Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Lindsay Jones csupa jó híreket közölt a twitterén:

"Wesley Woodyard & Robert Ayers back at practice. And oh yeah, that Von Miller guy is on the field, too"

"JD Walton is practicing for Broncos. He's still on PUP, but he has three weeks to practice before decision need to be made to put on 53."
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezek szerint King-el terveink vannak. Vagy csak Decker pénzét akarjuk kicsit lejjebb nyomni. 😀

Mondjuk neki nem is hiányzik, keres ott az asszonyka is rendesen. No meg a saját show is hoz a konyhára gondolom. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Tavaress King WR az 53as keret tagja lett, Adrian Robinson LB húzta a rövidebbet.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem is csak Kingnek kéne most nagy hirtelen helyet csinálni, Von is letöltötte eltiltását, ő is jöhet vissza. Ő Quentin Jammer vagy Adrian Robinson helyére jöhet majd.Black_Adder
Sőt, ha jól tudom a PUP-ról is a hatodik hét után lehet/kell aktiválni a játékosokat. Kérdés, Walton hogy érzi magát.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 340 — The Mathematician
francba, most nézem h mikor lesz a colts meccs, és 99% h nem tudom nézni mer aznap délelőtt ZH-zok 😕Negritis
pótZH? gyakIV? 😉Black_Adder
sajna olyan ZH ami ahhoz kell h ne legyen vizsga 😀
még van egy olyan opció hogy lefexek du 6kor és a meccskezdésre ébredek, nem vetettem el teljesen a lehetőséget 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
francba, most nézem h mikor lesz a colts meccs, és 99% h nem tudom nézni mer aznap délelőtt ZH-zok 😕Negritis
pótZH? gyakIV? 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 340 — The Mathematician
francba, most nézem h mikor lesz a colts meccs, és 99% h nem tudom nézni mer aznap délelőtt ZH-zok 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Nem is csak Kingnek kéne most nagy hirtelen helyet csinálni, Von is letöltötte eltiltását, ő is jöhet vissza. Ő Quentin Jammer vagy Adrian Robinson helyére jöhet majd.

Más: OF-nek ugyan nem lett komolyabb a sérülése, de több mint valószínű, h vasárnap nem játszik, sőt leginkább a bye week utánra várható a visszatérése. Kuper RG Vasquez RT felállásban is elég jók voltunk ahhoz, h ne kelljen idő előtt pályára küldeni őt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tavarres Kinget (idei 5. körös WR) vinné a GB a practice squadból az 53mas rosterre. A dolog egyszerű, vagy felhozzuk mi a saját 53-mas rosterre, vagy elviszi a GB. Ha megtartjuk csak kolonc lesz a nyakunkon, ha elengedjük és jól játszik, foghatjuk a fejünket...Black_Adder
Az túl naív elképzelés hogy rosterre tesszük aztán 1-2 hét múlva újra PS?Fredo
Vannak erre szabályok, azt hiszem legalább 4 hétig garantáltan rosteren kell tartani, ha felhozzuk. De lehet, hogy ez a nem saját csapatra vonatkozik, most ezt fejből nem tudom...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kíváncsi leszek mi lesz a vége. Komoly ajánlatot nyilván nem éri meg matchelni, de kérdés, hogy mennyire fog komolyat kapni? Azért a Packers elkapó gárda is rendesen fel van töltve. és ha jól olvasom, a sok sérült mindegyike néhány hetes, nem teljes szezonos sérült. Ha felépülnek, King aligha fog pályára kerülni.
Végülis szerintem azon múlik majd, hogy Anderson-t vagy King-et látja-e fontosabbnak a FO a jövőre nézve. Andersonon kívül mást nem éri meg kirakni. Mondjuk én Anderson-t is sajnálnám, mert tetszett amit eddig csinált, de igazság szerint van három fiatal futónk, akik olcsók és elég jók. Illetve Montee még nem elég jó, de reméljük, hogy az lesz. 😊 És még Moreno is itt lesz jövőre 1.3 milláért. Decker szerződése viszont lejár, és Caldwell azért inkább #4 elkapó, nem egy stabil #2 megoldás. King esetleg az lehetne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tavarres Kinget (idei 5. körös WR) vinné a GB a practice squadból az 53mas rosterre.
A dolog egyszerű, vagy felhozzuk mi a saját 53-mas rosterre, vagy elviszi a GB.
Ha megtartjuk csak kolonc lesz a nyakunkon, ha elengedjük és jól játszik, foghatjuk a fejünket...Black_Adder
Az túl naív elképzelés hogy rosterre tesszük aztán 1-2 hét múlva újra PS?Fredo
Igen.
Hülye lenne garantált nélküli szerződést aláírni.
Hol lenne nagyobb esélye megmutatni magát, építeni a karrierjét? Itt Denver-ben a csili-vili elkapó sor mögött, vagy Green Bay-ben, ahol a szertáros is pályára lépett a Ravens ellen?
Sokkal jobb szerződést kéne neki kínálni, mint amilyet a GB-től kapna. Több, mint luxus lenne utána PS-ba tenni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Fredo 205
Tavarres Kinget (idei 5. körös WR) vinné a GB a practice squadból az 53mas rosterre.
A dolog egyszerű, vagy felhozzuk mi a saját 53-mas rosterre, vagy elviszi a GB.
Ha megtartjuk csak kolonc lesz a nyakunkon, ha elengedjük és jól játszik, foghatjuk a fejünket...Black_Adder
Az túl naív elképzelés hogy rosterre tesszük aztán 1-2 hét múlva újra PS?
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Tavarres Kinget (idei 5. körös WR) vinné a GB a practice squadból az 53mas rosterre.
A dolog egyszerű, vagy felhozzuk mi a saját 53-mas rosterre, vagy elviszi a GB.

Kingnek voltak jó napjai a TC-n de nem volt elég konzisztens a játéka. Mindenképp korai lenne lemondani róla, de nem biztos, h van más választásunk. Valakit fel kell hozzá áldozni a jelenlegi rosterről, az OLben túl sok a sérülés, h ott spóroljunk, WR-eknek biztos helye van, max Anderson húzhatná a rövidet.
Magára Kingre jelenleg nincs nagy szükségünk jelenleg, az esetek >90%ban 11 vagy 12 personelt játszunk, nagyon ritkán van fent 4 szélső elkapó egyszerre (és van 5 véer a keretben), hiába a passhappy. Ha viszont elengedjük, akkor azért csak egy olyan játékost veszítünk vele, aki egy 5. kört ért az FO számára, és egy esetleges sérülés esetén ő lett volna az első számú beugró a WR posztra. Most akkor kellene egy "ilyen" a helyére...

Ha megtartjuk csak kolonc lesz a nyakunkon, ha elengedjük és jól játszik, foghatjuk a fejünket...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Na úgy néz ki, hogy Franklinnek "csak" boka ficama van. Attól tartottak, hogy MCL húzódás is, de ez talán nem igazolódott. Állapota day-to-day. Ebben a formában szerintem max 1 meccs kihagyás. (forrás PFT)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Legyen minden úgy, ahogy ígéri.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Von Miller 262 font, 10% testzsír és felnőtt eltiltása alatt (?)
 www.denverpost.com/broncos/ci_24303437/lot-people-said-it-went-by-fast-it
Rettegj NFL! 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Mi is sok slant route-tal sz..atjuk az ellenfelet...Black_Adder
Az a gáz, hogy én ue. látom a szopóágon is... Mi is rengeteg slant-et nyelünk be. Ha jól emlékszem a Dallas meccsen pl Witten rendszerint ezt futotta, és láttuk mi lett a vége.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
A slant route-hoz annyit h ha ezt egy WR megfelelő sebességgel és pontosan futja plusz a QB is pontosan dob akk kb. a corner esélytelen levédekezni, ilyenkor ink arra kellene a védőnek ügyelni h ne legyen YAC.empty taxi
nagyjából erre gondoltam, amikor azt mondtam azzal van a gond, ha az első aki odaér az misstackle. Mi is sok slant route-tal sz..atjuk az ellenfelet...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
A slant route-hoz annyit h ha ezt egy WR megfelelő sebességgel és pontosan futja plusz a QB is pontosan dob akk kb. a corner esélytelen levédekezni, ilyenkor ink arra kellene a védőnek ügyelni h ne legyen YAC.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tegnap a támadók voltak megint soron, kb. olyan meccset hoztak, mint az első héten. Sok drop, figyelmetlenség, két (de igazából több) béna snap, stb. Ezeket rendbe kell rakni. Nincs kétségem, hogy a csapat le tud hozni 1-2 meccset ilyen hibák nélkül, de 3-4 meccset is? A SB-hez annyit kéne...

Furcsát fogok mondani, de a védelem nekem ha az túlzás is hogy tetszett, de nagyjából elégedett voltam velük. Pont ezt várom tőlük, attól lesz jó egy védelem, hogy ha kilúgozódik a kiesők miatt, akkor is elsősorban yardokban gyengül, de a FG távon belül eredményes marad. A tegnapi D ilyen volt, nem tudtunk mit kezdeni Blackmonnal open field-en, de az endzone-hoz közel főként FG-at engedtünk csak. Ezt kéne folytatni, ki kell zárni a big playeket, és inkább hadd haladjon az ellenfél, de védjük az endzone-t eredményesen. Ezt kiegészítve a hiányzókkal és Von-nal lehet olyan védelmünk ami bármire elég. (Tavaly is bőven volt, ha nem lettek volna a big playek...)

Persze tudom, ez a Jacksonville volt. De ez az NFL, az a Patriots amelyik múlt héten 6 pontra volt képes, ma 27-et pakolt az eddig nagyon dícsért Saints védelemnek. A Jets offense meg 6-ot kapart össze a múlt heti Atlanta elleni 30 után, annak a Pittsburgh védelemnek amelyik idén eddig árnyéka volt önmagának. Romo pedig 170 yardot passzolt az ellen a Redskins passz #D ellen amelyik kb. úgy teljesített eddig, mint a Broncos. Minden meccs más, addig jó amíg így is meg úgy is tudunk nyerni.

A legfontosabb, a 6-0 az megvan. Idény előtt egy 5-1-et, de még egy 4-2-t is alá írtam volna Von nélkül, szóval eddig pozitívban vagyunk. Szerintem idén csoporthelyezéstől függetlenül 10-6 elég lesz az AFC-ben a playoffhoz, úgyhogy már csak 4-et kell nyerni 10-ből, annyi meg azért meglesz. 😊 Na jó, valószínűleg több is, és sztem előbb-utóbb a Chiefs is leereszt. Nézve a meccseiket, nem olyan meggyőző az a csapat, mint az eredményeik mutatják. Mondjuk az utolsó 2 fordulóban már mi sem, de ők szerintem annyira se.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Baileynek ezt a meccset betudom annak, h még rozsdás volt egy kicsit (ezért nem is emeltem őt ki negatív oldalon). Ilyen szempontból szerencsés, h a Jags ellen tért vissza és nem a Colts ellen. Ugyanez viszont nem lesz igaz Vonra. Neki mélyebb vízbe kell visszatérnie, ráadásul elvileg ugye nem is edzhetett együtt a csapattal. Nagyon kéne jövőhétre, h Woody tudja vállalni a játékot...

Az h dedikált LCB, RCB és slot CB van, az akkor okozna problémát, ha lenne egy különösen sebezhető pontja a CB sornak, Baileyvel DRC-vel és Harris-szel ez elvileg működő koncepció, és így a CB-nek nem kell "tükröznie" a playt, ha átkerül a másik oldalra. Nem tudom ez mennyit számít, de ha mindig az egyik oldalon van, akkor ott otthonosabban mozoghat. (a másik módi előnye szvsz triviális) Annyi h az ilyen Blackmon kaliberű elkapókat kettőzni kéne. Megmondjuk oylanra figyelni kéne, amikor Harris 1v1-ben maradna Megatronnal pl, mert volt ilyen is 2 éve. Akkor ugyanezt reklamáltam, de akkor jóval gyengébb volt a DB sorunk. Jó kérdés, h mit nyernénk, mit vesztenénk az átállással...

Ihenacho nagyon pusztít ott a LoS környékén, és ennek nagy szerepe van abban, h ilyen jó a futás elleni védelmünk, de van amikor mélyebben kéne őt játszatni, vagy akkor - bár én imádom nézni a rombolását - rotálni kéne Adamsszel, amikor szitu van Adams lenne deep coverageben, alapból meg Ihenacho terrorizálja a LoS-t. Vagy használjunk több dime-ot. A Raiders meccsel kezdődően mintha több zónát játszanánk (továbbra is elsősorban man2man), ami mintha kevésbé feküdne a csapatnak, de ez csak impresszió, nem néztem utána, h helytálló-e.

slant route: Ez nagyon jó meglátás. Én legalábbis első látásra meg se tudtam volna mondani, h hol szedett minket darabokra Blackmon. A slant route akkor igazán veszélyes, ha az első aki odaér, az misstackle. És most Lenon volt ott középen, lehet h neki is része volt ebben. Ne feledjük innen is hiányzott most 2 kezdő, illetve most breadley helyettesíthette volna Woodyt, de ő meg IR-en. Úgy rémlik Harrisnek volt nagyon sok tackle-je most, ami azt sugallja elkapták mellette a labdát, de megcsinálta a tackle-t, de ez még nem magyarázza Blackmon nagy átlagát.

btw, legalább kétszer volt olyan, h centinken múlt egy hosszú TD. Irving elvetődik árnyékra, csak az elkapó nem tudja megfogni, vagy tök üresen az elkapó, csak a falból valaki pont bele tud ütni. Amikor nagyon kéne, ezek lehet h mind ellenünk lesznek.

Most már visszatér Von Miller, h rozsdás is lesz, pár meccs múlva beindul a passrush, kevesebb ideje lesz elszakadni az ilyen állat WR-eknek, hirtelen sokkal jobb lesz a secondary is, ebben biztos vagyok. Szóval én még nagyon messze vagyok az aggódástól, de az azért látszik, hogy ha mondjuk a PO-ban nem merjük támadni a QB-t, vagy csak valamiért nem fog működni, akkor lehetnek problémáink, de most nem látom azt a csapatot amelyiknek kevesebb vagy kisebb gondjai lennének...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Amit még hozzáfűznék Black írásához:
- most nem tudom, hogy Champ rusty egy kicsit, vagy már tényleg ennyire megkopott a sebessége. (viszont a RZ-ban még mindig a legjobb, ezt szerintem most is bizonyította)
- Ihenacho rendszerint akkorát akar ütni, hogy maga sérül bele az ütközésekbe. OK akartunk egy hard hitter SS-t, de nem 1-2 meccsre, hanem lehetőleg hosszabb távra. Rendben van az, hogy bizonyítani akar, de könyörgöm, legyen már egy kis esze is a mellé, hogy "csak" rombol.
- még mindig nem tudunk mit kezdeni azzal, ha egy WR slant route-ot fut.
- nem feltétlen értek egyet azzal, hogy a corner adott oldalt véd(nem zónára gondolok), nem pedig egy kijelölt emberrel mozog. (pl Blackmon slotból profitált sokat, mégpedig a már említett slantek megfutásával)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Nagyjából azt kaptam, amire számítottam:
Simán 2-3 labdabirtoklásnyi különbséggel nyertünk, de távol maradtunk idei rekordjainktól.

A pick6-et követően szoros volt ugyan az eredmény, de - talán tévesen - valahogy nem izgultam miatta. A Jaguars láthatóan nagyon felspanolta magát a meccsre, talán kicsit túlzottan is, ezért jött rájuk több drága zászló, de nagyon éreztem rajtuk, hogy meg akarják mutatni a világnak, jobbak annál, mint aminek tartják őket. Ahogy az lenni szokott, az erősebb aztán behúzta a meccset. A 0-16-os Lionsnek is voltak pillanatai, voltak nagyon közel a győzelemhez, de arra már senki nem emlékszik, csak h 0-16... A Jags sorsolásának ismerete nélkül, nem lepődnék meg, ha a jaguárok is erre a sorsra jutnának...

Most valahogy nem éreztem annyira veszélyesnek a passzjátékot. 18 elkapása volt a nagy négyesnek, és volt benne egy-két nagy play is, de az tényleg egy vagy kettő. Mellette egyfolytában a checkdown passzok. Félreértés ne essék, Moreno nagyon nagyot játszott, de volt több 3&out, ami talán arra vezethető vissza, h ilyen nagyon rövid passz play, sikertelen passz, rövidre sikerülő futásokból valamilyen leosztásban egymás után jött 3. Sokszor úgy tudunk támadni, h nem is szembesülünk 3rd downnal percekig...

+ Gameball: Knowson Moreno. Nem futott sokat, nem futott jó átlaggal, de 3 TD az 3 TD, és mellé 7 elkpaás. A 3&20 amit megcsinált jobban kellett, mint akkor gondoltuk volna...
+ Malik Jackson: 2 sack 3 playen belül, amikor a védelem megint becsapta az ajtót, amikor el kellett dönteni a meccset.
+ Fake punt. Korábban ezekből mindig mi jöttünk ki szarul. Most a Jagsé egészen szánalmasra sikerült, a miénkből 30 yardos futás
+ Kayvon Webster eddig is jól játszott, most meg van az INT, h ezt észre is vegyék. Egyébként ha itt vagyunk Shaun Phillipset is meg lehet említeni, mert sackje nem volt ugyan, de több nyomást generált, amik hibákhoz vezettek.
+ Jó ideje votl téma itt az OL depth hiánya. Tessék PUPra kerül a kezdő C, akit helyette hozunk IR-re kerül, elvesztjük a liga egyik legjobb LT-jét, és most kidől a kezdő RT. 3 kezdő, és egy első számú csere hiányzik. Mondhatni a depth játszik. Persze ilyenkor jön különösen jól, h Manning gyorsan szabadul a labdától, de azért mégse annyira szar ez az egység se, mint hinni lehetett.... Vasquez eddig is nagy igazolás volt, mert jól játszott, most tessék még versatile is... Meccsközben átáll OT-nek, helyére bejön Kuper, és szinte nincs is minőségvesztés.

- OL-lel fejeztük be, OLlel kezdtük. Ramirez 2 rossz sanp. Igazából több is, de "csak" 2ből lett fumble. Orlando Franklinnel remélem nincs komoly baj, nem festett jól, ahogy lebiceg. Ez legjobb esetben is pár hetes kihagyás lesz szvsz...
- TO. 1 int 3 fumble, amiből 2-t elvesztettünk. A körberöhögött Jags ellen. Ez tavaly is issue volt, idén is az. Hillman és Ball továbbra se tűnik labdabiztosnak, de bármikor tud hibázni más is. Hillman a fumble-je után javított, Ballnak volt egy szép futása a nagy drop előtt, de nem véletlen kap egyre több lehetőséget Moreno...
- A védelem nem engedett csak 1 TD-t, de ez a Jaguars. Blackmon 190 yardot kap el, nemá'. Miért nem dupláztuk többet? Esetleg tripláztuk. Több labda ment felé, mint mindenki máshoz összesen...
- Fox minek challenge-elt az elején? Ha bejön, akkor is 1st down, kb semmit nem ért volna, kidobtunk egy időkérést. Nem hiányzott a végén, de akkor is... Amúgy is csak 2 zászlója van, szoktak ennél nagyobbat is tévedni a bírók...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Whez, Broncos fanok! Manningenk sok sikert a rekordokhoz.
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 340 — The Mathematician
nehéz lesz, nagyon fázok a meccstől

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!