NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem amikor Von visszajön, akkor a támadó oldalról repül majd valaki, bár lövésem nincs, hogy ki, de ez mondjuk még pl. Walton állapotától is függhet...

Champ-ről közben tegnap lekerült a "csizma", de nem tűnik túl valószínűnek, hogy játszani fog, bár nála soha nem lehet tudni, nagy harcos... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy embert aktiválhatunk IR-ről év közben. Igaz, rookie esetén ez nagyon valószínűtlen, mert IR-en nem edzhet együtt a csapattal, anélkül meg rookie-ként nehéz bizonyítani. Igazad van, a jövő hét valószínűleg elsietett, lesz az később is. De kétlem, hogy Dysert végig aktív rosteren maradna.
Vallos mellett Moffitt kirakására azért gondoltam, mert 10 OL ember van rosteren és 8 DL. A DL sokkal jobban rotálódik, így ott akkor is hasznos valaki, ha nem kezdő, OL-ben viszont jellemzően csücsül. Több csapat pl. csak 8 olineman-t visz, 1-1-1 tackle, guard és center backupot, ha olyan backup van, aki több helyen is bevethető. Szóval szerintem DL-be még hozunk valakit. Lehet, hogy PS-ből (majd meglátjuk ki lesz ott), de akár az utcáról, waiverről, stb. Perse nem biztos, de fura lenne, ha 25-nél több támadó maradna idény második felére is rosteren. Azaz +1-2 embert szerintem kap még a védelem, és aligha a secondary, ami így is loaded.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Nehéz lesz bárkit is claimelni, mert a sor majdnem legvégén vagyunk...
Egyébként szvsz jövőhét elején ugyanolyan nehéz lesz PS-be csempészni Dysertet, mint most lett volna, szóval ha most nem mertük, jövőhéten se merjük majd.
A védelemből igazából nem cutoltunk senki olyat, akiért azt mondanám kár, csak IR-re ment QCarter, Quan Smith, McCray meg Breadley.
Annyi, h amikor Von visszajön a front7-be, akkor onnan szerintem senkit nem tudunk cutolni, esetleg Lenont, de szerintem inkább Jammer lesz az áldozat. A korai is közre játszik, de jelenleg ő a 11. számú CB, és kb Bailey sérülésének köszönheti h rosterre került...
Jó kérdés, h Hester csak Anderson sérülésének köszönheti-e h még csapattag. Szerintem nem. Egyrészt mert tud játszani FB-t amit mi sohasem használunk, Fox mégis ragaszkodott hozzá tavaly is h legyen, másrészt kulcsjátékos az ST-ben...
Walton visszatérésével Vallos 100%, h repül, és valóban lehet h Moffitt is, Kérdés akkor csak, hogy kivel töltjük fel a rostert. Akik helyet kaphattak volna a védelemben azok mentek IR-re, mert ez volt a legegyszerűbb módja itt tartani a legtöbb talentet, de így azok szezon közben se ugorhatnak be.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
A 27-es offense szerintem taktikai lépés. Nem lesz ez ennyi, le fog redukálódni legkésőbb a 6. hét után. Egyszerűen, nem volt annyi quality backup a DL és LB sorban, hogy megérte volna őket itt tartani, mert olyant hozhatunk bármikor. Szerintem Dysert-et nem akartuk waiver-re engedni, de ő jövő hét elején már PS-ban lesz. Ha pedig Walden felépül, akkor Wallos és Moffit is repülni fog, mert ManRam C és G backup szerepet is ellátja. Főleg, hogy Kuper is itt van még. És ha Anderson felépül, szerintem akkor az RB poszton is lesz valami rendrakás. Vagy marad mert annyira jó lesz, és akkor Hester cut, vagy megy PS-be ő is.

A DL-be meg azonnal claimelném waiverről Drake Nevis-t. A Colts meglepetésre waivelte, pedig nagyon jó előszezont tolt. A két éve alatt eddig többet volt sérült, mint egészséges, de amikor ép, akkor simán kezdő kaliber. Erős, mobilis, "ingyért" nagyon megérné, de sztem nem fog csúszni addig, hogy elhozhassuk...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
C.J. Anderson roster-re kerülése meghosszabbítja az UDFA streak-et, nem? 😊StormST
Valóban, valamiért úgy rémlett, h neki már a 2. próbálkozása...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
C.J. Anderson roster-re kerülése meghosszabbítja az UDFA streak-et, nem? 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Magyarázom a bizonyítványom
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Denver Broncos - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


QB: 100% egyezés, mondjuk egyedül annyi volt a kérdés, h 2 vagy 3 lesz rosteren.
RB: 4-et eltaláltam, de van egy 5. is, igazából Hester előtt ha felépül, CJ Anderson
WR: King nem csinált rostert, de az 5-öt eltaláltam
OT: Painter nem csinált rostert
OG: Na itt nyúltam legjobban mellé. Egyrészt Blake repült, másrészt Kuper maradt, bár ez a paycut után elég egyértelmű volt. Ellenben Moffitt, aki egyrészt akkor még itt se volt, másrészt 0 esélyt adtam volna neki, itt maradt. Tartok tőle, h nem azért mert ő quality backup lenne
C: Hasonló helyzet az OGhez, Lilja nem, az akkor még itt sem lévő Vallos igen. Tartok tőle, h nem jártunk jobban, mint egy egészséges Liljával jártunk volna
TE: Green is rostert csinált. Ennek örülök.

26 támadó. Nem tetszik. A védelemben eleve több lehetőséghez jutnak a cserék, Von Miller eltiltásával pedig egy every down LB került ki, szóval hatványozottan igaz. De erről részletesebben lejjebb.

DE: Quan Smith IR-re ment nem a rosterre. Nem volt elég jó, h türelmesen kivárjuk a felépülését. Majd jövőre.
DT: 100% Ezt is eltaláltam, itt se voltak sok hibázási lehetőség
LB: Von Millert eltiltották, Breadley ment IR-re, helyettük Lennon jött a semmiből.
DB: Itt a nagy átképzések mellett nagyjából maradt amire gondoltam, csak itt marad JAmmer is.

A 24 védőről leírtam a véleményem, a 13 fős front7-ről hasonlóképp vélekedek. És a névsor is jelentősen gyengébbnek tűnik a tavalyinál. Igazából Sly Williams még nem robban be a köztudatba, Knighton nem biztos, h jobb mint Bannan, az LB sor pedig jelentősen gyengült.
11 DB elsőre kicsit sok, de ez volt a legmélyebb poszt, jó kérdés akkor h minek mélyítettük ennyire, elsőre mindnesetre szokatlan, h 11-en vannak, de amennyi subpackaget használunk nem feltétlen hülyeség.

Külön említést érdemel Julius Thomas és Ihenacho akik saját erőből bejátszották magukat a kezdőbe, illetve Ramirez és Trevathan akiknek ölébe hullott, valamint Hillman, aki, hm, végül is neki is inkább ölébe hullott. Ők az új kezdők tavalyhoz képest. Ramirez miatt nagyon aggódom, Trevathan viszont élhet a lehetőséggel, ahogy korábban elmélkedtem, ha elég jól tolja, akkor Irvinget szoríthatja ki, fura mód nem is Irvingnél kell jobbank lennie... Ja tényleg Irving is új kezdő tavalyhoz képest, csak ő kb február óta biztos...

Fő kérdés, az OL depth, és a VonDoom mentes front7. Számunkra 6 meccs után új szezon kezdődik, addig kármentés. kb 4-2 lehet a kitűzött cél, ami a div győzelemhez előzetesen elég lehet, de ezzel nagyon előre szaladtam, már a 4-2-vel is. Először lássuk mire megyünk a Ravens ellen, meg h kik lesznek egészségesek ellenük..

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
És igaza lett Negritis-nek, tényleg 11 DB került rosterre. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
Week 1 DC:

QB: PM, Oswi, Dysert
RB: Hillman, Montee, Moreno, Hester, Anderson
WR1: Bay-Bay, Caldwell
WR2: Decker, Holliday
WR3: Welker, Decker
TE: Julius Thomas, Dreesen, Tamme, Green
LT: Clady, Clark
LG: Beadles, Kuper
C: Manny, Vallos
RG: Vasquez, Moffitt
RT: Franklin, Clark

LDE: Wolfe, Malik Jackson
DT: Vickerson, Unrein
NT: Knighton, Sly
RDE: Ayers, Phillips
SLB: Irving, Phillips
MLB: Woody, Lenon
WLB: Trevathan, Steven Johnson
LCB: Champ, Harris, Jammer
RCB: DRC, Carter, Webster
SS: Ihenacho, Adams
FS: Moore, Bruton, Bolden

K: Prater
P: Colquitt
H: Colquitt
LS: Brewer
PR: Holliday, Welker
KR: Holliday, Bolden



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Akkor megszakadt az UDFA streak, pedig McCraynek volt esélye.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
Végleges listák:

Waived: Beal, Blake, Cornick, Fuga, Garland, Hester, Holmes, King, Painter, Rasner, Gerrell Robinson, Lamaar Thomas, Youboty

Released: Lance Ball, C.J. Davis, Jeremiah Johnson, Lilja, O'Connell

IR: Bradley, McCray, Quan

Suspended: Von



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Szerintem OL-ből lesz kevesebb... Ha a talentlevelt nézzük ez mondjuk egyértelmű is az eddigi cutok során máris távozott egy-kettő olyan, aki rosterben reménykedhetett, másrészt viszont 8 OL ember elég kevésnek tűnik, pedig én most erre tippelnék.
3QB, 5WR, 5RB, 4TE, 8OL = 25O. Esetleg Green rovására valaki az OL végére odaférhet.
Hamarosan választ kapunk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
Akkor 3 QB...

Én úgy értettem, hogy az 5 RB valahol egy poszton kiesést jelenthet és a QB az egyik olyan, ahol nem volt tuti a létszám. Így most lehet, hogy 1 DB-vel lesz kevesebb...

Ezek szerint vagy Oswi-ban nem bízunk, vagy abban, hogy Dysert elérne a PS-ig...

Jeremiah és O'Connel se nagy meglepetés...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
A 3QB szvsz nem az RBk számán múlik, hanem h Foxék szerint sikerülhet-e PS-re menekíteni Dysertet.Black_Adder

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elway é Fox élő sajtótájékoztatója az 53-as rosterrel és az idénykezdettel kapcsolatban. Most este 10-től kezdődött!!!
 www.denverbroncos.com/multimedia/videos/BTV-Live-Elway-Fox/1c4e2959-d27a-45fb-8958-d13ae2dd7088


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Jeremiah Johnson RB és Jake O'Connel TE is elküldve.

Fox és Elway mindjárt sajtótájékoztatót tart.
 www.denverbroncos.com/multimedia/videos/BTV-Live-Elway-Fox/1c4e2959-d27a-45fb-8958-d13ae2dd7088
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
A 3QB szvsz nem az RBk számán múlik, hanem h Foxék szerint sikerülhet-e PS-re menekíteni Dysertet.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
King meglepő kicsit, Quan sajnálatos, Painter PS-re reméljük marad...

5 RB maradt (Moreno, Ball (végre csak egy!!! 😀, Hillman, Anderson, Hester), kissé talán meglepő, de nem vészesen...

Caldwell szerintem a 3. PS meccsen játszotta be magát a keretbe, nem túl nagy meglepetés, de azért nem fogadtam volna rá...

Azért még kíváncsi leszek a többi cut-ra, pl. hogy hány QB-val megyünk a szezonnak, de ha 5 RB maradt, akkor kétlem, hogy 3 QB lesz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Hmm King már közepesen meglepő. Pár hete még azt mondtam valakinek, tuti marad, bocsi...
TC elején jókat írtak róla, amikor még mindenki másról is, azóta Caldwell elé került, Holliday fix a visszahordások miatt, és akkor gyakorlatilag bizos, h csak 5 WR tartunk. Igazából King simán mehet PS-be Hesterrel ellentétben, könnyen lehet h ez is közre játszott a döntésben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Wow, nem tudtam, hogy Lilja ennyire nem volt rendben. Így érthető Vallos megtartása.

Az 5 WR miatt nem aggódom, mert TE poszton van 3 elkapónak is jó célpont, nagy bajban akár folyamatosan is nyomathatjuk 2TE-vel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502



Idei 5. körös választottunk Tavarres King WR is lapátra került..

Quanterus Smith DE IR-re került. Lassabban halad a felépülése az ACL műtétből,mint remélték.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Vallos is lapáton. Kíváncsi vagyok hány OL embert tartunk meg...
Mármint pont h rostert csinált. wow. Számomra kicsit meglepő, én őt végig TC bodynak tartottam.

Btw Hester is rosteren, az eddig látottak alapján, mint FB. Kérdés mennyire bizonyul ez elfecsérelt rosterspotnak, tavaly Gronko abszolút az volt, de Hester legalább futni is tud sérülés esetén.
Megin más kérdés, h így viszont akkor 5RB-nk lesz valszeg, ami kicsit soknak tűnik ilyen passhappybe, főleg ha ez azt is jelenti, h WR-ből is csak 5 lesz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Blake kivágása csak azért meglepő, mert 4. körösnek gyakran adnak egy második évet is. PS-be még vissza is jöhet akár. De a preseason teljesítménye alapján nálam szemre reménytelen a pali. Cserék ellen is az volt.
C.J. Andersonnak örülök, a futók közül nekem ő tetszett a legjobban. Főleg a YAC játéka tetszett, mert pont abban mutatott kiemelkedőt, amiben a többi három reménység nagyon gyéren szerepelt. Anderson viszont a niners csere defense ellen úgy termelt nagyon jó yardszámot, hogy szinte minden futásánál már a los-on leütközték, és onnan kellett yardokat találnia.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Philip Blake C/Gxrace77
A TC és PS meccsek alapján nem mondom meglepőnek, de ez azért mindenképp említésre méltó cut, lévén h tavalyi 4. körös pickről van szó. Ezzel egyébiránt az Elway éra eddigi legrosszabb választottja rangot tudhatja magáénak, nem mintha ez oly tragikus lenne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear