Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155
"Julius Thomas pedig jelen pillanatban a sok rontott blokkolással annyit ront, ami a szememben eléggé elnyomja az elkapási eredményeit, főleg mert amit csinál, az sérülésveszélyes PM-re nézve..."
Ugyanez jutott nekem is eszembe. Dreessen vagy Tamme jobb lenne? Miért vannak ennyire keveset a pályán?Lecsó
Mert eddig nem volt szükség rájuk, az ötös fal is megblokkolta úgy az ellenfél védelmét, hogy ne legyen belőle gond. Ezen szerintem változtatni fogunk. (Tamme egyébként nem lenne jobb, de Dreessen és Green igen.)peterk2005
Én azért örülnék ha Julius fent maradna, mondjuk elővehetnénk két TE-s játékot, ha már ennyire rámennek majd az ellenfelek az elkapók routejainak a tördelésébe. Amúgy azért Dreessen meg Green sem ügyetlen arcok.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
"Julius Thomas pedig jelen pillanatban a sok rontott blokkolással annyit ront, ami a szememben eléggé elnyomja az elkapási eredményeit, főleg mert amit csinál, az sérülésveszélyes PM-re nézve..."
Ugyanez jutott nekem is eszembe. Dreessen vagy Tamme jobb lenne? Miért vannak ennyire keveset a pályán?Lecsó
Mert eddig nem volt szükség rájuk, az ötös fal is megblokkolta úgy az ellenfél védelmét, hogy ne legyen belőle gond. Ezen szerintem változtatni fogunk. (Tamme egyébként nem lenne jobb, de Dreessen és Green igen.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 3 077
"Julius Thomas pedig jelen pillanatban a sok rontott blokkolással annyit ront, ami a szememben eléggé elnyomja az elkapási eredményeit, főleg mert amit csinál, az sérülésveszélyes PM-re nézve..."

Ugyanez jutott nekem is eszembe. Dreessen vagy Tamme jobb lenne? Miért vannak ennyire keveset a pályán?
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24122693/report-agent-who-bungled-dumvervils-contract-fined-suspended
Now, seven months later, FOXSports.com reports that the NFL Players Association has fined Magid $25,000 and suspended him six months for negligence in the fax mishap that at the time cost Dumervil $4 million (it’s what his restructured deal would have been worth with the Broncos this season).

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
PS-be jött Chad Bumphis WR.
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Most jutottam el a meccs végéig.....

Mondjuk, hogy a végén miért fogadta el Fox az első punt után a büntit, azt sose fogom megérteni. OK, hogy Holliday, meg minden yard számít, de minden másodperc is, az punt 8 mp volt, várható volt, hogy a második se lesz rövidebb időben, ez 1, talán 2 play PM-éknek, biztosabb, mint egy esetleges return...

Holliday is kiccsit összeszedheti magát, mert annyi hibája volt ezen a meccsen, mint eddig talán soha, fumble, benézett időzítések, rossz kihozatal-döntések, erre volt a korona az utolsó punt lepattanni hagyása, alig volt idő az órán, ilyenkor ez volt a legrosszabb döntés, amit hozhatott...

Julius Thomas pedig jelen pillanatban a sok rontott blokkolással annyit ront, ami a szememben eléggé elnyomja az elkapási eredményeit, főleg mert amit csinál, az sérülésveszélyes PM-re nézve...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
nem saját, de szimpatikus
"the reason for the Broncos struggles last game is because they were looking ahead to the Redskins HaslettD"😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Bailey-re Fox azt mondta tegnap, hogy week-to-week, sok vizsgálaton átesett, ezek szerint annyira nem komoly a dolog, hogy IR-re tegyék, de azért nem is pár napos történet. Talán a BYE után......



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
A Panthers leigazolta Tavarres Kinget. Ezúttal nem tudtuk/akartuk "megmenteni"...
További rossz hír, h a Redskins ellen valszeg OF és Bailey nélkül fogunk játszani...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502


😕)
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
vicces amikor peterk2005 egy Colts-Broncos meccsről T/1-ben ír 😊Höri
Hát baszki, skizofrénia a köbön. 😀peterk2005
Ami a Manningitis mellékhatása!😊

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
vicces amikor peterk2005 egy Colts-Broncos meccsről T/1-ben ír 😊Höri
Hát baszki, skizofrénia a köbön. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
vicces amikor peterk2005 egy Colts-Broncos meccsről T/1-ben ír 😊

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Annyit fűznék csak hozzá, hogy az up tempo miatt nem csak több pontot szerzünk, hanem többet is kapunk, nekem az a benyomásom, h több támasát vezetnek ellenünk. Az összyardos statok amúgy se érnek semmit, de a Pts D-t se meccsekkel kéne aggregálni, hanem O drive-okkal. Valszeg abban se vagyunk túl jók egyébként, de úgy tippelem jóval reménytkeltőbb a kép, mint az ellenünk passzolt yardok vagy a kapott pontok számát nézve.Black_Adder
Annyira nem kiugróan, de az átlagosnál több drive-ot vezetnek ellenetek. (Up tempo az van, de 3rd&out nem nagyon.)
Drive/pontban sem vagytok jók (23. hely), 2,05 pont/drive. (Minden csapatnál egy kicsit magasabb a valid érték, mert beleszámolnak minden drive-ot, térdelőseket is például.)
 www.footballoutsiders.com/stats/drivestatsdef

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
azért ez vicc:

Colts punter Pat McAfee tweeted the above notice of an impending random PED test, which comes suspiciously just a day after he destroyed Trindon Holliday in his first tackle of the season.



Broncos szurkerként is el kell ismerni, hogy szép volt az a tackle...akike
Haha, slusz poén, hogy még arról is jöttek a hírek, hogy a liga fontolgatja McAfee megbüntetését amiért sisas-sisak ellen is volt a tackle-ben😀

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
LOL, kíváncsi vagyok mi lesz az eredmény. 😀 Drogot nem hiszem, de hogy az alkohol származékok minden variánsának lenyomatait megtalálják, abban biztos vagyok. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
azért ez vicc:

Colts punter Pat McAfee tweeted the above notice of an impending random PED test, which comes suspiciously just a day after he destroyed Trindon Holliday in his first tackle of the season.



Broncos szurkerként is el kell ismerni, hogy szép volt az a tackle...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Nálam sokkal tapasztaltabb, okosabbak emberek vannak itt, ritkán is írok, de azért szerintem amikor 3 forduló alatt kétszer kapunk ilyen sok pontot (ugye Dallas, és most Colts), ott azért valami van a védelemmel. Nekem nagyon nem tetszik az a felfogás, hogy "majd többet szerzünk", tavaly ezzel ment el a PO, mármint a védekezésen.Tomifinn
A két meccs teljesen más volt. A Dallas ellen tényleg összerogyás volt, de a Colts ellen szerintem nem játszott a D rosszul. Sőt, szerintem elég jól játszottak. Ne feledd, azért ez a Colts a liga egyik legjobb offense-e, berámoltak 34-et a Seattle-nek is, a Ninersnek meg idegenben 27-et. Hullámzó a játékuk, de amikor megy, akkor védelem legyen a talpán amelyik 30 pont alatt tartja őket. És ugye, amit már írtam, hogy a 39 beszedett pontból (legalább) 21 pont 20 yardról vagy kevesebbről indulva érkezett. Egy gyengébb O ellen ezt még ki lehet védekezni, de Luck már most a liga legjobb QB-ja ilyen szitukban. (Mérföldekkel vezeti ezeket a - RZ és 3rd down - statokat idén.)

Ezzel együtt igazad van, a védelemre is ráfér még a javulás. Bár én igazából csak a big play beszopási hajlamosságtól tartok, a többi mutató nem aggaszt.peterk2005
Annyit fűznék csak hozzá, hogy az up tempo miatt nem csak több pontot szerzünk, hanem többet is kapunk, nekem az a benyomásom, h több támasát vezetnek ellenünk. Az összyardos statok amúgy se érnek semmit, de a Pts D-t se meccsekkel kéne aggregálni, hanem O drive-okkal. Valszeg abban se vagyunk túl jók egyébként, de úgy tippelem jóval reménytkeltőbb a kép, mint az ellenünk passzolt yardok vagy a kapott pontok számát nézve.

Arra viszont semmi sem mentség, h Romo és Luck is 90 fölötti PR-rel játszott ellenünk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Komolyan, hogy lehet olyan fogalmatlan egy - nem tudom hány éve a profi ligában szereplő - edző, hogy nem Moreno-t küldi be 3 yrd-ról vagy mennyiről kulcspillanatban? Sose voltam kibékülve Fox bával, de most nagyon felhúzott. Kezdem azt hinni, hogy ha nem lenne ilyen jó keret a keze alatt, ott kullogna a csapat a JAX mellett.
JC6
mert az egész driveban ő volt, és nem cseréltünk, hogy az ellenfél se cserélhessen. Egyébként Morenonak nem nagyon ment a Cotls D ellen. Ilyen részleteiben ez egyébként nem Foxon, hanem Gase-en és Manningen múlik. Foxnak egyébként hatalmas szerepe van abban, hogy ilyen jó a keret, ezt ne feledd. Van olyan edző, aki egy adott meccsen belül hoz nagyon jó döntéseket, és vezényli le azt hibátlanul, és van akinek az az erőssége, hogy nagyon jó csapatot épít ki.

Egyébként meg a mocskos zebrák is bekaphatják, mert néha fújtak olyanokat, hogy a hajam égnek állt. Ja és Hillman fumblija nem nagyon tűnt annak, többszöri visszajátszás után sem. Ugyanis a jobb kezével a testéhez szorította a labdát, de hát addig engedték a play-t, amíg a Colts ki nem szedte a kicsi a rakás alól.

Nem volt rosszabb mint bármikor. Hillman fumble-re lehetett volna challenge-t dobni, de fumble-nél mindig az az eljárás, h egyesével leszedik a kupacról az embereket, és akinél a végén van, annál marad. Ezen kívül volt bőven elég hibánk ahhoz, h ne a bírókat okoljuk miatta. Rögtön Hillman ne ejtse el azt a kurva labdát, és akkor nem kérdés, h ki szedte össze...

Hogy miért vagyok kiakadva? Mert életem legfaszább szelvényét adtam fel vasárnap délután és 10-ből 9 meccs be is jött, kivéve a Broncos...
Azért vagy kiakadva mert még mindig a Broncosnak szurkolsz, csak nem mered beismerni 😉 Sose fogadj a kedvenc csapatodra 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nálam sokkal tapasztaltabb, okosabbak emberek vannak itt, ritkán is írok, de azért szerintem amikor 3 forduló alatt kétszer kapunk ilyen sok pontot (ugye Dallas, és most Colts), ott azért valami van a védelemmel. Nekem nagyon nem tetszik az a felfogás, hogy "majd többet szerzünk", tavaly ezzel ment el a PO, mármint a védekezésen.Tomifinn
A két meccs teljesen más volt. A Dallas ellen tényleg összerogyás volt, de a Colts ellen szerintem nem játszott a D rosszul. Sőt, szerintem elég jól játszottak. Ne feledd, azért ez a Colts a liga egyik legjobb offense-e, berámoltak 34-et a Seattle-nek is, a Ninersnek meg idegenben 27-et. Hullámzó a játékuk, de amikor megy, akkor védelem legyen a talpán amelyik 30 pont alatt tartja őket. És ugye, amit már írtam, hogy a 39 beszedett pontból (legalább) 21 pont 20 yardról vagy kevesebbről indulva érkezett. Egy gyengébb O ellen ezt még ki lehet védekezni, de Luck már most a liga legjobb QB-ja ilyen szitukban. (Mérföldekkel vezeti ezeket a - RZ és 3rd down - statokat idén.)

Ezzel együtt igazad van, a védelemre is ráfér még a javulás. Bár én igazából csak a big play beszopási hajlamosságtól tartok, a többi mutató nem aggaszt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Nálam sokkal tapasztaltabb, okosabbak emberek vannak itt, ritkán is írok, de azért szerintem amikor 3 forduló alatt kétszer kapunk ilyen sok pontot (ugye Dallas, és most Colts), ott azért valami van a védelemmel. Nekem nagyon nem tetszik az a felfogás, hogy "majd többet szerzünk", tavaly ezzel ment el a PO, mármint a védekezésen. Lement 7 forduló, és sajnos egyáltalán nem érzem azt, hogy bármit is előreléptünk volna ezen a területen. Persze tudom, sok a sérültünk, nem volt VM miatt megfelelő nyomás az irányítókon, stb., de az összképet én még mindig nem látom, hogy mikor lesz ez a D olyan, amilyennek egy PO-ban lennie kell, SB győzelemről már nem is beszélek. Félek, hogy kevés lesz ez az egységünk a szezon további részében, szkeptikus vagyok velük kapcsolatban.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Komolyan, hogy lehet olyan fogalmatlan egy - nem tudom hány éve a profi ligában szereplő - edző, hogy nem Moreno-t küldi be 3 yrd-ról vagy mennyiről kulcspillanatban? Sose voltam kibékülve Fox bával, de most nagyon felhúzott. Kezdem azt hinni, hogy ha nem lenne ilyen jó keret a keze alatt, ott kullogna a csapat a JAX mellett.

Egyébként meg a mocskos zebrák is bekaphatják, mert néha fújtak olyanokat, hogy a hajam égnek állt. Ja és Hillman fumblija nem nagyon tűnt annak, többszöri visszajátszás után sem. Ugyanis a jobb kezével a testéhez szorította a labdát, de hát addig engedték a play-t, amíg a Colts ki nem szedte a kicsi a rakás alól.

Hogy miért vagyok kiakadva? Mert életem legfaszább szelvényét adtam fel vasárnap délután és 10-ből 9 meccs be is jött, kivéve a Broncos...

Ötttsééém...
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az egész hetet a hátam közepére sem kívántam, mert éreztem, hogy a fölösleges extra cirkusz átragadhat a játékosokra, és abból sok jó nem születik. Meg is jött a millió hülye szabálytalanság a felpörgés miatt. 😕 A vereség felét ennek a számlájára írom.

Nekem ugye két csapatért is dobog a szívem, ami, eddig azt hittem könnyebb, de rájöttem, hogy nehezebb. 😕 A végeredmény érdekel a legkevésbé. Mindkét csapat szinte biztos playoff résztvevő - ha nem esnek ki a legjobb játékosok - így max. egy L itt, W ott, nem sokat oszt vagy szoroz. Emiatt nekem a Broncos jött jobban ki a meccsből - a vereség ellenére is -, mert megúsztuk komoly sérülés nélkül. (Champ-é nem tűnt annak.) Nem úgy a Colts, Wayne-t esélyes, hogy egész idényre kiesett. 😕 Hogy pont egy ***** Broncos-Colts mérkőzésen kellett ennek megtörténnie, attól falra mászok. 😕 Ennyit max. egy SB, vagy konferencia döntő ér meg, nem egy hülye alapszakasz meccs.

Nekem egyébként elsősorban a tavaly is a 3-5. meccs környékén előjött "discipline" hiánya idegesít. Mindegy, hogy milyen oka van annak, hogy mentálisan nincsenek teljesen ott, de ezt kezelni kell tudni. Van ami a játék része, óhatatlan, de az, hogy a játék minden elemében lassan jobban aggódom azon, hogy csak nehogy elveszítsük a labdát valami hülyeség miatt, mint azon, hogy ki kit fog és hogyan játszik, az azért nem normális. Akármi is a gond, a pszichológust ki kell rúgni és újat kell hozni, mert ez nem új jelenség, tavaly is volt egy ilyen szakasz.

Ettől eltekintve sem a védelmet, sem a támadókat nem tudom szidni. Mindkét alakulat megtette a magáét, alapvetően hozta magát. A hogyan nem érdekes. Az sem, hogy volt rengeteg 3&out. Előfordul az ilyen, van, hogy egy meccsen betalál az ellenfél védelme, vagy valakinek nem megy, stb., és átmenetileg szenved akár a D akár az O. De amíg így is 40+ pont van a támadókban, és így képes (lenne) megtartani az ellenfél támadósorát a védelem, addig nem maga a két egység a gond. A Colts 39 pontjából (legalább) 21 született eladott labda utáni rövid yardos támadásból. Mármint 10-20 yardos rövid yardról, nem 50 yardosról. Amíg ez megtörténhet, nincs értelme a védelem jóságáról beszélni, mert nincs az a védelem amelyik egy jobb offense ellen ezt megoldja alacsony kapott ponttal.

A támadóknál Manning képére végig rá volt írva, hogy nagyon nehezére esik az egész szitu. Volt néhány rosszul meghívott play-e, és időnként el is siette, de őszintén szólva ezt látom a legkisebb gondnak. Amíg így is összehoz 380 yardot, 3TD-t, egy lepattanó INT-el, és mellé még legalább 2-szer elmegyünk a pontszerzés kapujáig, addig nincs min aggódni. Decker nagyon jó volt, Welker is amikor elkezdte megtalálni őt PM, Igazából a támadóknál Hillman-on és a falon kívül mindenki hozta magát. Még a falra is azt mondom, hogy ez van, tegnap ennyit tudtak, tanulni kell belőle. Kijöttek Clark képességeinek határai, Mathis - akit nagyon jól használ ez az új 3-4-es Colts D, nem véletlenül vezeti a sack listát idén - már sok volt neki. Legalább kiderült, innentől majd készülni kell erre. A másik oldalon pedig Vasquez mindent megtett, de azért nem tackle. Ez érződött, főleg a futások támogatásánál, de azért passz ellen is. Nincs tragédia, mert azért rossznak így se rossz, és ha visszajön Franklin, akkor a baloldalt meg lehet oldani.

A védelemmel sem volt gondom. Megoldottuk a zömét. Champ lesérült, ami szomorú, de nélküle is meg tudjuk oldani. Champ esetén inkább az aggaszt kicsit, nehogy kiderüljön, hogy eljött a leszálló ág. Mert azért voltak homály megmozdulásai múlt héten is, meg most is. Remélhetőleg csak "rust". De azért kicsit aggaszt.

De mindez eltörpül amellett, hogy rendbe kell a csapatot szedni fejben, mert ez a turnover, fumblitisz járvány sehova se vezet. Ezzel ki fogunk esni a playoffban, akármennyire is jól játszunk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát eljött ez a nap is. Tulajdonképpen még jól is jött, így nem kell majd görcsölni a szezon végén még a tökéletes szezon miatt.
Persze a "jól jött" nem teljesen igaz, mert ez a vereség is erősen megvilágította a csapat gyengeségeit.
Az O fölpakolt megint 30+ pontot, erre szerintem panasz nem lehet. A sok fumble-t pedig már megszokhattuk. Biztos a denveri ételekben valami spéci fűszer, amitől csúszósabb a labda, nem tudom.

A O faltól én nem is vártam sokkal jobb teljesítményt. Nagyon szedett vetett lett mostanra már, aki nem sérült az nem a helyén játszik, szóval nincs miért nagy dolgokat várni tőlük.
Ami igazán aggasztó, az a védelem. Woody hiányában annyira eszetlennek tűnnek ott hátul, hogy rossz nézni. Hiába ér oda Nacho, Moore vagy Harris a sebességének köszönhetően az emberhez, ha közben már régen megvan a First Down. Lehet nyalni sorjában a yardokat, de akkor egy brutális kis TO gyár kéne üzemeljen mellette (lásd Packers vagy Pats az elmúlt években).

Bailey pedig, hát... Bárhogy is nézzük, a 2 utolsó meccse (Ravens és Colts) ritka pocsékra sikerült, és nem is csak szimplán ütemkésésben van, hanem nagyon elnézi a játékokat. Ami ekkora rutinnal már azért igencsak érdekes. A sebessége már nincs meg hozzá, hogy ezeket kompenzálja, így azért óriási nagy baklövésnek tűnik őt átképezni safetyvé a jövőben. De még a No1 CB poziciót sem erőltetném már feltétlen

Nagy gond persze továbbra sincs szerintem, mert amíg van PM-je az O#-nek, Woodyja és Millerje a D#-nek, és persze egy Holiday-e az ST-nek, mindig benne lesz a csapatban a nagy játék. A falat nagyon össze kéne drótozni a Kansas brutális passrush-a ellen, mert különben bajok lehetnek. 30+ -os meccsen nem hiszem hogy bírná a tempót a Chiefs O#, de a védelmüktől azért nagyon is lehet tartani majd.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Jason Cole szerint kell nektek egy LT, bemutatja az arcokat akik szerinte trade keretében mozdíthatóak:  www.nationalfootballpost.com/Broncos-need-LT-help-Diehl-one-of-options.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...