NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Asszem a PFFnél ő volt a legszarabb LB. //szerk: vagy Maulauga, de az biztos h ott volt a bottom 5-ban...
Jelenleg így nézni ki a kezdő LB sorunk: Trevathan - Woody - Irving
Trevathan alapból is csere WLB, nickel felállásoknál jön be ráadásul még az is stimmel, h olyankor Woody megy be középre. Azt hiszem Woody mindenképp tudja azt középen is, mint Breadley vagy Irving, ellenben a gyenge oldalon Trevathan már visszalépés, az Irving vs Millerről pedig inkább nem is írok semmit...Black_Adder
Nem akarok nagy hülyeséget mondani, de szerintem kezdetben majd Philips fogja pótolni Von-t, hiszen mégis csak valamennyire a helyettesének hozták ide. Egy Woody-Irving-Philips trió azért már pofásabb kicsit. Ha Irving valóban beválik, akkor nem lesz itt nagy probléma szerintem. Falura elmegy, városban meg úgysem nézik 😊

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Gondolom volt valami egyezkedés, és ez lett az eredménye. Nem tiszta a történet sem Von, sem a liga részéről, nem látunk a színfalak mögé. Ami a lényeg, hogy az első hat héten nem lesz.

Ravens, Giants, Eagles, Raiders, Dallas, Jacksonville. Tavallyal ellentétben - amikor az első 6 meccsből 3-ban (akkor még) jobb csapattal találkoztunk (Atlanta, Texans, Pats), plusz a Steelers, és idegenben a Chargers - az idei schedule nem olyan erős az elején. Ezt Von nélkül, egy gyengébb védelemmel is minimum 3:3-ra, de inkább pozitívra kell hozni, egy ilyen offense-el. A Colts és a Redskins ellen már játszhat Von, utána bye week, és utána már Walton is visszatérhet.

Az NFL.com-on már meg is jelentek a Broncos nem elit csapat jellegű írások. Hála istennek. 😊 Amióta focit nézek, még sosem sült el jól, ha egy csapat túlságosan jónak nézett ki az idény elején. Másfél hónapja aggasztóan jónak tűntünk. Most már nem, de nem baj. 😊peterk2005
Szerény véleményem szerint azért ezeket a csapatokat illene Von nélkül is verni, ha komolyan gondoljuk az SB aspiráns szerepét. Szoros lesz, és nagyon fog hiányozni az a plussz, amit ő jelent a védelemnek. Óriási játékos, de egy kis nyugtató nem árt neki, még mielőtt nagyobb hülyeséget csinálna.
Legrosszabb esetben egy szedett vetett D-vel O# csatára és pontzuhatagra kell berendezkedni. Ebben pedig szerintem a felsorolt csapatok közül csak a Dallas (esetleg a Giants) lehet egész meccsen partner.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gondolom volt valami egyezkedés, és ez lett az eredménye. Nem tiszta a történet sem Von, sem a liga részéről, nem látunk a színfalak mögé. Ami a lényeg, hogy az első hat héten nem lesz.

Ravens, Giants, Eagles, Raiders, Dallas, Jacksonville. Tavallyal ellentétben - amikor az első 6 meccsből 3-ban (akkor még) jobb csapattal találkoztunk (Atlanta, Texans, Pats), plusz a Steelers, és idegenben a Chargers - az idei schedule nem olyan erős az elején. Ezt Von nélkül, egy gyengébb védelemmel is minimum 3:3-ra, de inkább pozitívra kell hozni, egy ilyen offense-el. A Colts és a Redskins ellen már játszhat Von, utána bye week, és utána már Walton is visszatérhet.

Az NFL.com-on már meg is jelentek a Broncos nem elit csapat jellegű írások. Hála istennek. 😊 Amióta focit nézek, még sosem sült el jól, ha egy csapat túlságosan jónak nézett ki az idény elején. Másfél hónapja aggasztóan jónak tűntünk. Most már nem, de nem baj. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
Az a vicc, hogy a liga 3. kihágásként kezelte, amiért egész szezon járt volna, szemben a második kihágásért járó 4 meccsel, végül valahogy 6 meccs lett...

Ha jól értettem egyébként, akkor kiöntött egy mintát, majd higítva adta le...

A bibi nálam ott van, hogy a 2. vétség nem tudom mikor volt, ahogy néztem mások se. Inkább a 6 meccs a ligával való szembemésnek szól sokak szerint, de legalább bemehet a csapathoz, csak nem edzhet és bukik 800 000-t... 😛

Erre rámehet a BYE, még ha a PO nem is, mivel csak 1 AFC West meccset hagy majd ki...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
6 meccses lett az eltiltás

szerk:
The Substances of Abuse policy requires everyone to comply with the rules. Although my suspension doesn’t result from a positive test, there is no excuse for my violations of the rules. I made mistakes and my suspension has hurt my team, Broncos fans, and myself. I am especially sorry for the effect of my bad decisions on others. I will not make the same mistakes about adhering to the policy in the future. During my time off the field, I will work tirelessly and focus exclusively on remaining in peak shape. I look forward to contributing immediately upon my return to the field and bringing a championship back to the people of Denver.
-- Von Miller

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Asszem a PFFnél ő volt a legszarabb LB. //szerk: vagy Maulauga, de az biztos h ott volt a bottom 5-ban...
Jelenleg így nézni ki a kezdő LB sorunk: Trevathan - Woody - Irving
Trevathan alapból is csere WLB, nickel felállásoknál jön be ráadásul még az is stimmel, h olyankor Woody megy be középre. Azt hiszem Woody mindenképp tudja azt középen is, mint Breadley vagy Irving, ellenben a gyenge oldalon Trevathan már visszalépés, az Irving vs Millerről pedig inkább nem is írok semmit...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 801 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nem fogynak a rossz hírek:

Stewart Bradley to have wrist surgery, miss several weeks for Broncos.peterk2005
ex-Cardinalsost ex-Cardinalsossal pótoltátok, jött Paris Lenon


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem fogynak a rossz hírek:

Stewart Bradley to have wrist surgery, miss several weeks for Broncos.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Nagyon valószínűtlen, h ma megoldás születne.
Azt hiszem, ha ártatlan lenne von, már tudnánk, h pontosan mivel és miért vádolják, rossz vége lesz ennek, nagyon rossz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kezdem úgy gondolni, hogy hosszú távon talán jobb is lenne, ha Von most megkapná az eltiltását, és az ezzel valószínűleg együtt járó vaskos suska megvonást...

Amikor először hallottam az esetről, meg arról, hogy fellebbez, még úgy voltam, hogy oké, valami biztos gátolta abban, hogy megcsinálja azt az átkozott tesztet. De a letartóztatásos, engedély nélküli vezetéses történet után kezd az az érzésem lenni, hogy Von-al mintha kicsiit elszállt volna a világ. Mintha úgy gondolná, hogy amíg a pályán ász, addig az életben megengedheti magának a "lazulást", nemtörődömséget. Nem gondolom, hogy javíthatatlan "rosszfiú" lenne, mert mindig pontos edzésen, sohasem késik, edzésen hajt, a pályán példaértékűen dolgozik, stb., és a társak is láthatóan kedvelik, azaz karakter problémái sincsenek. De egy fiatal srác, akit hirtelen megcsap a bomba siker, el tud szállni agyban akkor is, ha amúgy jó gyerek. Ha így van, akkor nem árt neki egy "tasli", ami helyre teheti.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
 deadspin.com/why-von-miller-is-facing-a-six-game-suspension-1166657725

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Von Miller ügye sem áll valami túl jól. 6 meccses büntetést kaphat. 😕

 www.milehighreport.com/2013/8/19/4636408/report-von-miller-will-be-suspended-six-games
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ravensnek? Kb bárkinek 😛
De most nem erről volt szó, csak, hogy a PO-meccshez képest csak jobb lehetett volna a bajnok, mert ott finoman szólva is nevetségessé tették 😊 De ettől még épüljön persze fel gyorsan, hogy ne lehessen kifogás 😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na mi van, már a Ravensnek is inkább szurkolsz, mint nekünk? Szép, mondhatom. Csak nem zabszem van a gatyóban a késő őszi meccs miatt? 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, annál rosszabb pedig aligha lenne most a Ravens ellen 😊
De persze mindenki épüljön fel szépen gyorsan, jobb úgy nyerni ellenetek 😊)

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Wolfe és Welker ott lehet a nyitánon, Baileynek viszont lehet h nem lesz alkalma revánsra:
 espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/61042/broncos-expect-wolfe-welker-for-opener
Előszezonban egyikük se nagyon lép már pályára...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Már csak Champ lábsérüléséről kéne valami jó hír...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 326 — The Mathematician
Derek Wolfe ‏@DerekWolfe95 3ó

Thanks for the prayers everyone, ill be okay and will be back on the field soon #broncosup

nemtom volt-e már, twitterről info

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
A kezdő védelmünket nem nagyon láthattad. Elég foghíjjas volt ez a front, pont azok a srácok nem szerepeltek, akik az irányító siettetéséről gondoskodnak. Ennek ellenére szerintem sem rossz a kezdő támadó sorotok, de szerintem nem is vártunk mást.Helmut Zimmer
Hát lehet, hogy ti nem vártatok mást, de azért nálunk a futással kapcsolatban voltak kérdőjelek. No, meg sajna a broncos kezdő oline is nagyon foghíjas, így a pass prot működése sem volt egyértelmű. Reméljük Clady-vel, Vasquez visszatésésével és Lilja ill. Kuper játékba állásával máshogy fog ez is kinézni majd a szezonban. De ahhoz nem kéne most már több sérülést összeszedni...

undisputedly: Ezt nekem címezted? Azért kérdezem, mert utólag átolvasva a postomat sem látom, hogy ilyent állítottam vagy akár sejtettem volna. 😉peterk2005
Már miért ne vártunk volna mást média szerint merciless/ruthless...( egyéb eposzi jelzők) off machine a broncos, sőt sb kihívó... Ez mondjuk szerintem túlzás, mert ez kontakt sport, és a fizikum is számít, szóval én örülnék, ha az sb-ben esetleg összefutnánk. 😊
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ne haragudj miatta, de mi a saját hibáinkat próbáljuk felfedezni ezekből a jelenetekből, nem a ti érdemeiteket. Ti biztos minden turn over után azon hüledeztek mekkora playmaker az a csávó az ellenfélben, de mi ilyen bunkók vagyunk és annak ellenére, hogy évtizedeken keresztül voltunk divízió riválisok, most nem nagyon érdekel minket, hogy mennyire lesz erős az NFC egyik PO esélyes csapata, hanem hogy mi hogy a picsában játszottunk ennyire szarul. Persze erre egy lehetséges válasz, hogy annyit játsszunk amennyit az ellenfél enged, de juthatunk ettől különböző konklúzióra is adott esetben, sőt akár itt házon belül is különböző véleményre...
Black_Adder
Azért nem kell ennyire ellenségeskedésnek felfogni az általam írtakat 😊

Igen. Arra a jelenségre céloztam, ami minden szurkolót elhomályosít kicsit....
Turnoverekre átvetítve, egy sok eladott labdás meccs nem biztos,hogy azért van,mert akkora pech , vagy a variancia most ezt a felét dobta, hanem azért,mert az ellenfél védői tettek érte 😊undisputedly
Nincs is szó homerségről. Ugyanez a Broncos 1 hete 4 turnovert csinált a Niners ellen. Azt sem gondoltam és gondolom, hogy az a 4 turnover mind a védelem kiválóságának lett volna az eredménye. A turnoverekben benne van egy bizonyos véletlen faktor, akár erre, akár arra történik. A védelem turnover gyártó képességéről nem egy meccsen, hanem több meccses periódusban, tendenciaként érdemes csak beszélni.peterk2005
PErsze, én is írtam,hogy a "variancia" miatt hosszú távon jön ki igazán a csaapt TO szerző képessége,de a legtöbb topicban,-ahogyan sokszor nálunk is- elfeledkezünk arról,hogy ha szarul játszik a csapat, az nem biztos,hogy azért van mert pocsék formában volt.

Kapásból a 2 TO ami eszembe jut, az a Browner-féle elkapás utáni fumbli, ami jellemző a játékára, ezért sokkal inkább tervszerű volt mint véletlen, míg a Farwell goalline szituációnál szerintem ezt így tanítják,hogy ha van rá szög, akkor fejjel a kéznek.
No de nem akartam itt ellentétet szítani csak gondoltam a tisztánlátás végett megjegyzem, mint ahogyan majd lehetőség esetén, nálunk is megjegyzem,hogy a passrush hiánya a kezdők hiányán kívül nem csak azért volt,mert rossz napot fogott ki a pályán levő egység,hanem azért is,mert jó nagyon a passprot denveri oldalon.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igen. Arra a jelenségre céloztam, ami minden szurkolót elhomályosít kicsit....
Turnoverekre átvetítve, egy sok eladott labdás meccs nem biztos,hogy azért van,mert akkora pech , vagy a variancia most ezt a felét dobta, hanem azért,mert az ellenfél védői tettek érte 😊undisputedly
Nincs is szó homerségről. Ugyanez a Broncos 1 hete 4 turnovert csinált a Niners ellen. Azt sem gondoltam és gondolom, hogy az a 4 turnover mind a védelem kiválóságának lett volna az eredménye. A turnoverekben benne van egy bizonyos véletlen faktor, akár erre, akár arra történik. A védelem turnover gyártó képességéről nem egy meccsen, hanem több meccses periódusban, tendenciaként érdemes csak beszélni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Ne haragudj miatta, de mi a saját hibáinkat próbáljuk felfedezni ezekből a jelenetekből, nem a ti érdemeiteket. Ti biztos minden turn over után azon hüledeztek mekkora playmaker az a csávó az ellenfélben, de mi ilyen bunkók vagyunk és annak ellenére, hogy évtizedeken keresztül voltunk divízió riválisok, most nem nagyon érdekel minket, hogy mennyire lesz erős az NFC egyik PO esélyes csapata, hanem hogy mi hogy a picsában játszottunk ennyire szarul. Persze erre egy lehetséges válasz, hogy annyit játsszunk amennyit az ellenfél enged, de juthatunk ettől különböző konklúzióra is adott esetben, sőt akár itt házon belül is különböző véleményre...

Én például most rávarrom a vizel lepedőt Breadleyre, Hillmanre, a kicoff coverage teamre, Brock quantum leaper Foswira, Lance Ballra. És abba a reménybe kapaszkodok, h Breadley nálam sosem volt esélyes a kezdő posztra, múlt héten Irving lejátszotta, s most se került közelebb a kezdőhöz. Hillman kezdő ugyan, de én egyre inkább úgy látom, h Montee Ball hamarosan átveszi a hatalmat tőle. És ez nem azért jó, mert őt még nem láttuk játszani, hanem minden fizikai paramétere jobb, mint Hillmannek, mert ő úgy néz ki mint egy feature back, és ő tudja olvasni a blokkokat. A kickoff coverage teammel a múltban nem volt probléma, bízok benne, hogy csak egyszeri ksiiklás volt, Oswi csak csere, remélhetőleg nem kell élesben pályára lépnie. A nagy kvantum ugrását is hátha végre elfelejtik, melyre az OTAk előtt került igazán sor, amíg senki nem láthatta. Ugyanígy Lance Ballnak is felejtősnek kéne lennie, ha mégse nem állok jót azért, amit írni fogok rosterre kerülése kapcsán...

Julius Thomas-szal a fumble ellenére elégedett voltam, Demaryius Thomas-szal és Welkerrel szintúgy. Ami a legjobban aggaszt jelenleg, az Wofle. Ő kulcsjátékos a védelemben, hiába nem hallott róla sokat a liga, mert nem látványos dolgokat csinál, ellenben nagyon fontos és hasznos szerepkört lát el nagyon jól. És akkor még Bailey, Welker, ...ez egy igazi fekete nap volt nekünk, akárhogy is csodálhattuk volna a Seahawks foghíjasan is valóban briliáns játékát...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
A kezdő védelmünket nem nagyon láthattad. Elég foghíjjas volt ez a front, pont azok a srácok nem szerepeltek, akik az irányító siettetéséről gondoskodnak. Ennek ellenére szerintem sem rossz a kezdő támadó sorotok, de szerintem nem is vártunk mást.Helmut Zimmer
Hát lehet, hogy ti nem vártatok mást, de azért nálunk a futással kapcsolatban voltak kérdőjelek. No, meg sajna a broncos kezdő oline is nagyon foghíjas, így a pass prot működése sem volt egyértelmű. Reméljük Clady-vel, Vasquez visszatésésével és Lilja ill. Kuper játékba állásával máshogy fog ez is kinézni majd a szezonban. De ahhoz nem kéne most már több sérülést összeszedni...

undisputedly: Ezt nekem címezted? Azért kérdezem, mert utólag átolvasva a postomat sem látom, hogy ilyent állítottam vagy akár sejtettem volna. 😉peterk2005
Igen. Arra a jelenségre céloztam, ami minden szurkolót elhomályosít kicsit.
Pl kikap a csapatunk, rossz statokat hoz a Qb, rosszul blokkol a fal, így a futás is 2.4 y/c-vel megy.
Fan hajlamos ilyenkor azt mondani,hogy szar napja volt a csapatnak, semmi sem jött össze.
Az igazság pedig az,hogy igen sokszor nem az egység formájával volt probléma,hanem az ellenfél tette olyan nehézzé a játékot,hogy csak ennyire volt képes a csapat.

Turnoverekre átvetítve, egy sok eladott labdás meccs nem biztos,hogy azért van,mert akkora pech , vagy a variancia most ezt a felét dobta, hanem azért,mert az ellenfél védői tettek érte 😊
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
A kezdő védelmünket nem nagyon láthattad. Elég foghíjjas volt ez a front, pont azok a srácok nem szerepeltek, akik az irányító siettetéséről gondoskodnak. Ennek ellenére szerintem sem rossz a kezdő támadó sorotok, de szerintem nem is vártunk mást.Helmut Zimmer
Hát lehet, hogy ti nem vártatok mást, de azért nálunk a futással kapcsolatban voltak kérdőjelek. No, meg sajna a broncos kezdő oline is nagyon foghíjas, így a pass prot működése sem volt egyértelmű. Reméljük Clady-vel, Vasquez visszatésésével és Lilja ill. Kuper játékba állásával máshogy fog ez is kinézni majd a szezonban. De ahhoz nem kéne most már több sérülést összeszedni...

undisputedly: Ezt nekem címezted? Azért kérdezem, mert utólag átolvasva a postomat sem látom, hogy ilyent állítottam vagy akár sejtettem volna. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért ne tegyünk úgy, mintha a turnoverek az égből hullottak volna az ölünkbe 😊