Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Nos megszületett az ajánlatunk Woodsonnak, aki azért kivárja a keddi egyeztetést a Raiders-szel. De állítólag eddig mi vagyunk az egyetlen csapat eddig, akik veterán minimum fölött kínáltak neki...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Demaryius Thomas az első Broncoként a 68. az NFL top100 player 2013 visszaszámlálásban.
https://d1sgwhnao7452x.cloudfront.net/dazn-og.jpg
NFL Game Pass on DAZN GB | Watch Every Game
Watch over 250 games live including the Playoffs and Super Bowl. Enjoy new premium features and watch every NFL game with the authentic American broadcast. Pay upfront or in instalments.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Egyszer már lenyilatkozta a kezdeti contender duma után, hogy már nem csak contender érdekli...

A mostani Raiders valóban nem emlékeztetheti nagyon arra, amit annó itthagyott, viszont Reggie McKenzievel a GBből ismerik egymást, ami plusz lehet. Emellett valóban szempont lehet akár az is, h az eredeti csapatánál zárja le a karrierjét. Nálunk vszeg több játékidőhöz is jutna, bár nem vágom annyira a Ti S szitutokat...ez is lehet szempont. Mindezekkel együtt úgy gondolom Ti vagytok a favoritok, mert győztes csapatban jobban eshet a levezetés is és azért egy potenciális SB run komoly motiváció lehet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Annyit szerintem explicit is kijelentett, h nem akar rebuilding elején/közepén álló csapatba menni. Nálam a raiders beleesik ebbe a kategóriába...Black_Adder
Ez igaz, de nem lehet tudni mennyire szeretne visszatérni az első csapatába. Bár ez a Raiders már nyomokban sem nagyon hasonlít arra a csapatra, de ki tudja. Lehet tetszik neki a fekete mez, és a csilivili színáradatból már elege van. Sajnos így a narancs színű mezzel nem segítünk a helyzeten 😕

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem a másik két csapat csak azzal tud velünk konkurálni, hogy 2 évet ajánl Woodsonnak. Az idei szezonra szerintem mi ajánljuk neki a legtöbbet, plussz a másik két csapattal még a PO sem lesz meg, úgy pedig nehézkes lesz SB-t nyerni. Ha pedig SB győzelem lenne a célja, akkor nem értem minek tökölünk még annyit 😊 Jó, a pénz nagy úr, és a 2 tuti jobb mint az 1, de volt elég éve megszedni magát a ligában 😊flzoli
Woodsonnak van már gyűrűje.empty taxi
Igen tudom, de a 2 jobb mint az 1 😊

Remélem legyőzi nosztalgikus honvágyát, és nem a Raidershez firkant alá. A Panthers szerintem nem opció. Meg lennék lepve ha ott kötve ki végül.
AFC West lesz a célállomás szerintem, csak kérdés melyik része

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Annyit szerintem explicit is kijelentett, h nem akar rebuilding elején/közepén álló csapatba menni. Nálam a raiders beleesik ebbe a kategóriába...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Woodson azt mondta az egész offseason-ben, hogy játszani akar, mindegy hogy hol vagy mennyiért. Most, hogy több lett a jelentkező, most kezdték rebesgetni, hogy inkább contender-hez menne. Majd kiderül, hogy mi a fontosabb neki... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Szerintem a másik két csapat csak azzal tud velünk konkurálni, hogy 2 évet ajánl Woodsonnak. Az idei szezonra szerintem mi ajánljuk neki a legtöbbet, plussz a másik két csapattal még a PO sem lesz meg, úgy pedig nehézkes lesz SB-t nyerni. Ha pedig SB győzelem lenne a célja, akkor nem értem minek tökölünk még annyit 😊 Jó, a pénz nagy úr, és a 2 tuti jobb mint az 1, de volt elég éve megszedni magát a ligában 😊flzoli
Woodsonnak van már gyűrűje.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Nem lenne jó garantáltat adni a 2. évre is, anélkül viszont gyakorlatilag egyértelműen 1 éves szerződés lenne, és Woodson se hülye, vagy ha ő mégis, az ügynöke akkor se...
Na de ha 2013-ra 2× annyi garantált lenne, mint azt gondolná, akkor meg lehet győzni...
Raiders és Panthers most az ellenfelekBlack_Adder
Szerintem a másik két csapat csak azzal tud velünk konkurálni, hogy 2 évet ajánl Woodsonnak. Az idei szezonra szerintem mi ajánljuk neki a legtöbbet, plussz a másik két csapattal még a PO sem lesz meg, úgy pedig nehézkes lesz SB-t nyerni. Ha pedig SB győzelem lenne a célja, akkor nem értem minek tökölünk még annyit 😊 Jó, a pénz nagy úr, és a 2 tuti jobb mint az 1, de volt elég éve megszedni magát a ligában 😊flzoli
Oakland az homecoming lenne nála, 2 év alatt meg a Panthers is lehet PO csapat.
btw állítólag a Giants is beszállt a buliba.

Én továbbra is a Brocnost választanám a helyében 😛 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Posztelemző rovat

DT

Sylvester Williams
kor: 24
tapasztalat: R

Mint az idei top pickünk, már sokat beszéltünk róla. Látszik mi az a szerep, amit neki szánnak (belső nyomás), s erre egyrészt szükség volt, másrészt Sly megfelelő ember rá. 1. körös pickkel 10 year startert kell húzni, Williamsben minden adott, h beváltsa ezeket a reményeket. 3 technic DT. Nickelben biztosan fent lesz, de megküzdhet a kezdő szerepért is.

Terrance Knighton
kor: 26
tapasztalat: 4

JDR rendszerbe illeszkedő, 330 fontos nagy darab 2 gap DT. JDR alatt Jacksonvilleben is jó volt, aztán más sémában megbukott, így olcsón megszerezhettük. Bannan helyét veszi át, s könnyen lehet h így zsinórban a 2. évben cserélődik le a DT páros annak ellenére, h egyik tagjára se panaszkodtunk...

Kevin Vickerson
kor: 30
tapasztalat: 7

Tavaly paycut után maradt, merthogy csak csereként számítottunk rá. Erre kezdő lett, s fel is nőtt a feladathoz. Megkapta hát a nagyobb pénzt, s lehet h most meg elveszti helyét a kezdő 11-ben... Elsősorban basedownoknál reménykedhet a játékidőért, legalábbis inkább a futás elleni védekezés tartozik az erényei közé. Knightonnal szép nagy hústömeget alkotnának ott középen, nem sok minden férne el közöttük...

Mitch Unrein
kor: 26
tapasztalat: 3 //A Broncos honlapon 3-mat írnak neki NFL tapasztalatnak, de pont most kapott ERFA tendert, szóval pontosan 2 olyan éve van, ami beleszámít...

Rotációs DT. Én nagyon könnyen azonosulok az ilyen "ismeretlen" játékosokkal, akik esetleg combine meghívót se kapnak, utána mégis élnek a lehetőséggel ha pályára kerülnek. Unrein pontosan ilyen játékos, s volt néhány emlékezetes megmozdulása a védelemben is, pl, övé volt a hurry Von Miller INT return TD-je előtt, és ő gyűjtötte össze a fumble-t az ellenfél 2 yardosán Von Miller egyik sackje után. Emellett FBként is bevetettük, sőt még egy TD-t is szerzett Mannig passzából. Ez összességében nem jelenti azt, hogy nagyon jó DT lenne, de tény egy kis Colorado-i faluból jőve, a liga egyik legerősebb védelmében tudott szerephez jutni, s csinált néhány dolgot, ami miatt emlékszünk rá, s nekem ennyi elég, hogy a kedvenc játékosaim közé kerüljön...

Sealver Siliga
kor: 23
tapasztalat: 1

A mérete megfelelő a JDR védelembe, a tehetsége viszont nem biztos, h meg van hozzá. Unreinnal küzdhet roster helyért, a vesztes pedig mehet PS-be. A párharc favoritja nálam nem Siliga...

Romney Fuga
kor: 24
tapasztalat: R

Camp body.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem lenne jó garantáltat adni a 2. évre is, anélkül viszont gyakorlatilag egyértelműen 1 éves szerződés lenne, és Woodson se hülye, vagy ha ő mégis, az ügynöke akkor se...
Na de ha 2013-ra 2× annyi garantált lenne, mint azt gondolná, akkor meg lehet győzni...
Raiders és Panthers most az ellenfelekBlack_Adder
Szerintem a másik két csapat csak azzal tud velünk konkurálni, hogy 2 évet ajánl Woodsonnak. Az idei szezonra szerintem mi ajánljuk neki a legtöbbet, plussz a másik két csapattal még a PO sem lesz meg, úgy pedig nehézkes lesz SB-t nyerni. Ha pedig SB győzelem lenne a célja, akkor nem értem minek tökölünk még annyit 😊 Jó, a pénz nagy úr, és a 2 tuti jobb mint az 1, de volt elég éve megszedni magát a ligában 😊

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Passrush Profile: Von Miller
 www.profootballfocus.com/blog/2013/05/16/pass-rusher-profile-von-miller/

Strength: Inside Pass Rush
Egy edgereushernek sem volt ennyi pressure belülről, mint Millernek//Ugyanakkor óriási fejlődést mutatott outside passrushban //számokkal, nem grade-del alátámasztva
Weakness: None
Az egyedüli passrusherstat, amiben nem top20 az az unblocked pressures //Összesen 12, viszont abból 11 sack/hit!
Chief Victim: Jeremy Clary
Ezzel (is) nehéz vitatkozni, annak ellenére, h pff, de ez nem jelenti azt h a liga jobb tackle-jei ellen ne szerepelt volna jól. Most valamilyen szinten erre válaszul, mindenki elkezdte a falat erősíteni. ///A Fisher vs Miller párharc mindenképp izgalmasnak ígérkezik. Bár...
Troublesome Opponent Eric Winston
... pont az elődje ellen voltak a legnehezebb pillanatai. //Szóval meglepő ugyan, de olyan nagyon sokat nem veszít ezzel...
Future Prospects
Komoly kérdés, h tud-e még fejlődni, hisz még csak a 3. éve jön, a tavalyi szezonja után viszont nehéz lenne olyat modnani amiben jobb lehet mint passrusher
És Doom hiányában nagyobb figyelmet kaphat az ellenféltől is.

Hát ja, kb így látom én is, szerintem nem is mint pass rusher fog főleg fejlődni idén. Az esetek 1/4-ben nem is passrushra ment, szvsz azokban a szituációkban fogja felülmúlni tavalyi szereplését. Ami a passrushingot illeti, könnyen lehet h Doom néklül még el is marad a tavalyi számaitól, de azok nem is olyan számok, amiket egészséges minden évben rendszeresen hozni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Nem lenne jó garantáltat adni a 2. évre is, anélkül viszont gyakorlatilag egyértelműen 1 éves szerződés lenne, és Woodson se hülye, vagy ha ő mégis, az ügynöke akkor se...
Na de ha 2013-ra 2× annyi garantált lenne, mint azt gondolná, akkor meg lehet győzni...
Raiders és Panthers most az ellenfelek

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Woodson szerződés nélkül távozott, de úgy spekulálnak, hogy ez még nem a történet vége...Black_Adder
Azt olvastam, hogy állítólag 2 éves szerződést akar és ezért nem lett meg egyből simán a szerződés...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Woodson szerződés nélkül távozott, de úgy spekulálnak, hogy ez még nem a történet vége...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Hmm, így leírva látva néhány dolgot gyorsan revidiáltam is magamban.

Szerintem Holliday lesz a 5th WR, esetleg egy 6. WR beférhet valamelyik RB kárára. //Persze mint WR nem lenne soakt a pályán, de mivel h ő tud elkapni is, most feleslegesnek tűnik Caldwell/Orton/Robinson helye a rosteren.
Most látva a teljes névsort Paintert mégis be tenném a bubble-be, Kuper majdnem biztosan repül, s Garlandnak G-ként se bizots h össze fog jönni a roster...
Nálam Bradley helye se biztos, de inkább DL-t tudnék mondani helyette, az 5 LB meg elég kevés lenne, mindenestre Malik Jackson küzdhet valakivel, pl Quannal, aki simán lehet h PUPon kezdi, akkor is ha egészséges lenne

Rahim Moore 100% h kezdő FS, s ezt sok csapat is elfogadná, nem az a csendben fejlődgető játékos, hanem tavaly kifejezetten jó teljesítményt mutatott annak ellenére h hatalmas rookie mistakekel fejezte be.
Ha jön Woodson, akkor ő SS lesz, s vagy Tony Carter vagy Adamas repül. Carternek sokan örülnének, mert már tavaly bizonyított nickelben, szóval azonnal használható játékos, és van még benne fejlődési potenciál. Mike Adams rutinjára kevésbé van szükség, jelenleg fontosabb, h ő a legjobb SS a keretben, ami azonnal borulna, ha jönne Woodson.

Mintha Brewerre is írták volna, h akár az O-ban is játszhatna, ha nagyon kéne, szóval nem elképzelhetetlen, h csak 8 OL-lel vágunk neki a szezonnak, csak valószínűtlen.

Biztosan lesz meglepetés cut, s megszakadhat az UDFA sikerszéria...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Black, most nézem csak, vagy rosszul számoltál vagy én értettelek félre, már most van 10 olyan DB-nk, akikről nem gondoltuk volna, hogy veszélyben lehetnek, erre jönne még rá Woodson. Tavaly egyébként 10 DB-vel kezdtük a szezont, de azóta kicsit változott a keret felépítése...

Ha már itt tartunk a számolgatásnál, leírnám, hogy szerintem hogy lenne mostani állás szerint az 53:

3 QB (PM, Oswi, Dysert)
5 RB (McGahee, Moreno, Montee, Hillman, Hester)
5 WR (Bay-Bay, Decker, Welker, King, Caldwell/Orton/Robinson)
3 TE (Dreesen, Tamme, Green)
9 OL ( Clady, Beadles, Walton, Vasquez, Franklin, Blake, Painter, Clark, Kuper/Garland/egyéb)
4 DE (Ayers, Wolfe, Phillips (ide teszem, lehet ő a 7. LB is tőlem, de akkor se lesz több DE), Quan)
4 DT (Sly, Knighton, Vickerson, Unrein/Siliga)
6 LB (Von, Woody, Irving, Steven Johnson, Bradley, Trevathan)
5 CB (Champ, DRC, Harris, Tony Carter, Bolden)
5 S (Moore, Adams, Quinton Carter, Bruton, Webster)
4 K, P, LS, KR (Prater, Colquitt, Brewer, Holliday)

Nevek, akik hiányozhatnak: Malik Jackson, Julius Thomas, Manny Ramirez, Mays (hála az égnek), Lance Ball (dettó)

Talán nem hagytam ki senki fontosat. Az egyik kérdés ebben nálam egyből, hogy hány TE-el akarunk belemenni a szezonba. Ha csak 3-al, mint a fenti ábra mutatja, illetve ahogy tavaly is kezdtük a szezont Green eltiltása miatt, akkor beférünk. Az 5 RB is véleményes lehet...

Ami egyébként a fejtörést okozhatja nálunk, az az, hogy a két rúgó mellett mi nem 1 vagy 2 (mint általában a többi csapat), hanem 3 csak ST-re tartott játékost viszünk az 53-ba, sőt a 45-be is (Brewer, Bruton, Holliday) és ez csökkenti/csökkentheti a mozgásteret...

Nos, ide kell beszorítani Woodson-t... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
A kérdés az lesz szerintem, hogy mennyire leszünk hely szűkén az 53-ban. Ha belefér a 10, akkor Adams szerintem maradni fog, mert mellette szól még az elején majd a rutin mellett a rendszer ismerete is...

Érdekes lehet így a TC, az biztos, lesz pár position battle... 😊

Jah, mellesleg tegnap Woodson ügynöke megsúgta, hogy a Raiders már konkrét szerződéstervezetet is küldött neki, így azért még messze nem tekintenék semmit biztosnak, de az a tény, hogy ennek ellenére ma eljön hozzánk, bizalomra adhat okot azoknak, akik reménykednek a jövetelében... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Woodson esetleges érkezésével szerintem sincs maradása Adamsnek. A rutin, ami eddig az ő erőssége volt, így már meglesz nélküle is. Egy hard hitter kellene még a SS-nek, az pedig nem Adams lesz meglátásom szerint

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Woodson lenne az a S, aki tud TE-en védkezni, ezért egyrészt vélhetően kezdő lenne, de ha nem is lenne fent mindhárom downnál, akkor is megérné a pénzét. És bőven van neki hely. Mays (+ Kuper?) cut után még egy Clady frontbased salary is beleférne.
Websternél a magassága az ami miatt nem egyértelmű számára ez a poszt. Mármint egy SS lehet viszonylag alacsony, mint ő, de akkor nem fogja a TE-ek elől lehalászni a labdát... Emellett egyetemen CB volt, neki még tanulnia kell a S posztot, bár erre jó Adams is, de Woodson meg upgrade lenne Adamshez képest...

Woodson érkeztével 10 olyan DB lenne a keretben, akikről előzetesen nem gondoltuk volna, h repülni fog. Bailey, DRC, Harris, Tony Carter, Bolden, Webster, Rahim Moore, Quinton Carter, Mike Adams, Bruton (az ST miatt), ennyit nem hinném h viszünk, valaki repülne, a favorit a kora (és fizetése) miatt Adams lenne, amivel újabb 2M szabadulna fel. Én Woodsont egy olyan 4-5 milla körüli szerződéssel céloznám meg 1 évre, annyi simán belefér. Baiely remélem mozdíthatatlan.

Ami pedig Cladyt illeti, 5 év 50 misi szerződés van az asztalán, jó rég óta. Újabbat nem küldtünk neki, újgyhogy 0% esély van rá, h most hosszabbítunk vele, műtét nélkül is így lenne, azzal meg pláne. Ha mégis, aláírná ezt a tervezetet, akkor idén alig keres valamivel kevesebbet, mint ennek az átlagfizetése (márcsak ezért sem fogja aláírni), szóval olyan nagyon sok hely nem is kéne. Sokkal nagyobbat most nem merünk adni, mert nem ismerjük Von Miller, DT, Decker, Woody, Beadles, Harris igényeit, akikkel szintén jó lenne hosszabbítani. Ki kell sakkozni, hogyan tudjuk a legtöbbet megtartani közülük, s ha most Cladyvel hosszabbítunk, akkor jelentősen csökken a mozgásterünk. Lehetőség lenne persze egy frontbased salary-re, de azt a pénzt ugyanúgy tovább is görgethetjük, s egy évet nyerünk vele. Jövőre még egyszer tag-elhetjük ha kell. Semmi nem szól amellett, hogy kapkodjuk Cladyvel kapcsolatban.

Ha mindet meg akarjuk tartani, akkor talán jobb lenne most hosszabbítani vele, úgy hogy a nagy pénzt idén kapja, de ha úgy számolnak, h nem sikerül mindenkit, akkor szerencsésebbnek tűnik a kivárás. Aztán persze ez nem zárja ki, h Clady marad, és valaki másról mondunk le, a 2 WR egyike pl könnyebben pótolhatónak tűnik... Ezen a drafton mindenesetre senki pótlásáról nem gondoskodtunk, ez remélem azt jelenti, hogy készen áll a terv, mely szerint mindenkit begyömöszölünk a sapka alá az elkövetkező 2-3 évben...Black_Adder
10 ember szerintem nem annyira sok. 4 posztra. Ha számolunk nickelCB-t is, akkor az már 5 poszt. Persze akár elég lehet 8-9 ember, de a 10 sem istenkáromló.
Nagyon örülnék az öreg Woodsonnak, elkél az ő rutinja oda hátulra, főleg hogy én nem vagyok meggyőzve arról, hogy Carter, Moore vagy a többiek rejtve vagy nem elrejtve olyan nagy királyok lennének. Fejlődjenek szépen a rutinos öregek mellett. Biztos kapnak majd lehetőséget a bizonyításra továbbra is. És ha valakiben tényleg van potenciál, nem csak igéret, az ki fog tűnni év közben.

Minden esetre nem véletlen, hogy 2? kezdő embert is hoztunk ebbe a szekcióba...
Egy Woodson-DRC-Bailey sor azért nem hangzik rosszul. Finoman szólva sem

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Blake:

• Spent his freshman season at Tyler Junior College in Tyler, Texas, where he played mostly center and was selected as a second-team All-Southwest Junior College Football Conference pick.
• Played two seasons of prep football at Champlain Regional College in Lennoxville, Quebec, after graduating from Father Henry Carr Catholic Secondary School in Etobicoke, Ontario, in 2005.

Mindezt a Baylor előtt, ahol ugye Walton-t követte a kezdő C poszton...

Bővebben itt:  blogs.canoe.ca/krykslants/sports/philip-blakes-six-year-odyssey-to-nfl/



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Posztelelmző rovat

C

JD Walton
kor: 26
tapsztalat: 3

Hasonló a helyzete, mint Beadlesnek. Újoncként súlytalan volt egy rossz OL-ben, majd a Tebow-ra menetközben átalakított offenseben ő sem tündökölt, ahogy senki más sem az OL-ben, tavaly viszont elkezdett valami biztatót mutatni. A különbség annyi, hogy Walton hamar lesérült, így nem tudta bizonyítani tehetségét. Most minden bizonnyal kap egy új lehetőséget, s minden adott neki ahhoz, hogy éljen is vele. A gyors tempó tartása a C-nek is nehéz, de amit tavaly láttunk az alapján, ezzel nem lesz gond.

Philip Blake
kor: 27
tapsztalat: R

Walton gyengélkedése idején hoztuk, hogy legalább ellenfele legyen neki valaki a TC-n. Nos Blake ehhez a feladathoz se tudott felnőni, azoktól a merész reményektől, miszerint majd esetleg kiszorítja Waltont, pedig nagyon távol volt. Tavaly ennek megfelelően IR-re csempésztük, idén sokat kell mutatnia, még ahhoz is, hogy biztos helye legyen a rosteren.
//Csak engem lepett meg, h idősebb, mint Walton?

CJ Davis
kor: 26
tapsztalat: 3

Igazából a G-ok között kellett volna hoznom, de hanyag munkát végeztem, s így kimaradt. Szerencsémre középen is bevethető, persze itt is csak cserepadot erősíti. Tavaly számomra meglepetés volt a csapatba kerülése Chris Harris-szel szemben, mégha nem is ugyanaz a pozíció. Azóta se láttam pályán...

Quentin Saulsberry
kor: 24
tapsztalat: R

PS-re jó lehet, a gyenge depth miatt akár rosterre is, de ha tavalyhoz képest idén sikerül neki, akkor se arra kell gondolni először, h mennyivel jobb lett a depth...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Tony Carter sokkal olcsóbb és sokkal fiatalabb. Mondjuk CB-ből jobban elvagyunk eresztve mint S-ből az is igaz, de ez eddig is így volt, s most Woodson egyértelműen mint S jönne...
Quinton meg pont drágább befektetés annál, h 2 év után kidobjuk, ha rendesen felépült... Az is lehet h valakit megpróbálunk IR-re csempészni, bár az Barrettel pl nem jött össze, pedig ő észrevétlenebb volt, mint bárki a mostani DB classból...
Vagy megpróbálunk eltrade-elni vkit, vagy mégis viszünk 10 DB-t, sok opció van...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 080 — SB 50 Champion @ Grund
Én a két Carter-t jobban féltem, mint Adams-t, főleg Tony-t, mivel Webster és Woodson is bevethető lehet CB-ben...

Adams szerintem csak akkor lehet veszélyben, ha Quinton Carter teljesen egészségesen jön vissza, ellenkező esetben szerintem Carter esik ki...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Woodson lenne az a S, aki tud TE-en védkezni, ezért egyrészt vélhetően kezdő lenne, de ha nem is lenne fent mindhárom downnál, akkor is megérné a pénzét. És bőven van neki hely. Mays (+ Kuper?) cut után még egy Clady frontbased salary is beleférne.
Websternél a magassága az ami miatt nem egyértelmű számára ez a poszt. Mármint egy SS lehet viszonylag alacsony, mint ő, de akkor nem fogja a TE-ek elől lehalászni a labdát... Emellett egyetemen CB volt, neki még tanulnia kell a S posztot, bár erre jó Adams is, de Woodson meg upgrade lenne Adamshez képest...

Woodson érkeztével 10 olyan DB lenne a keretben, akikről előzetesen nem gondoltuk volna, h repülni fog. Bailey, DRC, Harris, Tony Carter, Bolden, Webster, Rahim Moore, Quinton Carter, Mike Adams, Bruton (az ST miatt), ennyit nem hinném h viszünk, valaki repülne, a favorit a kora (és fizetése) miatt Adams lenne, amivel újabb 2M szabadulna fel. Én Woodsont egy olyan 4-5 milla körüli szerződéssel céloznám meg 1 évre, annyi simán belefér. Baiely remélem mozdíthatatlan.

Ami pedig Cladyt illeti, 5 év 50 misi szerződés van az asztalán, jó rég óta. Újabbat nem küldtünk neki, újgyhogy 0% esély van rá, h most hosszabbítunk vele, műtét nélkül is így lenne, azzal meg pláne. Ha mégis, aláírná ezt a tervezetet, akkor idén alig keres valamivel kevesebbet, mint ennek az átlagfizetése (márcsak ezért sem fogja aláírni), szóval olyan nagyon sok hely nem is kéne. Sokkal nagyobbat most nem merünk adni, mert nem ismerjük Von Miller, DT, Decker, Woody, Beadles, Harris igényeit, akikkel szintén jó lenne hosszabbítani. Ki kell sakkozni, hogyan tudjuk a legtöbbet megtartani közülük, s ha most Cladyvel hosszabbítunk, akkor jelentősen csökken a mozgásterünk. Lehetőség lenne persze egy frontbased salary-re, de azt a pénzt ugyanúgy tovább is görgethetjük, s egy évet nyerünk vele. Jövőre még egyszer tag-elhetjük ha kell. Semmi nem szól amellett, hogy kapkodjuk Cladyvel kapcsolatban.

Ha mindet meg akarjuk tartani, akkor talán jobb lenne most hosszabbítani vele, úgy hogy a nagy pénzt idén kapja, de ha úgy számolnak, h nem sikerül mindenkit, akkor szerencsésebbnek tűnik a kivárás. Aztán persze ez nem zárja ki, h Clady marad, és valaki másról mondunk le, a 2 WR egyike pl könnyebben pótolhatónak tűnik... Ezen a drafton mindenesetre senki pótlásáról nem gondoskodtunk, ez remélem azt jelenti, hogy készen áll a terv, mely szerint mindenkit begyömöszölünk a sapka alá az elkövetkező 2-3 évben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear