NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Ök 11-en nincsenek már a csapatnál:

Kemonte' Bateman, WR
Mario Butler, CB
Manase Foketi, T
Ryan Katz, QB
Uona Kaveinga, LB
Nigel Malone, CB
Quincy McDuffie, WR
Greg Orton, WR
Deangelo Peterson, TE
Quentin Saulsberry, C/G
Lanston Tanyi, DExrace77
Orton és McDuffie a waived/injured listára kerültek, ha senki se claimeli őket, akkor a mi játékosaink maradnak, csak IR-en, persze onnan is tudjuk őket cutolni...
Saulsberry-nek DUI miatt van egy 4 meccses eltiltása, aligha növelte az esélyeit a rosterre. Amúgy tavaly PSben volt.

Még 2 játékostól kell megválnunk keddig, aztán szombat estére meg kell lennie a végleges 53-mas rosternek.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
Azok alapján, amiket láttam és olvastam, jelen pillanatban talán az lenne az ideális felállás, ha Moreno kezdene, Ball váltaná alap futásoknál, Hillman pedig egy change-of-pace/blokkoló RB-ként jönne be...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Két dolgot hadd tegyek hozzá Adder. Az egyik, hogy nem tudtam megnézni, hogy kik vannak fent ST-ben, de gyanítom, hogy nem a majdani valódi ST corp, hanem teszteljük a roster végét, hogy ki csíphet el ST pozíciót, ezért is vagyunk ilyen bénák.peterk2005
Erre én se tudtam odafigyelni, de elvileg ma játszottak a kezdők, és tartok tőle, h ez az ST-re is vonatkozott. Mekkora képzavar, h kezdő ST playa, de mindegy. Majd ha lesz időm visszanézem ilyen szemmel is.

A másik Hillman. Nekem kicsit csodavárásnak tűnik ez a "majd jön Ball" dolog, és nem is látom indokoltnak. Sem Ball, sem Hillman szempontjából. Hiszen nem arról van szó, hogy Hillman egy veterán lenne, akiben ennyi van és kész, jön helyette a fiatalabb, aki idővel jobb lesz. Hillman is ugyanolyan prospect, mint Ball. Ne feledjük, hogy hiába másodéves, Hillman fiatalabb még Ball-nál is, és NFL tapasztalata neki is minimális, alig jutott tavaly szóhoz. Szóval ahogy Ball esetén, Hillman esetén sem csoda, ha van némi "growing pain". Reméljük a szezonban mindketten folyamatosan fognak fejlődni. Van mit, mindkettőnek. Ugyanakkor szerencsére alkatilag és stílusban is mások, így nem egymást kell kiütniük, hanem ha mindkettő jó lenne, éppenséggel ki tudnák egészíteni egymást.
Én nem várok csodát Balltól, többször leírtam, h amióta teljes felszerelésben edzenek nem nagyon hasonlítgatják TD-hez, és eddig egyáltalán nem hívta fel magára a figyelmet a PS meccseken. Hillman ellenben felhívta magára többször is, csak épp negatív értelemben. 0>-3. Jelenleg így állunk a két fiatal futó terén.
Ezen kívül, én Hillman picket már az elején se szerettem. Egyrészt az előzetes várakozások szerint nem a legjobb bent lévő RB volt, másrészt reach volt. Erre azóta se cáfolt rá. Sőt egyáltalán nem látszik benne, h valaha feature back lenne. És ha az FO látná, akkor nem hoztak volna, most a 2. körben is egy RB-t.
És ehhez csak hozzá adódik a fumblitisz. Hillman jelenleg tisztán a leggyengébb láncszem a kezdőben.

Ellenben Ball, lehet h nem megváltó, nem túl jó az átlaga, Hillmannél is gyengébb pass protectionben, de ránézel és egy NLF futót látsz. Sokkal több fejlődési potenciált látok benne, mint Hillmanben, sokkal kevesebbet hibázik. Én nem azt mondom, h kezdjen Ball, mert ő a megváltó, hanem azt, h ne kezdjen Hillman, mert egyrészt ő se elég jó pass protectionben, 0 YAC, nem lehet túl nagy terhelésnek alávetni, és sorozatban kapja a fumble-öket.

Ha nem lennének labdavesztései, nem követelném Ballt a kezdőbe, - igazából most is Hillmant követelem ki onnan, és nem Ballt be oda - mert igazából Ball se fut nála jobban, de ő legalább nem hibázik nagyot. Egyébként azt írtam, h Moreno tűnt a legjobbnak, nem azt, h Ball, de valóban azt szeretném, h Ball legyen a kezdő. Számomra az eddig látottak alapján egyértelmű, h Hillmanre idén se lehet 200+ carriet rábízni, Ballra viszont látszólag igen. Ha csak rájuk nézek, számomra egyértelmű, h Ballal kell puhítani a DL-t középen, Hillman meg jöhet csereként, mint egy teljesen más típusú futó, hadd kellejen váltania a védelemnek is. De a tavalyinál gyengébb futójátékra számítok, nem arra, h akár Ball, akár más megváltja a világot....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Két dolgot hadd tegyek hozzá Adder. Az egyik, hogy nem tudtam megnézni, hogy kik vannak fent ST-ben, de gyanítom, hogy nem a majdani valódi ST corp, hanem teszteljük a roster végét, hogy ki csíphet el ST pozíciót, ezért is vagyunk ilyen bénák.

A másik Hillman. Nekem kicsit csodavárásnak tűnik ez a "majd jön Ball" dolog, és nem is látom indokoltnak. Sem Ball, sem Hillman szempontjából. Hiszen nem arról van szó, hogy Hillman egy veterán lenne, akiben ennyi van és kész, jön helyette a fiatalabb, aki idővel jobb lesz. Hillman is ugyanolyan prospect, mint Ball. Ne feledjük, hogy hiába másodéves, Hillman fiatalabb még Ball-nál is, és NFL tapasztalata neki is minimális, alig jutott tavaly szóhoz. Szóval ahogy Ball esetén, Hillman esetén sem csoda, ha van némi "growing pain". Reméljük a szezonban mindketten folyamatosan fognak fejlődni. Van mit, mindkettőnek. Ugyanakkor szerencsére alkatilag és stílusban is mások, így nem egymást kell kiütniük, hanem ha mindkettő jó lenne, éppenséggel ki tudnák egészíteni egymást.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Ök 11-en nincsenek már a csapatnál:

Kemonte' Bateman, WR
Mario Butler, CB
Manase Foketi, T
Ryan Katz, QB
Uona Kaveinga, LB
Nigel Malone, CB
Quincy McDuffie, WR
Greg Orton, WR
Deangelo Peterson, TE
Quentin Saulsberry, C/G
Lanston Tanyi, DE
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Nyerni mindig jobb, mint kikapni, még akkor is, ha preseason...

Az offense tündököl mint tavaly. A legjobb, h megint nekimentünk a 4th-nak, nem is ismerek rá Foxra. Ezt akkor is jó döntésnek tartottam volna ha nem sikerül. Gólhelyzetben, ha csak 50%ban is bejön, már jobban járunk. Szerencsére sikerült, így talán egyértelműbb Fox számára, h így kell a regular seasonban is. A TOkat viszont továbbra se nőttük ki. Hogy állunk most az előszezonban, kb 0-8?
QB: Amíg Manning így játszik át tudjuk vészelni a Von mentes időszakot. Ha viszont lesérül nagy baj lesz. Oswi igazából nem játszott rosszul, csak rossz helyzetben van itt az előszezonban. PFM után kell pályára lépnie, így nagyon szembeötlőek a hiányosságai hozzá képest. Valahogy sokkal lassabbnak tűnik, esetlennek, nem is tudom megfogalmazni főleg nem objektivizálni, de valahogy nem tetszik, nekem nem tetszett most se... Ja a végén egészen szánalmas volt...
Elkapók: DT és Decker továbbra is állatok. Julius Thomas nem tudom kezdő lesz-e. Tamme azért továbbra is kiforrottabb játékos, azonkívül akadnak feltűnő hibái. Pl a blokkolt FG az ő lelkén szárad. Elkapónak viszont olyan jó teljes felsezrelésben élesben, mint rookieként volt no contact edzéseken. A cseresorból úgy tűnik Caldwellre lehet számítani.
Futók: Hillmant nem szeretném a kezdőben látni. Igazából Moreno tűnt a legjobbnak, de ő a cserék ellen játszott. Ballnak volt néhány nagyon negatív futása ami rontja az átlagát, de ős is jobb volt Hillmannél, nálam legalábbis. Félek, h a másik Ball is rosteren ragad Anderson sérülése miatt
A fal: Nagyon jól blokkoltak futáshoz, volt ideje passzolni Manningnek, mindezt úgy, h továbbra is Ramirez a kezdő C. Minthogy ez már a 3. PS meccs volt tartok tőle, h ez így is marad... Nem lenne jó...

A védelem alaposan rám ilyesztett az elején. Bradford 6/6-tal kezdett, de aztán összekapták magukat.
DL: Unrein és Malik Jackson éltek a lehetőséggel, mindketten megerősítették egyébként erős helyüket a DC-n. Shaun Phillips jobb mint reméltem. Nem tudom Freeney vagy Abraham milyen lenne, de most Phillips elég jónak tűnik.
LB sor: Trevathan-Woody-Miller sorral kezdtük. Pont ezzel a felállással fantáziáltam el tegnapelőtt. Sajnos Trevathan nem játszott úgy, mint reméltem volna. az első TD az övé. Töredelmesen bevallom, nem tudom, mikor jött be Irving. Lehet h az ő megjelenéséhez köthető a védelem feltámadása, ő mindenesetre később több szép megmozdulással is észervétette magát. Woody jól játszott középen is. Von Miller nagyon fog hiányozni a védelemből, na nem azért mert nélküle nem lenne elég jó, hanem mert minden meccsért kár, amikor nem láthatjuk. Itt érdemes megjegyezni, h Ogletree brutálisan jól játszott ellenünk. Azért érdekes ugye, mert az egyik opció lett volna a drafton ő. Hát én most őt tippelném DPoY-nak...
Secondary: DRC megállta a helyét no1 CB-ként, Tony Carter mellett viszont volt több elkapás a másik szélen. Ihenacho nem játszott rosszul, de az első meccsen látott teljesítménytől messze elmaradt. Úgy összességében nehéz lenne megmondani, hogy kezdhetett Bradford 6/6-tal, hatalmas hibák nem nagyon rémlenek, inkább jó megmozudulások maradtak meg itt is

Specialteam: Botrány. Hol a tavaly coverage team? Így minden kickoff és punt után benne lesz a nagy play, csak nem nálunk, hanem az ellenfélnél. Ha már itt tartunk, Holliday játékában is továbbra is benne van a végzetes hiba, de az legalább megéri a kockázatot. Ez a coverage team viszont....
McCray viszont Von Miller eltiltásának köszönhetően lehet h életben tartja az udfa streaket... Kétségkívül ő a legreményteljesebb draftolatlan szabadügynökünk idén...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gyors összefoglaló a tegnapi meccsről:
- A mezőnyben nagyon olajozottan, a redzone-ban kicsit akadozóan működő offense. Mentünk vagy 450 yardot, jó futás és passz átlaggal.
- Tisztességes, jó meccset lehozó defense. Kevesebb, mint 200 yardot jött a Rams.
- A ST megint betlizett egy nagyot, újabb "lényegében" punt return TD-t szedtünk be.
- Osweiler sokkal jobban játszott mint 1 hete, a meccs végény viszont volt egy borzasztóan gyermeteg hibája.
- Ismét egy -4-es TO mutatóval zárt meccs, a játék minden fázisában el tudtuk adni a labdát. Fumble, INT, elhibázott snap, stb.

Ha azt nézem, hogy a kapott 26 pontból 1 "PR" TD, 1 fumble pick 6, 1 a 4 yardoson eladott labdából kapott TD és egy INT utáni FG, akkor egyrészt bíztató a teljesítmény, másrészt ott tartunk ahol tavaly idény elején: megint saját magunkat gáncsoljuk el ahol csak tudjuk. Remélhetőleg ez most csak a preseason-ra lesz igaz, és nem húzódik át az alapszakasz első felére.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Kiskegyedre írtam de OFF vége 😀
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Látom Ulpi nemcsak szakbarbárkodsz 😉 😛dande
?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Látom Ulpi nemcsak szakbarbárkodsz 😉 😛
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Mikor lesz az első keret csonkítás? Most a 3. PS meccs után?akike
Kedden, amikor megjelenik a Kiskegyed (ott nem közlik részletesen).
Egyébként ez benne van a naptárban (itt jobbra lent).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Mikor lesz az első keret csonkítás? Most a 3. PS meccs után?




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Belinkeltem amikor jött Gibbs:
 www.youtube.com/results?search_query=alex+gibbs+new+developments&oq=alex+gibbs+new+developments&gs_l=youtube.3...0.0.0.1662678.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1ac..11.youtube.
Itt a teljes Gibbs kurzus, de megtalálható ez a 8 perces bemutató is

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tessék félretenni a búslakodást, jó szezon lesz ez, meglátjátok. 😊

Búslakodás helyett itt van egy kis olvasgatnivaló a bleacherreport-ról, azt elemezve, hogy Montee hogy fog passzolni a csapatba: How Does Montee Ball Fit in the Broncos Backfield?. Nem friss a cikk, de ha netán még nem olvastátok akkor érdemes. A cikk megemlíti Alex Gibbs-t - gondolom nem kell őt bemutatni -, és linkel egy youtube videót is, amiben az Elway/TD időkben magyarázza a támadófal zone blocking sémában való működését, és hogy a fal illetve TD hogyan tudott az outside zone és a cutback/cutup futások vegyítésével olyan eredményes lenni. Érdemes megnézni.



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
A kezdők több mint egy félidőt fognak játszani szombaton.
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Starters-Expected-Into-Second-Half-vs-Rams/178dea6f-1f67-4962-b66b-e95d33b8d725
Ezt mondjuk kiegészíteném annyival, h több mint egy félidőt, vagy amíg le nem sérülnek...

Champ Bailey továbbra is bokavédőben, de Wofle és Welker is kihagyja a meccset, de nem edzett Lilja és Ayers se.
Joel Dressen a 4. PS meccsre térhet vissza ha minden jól megy. Nem mintha bármi is jól menne mostanság...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Akkor is Woody lett volna az MLB, ha nem sérül le Breadley:
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Woodyards-Shift-to-Middle-Part-of-Solution-at-Linebacker/79317c1e-ca3a-4e3a-8466-66a0bb0123c1
Bradley játékát látva ezen nem lepődök meg. Azt hiszem ez alapján bele is véshetjük a kőbe, h Trevathan-Woody-Irving sorral fogunk játszani az első 6 héten, hacsak nem lesz újabb sérülés. Nemrég felmerült Phillips mint SAM, ő rá ezek szerint elsősorban, mint csere RDE-re számítanak, ahol rendszeresen lehetőséget is kaphat. Azon kívül, szerintem ő lehet Irving első számú cseréje /*ezekben a szituációkban Quan Smith lenne a szerencsés szituációs pass rusher a másik oldalon*/

Érdekes eljátszadozni egy pillanat erejéig, hogy mi lesz, ha visszatér Von Miller. A triviális válasz, h helyre áll a világ rendje, és Woody-Irving-Miller hármastól retteghet az ellenfél. Ugyanakkor 6 meccs sok mindenre elég. Woody pont így bizonyította, h nincs szükségünk DJ-re, mert ő még jobb nála. Nem, Millert senki nem fogja kiszorítani.
Az eddig látottak alapján viszont, arra számítok, noha hajlamos vagyok egy 6. körös játékost jobbnak, akár szignifikánsabb jobbnak látni, mint egy 3. köröst, ha pontosan ugyanazt a teljesítményt nyújtják is a pályán, de nem lepne meg ha Trevathan hasonlóképpen fog élne a lehetőséggel, mint tette azt Woody. Én már most quality backupként számoltam vele mint csere WLB, aki ráadásul szignifikáns szerepet kap nickel LBként. Woodyt aligha múlja felül, de mi van ha Woody hasonlóan jó lesz MIKE pozícióban is? Kicsit alulméretezett tudom, de igazából jó volt coverageben, magabiztosan szerel, tud blitzelni, mit kell tudnia egy MLB-nek? Tudja azt is. DJ-ről is azt mondtam volna, h tud játszani MLB-t, mégse merült fel a neve, paycut útján se, és úgy se, h cut után esetleg visszahozzuk, de most Woody lesz a MIKE, ez már majdnem biztos, tehát itt komolyabb az elképzelés.
Hogy miért írom ez? Mert ha visszajön Von, és egy Trevathan-Woody-Miller sorral próbálunk szerencsét, akkor - és most szeretnék visszautalni egy korábbi írásomra, amikor azt taglaltam, h, dióhéjban: igazából az egyik legjelentéktelenebb pozíció nálunk az MLB, ezért bőven elég oda egy Irving, főleg, h nickelben úgy is lecseréljük, ha tehetjük Trevathanra, de azért egy harmadik everydown LB nagy upgrade lenne a mi védelmünknek is - szóval akkor három olyan LB lenne a kezdő, akik a tavalyi szezon alapján egyértelmű passz szituációkban is fent voltak, és nem kényszerből, hanem egy elit védelem meghatározó tagjaiként.
Persze ehhez előbb Trevathannak bizonyítania kéne, h kezdőben is olyan jó, mint nickelben volt, Woodynak bizonyítani kéne, h tényleg megállja a helyét középen is, Millernek meg bizonyítania kéne, h pályán kívül is lehet rá számítani. Domoklész kardja most már végig ott lebeg a feje felett...
Jöhet a kérdés, h ésakkorIrving? Ő eleddig Trevathannal ellentétben kevesebb lehetőséget kapott a védelemben, de azért nem teljesen súlytalan az a sok hype, amit Elway mondott róla, ha másért nem, azért mert másról nem mondott annyit. És ST-ben kifejezetten jó volt. Chris Harrisre pl elsősorban az ST-ben nyújtott teljesítménye maitt figyeltem fel először, mellesleg Trevathan is ott kezdte az előremenetelt a DC, de annó még Terrell Davis is ott hívta fel magára a figyelmet. Húha pont Woodyt felejtettem ki, pedig ő éveken át volt meghatározó tagja a speciális egységnek, mielőtt bedobták volna az igazán mély vízbe. Szóval ezek alapján minden adott, h Irving megállja a helyét a védelemben is. Nem is mondom, h nem így lesz, csak eljátszadoztam a Trevathan-Woody-Miller sor gondolatával, talán pont azért, mert nem ez a triviális megoldás. Egyébként tekintettel arra, h Irving nem a saját posztján fog játszani, hanem Miller helyén, számára vélhetően elég negatívan fog lecsapódni az összehasonlítás, míg Woody könnyen feledtetheti Mays és Brooking tavalyi produkcióját, szóval amennyiben Trevathan fel tud nőni a kezdőhöz, lehet h Irving valóban újra a cserepadon találja magát, ahol egyébként nagyon értékes quality és versatile backup lehetne.
Lehet h kicsit elragadtattam magam, de ez a Broncos nagyot mondó rovat, itt nem a játékosok utólag nevetségessé váló nyilatkoztai kapnak helyet, hanem a fórumozóké 😊
Elvileg szombaton debütálnak a már említett Trevathan- Woody-Irving hármas. Legalábbis meglepne ha nem próbálnánk ki őket együtt annak ellenére h elvileg Miller is játszhat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 326 — The Mathematician
épp be akartam rakni mikor láttam csiriplőn _😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502


😀
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 326 — The Mathematician
azért amikor ma a tv-ben annyit hallok hogy Manning 30évet ül megijedtem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Von-nak ezek után kurva komolyan kell venni ezt a dolgot, mert Stage 3-ból nincs visszaút. A karrierje végéig ott marad most már, és mostantól akkor is, ha ha nem füvezik, akkor is simán elmeszelhetik egy nem megjelenésért, egy nem szabályos mintaadásért, bármiért. Még arra is figyelnie kell, hogy mikor mit iszik vagy eszik, stb.

Szvsz ez amúgy milliókkal csökkentette a jövőbeli big contract kilátásait is. A teljes szezonos eltiltás kockázata nem játék, ezt a GM-ek is keményen figyelembe fogják venni.

A hülye agyatlanja.... 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 4 perc
Reality I've confirmed for #Broncos star Von Miller: He is now in Stage 3 of @NFL's drug policy. Next violation is minimum 1-year suspension
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
A pozitívum, h Von Millernek végre van ideje a saját életére. Ahol eddig nem sikerült megjelennie, az élet bármely területén, most elmehet és pótolhatja azt. Gyakorolhatja a "megjelenést" mert innentől még gyakrabban kötelezhetik őt véletlenszerű drogellenőrzésre. Csak hab a tortán, hogy ha dopping szereket is ki tudnak ilyen ellenőrzések alkalmával mutatni, márpedig miért ne tudnának, akkor az fizikai fejlődését és lassíthatja...

Maga a holtszezon meg egészen horrorisztikus lett. A 2. legjobb passz siettetőt elveszteni egy faxgép meghibásodása miatt, a legjobb játékosunkat eltiltották 6 meccsre, a csapat legendája (Bailey) sérüléssel bajlódik, a kezdő C IR-en, akit helyette hoztunk IR-ren, akit helyette hoztunk nem tudja kiszorítani a tavalyi csapat egyik legrosszabb játékosát, ezeken kívül számtalan kisebb-nagyobb sérülés, és gyülekeznek a kérdőjelek, meglehetősen rossz fordulatot vett az offseason az elmúlt másfél hónapban... De nem a PO esélyekkel van bajom.

- Raiders: kb most vannak mélyponton az újjáépítés terén, és ők is elvesztették a legjobb játékosukat. 1× találkozunk velük az első 6 hétben, de otthon így is mi vagyunk az esélyesek
- Chargers: Őket se kerülték el sokkal jobban a sérülések mint minket. Szegénységi bizonyítvány, de egy ideje már nem tudom követni, h kinek mennyire súlyos. Mire találkozunk velük, nekünk elvileg teljes csapatunk lehet, Walton leszámítva. Ennél jobban ők se fognak állni sérülések terén. És hagyományosan lassan kezdik a szezont.
- Chiefs. Minden évben ők a fekete ló, de egy kivétellel semmire nem mennek vele. Most a csapat két leggyengébb pontja cserélődött le, a QB és a HC, Azt modják jobb félni, mint megijedni, és kétségtelen, attól hogy nem játsszunk velük az első 6 hétben még kiharcolhatnak behozhatatlan előnyt, én valahogy mégsem találom reálisnak ezt a forgatókönyvet

Von Miller nélkül:
vs Ravens, @Giants, vs Raiders, vs Eagles, @Dallas, vs Jags
Hogy mit tudnak az majd kiderül. Ami biztos, h 6-ból 4 meccs otthon, ráadásul 3 az NFC ellen. Legfontosabb az AFC West aztán az AFC. Szóval szerencsésnek mondható a sorsolás Talán az első kettő tűnik a legnehezebbnek, de ha nem szerzünk 2 győzelmet, akkor Vonnal se lenne 6-0...

Szóval csak találgatás, inkább megérzés, mint alátámasztott bizonyítás, de annyira nem aggódom a PO-ba jutás miatt. Én most talán inkább Von Millert mondanám a legjobb játékosnak, de PFM elvesztése nagyobb gondot okozna, de végérvényesen csak akkor vesznénk el, ha mindkettőt nélkülöznünk kéne... Alapjáraton jó O és jó D. Az AFC West megnyeréséhez tőlünk jelenleg szerintem egy is elég. Homefieldet, 1st round bye-t bukhatjuk el vele, de ilyeneket fölösleges szezon előtt számolgatni, annál is inkább, mert semmi garancia nincs rá, hogy teljes erőből képesek lennénk rá...

Ami miatt én nagyon csalódott vagyok az eltiltás kapcsán, az hogy Von Miller mondhatni a kedvenc játékosom. Most egyrészt olyan oldaláról ismertem meg, amiről nem szerettem volna, másrészt 6 meccsig nem látom őt, harmadrészt én szeretem a statokat bújni, és szurkoltam Vonnak aki harcban volt sok statisztikai rekord megdöntéséért. Idén ez aligha lesz így... Azon kívül az utóbbi években inkább a védekező foci került hozzám közel, Von Miller és Doom nélkül ennek a leglátványosabb részét veszítjük el. A tavalyi alapszakasz mondhatni annyira elkényeztetett, h ez most komoly hideg zuhany számomra szurkolóként... Alapvetően csapatnak szurkolok, nem embernek, az első 6 meccs mégse lesz olyan.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 154
Ha áttételesen is, de most azért visszanyal Doom távozása...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Asszem a PFFnél ő volt a legszarabb LB. //szerk: vagy Maulauga, de az biztos h ott volt a bottom 5-ban...
Jelenleg így nézni ki a kezdő LB sorunk: Trevathan - Woody - Irving
Trevathan alapból is csere WLB, nickel felállásoknál jön be ráadásul még az is stimmel, h olyankor Woody megy be középre. Azt hiszem Woody mindenképp tudja azt középen is, mint Breadley vagy Irving, ellenben a gyenge oldalon Trevathan már visszalépés, az Irving vs Millerről pedig inkább nem is írok semmit...Black_Adder
Nem akarok nagy hülyeséget mondani, de szerintem kezdetben majd Philips fogja pótolni Von-t, hiszen mégis csak valamennyire a helyettesének hozták ide. Egy Woody-Irving-Philips trió azért már pofásabb kicsit. Ha Irving valóban beválik, akkor nem lesz itt nagy probléma szerintem. Falura elmegy, városban meg úgysem nézik 😊flzoli
Nem azt mondtam, h így fog kinézni, hanem h jelenleg így néz ki. TCn volt Phillips is Von helyén, és minden emberi számítás szerint működhetne, mégis a Pre meccseken is a Woody-Breadley-Irving felállást erőltettük, pedig Breadley a csapat egyik legrosszabbja volt...
Az eddigiek alapján Trevathan > Breadley, de se Woody se Irving nem az eredeti helyén játszik...

Week1-re lehet h Woody-Irving-Phillips LB sorral vágunk bele, kérdés akkor h nickelben átmegy-e RDE-nek Phillips, vagy Quan Smith-ben bízunk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
Elcseréltük Siliga-t a Seahawks-hoz John Moffitt-ért, aki G/C, de még nem végleges a trade, pár napja vitte volna Browns is, de ott nem ment át az orvosin a térde miatt, pedig mindkét preseason meccsen játszott eddig...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!