Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Én nem tudom, hogy mit láttok ebben a Tony Carterben, de szerintem a nagy fordítós tavalyi SD meccs óta retek szar. (bünti hegyek rajta+stb)
akike
rajtam kívül más nem nagyon szokott a védelmére kelni, szóval ez gondolom nekem szólt.
Black_Adder
Bocs már Black, de tényleg nem emlékeztem pontosan, hogy te "védted meg". Általában pedig veled szoktam egyet érteni ilyen dolgokban. Én is azt szeretem, ha valaki lentről küzdi fel magát. Ezért pl Woody nagy kedvencem volt mindig is, de Trevathan és Harris is jó meglátás volt részedről anno. Viszont Carternél nem szabadna már Rookie hibáknak lenni. Az ötödik szezonját tapossa, és közel 30 meccsen volt a pályán. Nem azt mondtam, hogy 1 az 1-ben Bailey szinten kellene tolni neki, inkább kicsit úgy tűnik, mintha vissza élne a bizalommal. Tavaly volt egy-két kimagasló meccse és el tudja/tudta hitetni az edzőkkel, hogy képes komoly teljesítményre. Azóta viszont nem látjuk ezt tőle. Inkább lefele megy, minthogy kapcsolt volna egy magasabb sebességi fokozatba.
Alapjában véve az egész sec.-vel baj volt tegnap, de ez arra vezethető vissza, hogy a passrush erősen konvergált a 0-hoz.
Ez fog változni, ha Miller visszajön. A Doom kérdésen én már túljutottam, mert véleményem szerint Ayers és Phillips egymást rotálva jobb lesz mint Elvis volt. Kiegészülve Vonnal és esetleg egy Sly Williamsszel középen, akár terror is lehetne az irányítóknak. Nagyobb gond lesz itt a TE-ek levédekezése, mert ez a védelem Von ide, vagy oda erre nem képes még mindig.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sidenote: Richard Seymour bejelentette, hogy a 10 fordulótól szívesen elmenne valamelyik contender csapatba besegíteni. Kivéve a Patriots-ot. 😀. Ismerős a sztori ugye? 😊 Lehet, hogy Elway már felírta Sey telefonszámát? 😊peterk2005
azt is hozzá tette, h "for the right price", szóval Elwaynél felejtős 😊
Egyébként edge rusher kéne, lehet mégse volt olyan jó ötlet az 5. körig várni vele a drafton, mégha akkor nem is tudtuk, h Miller meghosszabbítja a nyári szünetét. Sérülés miatt is hiányozhatna...Black_Adder
Ki tudja, Welker is a pénzen veszekedett Belichick-ékkel, aztán ide mégis eljött 6 milláért. Elway tud meggyőző lenni, PM óta ezt jópárszor láttuk már. 😊

De tényleg nem egy Seymour féle ember hiányzik tőlünk, úgyhogy csak érdekességnek tettem be.peterk2005
Teljesen félrekódolod BigSey dumáját.😊
Dögöljön meg a Pats cipőben! Lám-lám, hogy kéne nekik egy DT, de nincs az a pénz, amiért én odamennék! Btw nem is contender csapat már.
Kiöregedett kurtizán a kuplerájon kívül szint - megértve az indulatát.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sidenote: Richard Seymour bejelentette, hogy a 10 fordulótól szívesen elmenne valamelyik contender csapatba besegíteni. Kivéve a Patriots-ot. 😀. Ismerős a sztori ugye? 😊 Lehet, hogy Elway már felírta Sey telefonszámát? 😊peterk2005
azt is hozzá tette, h "for the right price", szóval Elwaynél felejtős 😊
Egyébként edge rusher kéne, lehet mégse volt olyan jó ötlet az 5. körig várni vele a drafton, mégha akkor nem is tudtuk, h Miller meghosszabbítja a nyári szünetét. Sérülés miatt is hiányozhatna...Black_Adder
Ki tudja, Welker is a pénzen veszekedett Belichick-ékkel, aztán ide mégis eljött 6 milláért. Elway tud meggyőző lenni, PM óta ezt jópárszor láttuk már. 😊

De tényleg nem egy Seymour féle ember hiányzik tőlünk, úgyhogy csak érdekességnek tettem be.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Sidenote: Richard Seymour bejelentette, hogy a 10 fordulótól szívesen elmenne valamelyik contender csapatba besegíteni. Kivéve a Patriots-ot. 😀. Ismerős a sztori ugye? 😊 Lehet, hogy Elway már felírta Sey telefonszámát? 😊peterk2005
azt is hozzá tette, h "for the right price", szóval Elwaynél felejtős 😊
Egyébként edge rusher kéne, lehet mégse volt olyan jó ötlet az 5. körig várni vele a drafton, mégha akkor nem is tudtuk, h Miller meghosszabbítja a nyári szünetét. Sérülés miatt is hiányozhatna...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Én nem tudom, hogy mit láttok ebben a Tony Carterben, de szerintem a nagy fordítós tavalyi SD meccs óta retek szar. (bünti hegyek rajta+stb)
akike
rajtam kívül más nem nagyon szokott a védelmére kelni, szóval ez gondolom nekem szólt.

Egyrészt szerintem egyáltalán nem csak az az egy jó meccse volt, tavaly az utolsó kettőt-hármat leszámítva tényleg jól játszott, de én nem ez alapján látok benne valamit.
Man-to-man coverage-ben akkor is ott van szorosan az elkapó mellett, amikor elkúrja és összejön a nagy play mellette vagy a büntetés. Ez valójában sokkal jobb, mintha állandóan elszakadnának tőle, és úgy jönnének a nagy playek. A büntetéseket meg én nem nézem, ha nem jogosak. A Giants ellen burátlis volt, bedobták a zászlót, dpi-re amikor hozzá sem ért az elkapóhoz, csak nem nézett hátra. Ez egyébként egy tipikus rookie hiba, még ha szabályos is volt, hátra kell nézni. Amikor tavaly feltűnt, ezek mellett a rookie hibák mellett elnéztem, ahogy anno Harrisnél is, fiatal játékosnál érdemes azt is figyelni mi lehet belőle, nem csak azt, hogy akkor épp mi. Ha ott tud maradni az embere mellett, akkor van esélye valamit csinálni, ellenkező esetben nem, és bár nem vagyok edző, szerintem könnyebb azokat a hibákat orvosolni, amikor szorosan az elkapó mellett van és mégse oldja meg, mint amikor
Mentségemre szóljon, hogy Harrisnél szerintem ez nagyon bejött. Carternél lehet h nem fog. Ahogy egyre több meccset van a pályán, úgy kéne egyre kevesebbet hibáznia, de ez nem történt meg. Ugyanakkor senki ne feledje el, hogy ő a 4. (!) számú CB, csak a sérülések miatt lett 2. számú erre az egy meccsre, ahol semmi pass rush nem segítette. Lehet h csak az én szegénységi bizonyítványom, de más csapatból se tudnék mondani olyan CB4-eket, akikre sokkal jobban lehetne számítani. És továbbra is a legjobb elkapókat is le tudja követni, csak néha hiába, és ezt mindig nagy playjel büntetik mellette...

Egyébként most a hosszú TD, az inkább Ihenacho hibája volt, nem volt elég mélyen, sőt nem is ez volt az egyetlen hibája tegnap (eddigi legrosszabb meccsét játszotta), de ő se lett hirtelen bust emiatt... De most úgy általában nem hinném h fair dolog lenne bűnbakot mondani a védelemben, mert csapatszinten betliztek egy hatalmasat. A DL még rendben volt, főleg a futás ellen, dehát a Dallas minek is fusson, h bárhová dobja Romo, az sikeres lesz... Talán Trevathant mondanám még, aki nem játszott jól a meccsen, de a végén minden hibáját jóvá tette. Akkor és ott az a meccs egyértelműen a Dallasnak állt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Man of the match: Moreno.JC6
Tényleg, ne maradjon ki a neve, a srác meccsről meccsre jobban tolja!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Man of the match: Moreno.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez jó. 😀

A védelem mentségére, hogy Harris, Ayers és Woodyard kidőlése/lesérülése után mondtunk igazán csődöt. Nekünk coverben kell(ene) védekezni, de tegnap a kiesések után nagyon sokat zónáztunk. Kicsit érthetetlen miért, illetve gondolom Del Rio nem bízott benne, hogy egy-az-egyben meg tudjuk fogni Dez-t plusz a pálya közepét. A secondary rossz volt, de azért nem húznám rájuk a vizes lepedőt. Romo egész meccsen páholyból dobálgatott, nem lehet elvárni, hogy egy ilyen elkapó és TE sort 6-8 másodpercig lefedezzenek. A csőd a nulla passrush volt alapjában. Nem a sackek hiányoztak, hanem az alap nyomás sem volt meg, pedig erre a dline és az LB sor képes lenne. Ebben fagytunk le teljesen, és Del Rio se nagyon tudott mit hozzátenni meccs közben. Annyi dícséret azért megilleti őket, hogy az utolsó drive-ban legalább, amikor nagyon kellett, hirtelen megint lett nyomás és Trevathan egy bravúros INT-et rögtön szerzett is.

Sidenote: Richard Seymour bejelentette, hogy a 10 fordulótól szívesen elmenne valamelyik contender csapatba besegíteni. Kivéve a Patriots-ot. 😀. Ismerős a sztori ugye? 😊 Lehet, hogy Elway már felírta Sey telefonszámát? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
230 pont 5 meccs alatt, ez egyébként új NFL rekord, ha jól láttam... 😊StormST
Hát prá koárbbi éves Broncos teljesítményt máris felülmúltunk
1971: 203 pont 14 meccsen
1966: 196 pont 14 meccsen
1982: 148 pont 9 meccsen
😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Hát ez tényleg fos volt. Passrush zéró, nulla. Volt olyan, hogy Romo 10 mp-et ficánkolt, mire elpasszolta a labdát. Így természetesen bazi nehéz dolga van a secondarynek. (ami mondjuk szintén botrányos volt) Én nem tudom, hogy mit láttok ebben a Tony Carterben, de szerintem a nagy fordítós tavalyi SD meccs óta retek szar. (bünti hegyek rajta+stb)
Kurvára kell ide Von Miller, és talán helyreáll a rend. Újra lesz nyomás az irányítókon remélhetőleg, mert ez így ebben a formában kurva kevés. Nekem kicsit úgy tűnik, hogy Del Rio is elkottázza rendre ezeket a meccseket. (azt sem értettem pl, mikor Irving egy az egyben maradt Dezzel az egyik nagy elkapásánál)
Remélem a sérültek hamar felépülnek Chris Harris Jr. - agyrázkódás / Ayers - váll / Woody-val nem tudom mi történt.
Még annyit, hogy Trevathannak frankón sikerült szerintem átvenni a WILL szerepet Woodytól.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
230 pont 5 meccs alatt, ez egyébként új NFL rekord, ha jól láttam... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ez jó szar volt...

Pár pont így kora reggel:
- Ayers felkötött vállal hagyta el az öltözőt, konkrétabb infók később
- Woody valszeg nem komoly, de ez is majd kiderül
- DRC kevés volt Dez-hez, igaz hozzá sokan kevesek, de akkor is ennél jobbat vártam volna
- A támadósorral nincs nagy gond, bár PM INT-je elég homály dobás volt, de 4,5 meccs után egy hiba belefért
- Julius Thomas = BEAST
- Moreno kezd arra a futóra hasonlítani, amilyennek a draft óta kellett volna lennie
- Woody nélkül nincs TE védekezésünk, ráadásul a S-k is nagyon lassan reagáltak amikor elszabadult a TE
- Trevathan mentett a végén, de igazán őt se éreztem előtte jónak és Irving-et se
- Von és Champ már nagyon kell!!!!!!!!!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megnyertük, de lehet, hogy jobb lett volna nem megnyerni. Így ott marad a kisagyakban esetleg (remélem nem, de ki tudja), hogy még így is megy. A meccs elején mindenesetre már is éreztem egyfajta dekoncentráltságot, mintha úgy mentünk volna fel tudat alatt, hogy mindegy mi lesz, PM-el úgyis nyerünk. Ez pedig életveszélyes.

Értékelés? Lol, a védelem amit ma nyújtott, annál kb. nincs lejjebb. Semmi sem működött. És nem csak Woody kiesése után - bár akkor teljes lett a szétesés -, hanem már a meccs első felében is voltak gondok. Ayers helyén Philips is kevés volt ma nagyon, hiába lett a végén 2 sackje. (Ayers visszajött, bár nem volt önmaga utána már. Remélem nincs semmi baja.) Ráadásul ugyanaz köszönt vissza ami a tavalyi alapszakaszban is párszor előfordult, és ami a playoff kiesést okozta: Mély passzok sorozatos benyelése, és a TE levédekezésének képtelensége. Ehhez párosult ma, hogy egy normális tackle alig-alig sikerült, és az, hogy nem csak a passrush tűnt el teljesen, de még a nyomás is.

Ennyire a védelem nem fog rosszul játszani az biztos, főleg Champ és Von visszatérése után, de azért kicsit most ijesztő, hogy mennyire nem tudunk mit kezdeni ezzel a lappangó és krónikus problémával. Del Rio-nak valamit ki kell találni, hogy ne fagyjunk így meg #D-ben ha valami meccs közben nem jól alakul, mert így ott lesz a Damoklész kardja a PO-ban, ami bármikor lesújthat.

A támadókat persze ettől függetlenül dícséret illetve. Felraktak megint 51 pontot, méghozzá ezúttal nyomás alatt is sikerült. És végülis W-lett a vége, azaz minden bizonnyal 6:0-val zárjuk a Von+Bailey nélküli időszakot, legalább ennek örüljünk. 😊

Most aztán lehet izgulni, hogy Woodyard sérülése ne legyen komoly...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
Botrányos meccs volt megint 😊

több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Ma ők nem játszanak


Jammer ki-, Williams bekerült. Kuper is aktív (idén először). 😊
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Champ ma se játszik, a többi inactive-ról még nincs hír...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mintha nem először írnád Gase-t Gaze-nek, ezért gondolom nem elírás.Black_Adder
Köszi, javítottam. (És próbálom megjegyezni. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
NFL 5. Hét: Broncos - Cowboys beharangozó

És - talán még nem megkésve - egy rövid visszatekintő a Philly meccsre:
Broncos 2013w4: Továbbra is veretlenülpeterk2005
Mintha nem először írnád Gase-t Gaze-nek, ezért gondolom nem elírás.

Valaki biztos be fog segíteni Clarknak, de én őszintén Welkerre nem is gondoltam.
Kíváncsi vagyok hogy oldjuk meg. Az tiszta, h most először be kell áldozni egy skill playát pass protectionre. Normál esetben lehetett volna hagyni Cladyt 1v1ben Warerel, szép kis párharc lett volna, így viszont duplázni kell minden playnél.
11 personelben lehet h Dressen lesz többet Thomas helyett.
Gyakrabban lesz 12 persenel esetleg 13 personel is. Az extra TE Welker rovására.
Moreno sokkal többet lesz pályán Hillman és Ball kárára.
Legjobbak 11 personelben vagyunk Thomasszal TE poszton. Hogy helyette Welker segítene be Clarknak, arra nem gondoltam, de Thomasnak nem ez az erőssége, Welkert meg nem ismerem erről az oldaláról.

A másik téma jobban érdekel, h Wittent hogyan védekezzükl e. Én Trevathant tenném rá és egy DB-t.

Nem kizárt, h az eddigi legerősebb ellenfél, bár szerintem a Ravens simán jobb náluk. Kicsit kémkedtem a topicukban, elsősorban az edzői gárdával voltak elégedetlenek, ami nem túl jó omen Manning előtt... Arról nem is beszélve, csak hogy tovább nyomatékosítsam a beharangozóban leírtakat, h PM számára ismerős lehet a Tampa 2...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
hát igen, ha valaki ért a játékhoz azt élmény olvasni, kár h black nincs benne a podcastbe 😀Negritis
ott nem feltétlen azok vannak akik értenek hozzá.
(tisztelet a kivételeknek)

Azért shady nem csak azért tudott futni mert van egy Vick is kell hozzá az Oline is.
De sok ilyen futó csapat nem lesz már nektek idén mint az eaglesJanek
Valóban, a Philly futójátékát hasonló hosszúságban lehetne éltetni, és hosszú bekezdés jutna az OL-re is, de aki nem látja a csapatot hétről-hétre annak valahogy mindig a skill postok tűnnek fel jobban. Broncosban észre veszem, amikor Beadles vagy Vasquez 20 yardra a LoStól tolja valamelyik szerencsétlen LBt/DLt, más csapatnál elsősorban az OL összképére tudok felfigyelni... Az Eaglesnél meg külön koncentrálni is kell, h mikor pislogj mert lemaradsz a playről... Számomra laikusként Vick volt a legfeltűnőbb, és az option game-ben az optionök száma.
- Ha "középen" fut McCoy A vagy B gap, akkor könnyű kiprovokálni egy 5vs4 emberes szitut
- Ha szélen fut, akkor a safetynek vagy SLB-nek 1v1-ben meg kell oldania
- screen pass, amihez a többi WR is blokkolhat, ezt a CB-knek kell megoldania
- Vick futása, tipikusan a másik oldalra, mint ahova McCoy menne akkor RDE és WLB lehet rajta
- vertikális passz játék (esetleg playactionből), ha erre nagyon elmennek a CB-k, akkor túl későn segíthetnek be a szélső futások / screen passz ellen A többi opció miatt, a safetyk kb be se segíthetnek.
Játszottunk 1 évet zonereadet, akkor is azt mondtam h nem gimmick, azóta több csapat magasabb szintre helyezte, az Eaglesre nézve is sértő lehet a 2011-es Broncoszal összehasonlítani, de én akkor ástam magam bele a témába a tudás azóta csak apadt...

Hogyan lehet ez ellen védekezni?
- Kiváló DL sor, ami önmagában megfogja az OLt?
- Gyors Lb-k, aki odaérnek mindenhova?
- Zóna védekezés emberezés helyett? //Pryor ellen feltűnően sokat zónáztunk, így talán jobban haladtak, de nem volt ott a veszély Pryor futásainál. De lehet h csak Carter sérülése miatt váltottunk.
- Folyamatosan spyolni Vicket?
Elég sok yardot futottatok az elején, nem is rossz átlaggal. A kulcs az volt - és szerintem a többi csapatnak is az lesz - h folyamatosan pakoltuk fel a pontokat, rákényszerítve ezzel titeket a passzjátékra, ami viszont koránt sem ment olyan jól... Egyébként a fal viszont passprotectionből szvsz egyáltalán nem vizsgázott jól, idén koránt sem olyan félelmetes a denveri passrush, Vicket mégis gyakran tudtuk siettetni.

Ami engem meglepet, h nem mentek neki az elején a 4th downnak, elég nagy volt az átlagos hossza akkoriban egy játékotoknak, h megérje a kockázatot, és ha yardok tekintetében nem is jöttök ki rosszul az adok-kapokból, ha minden pontváltásnál 4-gyel nő a különbség, ugyanúgy elhúzunk. Azon is meglepődtem, h nem mentek rá a 2 pontosra, én azt hittem Kelly a szükségtelen kockázatokat is bevállalja, ehhez képest most ultra konzervatív volt ezekben az esetekben...

A posessionbattle megint más téma, nem tudom megítélni, h mennyit használ az offensenek az uptempo, és mennyit árt a defense-nek. gondolom előbbi maximalizálása és utóbbi minimalizálása napirenden lesz a holtszezonban... Kíváncsi vagyok hol lesz a csapat egy-két év múlva, bár egyébként úgy néz ki idén abban a divízóban csak a csoporton belüli eredmények számítanak, abban meg jók vagytok 😊...

[OFF]A podcast jelenlegi struktúrájába ilyen terjedelmű elemzések nem férnek be független attól, h okosság vagy hülyeség. És akik ott vannak minden meccsről beszélnek nagyjából hasonló terjedelemben és pontossággal, én ha más csapatról kéne véleményt formálnom, nem tudnám tartani ezt a színvonalat, független attól, hogy ez magas vagy alacsony. Ezért se nagyon írok más topicba.... Egy podcastben alighanem én tűnnék / én lennék a leghozzáértetlenebb...
Jó kérdés egyébként, h a terjedelmesebb elemzések írott vagy beszélt formában hatásosabbak. Én szívesen meghallgatnék egy-két mélyebb gondolatot egy-egy meccsről, de az nehezebb műfaj, kevesebb illetve mások az illusztrációs eszközök, sokkal több készülést igényel, egy dolog érteni valamihez és más dolog fél órán keresztül úgy beszélni róla, h ne veszítsd el a hallgatóság érdeklődését. Írásban át lehet olvasni, javítani mondjuk a szóismétléseket, szóban élőben rögtön jól kell. Egyáltalán nem biztos, h jobb lenne, mint a jelenlegi felszínesebb eszmefuttatások, amikhez egyébként sokan foggal-körömmel ragaszkodnak. Egy próbát persze megérhetne (akár úgy h minden meccsről másik 2-3 ember beszélne), de a hasonló felvetés vagy rosszul lett kommunikálva, vagy rosszul lett értelmezve vagy mindkettő, mindenesetre kifejezetten és jóvátehetetlenül negatívan sült el, úgyh ezek helye továbbra is a csapattopikok maradnak, illetve a best of post[/OFF]

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
NFL 5. Hét: Broncos - Cowboys beharangozó

És - talán még nem megkésve - egy rövid visszatekintő a Philly meccsre:
Broncos 2013w4: Továbbra is veretlenül


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 11 082 — SB 50 Champion @ Grund
Injury report:
Questionable: Champ, Lenon
Probable: Decker, Dreesen, Kuper, Prater, Ramirez, Trevathan, Unrein

Champ azt mondta, hogy jobb a lába, mint múlt héten ilyenkor volt, de DRC, Harris és a többi CB olyan szinten játszik, hogy a csapatnak nem kell sürgetnie a visszatérését. (jó lesz ő a szezon végére és a playoffra kipihentebben 😉 )



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
hát igen, ha valaki ért a játékhoz azt élmény olvasni, kár h black nincs benne a podcastbe 😀Negritis
ott nem feltétlen azok vannak akik értenek hozzá.
(tisztelet a kivételeknek)

Azért shady nem csak azért tudott futni mert van egy Vick is kell hozzá az Oline is.
De sok ilyen futó csapat nem lesz már nektek idén mint az eagles

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 338 — The Mathematician
hát igen, ha valaki ért a játékhoz azt élmény olvasni, kár h black nincs benne a podcastbe 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Irjál még ilyeneket. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)