Woody tegnap is csak limitáltan edzett, de azt mondta, hogy tuti játszani fog a Colts ellen... 😊

Sly pedig ezúttal már teljes munkát végzett... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
én ettől nem félek, nem a Colts játékosokon akarunk fizikai bosszút állni - legalábbis erre semmi okunk nem lenne - , ha a körülmények befolyásolják a játékosok hozzáállását, akkor szerintem inkább koncentráltabbak lesznek, mint keménykedőbbek, ami viszont jó.
Lehet h lehozunk egy meccset fumble nélkül 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem akarom megbántani a Colts fanokat,Black_Adder
Ezzel nem tudod, tudjuk mi, hogy Irsay időnként mekkora f*sz. 😊

Tankerton kirohanását megértem. Nem csak ő, de nagyon sok volt NFL edző és játékos akadt ki Irsay benyögésén. Joggal. Irsay apjának belekeverése a történetbe viszont ugyanolyan "cheap shot", mint amit Irsay csinált, úgyhogy a magam részéről egyikkel se foglalkozom. Szerintem PM se. Ha van is benne tüske, az biztos, hogy megtartja magának. A sérülésének évében ennél sokszor több "controversy-n" átment, és arról se hallottunk róla soha egy rossz szót sem. Okosabb ő annál. Tudja, hogy akármennyire is hülye Irsay, és akármennyire is tudja ezt az Indy fanbase, minden Irsay-nek címzett odaszúrós félmondat egyúttal a fanbase-ben is berezonálna. Lásd a Welker vs Belichick/Kraft vs Pats fanbase esetet, vagy akár a Jennings vs Rodgers vs Packers fanbase esetet. Akárkinek is van igaza és akárki a hülye, egyik se tud igazán jól kijönni ezekből.

Az extra motiváció szerintem a csapat szempontjából amúgy is meg kell, hogy legyen: Von visszatérése. A "döngöljük őket a földbe" típusú motiváltságot nem szeretem, mert az könnyen olyan túlpörgéshez vezethet, ahol a játékos nem saját magával hanem az ellenféllel foglakozik. Ha egy játékos azért akar nagy playt csinálni, mert "megmutatom, hogy képes vagyok rá", az jó irányba viszi. Ha viszont az ellenfélre, netán az ellenfél játékosára koncentrál, az könnyen hülye büntikhez, rosszabb esetben még sérüléshez is vezethet. Ezt el kéne kerülni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Nem hiszem, hogy Shanny visszatérésekor gond lesz majd, Elway-el nagyon nagy haverok voltak, Bowlen-el is és végül is nem úgy ment el, hogy botrány lett volna, vagy ilyesmi. Szerintem a szurkolóknak se volt vele ott különösebb bajuk, nekem mondjuk tuti nem volt... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Én kicsinek érzem magam ahhoz, h megfogalmazzam a véleményemet ebben a kérdésben, Szerencsémre azonban hasonlóan vélekedik egy HOF QB, Frank Tarkenton


Tarkenton egyike minden idők nagyjainak QB poszton, visszavonulásakor sok lényeges QB rekordot ő tartott (egy bizonyos Johnny Unitast megelőzve). Ennek fényében nézzétek a videót. 3 SB-t játszott, de mindhármat elvesztette (egyikben se a Vikings volt az esélyes), előszeretettel hasonlítják hozzá azokat az irányítókat, akik nagyszerű pályafutás tudnak maguk mögött, de a SB nem jött nekik össze. Pl Elwayt is hozzá hasonlították '97 előtt. Érdemes megnézni róla pár videót, hogy mit jelentett a mobilis QB a '60-as '70-es években

Belekeveri a történetbe Irsay apját is. A Colts ugye Baltimore-ban "született", s Unitas-szel a korszak egyik legsikeresebb csapata voltak. A "30" című sorozat egyik részében velük és az Indianapolisba költözésükkel foglalkozik. Irsay (továbbra is az idősebbről beszélek) általában egy alkoholista "fasznak" van beállítva, máshonnan meg én nem ismerem, de valóban elég érdekes körülmények és nyilatkozatok közepette lopta ki a csapatot Indianapolisba. Mi egyébként sokat köszönhetünk neki, mert Elwayért annak idején lett volna jobb ajánlat is a Coltshoz, de jóban volt a mi tulajunkkal, és így tudtuk viszonylag olcsón megszerezni. Őt azt hiszem nem kell bemutatni 😊. Ja igen, talán sokat elárul Irsayről, hogy a GM egy Nuggets meccsen szerzett erről tudomást...

Én nem akarom megbántani a Colts fanokat, ezért igyekszem kerülni a témát, midnenesetre nem biztso, hogy okosan csinálja h extra motivációt ad PM-nek... Annak viszont örülök, h PM nem vette fel a verbális harcot, azt hagyja meg Foxnak, meg néhány all time greatnek, aki védelmére siet. Ő a pályán mutassa meg, mit tud.
[szerk]Ja igen, abban is reménykedem kicsit, hogy nem is csak Manninget tüzelte fel vele, hanem az egész csapatot...[/szerk]

Remélem amikor Shanny visszajön a MileHIghra a Redskins élén, mi a kellő tisztelettel, megbecsüléssel, esetleg szeretettel (TTT már nincs 😊) fogadjuk őt, nem feledve mit ért el vele a csapat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy mennyire baszta fel PM agyát és lesz-e ennek látványos jele (TD-k orrvérzésig) a meccsen.tomi-tomi
Én remélem, hogy felbaszta az agyát 😀 ja és remélem még Vonnak is odasúgott valamit, hogy épp itt az alakalom, hogy romboljon... 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mi a véleményetek erről a cikkről? Nem is konkrétan erről, mert lassan óránként lehozzák valakinek a véleményét a témában. Csak úgy általánosságban Irsay nyilatkozatáról? Nekem nem lett túl szimpatikus ezzel, bár lehet csak kimondta amit sokan gondolnak, eléggé tökös ürge plussz a média szokás szerint felfújta a dolgot (PM-re kiélezve). Pedig szerintem nem kell sokat marketingelni a szombati meccset.
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000264282/article/bill-polian-jim-irsay-should-be-grateful-for-super-bowl-ringPM_the_sheriff
Irsay ilyen. Alapvetően az NFL jobb ownerei közé tartozik abban az értelemben, hogy akar költeni a csapatra, akar nyerni, de képes megállni, hogy beleugasson a szakmai munkába. És mint ember is elég jó arc, de a twitterrel marhára nem tud bánni. 😊 Legurít pár whiskey-t és megered a nyelve, mond és ír mindenféle hülyeségeket. Szerintem nem rossz szándékból vagy számításból, hanem csak úgy, ami a szívén az a száján módon. A média meg persze felfújja. Mit nem? Biztos vagyok benne, hogy az említett mondatot nem Manning-el szemben értette, hanem inkább általában véve, illetve, ha már címezte valakinek, akkor sokkal inkább Poliannak. Polian ki is akadt rajta. 😊 (Neki van is vaj a füle mögött.)peterk2005
Csak itt az alap dolog egy hosszabb USA Today interjú. Mindegy, nem Broncos téma, hogy ez az egész miről szólhat.
Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy mennyire baszta fel PM agyát és lesz-e ennek látványos jele (TD-k orrvérzésig) a meccsen.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mi a véleményetek erről a cikkről? Nem is konkrétan erről, mert lassan óránként lehozzák valakinek a véleményét a témában. Csak úgy általánosságban Irsay nyilatkozatáról? Nekem nem lett túl szimpatikus ezzel, bár lehet csak kimondta amit sokan gondolnak, eléggé tökös ürge plussz a média szokás szerint felfújta a dolgot (PM-re kiélezve). Pedig szerintem nem kell sokat marketingelni a szombati meccset.
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000264282/article/bill-polian-jim-irsay-should-be-grateful-for-super-bowl-ringPM_the_sheriff
Irsay ilyen. Alapvetően az NFL jobb ownerei közé tartozik abban az értelemben, hogy akar költeni a csapatra, akar nyerni, de képes megállni, hogy beleugasson a szakmai munkába. És mint ember is elég jó arc, de a twitterrel marhára nem tud bánni. 😊 Legurít pár whiskey-t és megered a nyelve, mond és ír mindenféle hülyeségeket. Szerintem nem rossz szándékból vagy számításból, hanem csak úgy, ami a szívén az a száján módon. A média meg persze felfújja. Mit nem? Biztos vagyok benne, hogy az említett mondatot nem Manning-el szemben értette, hanem inkább általában véve, illetve, ha már címezte valakinek, akkor sokkal inkább Poliannak. Polian ki is akadt rajta. 😊 (Neki van is vaj a füle mögött.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Mondjuk azt nem tudom miért írtam hogy szombaton lesz a meccs. 😀


Mi a véleményetek erről a cikkről? Nem is konkrétan erről, mert lassan óránként lehozzák valakinek a véleményét a témában. Csak úgy általánosságban Irsay nyilatkozatáról? Nekem nem lett túl szimpatikus ezzel, bár lehet csak kimondta amit sokan gondolnak, eléggé tökös ürge plussz a média szokás szerint felfújta a dolgot (PM-re kiélezve). Pedig szerintem nem kell sokat marketingelni a szombati meccset.

 www.nfl.com/news/story/0ap2000000264282/article/bill-polian-jim-irsay-should-be-grateful-for-super-bowl-ringPM_the_sheriff

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
Mi a véleményetek erről a cikkről? Nem is konkrétan erről, mert lassan óránként lehozzák valakinek a véleményét a témában. Csak úgy általánosságban Irsay nyilatkozatáról? Nekem nem lett túl szimpatikus ezzel, bár lehet csak kimondta amit sokan gondolnak, eléggé tökös ürge plussz a média szokás szerint felfújta a dolgot (PM-re kiélezve). Pedig szerintem nem kell sokat marketingelni a szombati meccset.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gciurqnlmzm0efnvjpd4
Bill Polian: Jim Irsay should be grateful for Super Bowl ring
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning