NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Folytatódik a keretszűkítés

Jeremy Beal DE
Philip Blake C/G
C.J. Davis C/G
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
Sajnos Garland is waive-elve lett, bár PS-be még mehet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
LANCE BALL MÁR NEM BRONCO!!! 😛



 www.milehighreport.com/2013/8/30/4677400/nfl-roster-cuts-2013-denver-broncos

+ Gerell Robinson WR
Damien Holmes LB
Lamaar Thomas WR
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 347 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A CB Aaron Hester.az első elküldött.
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Azt hiszem, hogy sokunk bánatára L. Ball a tegnapi meccsel bejátszotta magát az 53-ba. 😕




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Omar Bolden shifted into safety:
 www.denverpost.com/broncos/ci_23968516/broncos-cornerback-quentin-jammer-battles-keep-career-alive
A cikk amúgy hozza a megszokott DP színvonalat, ja a 34 éves Jammerrel szemben kibasszuk a 24 éves Boldent. Mike Klis.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem meg szimplán sportszerű a denveri közönség. Tudják, hogy elég erősek vagytok, otthon meg pláne, úgyhogy illik valamivel kiegyenlíteni az esélyeket 😀Wyatt
Bezzeg New Englandben a 4. negyedre már nem is marad senki, nehogy véletlenül zavarják Bradyt 😛Black_Adder
Mert addig olyan kurva nagy zajt csapnak. Egy bögre aludttejben több élet van, mint a Gillette-ben.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Szerintem meg szimplán sportszerű a denveri közönség. Tudják, hogy elég erősek vagytok, otthon meg pláne, úgyhogy illik valamivel kiegyenlíteni az esélyeket 😀Wyatt
Bezzeg New Englandben a 4. negyedre már nem is marad senki, nehogy véletlenül zavarják Bradyt 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem meg szimplán sportszerű a denveri közönség. Tudják, hogy elég erősek vagytok, otthon meg pláne, úgyhogy illik valamivel kiegyenlíteni az esélyeket 😀

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
PM ma rádióinterjút adott. Részlet:

"When we're on the field on offense -- I love our fans' excitement -- but if we can just find that controlled noise level," the Broncos quarterback said with a laugh on KOA-AM, via the team's official website. "I believe we are going to go for it on some fourth downs this year and maybe not cheering when we're going for it on fourth down -- wait and see and if we get it, cheer then."

Na, úgy látszik talán Foxy papánál is leesett fél év után, hogy nyerni csak kockázatvállalással lehet. 😊peterk2005
Egyébként eléggé ki volt akadva, h nem tudott normálisan kommunikálni 4th down alatt. Finoman jelezte, h valami megoldás kéne, h amikor mi támadunk ne legyen hangzavar. Tavaly is egyszer nagyon látványosan próbálta csendre inteni a publikumot, akkor mondjuk sikerült is neki...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
PM ma rádióinterjút adott. Részlet:

"When we're on the field on offense -- I love our fans' excitement -- but if we can just find that controlled noise level," the Broncos quarterback said with a laugh on KOA-AM, via the team's official website. "I believe we are going to go for it on some fourth downs this year and maybe not cheering when we're going for it on fourth down -- wait and see and if we get it, cheer then."

Na, úgy látszik talán Foxy papánál is leesett fél év után, hogy nyerni csak kockázatvállalással lehet. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az a hétfői labdacipelős dolog csak a szokásos old school bünti a fumblizó elkapók és futók részére, úgyhogy nem lep meg. De szvsz mindegy is, akármelyik is kezd, úgyis megosztva fogják kapni a snapet, az meg kit érdekel, hogy a statokba kit írnak be kezdőnek.

A másik, hogy én is úgy vagyok pillanatnyilag ahogy te, a védelem jobban érdekel. Igen kíváncsi leszek, hogy Champ és Miller nélkül hogy fogunk festeni. Ha meg Wolfe is pihen még egy hetet, akkor főleg.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Wolfe is edzett, igaz nem teljes felszerelésben, de azért ott volt a többiek között...StormST
Azt mondják, h week1-en akár kezdhet is:  espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/61595/broncos-report-derek-wolfe-set-for-opener

Az RB kérdés viszont úgy tűnik koránt sem dőlt még el, kedden már megint Hillman edzett a kezdőkkel.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
Wolfe is edzett, igaz nem teljes felszerelésben, de azért ott volt a többiek között...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Megvolt az utolsó 2 szükséges roster move:
- Quinton Carter -> IR
- J.D. Walton -> PuP

Carter csak 1 hetet tudott edzeni, azóta megint nem, újra romlott a műtött térdének állapota, erre rámehet a karrierje simán sajnos...StormST
Azért ha gyengébb lenne a secondary elképzelhető, h tudna játszani...

Közben Garland újra DTként edzett, kizárt, h rostert csináljon. Remélem megy PSbe, de telített a DL is.
Ball nem volt túl jó Hillman helyén, Woodytól kapott egy fumble-t
Lilja és Jeremiah Johnson újra edzésben

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
Megvolt az utolsó 2 szükséges roster move:
- Quinton Carter -> IR
- J.D. Walton -> PuP

Carter csak 1 hetet tudott edzeni, azóta megint nem, újra romlott a műtött térdének állapota, erre rámehet a karrierje simán sajnos...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Moreno sztem alapból jó futó lenne, ha anno nem az első körben, de a második elején tuti elmen volna a drafton. (ez mondjuk éppen nem jelent semmit, de azért mégis) Viszont porcelánnak bizonyult, és e miatt nem fejlődött kellőképpen. Ha rookie évét nézzük, akkor nem volt annyira rossz, de azóta mindig sérült volt. ( Ja és Kansas ellen mindig nagyon megy neki 😀 ) A falból meg center poszton vagyunk olyan gyengék (mind passzhoz mind futáshoz), mint a hajnali libafos....




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
hát akkor csak bejött amit mondtam. Mondjuk szerencsésebb lenne, ha Ball tündöklése miatt történt volna így, de azért bízok benne h fokozatosan javul majd. A passhappybe meg így is elég lehet...

szerk.: Beadles, Vasquez és OF nagyon jók futáshoz

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Háát, mondjuk egyik falemberünknek sem ez az erőssége, hanem inkább a passblock. Kivéve Lilja-t. Meg Manny-t, akinek nincs erőssége. 😊 De fogalmatlannak egyáltalán nem lehet nevezni őket így sem persze.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
mert lassan ciki lesz, hogy hanyadik RB-t húzzuk már, és egy se válik be...peterk2005
Főleg úgy, hogy azért ez az off.line nem fogalmatlan a futásblokkoláshoz sem...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogy ki mikor jött, az a pályán nem számít. de a tény, h hoztak Hillman fejére egy 2. körös prospektet, nem a bizalom jele számomra, mégha most ő is a kezdő.Black_Adder
Egyetértek. Őszintén szólva engem már az a hír is meglepett, hogy Hillman állítólag milyen ász. McGahee elmenetele után úgy gondoltam, egyértelmű, hogy Moreno az első számú, és Ball jön, hogy majd átvegye a helyét.

Igazából ugyanúgy vagyunk, csak más irányból. Én is ugyanúgy "jobb híján" helyzetet látok, csak nekem egyelőre Ball az aki nagyon nem tetszik, nagyon idegenül mozog a pályán. Ha nem Hillman, akkor inkább Moreno jöjjön, aztán bízzunk abban, hogy idény közben Ball felveszi a fonalat. Föl kéne vegye, mert lassan ciki lesz, hogy hanyadik RB-t húzzuk már, és egy se válik be...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
At Monday's practice, rookie Montee Ball was promoted onto the first-team offense with Peyton Manning.
Denver's starter to this point in camp, Ronnie Hillman "was carrying a football around everywhere" after fumbling for the third time this preseason Saturday night. Coach John Fox cautioned to "not read too much into" the depth chart change, but it's been foreseeable. Ball is the best fit for Broncos' offense as a runner, and he didn't miss any pass-pro assignments in the third exhibition game. He's a value pick in the fifth and sixth rounds of fantasy drafts. Knowshon Moreno has the backfield's second most value, with Hillman falling to third.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
- Úgy tűnik Ramirez lesz a kezdő C 😕
- Quinton Jammer visszakerült a CB-k közé. Csak 2-3 embert kéne szombatig megelőznie, h itt ragadjon. Kétlem h sikerülne neki, de szvsz S-ként se sikerült volna neki (nem volt rajta a rostertippemen)
- Hillman egyre közelebb a kezdő elvesztéséhez:  www.usatoday.com/story/sports/nfl/broncos/2013/08/25/ronnie-hillman-montee-ball-denver-starting-running-back/2696937/
- Bill Brinson szerint, pedig Moreno lesz a kezdő RB:  www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/23321443/sorting-the-sunday-pile-raiders-should-roll-dice-with-terrelle-pryor
- Ihenacho viszont possible breakout year:  www.sportsonearth.com/article/58388844

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Nekem alapból egyik se lenne szimpatikusabb, vagy kevésbé szimpatikusabb, név alapján nem is érdekelne melyik a kezdő melyik a csere, de szerintem Hillman egy fokkal se volt jobb a pre meccseken mint Ball.

Számomra Hillman a nagyobb csalódás, mert ő annak ellenére nincs sehol, h neki ez már a 2. éve. És nem is látom, h valaha több lenne, mint change-of-pace RB. Mert ez ránézésre valamennyire látszódhat. Az igaz, h attól, h valaki úgy néz ki, mint AP, még nem lesz jó, de Hillman túl gyenge ahhoz, h sorozatosan vigye be a labdát a darálóba, hogy 30× rábízzuk a labdát egy meccsen stb. Sosem lesz képes arra, mint McGahee.
Ball perpill nem jobb, ez tény. De neki nincsenek olyan fizikai korlátjai, amik kizárnák, h valamikor rá lehessen bízni azt a szerepet, mint mondjuk 2011-ben Mcgahee-re.

Az RB valóban egy olyan poszt, ahol már első évben lehetne villogni. Azonban Hillman se villogott rookieként, ráadásul semmi jel nem utal arra, h idén lenne az áttörés. Ezzel szemben Ball legalább addig nagyon jó volt, amíg nem teljes felszerelésben edzettek. Volt már ilyen másnál is, számomra ez azt jelenti, h igenis van benne valami, csak még nincs kész, aztán lehet h sosem lesz "kész", de legalább van benne lehetőség. Kérdés, h ha ennyi NCAA carrie ellenére sincs "kész", akkor mitől lesz, de azért RB-knél is van, nem rögtön rookieként tűnik fel. Mellesleg Hillman is kinőhetne a 3. évében, de én túl kicsinek találom hozzá, ha meg "felhízlaljuk" akkor lelassul.

Ezen kívül én nem akartam Ballt hypeolni, megkíméltem a fórumot is Elway legtöbb kommentjéről, vagy ha hoztam, akkor is mellé tettem a saját véleményemet, ami azokat rendre redukálta. Mégha a PS meccseken jó is lenne, se jelentené azt, h regular seasonben is állat lesz, de már a PS meccsek előtt elfogyott a nagy hype. Ettől függetlenül az igaz, h én bízok benne, h előbb-utóbb átveszi a kezdő szerepet. A reményem kicsit apadt, az előbből lehet, h utóbb lesz, de én több potenciált látok benne. Jelenleg Hillmant tartom rosszabbnak, de bízok benne, h idővel Ballt fogom jobbnak látni, a kettő nem ugyanaz.

Hogy ki mikor jött, az a pályán nem számít. de a tény, h hoztak Hillman fejére egy 2. körös prospektet, nem a bizalom jele számomra, mégha most ő is a kezdő.

Moreno jó kérdés. Ő gyakorlatilag semennyit nem játszott az első védelmek ellen, ellentétben Hillmannel és Ballal. az viszont biztos, h egyedül ő tud blokkolni passzhoz, ezért is ő a 3rd down RB a dolgok jelen állása szerint. Ennél több lehetőséget viszont nem biztos, h akarunk neki adni, amíg nem lesz nagyon rossz a Hillman-Ball duó. Szerintem Morenoval nem hosszabbítunk a szezon végén, úgyh ha megy a szekér a fiatlakkal is, feleslegesen nem veszünk el tőlük lehetőséget. Ha meg mégis meg akarjuk tartani, akkor se jönne jól, ha carrieryeart futna. Kicsit mintha kegyvesztett lenne, pedig egyébként nem érezni, h Elway pikkelne JMD embereire...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ellenben Ball, lehet h nem megváltó, nem túl jó az átlaga, Hillmannél is gyengébb pass protectionben, de ránézel és egy NLF futót látsz. Sokkal több fejlődési potenciált látok benne, mint Hillmanben, sokkal kevesebbet hibázik. Én nem azt mondom, h kezdjen Ball, mert ő a megváltó, hanem azt, h ne kezdjen Hillman, mert egyrészt ő se elég jó pass protectionben, 0 YAC, nem lehet túl nagy terhelésnek alávetni, és sorozatban kapja a fumble-öket.Black_Adder
Engem nem nagyon érdekel, hogy ha ránézek valakire akkor mit látok, mert millió játékos van akire ha ránézek, akkor Peterson lehetne, de mégsem az. Montee-ben sem látok egyelőre semmi többet, mint egy rookie-t akinek rengeteget kell még fejlődnie. Őszintén megmondom, én csalódtam benne, mert a skill posztok közül pont az RB poszt az, ahol már az első évben látszania kell(ene), ha valakiben sok van. Nem blokkolásban, nem elkapásban, de a futásokban minimum. Ha azt láttam volna az előszezonban, hogy amikor futni kell akkor rombol, de közben blokkolásoknál szerencsétlenkedik, akkor még oké. De nem ezt láttam, hanem azt, hogy futni se tud. Még annyira sem, mint Hillman. Pedig Hillman az első védelmek ellen futott. Még a RZ/goal line szituban sem érzem jobbnak, mert igaz, hogy két napja a meccs végén bevitt egy TD-t 3 futásból, de a 3. védelem ellen tette, Hillman meg ugyanezt lényegében megcsinálta a Seattle kezdői ellen egy héttel korábban. (A goal line fumble-je előtt végig ő futott, és 3-4 egymás utáni futásból elvitte a goal line-ig.) A fulmble-k engem is aggasztanak, de azért a "sorozatban kapja" túlzás. Tavaly 1 fumble-je volt kb. 100 carrie-re, idén meg ez a kettő, amiből az első benne van a játékban, a második viszont tényleg csúnya volt. De ennyi egy rookie-ban benne van, engem a fulmble-knél jobban zavar, hogy a 1st down átlaga (ami szerintem egy feature back lényege) alacsony. De Montee-é meg lényegében nulla.

Szóval, végülis ott tartunk, ahol kiindultunk. Valamilyen okból - most meg is indokoltad, hogy miért - nem tetszik Hillman, Ball pedig igen, de legalábbis nem nézel rá negatívan. Én meg nem kötődöm egyikhez sem, nem érdekel, hogy ki mikor mennyiért jött, az érdekel amit a pályán látok. És az alapján van két rookie-nk, akik közül ebben a pillanatban Hillmanban több van. És nem érzem azt, hogy csak pár meccs és Ball lekörözi. De legyen neked igazad, jöjjön bele, körözze le, lehetőleg mihamarabb. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)